Oyun Konsolları

Pc Oyun konsolları kategorimizde ps3 ve psp ekipmanların modellerini en uygun fiyatlara ve uygun ödeme seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da

Tüketici Elektroniği kategorisinde Oyun Konsolları modellerinde 1 adet ürün bulundu.

 

Oyun Konsolları

Oyun Konsolları Oyun konsollarının evveli 1960 yıllarına kadar dayanmaktadır. 1967 yılında Alman mühendis Ralph Baer tarafından üretilen Brown Box oyun tarihinde ilk oyun konsolu olarak kabul edilir. Brown Box biraz daha geliştirilerek Odyssey olarak tekrar piyasaya tanıtıldı. 1972 yılında Nolan Bushnell tarafından üretilen Atari (Pong) büyük bir çıkış yaptı. Sonraki yıllarda çok sayıda oyunu içerisinde barındıran Atari 2600 İle birçok unutulmaz klasikler hayata girdi. Bugünkü formuna, Sony’nin 1995 yılında Kuzey Amerika’da Playstation’ı çıkarmasıyla kavuşan oyun konsolları da tüm teknolojik hareketler gibi gelişimini hızla sürdürmektedir. Günümüzde Microsoft, Xbox ile Sony, Playstation ile oyun konsolu sektörünün öncüsü olmuştur.

XBOX;

2000 li yılların başında Microsoft tarafından üretilerek oyun severlerin beğenisine sunulan Xbox Oyun Konsolları, sahip oldukları donanım ve içeriklerle tüm yaş aralığına hitap etmektedir.

Son zamanlar da Microsoft Xbox Series X Oyun konsolları ve Microsoft Xbox Series S Oyun konsollarının yanı sıra, Microsoft Xbox One X ile Microsoft Xbox One S Oyun Konsolları oldukça rağbet görüyor. Şık tasarımı, üst düzey kullanıcı deneyimi ile kendinizi adeta oyunun bir parçası gibi göreceksiniz. Sunduğu yüksek çözünürlük, yüksek kalite, 4K desteği, ince yapılı tasarımı ve yüksek kapasite, depolama alanı sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek Microsoft Oyun Konsollarını vatanbilgisayar.com adresinden inceleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

PS;

İlk olarak Kuzey Amerika ‘da üretilerek piyasaya sürülmüş bir oyun konsolu olan Playstation, Sony firması tarafından üretilmiş, oyun tutkunlarının beğenisine sunulmuştur. Playstation, ilk modellerini takip eden yeni serilerine yepyeni özellikler kazandırarak piyasada yer almaya devam ediyor.

PS4, PS4 Pro, PS5 gibi serilere sahip Playstation Oyun Konsolu, her yeni serisinde tasarım, donanım, içerik olarak kendini hep bir üst seviyeye taşımıştır. İzlediğiniz içeriklerde sunduğu 4K çözünürlük ve canlı görsel desteği, sayesinde artık sevdiğiniz oyunların içindesiniz. Ayrıca 1 TB lık alana kadar yükseltilebilir hafıza desteği sayesinde, sizi yarı yolda bırakmayan Playstation oyun konsollarını, vatanbilgisayar.com adresinden ziyaret edebilir, dilediğiniz oyun konsolunu satın alabilirsiniz.

Oyunlar

Konsolların; özelliklerinin, desteklediği formatların, grafik özelliklerinin artması ile oyunların da kalitesi aynı oranda artmış durumda. Oyun üreticileri PC, Playstation ve Xbox için ayrı ayrı oyun üretmektedirler. Bu kategoriye ait ürünleri incelemek ve satın almak için size en yakın Vatan Bilgisayar mağazamızı ziyaret edebilir ya da www.vatanbilgisayar.com adresimizden sipariş verebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı