KAWASAKİ DELONGHI BESTWAY REEBOK ORGAZ Cep Telefonu

KAWASAKİ DELONGHI BESTWAY REEBOK ORGAZ Cep telefonu fiyatları, en ucuz akıllı telefon modelleri, aksesuarlarda efsane indirimler ve kampanyalar Vatan Bilgisayar'da, hemen satın al.

KAWASAKİ DELONGHI BESTWAY REEBOK ORGAZ Tüketici Elektroniği kategorisinde Cep Telefonu modellerinde 0 adet ürün bulundu.

ARADIĞINIZ KRİTERLERE
UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

 

Cep Telefonu

Gelişen ve sürekli yenilenen teknoloji sayesinde günümüz çağının göz ardı edilemez akıllı teknoloji ürünü olan cep telefonları, birçok marka tarafından birbirinden farklı dizayn ve donanım özelliklerinde üretilerek piyasa da yerini almıştır. En basit ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek cep telefonlarını bulabilirken, çok sayıda işlem yapabileceğiniz, hemen hemen tüm ihtiyaç ve isteklerinize cevap verebilecek akıllı cep telefonlarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dünya üzerindeki gelişmelerin takip edilmesini kolaylaştırmak için gelişen teknoloji doğrultusunda cep telefonları da sürekli değişerek gelişmiştir. Çağın getirdiği yeniliklerle eş zamanlı olarak bir zorunluluk haline gelen akıllı cep telefonları, sadece temel özelliklere sahip olmakla kalmıyor. Geliştirilmiş teknoloji sayesinde akıllı cep telefonları için artık mini bir bilgisayar olduğunu da söyleyebiliriz. Aynı zamanda üstün kamera özelliklerinin de akıllı cep telefonlarına entegre edilmesi, fotoğraf makinesi ihtiyacınızı da neredeyse tamamen ortadan kaldırmış bulunuyor. Sadece bir akıllı cep telefonuna sahip olarak hem bilgisayarda yapabileceğiniz işlemleri yapabilir hem de fotoğraf makinesi ile çekebileceğiniz pozları yakalayabilirsiniz. Bu sayede vazgeçilmez bir teknoloji ürünü haline gelen akıllı cep telefonları, Apple, General Mobile, Honor, Huawei, Oppo, Realme, Samsung, Vestel, Vivo ve Xiaomi gibi birçok marka tarafından üretilmiştir. Akıllı cep telefonu ürünü ile birçok işi tek bir hareketle yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı açmadan akıllı cep telefonunuz ile mail atabilir, video, film içerikleri izleyebilir, internette araştırma yapabilir dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca günlük haberlere de rahatlıkla cep telefonunuzdan ulaşabilir, bankacılık işlemlerinizi bankaya gitmeden, vakit kaybetmeden tek tuş ile halledebilirsiniz. Son dönemlerde akıllı cep telefonlarının donanım ve teknik özelliklerine kazandırılan üstün özellikleri sayesinde, artık oyun oynamak içinde masaüstü bilgisayara ya da notebook bilgisayara ihtiyaç duymadan, cep telefonunuzda dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Değişen dünya koşulları ve artan yüksek tempolu günlük hayatı ve iş hayatımızı son derece kolaylaştırarak konfor sağlayan akıllı cep telefonları, temel işlevi olan iletişim konusunda, arama yapma ve sms göndermenin dışında yüz yüze iletişimi desteklemesinin yanı sıra sosyal medya programlarını da barındırması sayesinde iletişimin tüm aşamalarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Klasik yapıda ve en temel cep telefonu özelliklerini taşıyan tuşlu cep telefonu ürünlerinden, son teknoloji kullanılarak tüm ihtiyaçlarımıza cevap veren dokunmatik özellikli akıllı cep telefonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca akıllı cep telefonları, birçok marka ve modelde, farklı boyut ve ebatlarda, farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Bu sayede tamamen kendi zevkimize ve ihtiyaçlarımıza uygun çok sayıda dokunmatik cep telefonunu piyasa da bulabiliyoruz.

