100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

TRANSCEND BESTWAY OKI Yazıcı

TRANSCEND BESTWAY OKI Yazıcı ve printer modelleri markaları özel taksit seçenekleri ile uygun fiyatlar sadece Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
BROTHER (20)
CANON (26)
DYMO (5)
EPSON (17)
HP (53)
OKI (7)
SAMSUNG (3)
TESAN (1)
XEROX (14)
Fiyat Aralığı Bilgi
Yazıcı Tipi Bilgi
Yazıcı Tipi Bilgi
Faks Özelliği Bilgi
Yok (2)
Faks Özelliği Bilgi
Var (1)
Kolon Genişliği Bilgi
80 (4)
Tarayıcı Bilgi
Yok (2)
Tarayıcı Bilgi
Var (1)
İğne Sayısı Bilgi
9 Pin (4)
Fotokopi Bilgi
Yok (2)
Fotokopi Bilgi
Var (1)
Kopyalı Kağıt Sayısı Bilgi
Wi-Fi Bilgi
Yok (2)
Wi-Fi Bilgi
Yok (1)
Mobil Baskı Bilgi
Yok (1)
Mobil Baskı Bilgi
Yok (1)
NFC Bilgi
Yok (2)
NFC Bilgi
Yok (1)
Dubleks Baskı Bilgi
Dubleks Baskı Bilgi
Network Bilgi
Var (2)
Network Bilgi
Var (1)
Fotoğraf Baskısı Bilgi
Yok (2)
Fotoğraf Baskısı Bilgi
Yok (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
A3 Baskı Bilgi
Yok (2)
A3 Baskı Bilgi
Yok (1)
Renkli Baskı Hızı Bilgi
Renkli Baskı Hızı Bilgi
Siyah Baskı Hızı Bilgi
Siyah Baskı Hızı Bilgi
Seçimleriniz
7 ÜRÜN
  TRANSCEND BESTWAY OKI Yazıcı modellerinde 7 adet kayıt bulundu.
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:7 
   

  YAZICI

  Yazıcılar, bilgisayarların bir çıkış birimi olarak görev yaparlar ve bilgisayar ortamındaki verilere somut olarak ulaşılabilecek dökümanları oluştururlar.

  Sürekli yenilenen teknolojik hareketlere kayıtsız kalmayan yazıcı üreticileri bu cihazlara fotokopi, tarayıcı, fax makinesi gibi fonksiyonlar ekleyip, farklı bağlantı yöntemleriyle akıllı telefon, akıllı saat, tablet gibi cihazlar ile de çıktı alabilmeyi mümkün hale getirmiş oldular.

  Yazıcılar kullanım alanları ve amaçlarına göre sınıflandırılmış, her biri kendi kategorilerinde adeta profesyonelleştirilmiştir.

   

   

  Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

  Diğer bir deyişle inkjet yazıcı olarak da adlandırabileceğimiz mürekkep püskürtmeli yazıcılar, adı üzerinde mürekkebin kağıt üzerine püskürtülmesi ile yazma işlemini yaparlar. Sessizliği ile nokta vuruşlu yazıcılara göre daha fazla tercih edilen mürekkep püskürtmeli yazıcılar, evlerde sıklıkla kullanılan bir yazıcı türüdür. Özellikle resim ve renkli yazdırmada farkını ortaya koymaktadır.

   

   

  Lazer Yazıcılar

  Lazer yazıcıların mürekkep püskürtmeli yazıcılara nazaran daha hızlı ve daha kaliteli baskı yapabilmesi nedeni ile profesyonel alanlarda kullanımı yaygındır. Lazer yazıcılar, kartuş yerine tonerle donatılmışlardır. Geniş bir hafızaya sahip tonerler bir yazıyı satırlar halinde değil de sayfanın tamamına yazar. İşte bu nedenle hem daha hızlı yazı yazacak hem de daha net yazılara sahip çıktılar alabilmenizi sağlayacaktır.

   

  Nokta Vuruşlu Yazıcılar

  Mürekkep püskürtmeli ve lazer yazıcıların kullanımının yaygınlaşması, bu tür yazıcılara göre baskı kalitesinin düşük olması ve daha gürültülü çalışmasından dolayı nokta vuruşlu yazıcılara olan ilgi azalmıştır. Günümüzde bankalarda, resmi kurumlarda, fatura kesilen iş yerlerinde nokta vuruşlu yazıcılara rastlayabiliyoruz.

   

   

  Etiket Yazıcılar

  Özellikle ticari faaliyet gösteren firmaların sıkça kullandığı etiket yazıcılar, işletmelerin birçok alanda faydalandığı araçlardır. Etiket yazıcılar sayesinde hem zamandan tasarruf sağlanmış olup hem de bununla birlikte geliştirilen teknoloji sayesinde işlerin izlenebilirliği arttırılmıştır.

   

   

  Fotoğraf Yazıcıları

  Saniyeler içerisinde fotoğraf çekebildiğimiz, akıllı telefonların, fotoğraf makinelerinin yeterli depolama alanlarına sahip olduğu bir dönemde, fotoğraflarını baskılı bir şekilde arşivlemek isteyen kullanıcılarımızın çok seveceği bir yazıcı türüdür. Fotoğraf yazıcılar; hem hobi olarak fotoğraf çeken hem de profesyonel fotoğraf çekimleri yapan kullanıcılarımıza hitap eder. İhtiyacınız olan fotoğraf yazıcılarına mağazalarımızdan ya da www.vatanbilgisayar.com ‘dan ulaşabilirsiniz.