En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

PHILIPS Tost ve Izgaralar

PHILIPS TOST MAKİNESİ fiyatları ve IZGARA modelleri kampanyaları en uygun fiyatlar ve çeşitli seçeneklerle Vatan Bilgisayar'da! Hemen satın alabilirsiniz.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (4)
ARZUM (14)
FAKIR (7)
GRUNDIG (1)
KORKMAZ (14)
SINBO (1)
TEFAL (5)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
  PHILIPS Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Tost ve Izgaralar modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

   ARADIĞINIZ KRİTERLERE
   UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

   ALIŞVERİŞE BAŞLA

   ÖZEL ÜRÜN
     

    Tost ve Izgaralar

    Tost makinesi iki metal parçanın arasında pişirme işlemi yapan elektrikle çalışan bir çeşit mutfak aracıdır. Tost makinesi satın alırken pişirme yüzeylerinin çıkarılabilir ve yıkanabilir olması kullanım kolaylığı sağlar. Isı derecesi ayarlanabilir özellikte olan tost makinaları ile ekmeği istediğiniz kadar ısıtabilirsiniz. Bazı tost makineleri ızgara işlevi de görmektedir. Izgara işlevi görmek için büyük modelleri tercih etmelisiniz. Izgara, tercihiniz değilse ufak modeller daha ekonomik olabilir. Dik durabilme özelliği olan tost ve ızgaralar mutfağınızda az yer kaplar. Kilitleme mandalına sahip tost ve ızgaralar ise zamandan tasarruf yapmanızı sağlayacaktır.

    Tost makinesi kablo uzunlukları değişiklik gösterebilmektedir. Uzun bir kabloya sahip makine işinizi kolaylaştırır. Kabloların saklanabildiği bir bölme olması da görüntü kirliliğini ortadan kaldırır. Tost ve ızgaraların gücü (w) yüksek olması daha fazla ısı elde etmenizi sağlar. Izgara olarak kullanılacak makineler için güç yüksekliği büyük önem arz etmektedir. Tost makinelerinin kaplaması teflon, döküm veya seramik olarak değişebilir. Sağlık açısından en çok tercih edilen tost makinaları döküm kaplaması olanlardır. Ancak kalın olduklarından ısınma süresi uzayabilir.

    Sağlığınız için kaliteli ve güvenilir marka tost ve ızgara makinesi tercih etmelisiniz. Arnica, Arzum, Fakir, King, Korkmaz, Philips, Sinbo, Tefal ve birçok tost ve ızgara makinesi uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.