Akıllı cep telefonu modellerini bütçenize göre ayırarak, gruplayabilirsiniz. Yüksek fiyat segmentinde bulunan akıllı cep telefonları için, üstün donanım özelliğine sahip olduğunu ve amiral gemisi diyebileceğimiz cep telefonlarının yer aldığını görüyoruz. Bu segmentte yer alan akıllı cep telefonlarını, yüksek kalitede fotoğraf, video çekimleri, yüksek performanslı oyunlar, tasarım programları gibi ihtiyaçlar için tercih edebilirsiniz.

Cep Telefonu Markaları

Apple (iPhone), General Mobile, Honor, Huawei, Oppo, Realme, Samsung, Vestel, Vivo ve Xiaomi markaları tarafından üretilen akıllı cep telefonlarını www.vatanbilgisayar.com adresinden veya Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alabilirsiniz.

Akıllı Telefon
Akıllı cep telefon dünyası hızla gelişerek yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Nokia ile başlayan süreç Apple, Oppo, Samsung gibi diğer güçlü markaların devam ettirmesi ile yeni bir boyut kazandı. Eğer uzun süre kullanabileceğiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir telefona sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki belirttiğimiz özellikleri dikkate alarak telefon tercih etmenizi tavsiye ederiz.

RAM
Random Access Memory’nin kısaltması olan RAM’i bir telefonun uygulama yönlendirme ve veri için çalışma alanı olarak da tanımlayabiliriz. Bir program çalıştırmak için RAM’in bellekten yükleme yapıp çalışma alanı oluşturması gerekir. Yani telefonda yapılan işlemleri geçici olarak hafızasında tutarak telefonunuzun hızlı bir biçimde çalışmasını sağlar. Eğer oyun oynamayı çok seviyorsanız ve çok fazla uygulama indirip kullanıyorsanız RAM boyutunuzu da yüksek tercih etmenizi öneririz.

Depolama Alanı
Android telefonların birçoğu depolama alanını hafıza kartı ile artırılabilir özelliğe sahiptir. Micro SD kartlar ile telefonunuzun hafızası artırarak daha çok fotoğraf, video ve belgelerinizi telefonunuzda depolayabilirsiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz oyunlar ve uygulamalar telefonunuzun hafızasında oldukça yer kaplar. Bu da cep telefonunuzu kullanım esnasında yavaşlamasına sebep olabilir. Bu nedenle yüksek depolama alanına sahip bir telefon tercih etmenizi öneririz. Eğer IOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu kullanıyorsanız, kolaylıkla ulaşabileceğiniz bulut depolama yani iCloud uygulamasını kullanarak, fotoğraf, video gibi çok yer kaplayan belgeleri iCloud hesabına aktarabilir, aktardığınız fotoğraf ve videoları telefonunuzdan silebilirsiniz. Bu sayede çok daha geniş bir depolama alanına sahip olur, dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekebilirsiniz.

Ekran

Akıllı telefon ekranları da günbegün gelişim göstererek renksiz ekranların artık çok daha fazla ötesine geçmiştir. Renkli ekranlar, kameralar, çekim modları, daha keskin ve derinlik sahibi geniş ekranlar bir cep telefonundan beklediğimiz ekran performansını üst seviyelere taşıyarak beklentilerimizi daha da artırdı. Telefon boyutu tercihi yine kullanıcının kullanım amacına göre farklılık gösteren ve kullanıcının tercihine kalmış hususlardan bir tanesidir. Eğer akıllı telefonumun kullanımı kolay olsun avucumun içine sığsın diyorsanız 3.5 inçlik bir akıllı telefon tercih edebilirsiniz. E-postalarınıza bakmak sosyal medya hesaplarınızı kullanmak, belgelerinizi yönetmek, film veya video izlemek isliyorsanız 4,3 inç veya üstü akıllı telefonlar ihtiyaçlarınızı giderecektir. LCD ekran, OLED, Amoled ve Super Amoled olmak üzere ekran teknolojisi giderek gelişmektedir. OLED ekran tercih ederseniz sizlere görüntü kalitesi ve güç tüketimi konusunda farklı öneriler ve çözümler sunacaktır. 4K çözünürlük desteği veren akıllı telefonlar çok tercih edilmekle birlikte, Full HD çözünürlüklü 2K olarak bilinen QHD çözünürlük desteği olan cihazları da tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun ekranı sıklıkla temasta olduğunuz bir alan olduğu için dokunmatiğinin sezgisel olmasına dikkat etmenizde de fayda var. Ekranınızın camının canlı olması kolay çizilmemesi için Corning Gorilla Glass ile üretilmesi Amoled kalitesinde olması da oldukça önemlidir.

Kamera
Fotoğraf çekmeyi de çektirmeyi de çok seviyorsanız kamera sizler için önemli bir husus olmalı. Arka kameranın 13 ve 16 megapikselden az ön kameranın da 5 megapikselden az olmamasına, 4K çekim yapabilmesine özen gösterilmelidir. Şuna dikkat çekmeliyiz ki bir kameranın megapikselinden çok o kamerada lens kullanılıp kullanılmadığı, lens markası, sensör kalitesi de önemlidir. Dolayısıyla orta segment bir telefonda da yüksek çözünürlüklü kamera ve yüksek kalitede sensör yer alabilir. Eğer aklınızda almayı düşündüğünüz bir akıllı telefon varsa o telefon ile çekilmiş fotoğraflara bakabilir ya da en yakın Vatan Bilgisayar mağazamıza giderek istediğiniz akıllı telefonun kamerasıyla fotoğraf çekerek test edebilirsiniz. Çok fazla fotoğraf ve video çekmeyi seviyorsanız kameranın çözünürlüğüne, gece çekim modlarına, flaşına, hd video kayıt özelliğine, özçekim modlarına dikkat etmenizi öneririz. Eğer Apple marka bir akıllı telefon tercih ediyorsanız iPhone 7 Plus ve sonraki serilerinde bulunan Portre modu muhteşem portre fotoğraflar çekmenizi sağlar. Bu mod odağınızı netleyerek arka planı flu hale getirir. Doğa harikası bir manzarayı çekmek istiyorsunuz fakat ekrana sığmıyor mu? Pano modu ile ekranın ortasından fotoğrafınızı çekebileceğiniz bir kılavuz çubuğu ile geniş açılı doğa fotoğrafları çekebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı hızlı ve ağır çekim modlarında da çekebilirsiniz.

4.5G (LTE) Desteği
Yakın zamanlarda bildiğiniz gibi Türkiye 4.5G’ye geçti. Artık mobil cihazlarınızdan internete girmek on kata kadar daha hızlı hale geldi. Yani 3G ile maksimum 28 Mbps olan hızınız 4.5G ile hızınız saniyede maksimum 375 Mbps olacaktır. 3G ile bir dosyayı indirmek süresi dakikaları buluyorsa 4.5g ile saniyeleri bulacak. Fakat SIM kartınız 4.5G’ye uyumlu değilse SIM kartınızı değiştirmeniz gerekecektir. Eğer isterseniz 3G kullanmaya devam edebilirsiniz. 4.5G’ye geçmek siz kullanıcıların tercihine kalmış bir husustur.

İşlemci
Android işletim sistemlerinde kullanılan üç tane işlemci vardır. Bunlar Qualcoom tarafından üretilen Snapdragon, Samsung tarafından üretilen Exynos ve MediaTek tarafından üretilen MTK işlemcilerdir. Huawei de kendisi için Kirin işlemcisini üretmiştir. Apple iPhone 6s ve 6s Plus modelerinde A9 işlemci kullanıyordu. iPhone 7’de A10 işlemci kullanarak performansı %35 artırdı. En son çıkardığı iPhone X modelinde A11 Bionic ile saniyede 600 milyara kadar işlem yaparak gücüne güç katmaya devam ediyor.

İşletim Sistemine Göre Cep Telefonları
Cep telefonlarına en çok kullanılan işletim sistemleri iOS ve Android işletim sistemleridir. Apple tarafından geliştirilen iOS işletim sistemi kapalı sistem bir işletim sistemidir. Android ise Google tarafından geliştirilen ve bir çok telefon markasının kullandığı bir işletim sistemidir. Geliştirilebilir açık bir işletim sistemi olmasından dolayı sınırsız işlem yetkisi verir.

Android Akıllı Telefon
Android akıllı işletim sisteminden dolayı telefonlar açık bir eko sisteme sahiptir. Dışarıdan uygulama yüklenebilir, diğer cihazlarla kolaylıkla dosya veya veri transferi yapabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonları, Google Play Store marketini kullanıyor. Android cep telefonlarında ekran ışığından ses seviyesine, depolamaya kadar her şeyi dilediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

IOS Akıllı Telefonlar
Kullanımı oldukça basit olan IOS telefonlar sizlere kullanım kolaylığı sağlıyor. Telefonunuzla ilgili en ince ayrıntıları dahi Ayarlar kategorisine girerek kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Telefonunuz kilitliyken bile ekranınızı sağa kaydırarak kamerasını açabilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Apple Store sizlere 500.000’den fazla uygulama sunar. IOS bilindiği üzere kapalı bir sistemdir. Sadece Apple cihazlar arasında veri alışverişi sağlayabilirsiniz. Apple markası, kullanım kolaylığının yanı sıra güvenliğe de son derece önem veriyor. Basit ara yüzü, kullanım kolaylığı ve sağladığı güvenlik konforu açısından, IOS akıllı cep telefonlarını tercih edebilirsiniz.

Tasarım
Akıllı cep telefonları, gün içerisinde sürekli bizimle olan, elimizden düşemeyen son teknoloji cihazlarıdır. Akıllı telefonlar tercihe göre sık sık değiştirilen cihazlar olmadığı için, sahip olduğunu akıllı cep telefonu, donanım ve teknik özelliklerinin yanı sıra tasarım konusunda da sizi mutlu etmelidir. Seçtiğiniz akıllı cep telefonunun, kullanım amacınıza uygun ekran boyutunda olmasına ek olarak tasarım yönünün de güçlü olması sizi tatmin edecektir. Kaliteli ve göz alıcı bir tasarım için telefon satın alırken hem tasarım çizgisine hem de kalitesine dikkat edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Kampanyaları

Cep telefonları son yıllarda artık iletişim kurmak için kullanılan bir araç olmaktan çıkıp hayatımızda önemli bir yer kaplar hale gelmiştir. Maillere bakmak, sosyal medya hesaplarını takip etmek, fotoğraf, video, ses dosyaları göndermek, not tutmak, navigasyon, dijital takvim, farklı dillerde sözlük kullanımı, sipariş vermek ve siparişleri takip etmek, banka hesaplarını yönetmek, film izlemek veya haberleri takip etmek gibi günlük hayatımızdaki birçok ihtiyacımızı avucumuzun içindeki akıllı telefonlardan yapabiliyoruz. İnternetin hayatımıza girmesi ile akıllı telefonların gelişimi de aynı oranda artmıştır. Cep telefonu fiyatları siz kullanıcılarımızın tercihine ve ihtiyacına göre değişmektedir. Vatan Bilgisayar’da her bütçeye uygun akıllı telefon bulmak mümkündür.

İster günlük hayatınız için temel teknik özelliklere sahip bir cep telefonu, ister ne bilgisayara ne de fotoğraf makinesine gerek bırakmayacak üstün donanım ve teknik özelliklere sahip akıllı cep telefonlarına vatanbilgisayar.com adresinden kolayca ulaşabilir, dilediğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

Gece kampanyaları, webe veya mağazalara özel kampanyalar ile tüm cep telefonu modellerinde uygun fiyatlar Vatan Bilgisayar’da. Satın almak istediğiniz cep telefonu modelini bulmak için sayfanın sol tarafında bulunan cep telefonu kategorisi filtre videolarını veya cep telefonu rehberimizi kullanabilirsiniz. Veya mağazalar sayfalarımızdan konumunuzu paylaşarak size en yakın mağazamızı bulup, satış temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Outlet
Sitemizden duyurduğumuz outlet alanımızdan istediğiniz cep telefonlarına bütçe dostu fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı