• Mikrofon: Var
 • Kullanım Şekli: Kablosuz
 • Renk: Beyaz
 • Bağlantı Özellikleri: Bluetooth 5.2
 • Takma tipi: Kulak içi
 • Empedans (Ohm): 118 dB
 • Ağırlık: 47 g
 • Hoparlör Çapı: 11mm
ETE01/B / 134643

OPPO Enco X2 TWS Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık - Beyaz

Kurumsal Fiyat Teklifi

Kurumsal fiyat teklif talebiniz alınmıştır.
Sizi 0850 222 56 56 numaralı hattımızdan arayacağız.

?
Birlikte Alabileceğiniz Ürünler

OPPO Enco X2 TWS Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık - Beyaz

2.028 TL

Toplam (2 Ürün):

3.227 TL

OPPO Enco X2 TWS Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık - Beyaz

2.028 TL

Toplam (2 Ürün):

2.727 TL

OPPO Enco X2 TWS Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık - Beyaz

2.028 TL

Toplam (2 Ürün):

2.827 TL

ürün oldukça başarılı bas ve tizler kaliteli ve ayrıca aktif gürültü önleme mükemmel ötesi kablosuz kulak içi kulaklık arıyorsanız düşünmeden alabilirsiniz

Oppo Enco X2 Özellikleri

OPPO Enco X2 TWS Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık - Beyaz
 

OPPO ENCO X2 TWS

KABLOSUZ KULAKLIK

 

Duymanın Ötesinde Bir Deneyim Dynaudio ile birlikte geliştirildi.
 
 
Dynaudio ile birlikte geliştirildi | İkinci nesil koaksiyel çift sürücülü sistem | LHDC 4.0 ultra HD iletim | Ultra geniş frekanslı aktif gürültü önleme | Kemik iletimli mikrofon
 

SuperDBEE Cebinizdeki HiFi Hoparlör

OPPO ve Dynaudio tarafından birlikte geliştirilen yepyeni SuperDBEE koaksiyel çift sürücü sistemi sayesinde OPPO Enco X2 kulaklıklar olağanüstü bir ses performansı sunma konusunda önemli bir adım attı. Entegre ultra hafif diyaframlar ve özel dört mıknatıslı düzlemsel yüksek frekanslı hoparlör ile donatılan OPPO Enco X2, önceki neslinden çok daha iyi bir performans sunabilir. OPPO, stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşamanıza olanak veren kablosuz kulaklıklarla nadiren elde edilen bir ses dengesi için pek çok müzik yapımcısının frekans yanıtını iyileştirdi.
 

Ultra Hafif Diyaframlar Kendinizi Derin Basslara Bırakın

Hafif diyaframlar, yüksek kaliteli bas sağlamak için çok önemlidir. Biz de bu önemli noktayı göz önünde bulundurarak, OPPO Enco X2 kulaklıklara yalnızca 0,0095 mm kalınlığında bir diyafram üretmek için sektörde nadiren kullanılan bir teknoloji olan çözücü dökümü benimsedik. Yalnızca 0,033 mm çapında bir DCCA ses bobini ile desteklenen diyafram, titreşim sistemini Enco X muadillerinden %31 daha hafif hale getirir. Ultra hafif sıvı kristal moleküler diyaframlar ise anında tepki vererek OPPO Enco X2 kulaklıklarda şimdiye kadar sahip olduğumuz en iyi bas seviyemizi oluşturur. Her bir ritmi ruhunuzun derinliklerinde hissedin.
 

Dört Mıknatıslı Düzlemsel Yüksek Frekanslı Hoparlör Her Ayrıntıyı ve Her Nefes Sesini Duyun

OPPO'nun klasik dengeli düzlemsel diyafram teknolojisi, diyaframların ana sürücüsü olarak mıknatısları kullanmak için yeniden geliştirildi. Diyafram performansını önemli ölçüde artıran tamamen yeni "Üst Üste" dörtlü mıknatıs yapısını yarattık. Önceki nesil ile karşılaştırıldığında, OPPO Enco X2 kulaklıklar, çok daha yüksek çözünürlüğe sahip ve 40 kHz'e kadar yüksek frekanslı genişletmede %100 bir iyileşme gösteriyor. Zengin ses detayları, bir şarkıcının aldığı her bir nefesi bile duyabilmenizi ve aşina olduğunuz melodilere dair yeni duygular hissetmenizi sağlar.

 

LHDC 4.0 ile 3x Ses Netliği¹ Hi-Res Wireless Sertifikalı

Tamamen yeni LHDC 4.0 teknolojisi, kablosuz ses iletim hızını geleneksel kablosuz iletim teknolojilerinin üç katı olan 900 kbps/24 bit/96 kHz'e kadar önemli ölçüde yükseltti. LHDC 4.0, müziğin olması gerektiği gibi duyulması için ses ayrıntılarını korur ve sesin her zaman "taze ve yeni" bir hissiyat vermesini sağlar. Bu tıpkı kulağınızın içine bir ses stüdyosu yerleştirmek gibi.

Kişiselleştirilmiş Ses Çözümü İçin Altın Ses²

İki yıllık geliştirme sürecinin ardından nihayet son teknoloji altın ses teknolojimiz huzurlarınıza çıkmaya hazır. Bu teknoloji; sızıntı kompanzasyonu, kulak kanalı kompanzasyonu ve kişiselleştirilmiş ses güçlendirmeyi bir arada bulundurur. Bu, OPPO Enco X2 kulaklıklardaki ses çıkışının ideal laboratuvar sonuçlarımıza yakın olmasını sağlar.

Üstün Ses Kalitesi için Yüksek Performanslı Çip

SoC'deki DAC çipinin dahili devre yapısını yeniden optimize ettik ve OPPO Enco X2 kulaklıklar için daha kaliteli bir ses indüktörü seçtik. Önceki nesil ile kıyaslanığınzda OPPO Enco X2 kulaklıklar, ses çıkışında %25³ iyileştirme ile kendinizi müziğe kaptırmanızı ve muhteşem ses kalitesini hücrelerinizde hissetmenizi sağlar.

Ultra Geniş Frekans Aktif Gürültü Önleme İstenmeyen Seslere Son

Her OPPO Enco X2 kulak içi kulaklık, endüstride nadiren kullanılan yüksek sinyal-gürültü oranına sahip iki gürültü önleyici mikrofonun yanı sıra, %50 performans artışı sağlayan üç çekirdekli bir çip içerir⁴. Gürültü önleme frekansı, insan seslerini geleneksel gürültü önleyici kulaklıkların ulaşamadığı bir frekans aralığında azaltmak için 4.000 Hz'e⁵ kadar ulaşabilir.

Gürültüden Uzak Bir Keyif İçin 45 dB
Aktif Gürültü Önleme

OPPO Enco X2 kulaklıklar için gürültü önleme algoritmasını yeniden programladık. Hafif diyaframlarla birleştiğinde, kulaklıklar 45 dB⁵'lik bir gürültü önleme derinliğini destekler. Böylelikle OPPO Enco X2 kulaklıklar sayesinde uçaklardan, arabalardan ve sokaklardan gelen inatçı seslerden etkili bir şekilde arınarak gürültülü bir dünyanın ortasında huzuru bulabilirsiniz.

Akıllı Uyarlanabilir Aktif Gürültü Önleme Konfordan Asla Ödün Vermeyin

OPPO Enco X2 kulaklıklar, çevrenizi otomatik olarak algılayarak size en uygun gürültü önleme modelini sunar ve böylelikle tüm gün boyunca taktığınızda bile rahat bir kullanım deneyimi yaşarsınız.

Yapay Zeka Kemik Ses İzi Mikrofon Sesinizi Alır, Gürültüyü Değil

Üst düzey TWS kulaklıklarda yaygın olarak bulunan üçlü mikrofon sistemi üzerine tasarlanan OPPO Enco X2 kulaklıklar, ses alımı için tamamen yeni kemik iletim sensörleriyle donatılmıştır. Yerleşik sensörler sayesinde ses titreşimlerinizi doğru bir şekilde yakalayabilir ve gürültülü ortamlarda bile sesinizi daha iyi algılayabilir.

Şeffaflık Moduna Otomatik Geçiş Kulaklıklarınız Takılıyken Rahatça Sohbet Edin

Yakınınızdaki bir kişiyle konuşmaya başladığınızda OPPO Enco X2 sesi otomatik olarak kısacak ve dış dünyayı net bir şekilde duyabilmeniz için Şeffaflık Modu'na geçiş yapacaktır.

Daha Az Rüzgar Gürültüsü için Üçlü Koruma

OPPO Enco X2 kulaklıklar, rüzgar gürültüsü koruması için tasarlanmış çelik ağa sahiptir. Ters ve çapraz tel düzeni, hava girişini bloke ederek rüzgarın direnç katsayısını düşürür. Rüzgar gürültüsü önleyici kanal tasarımı ve akıllı rüzgar önleyici gürültü algoritması sayesinde, rüzgar gürültüsü endişeleriniz uçup gidecek.

Bluetooth 5.2 Çip⁶ Bağlantınızı Kesintisiz Tutun

Önceki nesil ile karşılaştırıldığında, OPPO Enco X2 kulaklıkların Bluetooth bağlantısı LHDC modundayken ortalama üç kat daha kararlıdır⁷. Bu sayede size sürekli bir dinleme deneyimi vaat eder. Ayrıca 94 ms'ye⁸ varan gecikme süresi ile oyun deneyiminiz de daha keyifli hale gelecek.

 

Entegre ve Şık Gövde Hem İçi Hem Dışı ile Adeta Bir Sanat Eseri

OPPO Enco X2 kulaklıkların iki rengi vardır: beyaz ve siyah. Entegre gövde tasarımı, yuvarlak bir şekilde zarif çizgilerini gizler. Siyah versiyon için kullanılan endüstri lideri boya teknolojisi, seramik benzeri bir doku sağlayarak onu hem kullanması, hem de izlemesi keyifli hale getiriyor.

Her Şeyi Duyun ve Hiçbir Şey Hissetmeyin

OPPO Enco X2 kulaklıklar, OPPO'nun profesyonel insan kulağı veri tabanına ve 1000'den fazla kullanıcı ile yapılan anketlere dayalı olarak yaklaşık 100 kez modifikasyondan geçmiştir. Yeni ergonomik tasarım sayesinde, her OPPO Enco X2 kulaklık sadece 4,7 g⁹ ağırlığındadır ve herkes ile mükemmel uyum sağlar.

Kulak Kiri Tutmayan Antibakteriyel Kulaklık Uçları Hem Temiz, Hem de Kullanması Keyifli

OPPO Enco X2 kulaklıklar, kulak kiri önleme özelliğine sahip antibakteriyel bir tasarıma sahiptir. Koruyucu katmanlar, kulak kirinin hoparlör çıkışlarını tıkamasını engelleyerek kulaklıkların temizlenmesini kolaylaştırır. Bunun yanı sıra, inorganik iyon antibakteriyel kaplamalar bakteri üremesini¹⁰ engelleyerek uzun süre boyunca rahat ve temiz bir şekile kullanılmasını sağlar.

Dolby Ses Binaural Kayıt¹¹ 

Kulaklıklarınızla Doğal Ses Kaydedin

Dünyanın Dolby çift sesli kayıt özelliğine sahip ilk TWS kulaklıkları olan OPPO Enco X2 kulakiçi kulaklıklar, duyduğunuz o harika anları kristal netliğinde, doğal ve canlı halini koruyarak olduğu gibi kaydetmenize olanak tanır.

40 Saate Kadar Dinleme Süresi¹² 5 Dakikalık Hızlı Şarjla 2 Saatlik Müzik Çalma

Genel güç tüketimini azaltarak OPPO Enco X2 kulaklıkların pil ömrünü uzattık. Bu sayede şarj kutusunun tam olarak şarj edilmesinden sonra kulaklıklar 40 saate kadar dayanabilir. İki hızlı şarj etme yöntemi ile 5 dakikalık şarjla 2 saate kadar müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.
 

Hızlı Kablosuz Şarj¹³ Kablolar Sizi Engellemesin

OPPO Enco X2 kulaklıklar kablosuz şarjı özelliğini destekler. Tek yapmanız gereken şarj kutusunu bir şarj istasyonuna yerleştirmek. Kulaklıklar ayrıca bir telefondan ters şarjı da destekler, böylece müziği daima devam ettirebilirsiniz.

IP54 Toza ve Suya Dayanıklılık¹⁴ Hareket Halindeyken Bile Müziğinizin Keyfini Çıkarın

IP54 toza ve suya dayanıklılık sayesinde, OPPO Enco X2 kulaklıklar ile egzersiz yaparken ter ve yağmurdan zarar görecek korkusu olmadan net seslerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Parmaklarınızın Ucundaki İşlevsellik

OPPO Enco X2 kulaklıklar, oynatma veya duraklatma için bir kez basmayı, sonraki parça için iki kez basmayı, gürültü önlemeyi açmak veya kapatmak için ise basılı tutmayı destekler. Ayrıca, telefonunuzu çıkarmadan ses seviyesini ayarlamak için kulaklığın üzerinde parmağınızı yukarı veya aşağı doğru kaydırabilirsiniz.
 

Farklı Cihazlar Arasında Çift Bağlantı ve Kolay Geçiş¹⁵

OPPO Enco X2 kulaklıklar, kutusunun kapağı açılır açılmaz bağlanır. Cep telefonu, tablet, akıllı saat veya masaüstü bilgisayar iki cihaza aynı anda bağlanabilir. Dizi izlemek, şarkı dinlemek veya telefon görüşmesi yapmak için en sevdiğiniz cihazınızı seçin.

Daha Pratik Fonksiyonlar HeyMelody Uygulamasında

Daha kişiselleştirilmiş özellikler için HeyMelody'yi indirin.
 
HeyMelody Fonksiyonlarına Genel Bakış
Pil durumu
Kulaklık kontrol ayarları
Gürültü kontrol modu
Kişiselleştirilmiş gürültü önleme
Kulaklık kontrolleri kılavuzu
Enco Master EQ
Altın Ses
Çift bağlantı
Yazılım güncellemesi
Takma Algılama
Kulaklık uyma testi

Google Hızlı Eşleştirme

OPPO Enco X2, ilk kez eşleştirme yaptığınız esnada tek dokunuşla Android* cihazlarınızla hızlı ve zahmetsiz bir Bluetooth bağlantısı sağlar.
 
Açıklamalar:
1. Geleneksel AAC aktarım protokolüyle (256Kbps) karşılaştırıldığında, LHDC4.0 ultra-HD aktarım protokolü (900Kbps), öncekinden üç kat daha yüksek bit hızına sahiptir. LHDC iletimi, iki LHDC destekli cihaz arasında Bluetooth® bağlantısı aracılığıyla oluşturulmalıdır.
2. Altın ses özelliğini kullanmak için telefonunuzda bir test tamamlamanız gerekmektedir. OPPO ColorOS 11.0 veya üzeri telefon kullanıcıları, bu özelliği "Bluetooth - OPPO Enco X2 - Kulaklık işlevleri" bölümünden ayarlayabilir. Android 6.0 veya sonraki sürümleri veya iOS modelleri olan kullanıcılar, kulaklıkları yapılandırmak için HeyMelody uygulamasını indirebilir.
3. Veriler OPPO Laboratuvarından gelmektedir.
4. OPPO Laboratuvarı'na göre, OPPO Enco X2'nin gürültü önleme çipi, Enco X'lerden %50 daha güçlüdür.
5. Gürültü önleme verileri, gerçek hayatta yapılan testlere dayanmaktadır ve ANC teknolojisi OPPO Laboratuvarı'ndan alınmıştır. Gerçek sonuçlar kullanıcının kulak boyutuna, kulak kanalı yapısına, kullanılan kulaklık uçlarına, takma yöntemine, egzersiz durumuna ve diğer koşullara bağlı olarak değişecektir.
6. Bluetooth® 5.2 çift kulaklı düşük gecikmeli iletim, herhangi bir telefon SoC'si ile çalışmaktadır.
7. Bluetooth bağlantısı, güçlü bir parazit ortamında test edilmiştir. Her ikisinde de LHDC açıkken, Enco X2'nin Bluetooth bağlantısı Enco X'lerden ortalama üç kat daha kararlıdır.
8. 94 ms'lik düşük gecikme, OPPO Laboratuvarı'nda Enco X2 ve OPPO Find X3 Pro ile test edilmiştir; "94 ms" ifadesi, ekrandaki bir yere dokunulduğu an itibariyle kulaklıkların sesi almasına kadar geçen süredir.
9. Tek bir kulaklığın ağırlığı OPPO Laboratuvarı'nda ölçülmüştür ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
10. Kulaklıkların %99,9'u bakteri tutmamaktadır ve bu profesyonel kurumlar tarafından test edilmiştir (Rapor No.: WJ20210206–WJ20213052).
11. OPPO Enco X2, OPPO Find X5 Pro ve OPPO Find X5 ile çift sesli kaydı destekler. Diğer telefon modelleri için lütfen diğer OTA güncellemelerine bakınız.
12. Şarj süresi ve pil ömrü, standart bir OPPO şarj cihazı kullanılarak OPPO Laboratuvarı'nda 25°C sıcaklıkta test edilmiştir. Gerçek sonuçlar, çevresel faktörlere ve kullanılan şarj cihazına bağlı olarak biraz farklılık gösterebilir.
13. Levha yukarı bakacak şekilde kutuyu şarj etmek için Qi uyumlu bir kablosuz şarj cihaz kullanabilirsiniz. Kutuyu ters kablosuz şarjı destekleyen bir telefon kullanarak da şarj edebilirsiniz.
14. Kulaklıklar IP54 toza ve suya karşı dayanıklılığa sahiptir, ancak şarj kutusu değildir. Yorucu egzersizler sırasında terlemeden kaynaklanan herhangi bir hasarı önlemek için kulaklıkları ve şarj kutusunu kullanmaktan kaçınınız.
15. OPPO Enco X2, OPPO ColorOS 11.0 ve sonraki telefonlarla çift bağlantıyı destekler. Bu özelliği etkinleştirmek için "Bluetooth - OPPO Enco X2 - Kulaklık işlevleri" bölümüne gidiniz. Android 6.0 veya sonraki sürümleri veya iOS modelleri olan kullanıcılar, kulaklıkları yapılandırmak için HeyMelody uygulamasını indirebilir. Çift bağlantı performansı, bağlanılan cihazlara göre değişiklik gösterebilir ve dizüstü bilgisayarlara geçiş daha uzun sürebilir.
 
* Yukarıdaki ürün detayları sadece referans içindir. Bazı özellikler ve açıklamalar, tedarikçinin değiştirilmesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bazı nedenlerle değişebilir. Lütfen tüm kriterler için gerçek ürüne bakınız.
Teknik Özellikler
Kullanım Şekli

Kablosuz

Empedans (Ohm)

118 dB

Hoparlör Çapı

11mm

Bağlantı Özellikleri + Portlar
Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 5.2

Multimedya
Mikrofon

Var

Genel Özellikler
Renk

Beyaz

Menşei

Çin

Garanti

24

Performans
Takma tipi

Kulak içi

Ağırlık & boyutlar
Ağırlık

47 g

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.028 TL 2.028 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.028 TL 2.028 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.014,00 TL 2.028,00 TL
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.014,00 TL 2.028,00 TL
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.014,00 TL 2.028,00 TL
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.014,00 TL 2.028,00 TL
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.014,00 TL 2.028,00 TL
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.014,00 TL 2.028,00 TL
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 676,00 TL 2.028,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 676,00 TL 2.028,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı