COOLER MASTER POWER BOOST KINGSTON CRUCIAL ZALMAN FRISBY INCA MSI LG USB Bellek

COOLER MASTER POWER BOOST KINGSTON CRUCIAL ZALMAN FRISBY INCA MSI LG USB bellek fiyatları, modelleri ve güvenilir USB bellek markaları uygun ödeme seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da, şimdi inceleyin hemen satın alın.

COOLER MASTER POWER BOOST KINGSTON CRUCIAL ZALMAN FRISBY INCA MSI LG OEM Ürünleri kategorisinde USB Bellek modellerinde 15 adet ürün bulundu.

USB Bellek

USB Bellek bir veri depolama aygıtıdır. Bilgisayarların yerel disk C veya yerel disk D bölümlerine nasıl dosya kaydediliyor ise USB belleklerde bunun taşınabilir olanıdır. Resim, fotoğraf, müzik, ufak çaplı oyunlar, word ve excel dosyaları gibi birçok doküman kaydedilebilir. Aynı zamanda parmak kadar küçük bir aygıt olduğundan dolayı her yere taşınabilir ve her türlü iş esnasında bilgisayarınızın USB girişine kolayca takılıp, çıkarılabilir. Daha kullanışlı olduğundan CD veya DVD gibi kayıt ortamlarının yerini almıştır. Evinizdeki bilgileriniz ile işyerinizdeki bilgileriniz arasında veri alışverişini sağlamak için ideal bir teknolojidir. USB’lerin kendi aralarında birçok özelliği bulunmaktadır.

USB teknolojisi gün geçtikçe ilerlemektedir. Örneğin; USB 2.0’dan sonra USB 3.0, daha sonrada ise USB 3.1 piyasaya sürülmüştür. Sürüm ilerledikçe kalite ve hız artmaktadır. Tabi ki bu konuda diğer özelliklerde önemli rol oynamaktadır. Okuma hızı, yazma hızı, depolama alanı gibi.

Bir USB belleğin hızı, okuma ve yazma özelliğinden anlaşılmaktadır. Okuma hızı USB’den bilgisayara aktarılan hızı ifade etmektedir. 70MB/S okuma hızı olan bir USB ile 150 MB/sn okuma hızı olan USB bellek arasında fark vardır. 150MB/sn hızındaki USB’den bilgisayarınıza veri aktarmanız daha az zamanınızı alacaktır. Yazma hızı ise bilgisayardan USB’ye aktarılan hızı ifade eder. Okuma ve yazma hızı yüksek olan USB Bellekler zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

USB Bellekler arasında bağlantı özellikleri vardır. Lightning, Micro USB veya Wireless bazı bağlantı çeşitleridir. Micro USB telefon ve diğer birçok taşınabilir cihaz için tasarlanmıştır. Apple dışında birçok telefon veya tablet için uygundur. Örneğin, USB belleğinizde yüklü olan bir filmi, yolculuk yaparken telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Lightning USB bellek ise Apple’ın birçok telefonları ve tabletleriyle uyumludur. Micro USB’nin ucu Lightning’e göre daha geniştir, yani cihazınıza uygun bir USB Bellek seçmeniz yararınıza olacaktır. Wireless özelliğine sahip USB bellekler uzaktan bağlantı yapabilen aygıtlardır. Cihaza takılmadan, uzaktan bağlantı özelliği olduğu için oldukça kullanışlıdır.

USB Bellek alırken depolama alanını, ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Depolama alanları 8 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Android veya iOS uyumlu, birçok modeli sitemizde bulabilirsiniz. Toshiba, Corsair, Philips, Sandisk gibi marka USB bellekler, çeşitli taksit seçenekleriyle ve uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı