• Ekran Boyutu: 3.2 inch
 • Pil Çeşidi: Lithium-ion
 • Video Çözünürlüğü: 3840 x 2160 (4K)
 • Desteklenen Hafıza Kartı: SDXC Kart
 • Ağırlık: 755gr
 • Fotoğraf Hassasiyeti: 24.5 Megapiksel
 • ISO Hassasiyeti: Otomatik (100 – 51200 )
 • Menşei: Çin
YENİ ÜRÜN
VBA560K001 / 110973

NIKON D780 AF-S 24-120 f/4G ED VR 24.5 MEGAPİKSEL DİJİTAL SLR FOTOĞRAF MAKİNESİ

29.499 TL
Ekran Boyutu:
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

NIKON D780 AF-S 24-120 f/4G ED VR 24.5 MEGAPİKSEL DİJİTAL SLR FOTOĞRAF MAKİNESİ

NIKON D780 AF-S 24-120 F/4G ED VR 24.5 MEGAPİKSEL DİJİTAL SLR FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

NIKON D780

 

Çok yönlülüğün dinamizm ile buluşması
 

Kuralları siz belirleyin

Sizin ve görüşünüzün arasında hiçbir şeyin durmasına izin vermeyin. D780 size profesyonel seviye bir DSLR'dan bekleyebileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını verir. Net bir görüş. Uzun pil ömrü. Sağlam yapı. Ayrıca iki adet hızlı, güvenilir AF sistemi, mükemmel izleme, geniş ISO aralığı ve çok daha fazlası. Serbest form veya kurgulanmış çekimler. Durağan görüntüler veya filmler. Bu tam çerçeve DSLR korkusuzdur.

Bir DSLR, iki AF sistemi

Esneklikte yeni seviye ile tanışın. Tam çerçeve D780, Canlı Görüntü çekimler için hızlı, özel bir Karma AF sistemi ve vizörlü çekimler için hızlı, güvenilir bir Kademe Belirlemeli AF sistemi sunar. Canlı Görüntü modunda, son derece yüksek doğruluklu AF sistemi size 273 adet sensör üstü AF noktası ve Göz Takibi AF sunar. Vizörlü çekim yaparken, amiral gemisi fotoğraf makinesinin izleme yeteneklerine sahip Nikon'un güçlü 51 noktalı AF sistemini kullanabilirsiniz.

 

Vizörlü çekim ile AF

51 noktalı Kademe Belirlemeli AF sistemi, -3 EV'ye kadar düşürülebilen hassasiyet sunar ve parlak optik vizör kadrajladığınız aksiyonu keskin şekilde ve gerçek zamanlı olarak onaylamanıza olanak tanır. Düşük ışıkta bile konuları yıldırım hızında izleyin.

Daima hedefe kilitli

51 noktalı AF sistemi, vizörlü çekim sırasında gelişmiş AF modları arasında hızlı geçiş yaparak anında uyum sağlamanıza olanak tanır. Grup Alan AF modu ile hızlı çekim ve çarpıcı arka plan yalıtımından yararlanın.

Canlı Görüntüde AF

Canlı Görüntü modunda çekim yaparken, 273 noktalı Karma AF sistemi yatayda ve dikeyde çerçevenin yaklaşık %90'ını kaplar. Dik açılı ekran açılar konusunda size serbestlik sağlar ve dokunmatik deklanşör ve AF sunar.

Her ışıkta keskin

273 noktalı Karma AF sistemi, f/1,4 veya daha geniş maksimum diyafram açıklığına sahip bir objektif ile çekim yaparken -5 EV'ye kadar düşürülebilen hassasiyet sunar. Gerçekten karanlık sahnelerde Düşük Işık AF'yi etkinleştirebilir ve AE ile -7 EV'ye kadar düşürülebilen hassasiyette çekim yapabilirsiniz.

O bakışı yakalayın

Canlı Görüntü modunda durağan görüntüler çekerken, her koşula hazırlıklı ve Göz Takibi AF özellikli Karma AF sistemi, konunun gözüne kilitlenebilir ve takibi sürdürebilir. Hem de konunuzun yalnız veya kalabalığın arasındaki bir yüz olması hiç fark etmez. Çoklu seçiciyi kullanarak hangi göze netleme yapılacağını seçersiniz ve konunuz sürekli hareket halinde olsa bile fotoğraf makinesi netlemeyi koruyabilir.

 

Tüm o önemli anları ortaya çıkarın

Vizörlü çekim yaparken AF/AE ile 7 fps'ye varan arka arkaya çekim hızları elde edin. Sessiz Canlı Görüntü Fotoğraf modunda çekim yaparken 12 fps'ye varan kare hızları elde edin. RAW formatında çekim yaparken bile tam çözünürlüklü görüntüler elde edersiniz.

Yüksek Hızlı Çekim

Hamle içindeki hamleleri göstermek mi istiyorsunuz? Canlı Görüntü modunda çekim yaparak 120 fps'ye varan hızlarda Full HD (2 MP) durağan görüntüler alabilirsiniz. Dilerseniz, 30 fps'ye varan hızlarda 4K/UHD (8 MP) durağan görüntüler çekebilirsiniz.

Asla durmayın

Sizi yavaşlatan hiçbir şey olmadan, istediğiniz gibi yaratmakta özgürsünüz. Kapsamlı hava sızdırmazlığı ve sağlam magnezyum alaşım gövdesi, D780'in her yere hazır olmasını sağlar. İki kart yuvası, fotoğraf makinesinin yüksek arka arkaya çekim hızlarını kolayca karşılayabilen ve arabelleği meşgul etmeyen yüksek hızlı UHS-II SD kartları çalıştırır. Derin kavrama yüzeyi ve uzun pil ömrü, uzayan çekimlerde fark yaratır.

 

UYARLAYIN

Önemli ayarlar, dokunmatik ekran veya ayar kadranları ile hızlıca yapılabilir. Manuel netleme modunda çekim yaparken, fotoğraf makinesinin elektronik vizörü seçilen netleme noktasının odakta olup olmadığını onaylamaya yardımcı olur.

ONAYLAYIN

0,70x optik vizör size geniş bir görüş alanı ve %100 kapsama alanı sunar. 2359 k-nokta geniş, dik açılı LCD ekran; iki kez tıklandığında görüntü alanının tamamını görmenize ve bu sayede çekimleri hızlıca onaylamanıza olanak tanır.

GÖZDEN GEÇİRİN

Dahili rötuş menüsü, fotoğrafları anında kırpmayı kolay hale getirir ve yatay veya dikey olarak kırpmanıza olanak tanır. İstenmeyen kareleri tek bir kart yuvasından veya aynı anda her iki karttan silebilirsiniz.

Her sahneyi yakalayın

Efsane manzaralar. Ekstrem aksiyon görüntüleri. Arkadan aydınlatmalı 24,5 MP tam çerçeve CMOS sensör ve EXPEED 6 görüntü işlemcisi, ultra geniş ISO aralığının tamamında geniş bir dinamik aralık ve mükemmel performans sunar. D850'dekinin aynısı 180 K-piskel RGB sensörü ve Gelişmiş Sahne Tanıma sistemi muazzam hassasiyet sunar.

 

Vizyonunuza ayak uydurur

Ağır hava koşullarında veya parlak şehir ışıklarının altında mı çekim yapıyorsunuz? Farklı ölçüm ve beyaz dengesi modları, doğal ışık altında veya yüksek kontrast koşullarında değişikliklere hızlıca yanıt vermenizi sağlar.

Aydınlıkta veya düşük ışıkta

204.800 gibi muazzam bir düzeye çıkabilen ve ISO 50'ye kadar düşürülebilen 100 - 51.200'lük ISO aralığı, değişen ışık koşullarına anında uyum sağlamanıza olanak tanır. Parlak gün ışığı altında zengin tonlar elde edin. Düşük ışıkta detay ve nüansı ortaya çıkarın.

Mümkün olan her şeyi yapın

1/8000 ile 900 sn arası deklanşör hızları, zamanla oynama konusunda daha fazla esneklik sunar. Efsane aksiyon kareleri için Nikon Speedlight Flaş Birimlerini yüksek hızda kolayca senkronize edin. İsterseniz, çarpıcı ışık izleri ve gece manzaraları için her şeyi yavaşlatın.

Şimdiye kadarki en iyi çalışmanızı yapma konusunda özgür olun

D780, sevdiğiniz F objektif yuvalı NIKKOR objektiflerle doğrudan çalışmanıza olanak tanır ve tüm Nikon Speedlight Flaş Birimleri ile uyumludur. Tam olarak desteklenen Radyo kontrollü Gelişmiş Kablosuz Aydınlatma, size çok yönlü SB-5000 flaş birimini kullanma özgürlüğü verir. Fotoğraf makinesinin yüksek hızlı veri aktarım özellikleri ve kablosuz bağlantısı, görüntülerinizi ortaya çıkarmayı kolaylaştırır.

 

UZAKTAN ÇEKİM

SnapBridge uygulamasını kullanabileceğiniz gibi, akıllı cihazınızı bir uzak ekrana ve uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz.
Dilerseniz, isteğe bağlı WR-1 ve WR-R10 Kablosuz Uzaktan Kumandaları kullanarak uzaktan çekim yapabilirsiniz.

HIZLI BAĞLANTILAR

Uyumlu WT-7 Kablosuz Verici, fotoğraf makinesine bir ağ kablosu bağlamanıza ve resimleri 866,7 Mbps'ye varan hızlarda doğrudan bir FTP sunucusuna veya bilgisayara aktarmanıza olanak tanır.

AKILLI CİHAZLA KULLANIMA HAZIR

Nikon'un SnapBridge uygulaması JPEG'leri, RAW (NEF) dosyalarını ve filmleri filtrelemenize ve herhangi bir akıllı cihazla paylaşmanıza olanak tanır. D780 ile kullanıldığında, tarihe göre filtreleyebilir ve toplu seçimleri aktarabilirsiniz.

Aksiyonun gerektirdiği gibi filme alın

D780, sıfır kırpma faktörlü 30p/25p/24p hızında ultra yüksek çözünürlüklü 4K/UHD filmler oluşturmak için 6K görüntü sensörü çözünürlüğünü kullanır. Fotoğraf makinesi ile 120p'ye varan hızlarda sesli Full HD ağır çekim filmler kaydedebilirsiniz. Ayrıca, 50p/60p kare hızlarında DX formatında filmler kaydedebilirsiniz. AF hızı ve AF izleme, kayıt sırasında ayarlanabilir ve video için dört ayrı AF alan modu kullanılabilir.

 

N-LOG

Düzenleme ve tonlama yaparken daha fazla esneklik için 12 duraklamaya varan dinamik aralığı korur. 10 bitlik yüksek derinlikte N-Log kaydı, standart 8 bitlik bir kayıtla yapabileceğinizden 4 kat daha fazla bilgi almanıza olanak tanır.

HYBRİD LOG GAMMA (HLG)

Post prodüksiyonda zaman alan renk tonlama uygulamalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. D780, uyumlu bir TV'de veya monitörde doğrudan gösterilebilecek zengin HLG HDR filmler çekmek için harici film kayıt cihazı kullanmanıza olanak tanır.

ZAMAN KODU ÇIKIŞI

Kare düşmeli veya kare düşmesiz biçimlerde zaman kodu kaydedin ve 10-bit HDMI ile çıkış verin. HDMI film kaydı başlangıcını/duruşunu harici kayıt cihazınız üzerinden senkronlamak için Atomos Open Protokolü desteği mevcuttur. İsterseniz fotoğraf makinesi üzerinden de senkronlayabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi ile zaman aralıklı çekim

Fotoğraf makinesi ile göz alıcı 4K/UHD zaman aralıklı filmler yaratabilirsiniz. Pozlama düzeltmesi, kesintisiz geçişler için görüntüler arasındaki farklılığı azaltır. Sessiz aralıklı çekim, mekanik bulanıklığı ve deklanşör gürültüsünü önler. Düşük ışıklı ölçüm -3 EV'ye kadar genişletilebilir ve deklanşör hızı 900 sn'ye kadar uzatılabilir.

 

Vizyonunuzun peşinden gidin

Çok yönlü. Güvenilir. Yaratıcı. İster durağan görüntüler ister filmler söz konusu olduğunda, D780 bir sonraki büyük fikrinize uyum sağlar.

ODAK İSTİFLEME

Netleme Kaydırma Çekim modu kullanarak imkansız gibi görünen görüntüler oluşturun. Her bir netleme adımının mesafesini belirleyebilirsiniz ve pikleme özelliği her katmanda netlemeyi onaylamaya yardımcı olur.

DİJİTALLEŞTİRİN

35 mm film rulolarına çekilmiş negatifleri veya slaytları 24 MP dijital dosyalara dönüştürün. Tek ihtiyacınız olan fotoğraf makinesinin dijitalleştirme menüsü, ES-2 Film Dijitalleştirme Adaptörü ve bir Micro-NIKKOR objektiftir.

PİCTURE CONTROL

Nikon'un Picture Control sistemi fotoğraf veya videolar için parametreleri tanımlamayı kolaylaştırır. Pek çok ön ayar seçeneği sunar. Dilerseniz, özgün konular ve sahneler için özel kontroller oluşturabilirsiniz.

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

3.2 inch

Güç

Pil Çeşidi

Lithium-ion

Multimedya

Video Çözünürlüğü

3840 x 2160 (4K)

Bellek

Desteklenen Hafıza Kartı

SDXC Kart

Kasa

Ağırlık

755gr

Sensör

Fotoğraf Hassasiyeti

24.5 Megapiksel

ISO Hassasiyeti

Otomatik (100 – 51200 )

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.833,00 TL 29.499 TL
4 7.374,75 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 7.374,75 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.833,00 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 14.749,50 TL 29.499 TL
3 9.833,00 TL 29.499 TL
4 7.374,75 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.833,00 TL 29.499 TL
4 7.374,75 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 7.374,75 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 29.499 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 29.499 TL 29.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 9.833,00 TL 29.499 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı