• Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • Ağırlık: 52,5 gr
 • Kulaklık türü: Binoral
 • Kulaklık türü: Kulaklık
 • Şeffaflık modu: Var
 • Kablosuz yöneltici alanı: 10 m
 • Ürün rengi: Beyaz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Oppo Enco X Beyaz Özellikleri

OPPO Enco X Gerçek Kablosuz Kulaklık - Beyaz

OPPO ENCO X

İlham Veren Akustik.

 

Dynaudio ile Birlikte Oluşturuldu

İleri teknoloji ve onlarca yıllık Kuzey Avrupa mirası, OPPO ve 1977'de kurulan önde gelen Danimarkalı HiFi markası Dynaudio tarafından ortaklaşa oluşturulan Enco X kulaklıklarda bir araya geliyor. Size dijital olarak hassas bir ses sunmak için, 30 farklı malzemeyi ve 152 bileşeni değerlendirdik ve Dynaudio'nun en büyük akustik laboratuvarı ile birlikte 120 tur yapısal ince ayar gerçekleştirdik.
 

DBEE 3.0 Ses Sistemi: Yeni Sınırları Fethediyoruz

OPPO ilk olarak DBEE 1.0 Dinamik Ses teknolojisini 2007 yılında piyasaya sürdü. 13 yıl sonra ise şimdi yepyeni DBEE 3.0 Ses Sistemimizi yeni malzemeler, yeni teknolojiler ve yeni bir yapı ile tanıtıyoruz.

 

Koaksiyel Çift Sürücü Tasarımı

Geleneksel modellerde bir yeniliğe imza atan Enco X kulaklıklar, tipik olarak yalnızca ileri teknoloji ses cihazlarında bulunan koaksiyel çift sürücülü bir tasarıma sahiptir. Ön tarafta bulunan manyetik dengeli bir membran sürücüsü yüksek frekansları, arka tarafta bulunan üç katmanlı bir kompozit dinamik sürücü ise orta ve düşük frekansları yönetir. Paralel eksenlere yerleştirilmiş çift hoparlörler ise doğal ve yüksek çözünürlüklü ses çıkışını sağlar.
 

Manyetik Dengeli Membran Sürücüsü

Enco X kulaklıklar; yenilikçi ve ödüllü PM-1 kulaklıklarımızla aynı teknolojiye sahiptir ve tüm bunları etkileyici şekilde küçük bir pakete sığdırır. Bu tasarım, size kristal netliğinde bir ses sunarak yüksek frekansların erişimini genişletir.

 

Kusursuz Oynatma için LHDCTM Kablosuz İletim1

LHDC; geleneksel SBC ve AAC iletiminden daha fazla ayrıntıyı koruyan ve her notanın zengin ve oldukça net bir sesle iletilmesini sağlayan kablosuz iletim teknolojisinde yeni bir çağı temsil eder.

 

En İyi Düzeyde Şeffaflık Modu

İş ve müzik arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilmeyi ister miydiniz? Enco X kulaklıklar, size çevrenizle ilgili daha yüksek bir farkındalık sağlayan Şeffaflık modu ile tam da bunu yapmanıza olanak tanır. Kulaklığınızı çıkarmadan konuşmanızı sürdürmeye rahatlıkla devam edebilirsiniz.

 

Kuzey Avrupalı Uzmanlardan Gelen Doğal Akustik

Dynaudio’nun en iyi ürünlerinin yaratıcısı olan Daniel Emonts, Enco X kulaklıklarına 30 yıllık deneyimi getirdi. Yıllarca süren akustik araştırmalar, hüner ve yüzlerce kez yeniden yapılan kalibrasyonlar Enco X kulaklıkların en gerçek haliyle sesi aktarmasını sağlamıştır.

Kulaklarınızı Anlayan Kulaklıklar

Enco X kulaklıklar yenilikçi bir ergonomik tasarıma sahiptir. Ağırlığı yalnızca 4,8 gramdır ve iki sertlik seviyesinde silikon uçlara sahiptir. Size hem dayanıklılık, hem de rahatlık sunar.

15 Yıllık Yapım Aşaması

OPPO bundan 15 yıl önce ilk kulaklık ürünü olan MP3 X3'ü piyasaya sürmüştü. Kulaklığın yıldız halka tasarımı, teknik beceri ve estetiğin mükemmel birlikteliğini ortaya koymuştu. Enco X kulaklıklar, avuçlarınıza mükemmel bir şekilde uyacak şekilde tasarlanmış olan yenilenmiş metalik yıldız halkalı bir çerçeveye sahiptir.

Binaural Düşük Gecikmeli Bluetooth® İletimi4

Güçlü parazit senaryoları düşünülerek tasarlanan Binaural Düşük Gecikmeli Bluetooth® İletimi artık daha fazla stabilite, sistem düzeyinde ultra düşük gecikme optimizasyonu ve daha da güçlü gecikme azaltma özelliklerine sahiptir. Tüm bunlara ek olarak ise görsel-işitsel senkronizasyonu önemli ölçüde geliştirdik, gecikme ve bağlantı parazitlerini daha da indirgedik.

 

Üçlü Mikrofonlu Arama Gürültü Engelleme

Üçlü mikrofonlu gürültü engelleme algoritması, uyarlanabilir filtre ve rüzgar algılama ile donatılmış olan Enco X kulaklıklar sayesinde aramalar esnasında sesiniz doğru biçimde iletilir.

Kullanışlı Kablosuz Şarj5

Enco X kulaklıklar, şarj kutusunu bir şarj pedi üzerine yerleştirmek kadar basit olan kablosuz şarj yöntemini destekler. Bunun yanı sıra, kulaklıklar bir telefondan ters şarjı6 da destekler. Böylelikle şarj ederken müzik dinlemeye devam edebilirsiniz.

Olağanüstü Uzun Bir Pil Ömrü7

Tek şarjla 25 saate kadar müziğin keyfini çıkarın - ki bu, günde 2 saat kullanılırsa tam iki hafta demektir. Uzun yolculuklarda bile şarj kutunuzu yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Nihayet "düşük pil endişesi" artık geçmişte kaldı.

 

Tüm Hava Koşullarına Karşı Koruma

Enco X kulaklıklar, ne yağmurdan ne de terden etkilenir. IP54 toz ve su direnci8 özelliği ile kulaklıklar şiddetli rüzgar, yağmur gibi hava koşullarında ve egzersizleriniz esnasında size rahatlıkla eşlik edebilir.

Kullanışlı Dokunmatik Kontroller

Ek kontroller de mevcuttur ve uygulama9 aracılığıyla özelleştirilebilir. Kulaklıklarınızı kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 
Sonraki şarkıya geçmek, arama cevaplamak / kapatmak için: Kulaklıklara iki kez dokunun.
 
Gürültü giderme moduna geçmek için: Kulaklıklara 1 saniye boyunca basın.
 
Sesi artırmak veya azaltmak için: Parmağınızı yukarı veya aşağı kaydırın.

 

Hızlı Bağlantı, Uyum Algılama10

Kapağı açın, kulaklığı çıkarın ve bağlanmak için dokunun - işte bu kadar basit. Kulaklıklar, otomatik olarak yeniden bağlantı kurar ve siz daha takmadan kullanıma hazır hale gelir. Tamamen yeni Kulaklık Uyum Testi işlevimiz, kulaklıkların kulaklarınıza ne kadar iyi uyum içinde olduğunu tespit ederek sadece rahatlık sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ses kalitesi ve gürültü engelleme sonuçları da sağlar.
1. LHDC'yi destekleyen cihazlar arasında Find X2, Find X2 Pro telefonlar bulunmaktadır.
2. Gürültü engelleme özelliği, uçak ve tren gibi düşük frekans aralıkları olan ortamlarda etkilidir. Yakındaki sesler gibi yüksek frekans aralıklarında ise daha az etkilidir.
3. ANC teknolojisi ile elde edilen maksimum 35 dB gürültü engelleme, bir OPPO laboratuvarı tarafından karşılaştırmalı olarak değerlendirilmiştir. Gerçek performans; kulak boyutunuza, kulak kanalınıza, seçilen kulaklık ucu boyutuna, kulaklıkların takılma şekline ve egzersiz yapıp yapmamanıza bağlı olarak değişikenlik göstermektedir.
4. Binoral Düşük Gecikmeli Bluetooth® İletimi herhangi bir telefon çipi ile çalışmaktadır.
5. Ön tarafı yukarı bakacak şekilde, kulaklığın şarj kutusu ile birlikte Qi uyumlu bir kablosuz şarj cihazı kullanınız. Kulaklık şarj kutusu ile birlikte kablosuz ters şarj işlevine sahip herhangi bir akıllı telefon da kullanabilirsiniz.
6. Şarj etme ve oynatma süresi verileri, standart bir OPPO şarj cihazı ile 25°C'lik bir ortamda gerçekleştirilen OPPO laboratuvar testlerine dayanmaktadır. Gerçek şarj ve oynatma süresi, cihazın kullanıldığı ortama ve şarj cihazına göre değişikenlik göstermektedir.
7. Kulaklıklar IP54 toz ve su direnci özelliğine sahiptir ancak şarj kutusu bu özelliğe sahip değildir. Terlemeye bağlı olarak zarar görmesini önlemek adına, yorucu egzersizler esnasında kulaklıkları ve şarj kutusunu kullanmaktan kaçınınız.
8. OPPO ColorOS 7.0+ kullanıcıları, kulaklıklarını özelleştirmek için telefonlarının Bluetooth arayüzünde bulunan OPPO Enco X > Kulaklık İşlevleri'ne gidebilir. Android 6.0+ kullanıcıları, uygulama aracılığı ile kulaklıkları özelleştirmek için HeyMelody uygulamasını uygulama mağazalarından indirip yükleyebilir. Uygulama şimdilik iOS için mevcut değildir.
9. Enco X kulaklıklar, Find X2, Find X2 Pro, Reno4, Reno4 Pro gibi OPPO ColorOS 7.0+ telefonlarla hızlı bağlantıyı desteklemektedir. Diğer modeller ise bir OTA güncellemesinden sonra desteklenecektir (A serisi, Find X2 lite hariç, Find X2 neo). OPPO ColorOS 7.0+ kullanıcıları Kulaklık Uyum Testi işlevini kullanmak için telefonlarının Bluetooth arayüzünde bulunan OPPO Enco X > Kulaklık İşlevleri'ne gidebilirken, Android 6.0+ kullanıcıları ise HeyMelody uygulamasını kullanmak için uygulama mağazalarından indirip yükleyebilir. Uygulama şimdilik iOS için mevcut değildir.
10. Yukarıdaki ürün detayları yalnızca referans amaçlıdır. Bazı ürün özellikleri ve açıklamaları, tedarikçilerin değiştirmesi veya diğer çeşitli nedenlere bağlı olarak değişebilmektedir. Lütfen tüm kriterler için gerçek ürüne bakınız.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Ağırlık & boyutlar

Ağırlık

52,5 gr

Sağ kulaklık ağırlığı

4,8 g

Şarj kılıfı ağırlığı

42,5 g

Sol kulaklık ağırlığı

4,8 g

Performans

Kulaklık türü

Binoral

Ürün rengi

Beyaz

Uluslar arası koruma kodu

IP54

Takma tipi

Kulak içi

Ürün tipi

Kulaklık

Katlanır

Yok

Ses kontrolü

Dokunmatik

Koruma özellikleri

Toza dayanıklı, Su geçirmez

Önerilen kullanım

Calls/Music

Kulaklık

Kulaklık türü

Kulaklık

Şeffaflık modu

Var

Sürücü türü

Dengeli + Dinamik

Akustik sistem

kapalı

Kulaklık frekansı

20 - 20000 Hz

Kulaklık çeşidi

Kulak içi

Kulaklık hassasiyeti

104 dB

Sürücü ünitesi

1,1 cm

Bağlantı

Kablosuz yöneltici alanı

10 m

Bluetooth versiyonu

5.2

USB Bağlantısı

Var

Bluetooth profilleri

AAC,SBC

Bluetooth

Var

USB konnektörü

USB C Tipi

Bağlantı teknolojisi

Kablosuz

3,5 mm konektörleri

Yok

Paket içeriği

Audio adaptör dahildir

USB

Mikrofon

Gürültü yok etme etkisi

Var

Mikrofon tipi

Ankastre

Batarya

Pil türü

Yerleşik batarya

Pille çalışır

Var

Pil teknolojisi

Lityum-İyon (Li-Ion)

Kablosuz şarj olma

Var

Şarj kaynağı

USB

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • Garanti ile vade farksız 12 Taksit Fırsatı! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.899 TL 1.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.899 TL 1.899 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 949,50 TL 1.899,00 TL
3 633,00 TL 1.899,00 TL
4 474,75 TL 1.899,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 949,50 TL 1.899,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 633,00 TL 1.899,00 TL
4 474,75 TL 1.899,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 474,75 TL 1.899,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 633,00 TL 1.899,00 TL
4 474,75 TL 1.899,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 474,75 TL 1.899,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 633,00 TL 1.899,00 TL
4 474,75 TL 1.899,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
OPPO Enco X Gerçek Kablosuz Kulaklık - Beyaz

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı