SAMSUNG PHILIPS LED TV

SAMSUNG PHILIPS LED TV markaları en uygun en ucuz fiyatlar ve taksit seçenekleri ile tüm LCD LED TV modelleri Vatan Bilgisayar'da. Sitemizdeki kampanyalar ve ürünler ile ilgili detaylı bilgi için hemen sitemizi ziyaret edebilir ve dilediğiniz ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

SAMSUNG PHILIPS Tüketici Elektroniği kategorisinde LED TV modellerinde 23 adet ürün bulundu.

LED TV

Geçmişte hepimizin kullandığı tüplü televizyonlara nazaran günümüzde üretilen panel teknolojileri tüplü televizyonlara göre 10 kata kadar daha hafif ve ince olarak üretilmektedir. Led paneller ışık yayan Led ile çalışır.

LED ekran televizyonların çalışma mantığını şu şekilde özetleyebiliriz; iki farklı katmanın, bir sıvı kristal karışımı ile bir araya getirmesiyle, elektrik akımının sıvı içinden geçmesi sayesinde kristaller hizalanır, gönderilen görüntüye göre ışığın ekranınızdaki hangi noktada gösterileceği belirlenir ve bu sayede görüntü oluşur.

Aydınlatma panellerinde Led ışıklarının kullanılması sayesinde televizyonların çok daha inceltilmesi sağlanmıştır. Led paneller çok geniş bir renk yelpazesine sahiptir, uzun ömürlüdür ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Vatan Bilgisayar, Led TV marka ve modellerini sizlere sunmaktadır. Philips, Samsung, Vestel, SEG, LG, Axen ve Grundig marka televizyonların tüm modellerine Vatan Bilgisayar mağazalarında ve vatanbilgisayar.com da ulaşabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı