• Ekran Boyutu: 3.2 inch
 • Pil Çeşidi: Lithium-ion
 • Video Çözünürlüğü: 3840 x 2160 (4K)
 • Desteklenen Hafıza Kartı: SDXC Kart
 • Ağırlık: 675gr
 • Fotoğraf Hassasiyeti: 24.5 Megapiksel
 • ISO Hassasiyeti: Otomatik (100 – 51200 )
 • Menşei: Çin
YENİ ÜRÜN
VOA020K003 / 111021

NIKON Z6+24-70 f/4 S + FTZ 24.5 MEGAPİKSEL AYNASIZ FULL FRAME FOTOĞRAF MAKİNESİ

28.499 TL
Ekran Boyutu:
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

NIKON Z6+24-70 f/4 S + FTZ 24.5 MEGAPİKSEL AYNASIZ FULL FRAME FOTOĞRAF MAKİNESİ

NIKON Z6+24-70 F/4 S + FTZ 24.5 MEGAPİKSEL AYNASIZ FULL FRAME FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

NIKON Z6

İLHAMIN KAYNAĞI SİZSİNİZ
 
Sizi heyecanlandırıyorsa yapın. Size ilham veriyorsa yaşayın.
 

Sizin gözünüzden. Sizin sesinizle.

Fikirlerinizi gün yüzüne çıkarın. Çekim yapacak hızlı bir tam çerçeve sensörünüz olduğunda, iz bırakacak güce sahip olursunuz.

 

SONUNA KADAR KESKİN

Odak düzlemi AF'ye sahip arkadan aydınlatmalı 24,5 MP tam çerçeve CMOS sensör zengin ayrıntılarla bezenmiş, jilet gibi keskin görüntüler yakalar.

HIZLIDAN DA ÖTE

Çarpıcı EXPEED 6 görüntü işlemcisi hem yüksek hem de düşük ISO değerlerinde düşük kumlanmaya sahip görüntüler ve çarpıcı dinamik aralık sunar.

Z objektif yuvası. Daha fazla ışık. Daha fazla olanak.

Dünyanın en geniş tam çerçeve objektif yuvasıyla, dinamik Z 6 aynasız fotoğraf makinesi ışığı daha önce hiç olmadığı gibi yakalayabilir.

Büyük objektif yuvası. Büyük etki.

55 mm'lik geniş objektif yuvası çapı sayesinde Z serisi fotoğraf makineniz içeriye daha fazla ışık alır. Objektif yuvası ile fotoğraf makinesinin tam çerçeve görüntü sensörü arasında yalnızca 16 mm olması, sensöre daha fazla ışığın ulaşmasını sağlar.

Işıktan ilham aldı

Alacakaranlık mavilerinden çarpıcı gölgelere. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin güçlü optik tasarımıyla birleşen geniş objektif yuvası size ışığın büyüsüyle çalışma gücü verir.

Tek bir adaptör. Sonsuz ilham kaynağı.

Z 6 fotoğraf makinenize takılan FTZ Objektif Yuvası Adaptörüyle, F objektif yuvasına sahip NIKKOR objektifleri kullanmakta özgürsünüz. Görüntü kalitesinde sıfır kayıp. VR olmayan objektifler de kamera içi VR ile keskinliğin yeni seviyelerine ulaşacak.

ISO 100 - 51200. Karanlığın ardından bile ilham verici.

Gecenin 3'ünde çekilen şehir manzaralarından düşük ışıkta çekilen portrelere karanlığın içindeki ayrıntıları yakalama özgürlüğüne sahipsiniz.

 

O bakış. O an.

Göz Takibi AF ile Nikon Z fotoğraf makineniz, konunuz yalnız başına veya kalabalığın arasındaki bir yüz olsa bile konunuzun gözüne kilitlenebilir. Çoklu seçici ile hangi gözün netleneceğini seçebilirsiniz ve göz birazcık engellenmiş olsa bile fotoğraf makinesi netlemeyi koruyabilir.

 

SERBESTÇE KURGULAYIN

Çerçevenin %90'ını kaplayan ultra geniş otomatik netleme (AF) kapsama alanıyla keskin görüntüler almaya devam edin. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin inanılmaz netleme gücüyle birleştiğinde, çerçevenin kenarındaki konular bile kolayca algılanır. Ve dikey çekim inanılmaz şekilde hassastır.

RAHATÇA NETLEYİN

AF sistemi hareketi anında algılar. Küçük veya hızlı hareket eden konular bile her türlü ışıkta mutlak hassasiyetle takip edilir. Hassas Hedef AF moduyla en küçük ayrıntılara odaklanabilirsiniz.

IŞIĞIN İÇİNE İLERLEYİN

-4 EV'ye kadar düşürülebilen pozlama ölçümü f/2'lik maksimum diyafram açıklığına sahip veya daha hızlı bir objektifle çekim yaparken kullanılabilir. Gölgedeki nüansı bulun. Tek ışık kaynağının ay ışığı olduğu anlarda bile ayrıntılara kilitlenin.

İFADEYİ YAKALAYIN

Akıllı Yüz Tanıma AF işlemcisi, yüzleri tanır ve yakalar. O bakış. O ifade. Hızlıca hareket etse bile konuyu yakalarsınız.

Kolay konu izleme

Bazen aynı anda pek çok şey olur. Bu nedenle, çerçevenizdeki hareketli nesneler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmak gerekir. Ya da netleme izlemeyi tam olarak bir konu üzerinde sabitlemek ve başka konulara yönelmemek gerekir. Otomatik alan AF modunda konu izlemeyi etkinleştirmek için fotoğraf makinesinin veya objektifin Fn düğmelerini özelleştirerek DSLR benzeri kullanımı deneyimleyin.

 

Zamanlama her şeydir

12 fps sürekli çekim. Aksiyonun içinde tam çerçeve güzellikleri bulun.

 

SABİT

Fotoğraf makinesinin beş eksenli optik Titreşim Azaltma (VR) özelliği, beş yönde oluşan makine sarsıntısını telafi eder. Durağan görüntüler keskin. Videolar sarsıntısız.

AKSİYON

Sport Modu, olağanüstü hızlı aksiyon çekiminde veya pan yaparken kararlı bir vizör görüntüsü sağlar. Video çekiminde beş eksenli optik VR inanılmaz kararlı hareketli görüntüler sunmak üzere elektronik VR ile çalışır.

BEŞ DURAKLAMANIN AVANTAJI

Fotoğraf makinesinin beş eksenli optik VR özelliği, normalde mümkün olandan beş duraklama kadar daha düşük deklanşör hızlarında çekim yapmanızı sağlar.² Makine sarsıntısının istenmeyen etkileri olmadan, ufukta kaybolan gün ışığında daha net fotoğraflar veya film sahneleri çekin.

Görebildiğinize göre, yakalayabilirsiniz de

Serbestçe kurgulayın. Nikon'un gelişmiş 3686 k-nokta elektronik vizörü görüntünün akıcı kalmasını sağlar. Ultra parlak, ultra keskin EVF hiçbir şeyi çerçevenin dışında bırakmaz.

SAĞLAM

Asferik cam mercekler ve koruyucu kaplamalar parlama, yansımalar ve kirin görüşünüzü sınırlamasını önler. İster geceyi keşfe çıkmış ister parlak gün ışığı altında çekim yapıyor olun, her şeyi net göreceksiniz.

KESKİN

Geniş, net OLED EVF renkleri doğal olarak üretir ve hareketi akıcı şekilde verir. Keskin, kararlı görüntüler hızlıca pan yaptığınızda veya odağı onaylamak için yakınlaştırdığınızda bile kompozisyonu güzel kılar.

ÇOK YÖNLÜ

EVF, görüntüleri ayarlar uygulandığında görünen halleriyle görüntüleyebilir veya optik vizördekine benzer doğal bir görüntü seçebilirsiniz. İki görünümde de kompozisyonu desteklemek için, önemli çekim bilgilerini üst üste bindirebilirsiniz.

Saf dışavurum

Tam çerçeve 4K video ile her sahneyi göz alıcı detaylarla çekin.

 

Büyüleyici aksiyon

30p kare hızında tam çerçeve 4K/UHD filmler çekin. Zengin ayrıntılarla bezenmiş 120p'ye varan kare hızında Full HD filmlerle büyüleyici ağır çekimlere ulaşın. 4K veya Full HD film çekerken kolayca durağan kareler yakalayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlük

Yüksek hızda 6K'dan örnekleme, muhteşem hassasiyet ve ayrıntıyla 4K filmlere olanak tanır. Hızlı EXPEED 6 görüntü işlemcisi; kumlanmadan, harelerden ve sahte renklerden bariz bir şekilde arındırılmış mükemmel netlikte dosyaları garantiler.

Mükemmel kontrol

Nikon'un Z objektif yuvasına sahip parlak objektifler sessiz otomatik netleme ve göz alıcı bokeh efekti sunar. Bir sahneye manuel olarak kaydırmalı netleme yaparken fotoğraf makinesinin pikleme özelliğinden yardım alabilirsiniz.

Kararlı hareket

AF hızı ve AF izleme duyarlılığı film kaydederken ayarlanabilir. Nikon'un Z objektif yuvasına sahip objektiflerin inanılmaz netleme gücü, zoom yaparken netleme gürültüsünün ve netleme kaydırmanın istenmeyen etkilerini azaltır.

KESİN. YENİDEN KESİN. İLHAM ALIN.

Çekim yerinde veya düzenleme programında kendi seyrinizi bulun.

10 BİT N-LOG

Karakter yaratın. Düzenleme ve renk geçişi için size maksimum görüntü kalitesi sağlayan 10 bit yüksek derinlikte kaydedin ve standart 8 bit bir kayıtla yapabileceğinizden 4 kat daha fazla bilgi alın. Temel renk geçişi telafisine sahip standart bir görüntüyü görmek için Görüntüleme Yardımını etkinleştirin.

ETKİN D-LİGHTNİNG

Işığı dengeleyin. Fotoğraf makinesinin Etkin D-Lighting özelliği, yüksek kontrastlı sahnelerde ışığı ve gölgeleri dengeler. Siz hazır olduğunuz anda harekete hazır olması gereken film çekimleri için mükemmel.

ZAMAN KODU ÇIKIŞI

Takipte kalın. Kare düşmeli veya kare düşmesiz biçimlerde zaman kodu kaydedin ve 10-bit HDMI ile çıkış verin. Z 6, Atomos Open Protokolü ile uyumludur: HDMI film kaydı başlangıcını/duruşunu harici kayıt cihazınız üzerinden eşitleyebilirsiniz. Veya fotoğraf makinesi üzerinden.

Fotoğraf makinesi RAW formatından ProRes RAW olarak dönüştürülmüş görüntüler kaydedin

Video çekiminde maksimum esneklik kazanın. Nikon Z 6, Atomos Ninja V gibi bir harici kayıt cihazına 12 bitlik RAW video çıkışı verebilir. ProRes RAW olarak kaydedilen video akışı, tasnif yaparken maksimum esneklik ile aydınlık ve karanlık alanlarda artırılmış detaylar sunar. Bu özellik, Nikon hizmet merkezinde etkinleştirilebilir.

DAYANMAK İÇİN YAPILDI

Hem sağlam hem de hafif magnezyum alaşım gövdesi ve kapsamlı hava yalıtımıyla bu fotoğraf makinesi her yere gider. Sağlam, yüksek hassasiyetli deklanşör, 200.000 kez test edilmiştir.

AÇI VERMEK İÇİN TASARLANDI

Dik açılı LCD ekran, AF ve deklanşör işlevlerini dokunmatik kontroller üzerinden kullanmanıza olanak tanır. Yüksek çözünürlüklü ekran, fotoğrafları her türlü ışık altında incelemeyi kolay hale getirir.

ELDE KULLANIM İÇİN TASARLANDI

Bu fotoğraf makinesinin derin ve sağlam kavrama yüzeyi sanki elinizin bir parçasıymış gibi hissettirir. Onu elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

KULLANILMAK İÇİN YAPILDI

Tam istediğiniz yere yerleştirilmiş düğmeler ve kontrollerle, her tepkiye alışmak çok kolaydır. Pozlamayı veya deklanşör hızını ayarlamak için hiç vaktiniz yok mu? Otomatik modu daima sizinle.

CFexpress ile iş akışını hızlandırın

Nikon Z 6 ve Z 7, CFexpress Type B kart desteğine sahiptir. Muazzam yüksek yeniden yazma hızı ve fotoğraf makinesinden bilgisayara çarpıcı şekilde hızlı veri aktarımı avantajlarından yararlanın. Büyük dosyaların işlem yükünü hafifletin.

Akıllı cihaza bağlanın

SnapBridge ile akıllı cihazlara hızlıca bağlanmak için dahili Wi-Fi® ve Bluetooth® kullanın. JPEG'leri anında paylaşın. Uzaktan durağan görüntüler ve videolar çekin.

Bilgisayara bağlanın

JPEG ve RAW görüntüleri İstasyon modunda veya Erişim Noktası modunda kablosuz olarak akıcı şekilde aktarın. Daha uzun mesafelerde kablolu/kablosuz LAN erişimi için opsiyonel WT-7A kablosuz vericiyi kullanın.

GÖZ KAMAŞTIRIN

Fotoğraf makinesinde göz alıcı 4K/UHD zaman aralıklı filmler üretin. Saatler süren bir yolculuğu kesintisiz şekilde yalnızca birkaç saniyede tamamlayın.

DİKKATLERİ ÇEKİN

Geceyi adımlarken canlı, net durağan görüntüler ve videolar çekin. İster durağan görüntüler ister video çekiyor olun, en düşük ışıkta mümkün olan en yüksek ayrıntıyı elde edeceksiniz.

KOLAYLAŞTIRIN

Durağan görüntüler ve videolar için fotoğraf makinesinin 20 farklı kreatif efektini kullanabileceğiniz gibi, kendi efektlerinizi de ekleyebilir ve daha sonra kullanmak üzere kaydedebilirsiniz.

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

3.2 inch

Güç

Pil Çeşidi

Lithium-ion

Multimedya

Video Çözünürlüğü

3840 x 2160 (4K)

Bellek

Desteklenen Hafıza Kartı

SDXC Kart

Kasa

Ağırlık

675gr

Sensör

Fotoğraf Hassasiyeti

24.5 Megapiksel

ISO Hassasiyeti

Otomatik (100 – 51200 )

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.499,67 TL 28.499 TL
4 7.124,75 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 7.124,75 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.499,67 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 14.249,50 TL 28.499 TL
3 9.499,67 TL 28.499 TL
4 7.124,75 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.499,67 TL 28.499 TL
4 7.124,75 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 7.124,75 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 28.499 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 28.499 TL 28.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.499,67 TL 28.499 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı