• Soket Tipi: Soket 2011
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Anakart Chipseti: Intel X99
 • Ram Slot Sayısı: 8
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
X99S GAMING 9 ACK / 75820

MSI X99S GAMING 9 ACK Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Ön tarafdan en az 4 tane usb girişi olan bu anakartla uyumlu nasıl bir kasa var. bilgi verecek olan var mı?

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

MSI X99S GAMING 9 ACK Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

MSI X99S GAMING 9 ACK INTEL X99 SOKET 2011V3 DDR4 3333MHZ (O.C) ANAKART ÖZELLİKLERİ

MSI X99S GAMING 9 ACK ANAKART


LGA 2011-3 soketli yeni Intel® Core™ i7 Extreme Edition işlemcileri destekler 

 
Quad Channel DDR4-3333(OC) bellek desteği

 
ACK: Killer DoubleShot Pro ile Killer Wifi ve Killer LAN özelliklerini birlikte kullanarak en iyi Online Oyun deneyimi

 
Turbo M.2 : Gelecek nesil M.2 Gen3 x4 performansı ve 2 Gb/sn transfer hızı

 
SATA Express + USB 3.0 + SATA 6Gb/s

 
Streaming Engine: CPU performansını etkilemeden 60 Mbps hızında Full HD donanımsal akış  

 
Multi-GPU: 4-Way NVIDIA SLI & AMD CrossFire desteği

 
OC Engine: 100/125/167MHz değerlerinde esnek BCLK ayarları ile daha yüksek hızaşırtma seviyelerine ulaşın

 
Audio Boost 2: Kulaklarınızı gerçek ses kalitesiyle ödüllendirin. 

 
USB Audio Power: USB üzerinden süper kararlı 5V güç ve daha iyi sinyal iletimi 

 
XSplit Gamecaster: Bu popüler akış yazılımı ile yeteneklerinizi dünyaya gösterin (2 yıllık premium lisans dahil) 

 
Guard-Pro: Geliştirilmiş koruma ve güç verimliliği 

 
OC Genie 4: 1 saniyede hızaşırtma 

 
Gaming App: Çerçeve hızlarına doping 

 
Click BIOS 4: Sisteminize kolay ince ayar

 
Sound Blaster Cinema 2: Creative yazılımı ile daha gerçekçi surround ses deneyimi 

 
Gaming Device Port: Üst sınıf oyun cihazları için optimizasyon ve 3 kat altın kaplama

OYUNLAR BAŞLASIN!


MSI GAMING anakartlar, oyunculara sınıfının en iyi özellik ve teknolojilerini sunmak için tasarlandı. MSI Ejderhasının ezici bakışlarına sahip tim MSI anakartlar oyunlarda mükemmellik için özel olarak üretilen birer mühendislik harikası!

 


ELİNİZDEKİ EN İYİ OYUN SİLAHLARI


 Creative Sound Blaster Cinema 2 ile güçlendirilen Audio Boost 2 ile kristal berraklığında ses

 USB Audio Power

Killer™ E2200 Game Networking ile en güçlü bağlantı, en düşük gecikme

Turbo M.2 & SATA-Express  ile SSD diskinizin limitlerini zorlayın

XSplit Gamecaster ile yeteneklerinizi dünyaya gösterin

SteamOS  için hazır

Military Class 4 bileşenler

Guard-Pro ile süper kararlılık

GAMING anakartlar için özelleştirilmiş üretim bantları

OC Genie 4

Gaming Device Port

MSI GAMING APP ile daha yüksek FPS

Click BIOS 4 (BIOS sayfası için burayı tıklayın)

Multi-GPU için optimize edildi (SLI ve CrossFire onaylı)

Command Center & Live Update 6 ile kontrol tamamen sizde!

OC Essentials


KILLER™ DOUBLESHOT PRO


Killer™ DoubleShot Pro, Killer Ethernet ve WiFi adaptörlerini bir arada kullanır. ve hem düşük gecikme, hem de üstün online veri hızı sağlar. Advanced Stream Detect™ ise online oyunlar için gecikmeye duyarlı uygulama ve verileri sınıflandırıp öncelik tanır.

 • AĞ TRAFİĞİ

  Oyun trafiginin algilanmasi ve öncelik taninmasi sayesinde sonunda yüksek ping nedeniyle online oyunlardan atilma korkusu yasamadan aginizi istediginiz sekilde ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, uygulamalari istediginiz gibi kapatip açmak, güncelleme ve kurulumlar yapmak gibi  gerçek anlamda çoklu görev yetenegi sunarak PC'nizi günün 24 saati rahatça kullanma olanagi tanir.

EN DÜŞÜK GECIKME, EN YÜKSEK HIZLAR

Mümkün olan en iyi online oyun deneyimini yaşayın. Wireless AC Killer, geleneksel Wireless-N çözümlerine göre 2.9 kat daha yüksek net veri akktarımına sahiptir. En büyük avantajı oyun sırasında düşük gecikme değerleri sunmasıdır. Killer WI-FI ise diğer WiFi çözümlerine göre 3.5 kata kadar daha düşük gecikme sunar.

KILLER LAN VE KILLER WIFI BİR ARADA


Bir anakart üzerinde dünyanın ilk Killer LAN & Wireless oyun bağlantısını sunuyoruz! X99S GAMING 9 ACK, benzersiz oyun performansına sahip. Smart teaming ile LAN ve Wireless bir arada kullanılarak mümkün olan en iyi oyun deneyimini yaşatıyor. Killer Network Manager uygulaması, online oyun trafiğinde hangi uygulamaların daha önemli olduğunu otomatik olarak belirler ve öncelik tanır. Akıl almaz ağ hızı için Killer LAN ve Killer WIFI bir arada kullanılır.

OC ENGINE


İşlemcinizin sınırlarını zorlarken kararsız bir sistemle mi karşılaşıyorsunuz? Bunun sebebi dahili saat frekansının 100MHz BCLK (taban saat) kayışına bağlı olmasıdır. Ancak entegre saat üreteci sayesinde MSI anakartlar daha esnek 100/125/167 MHz kayışlara sahiptir. 
 
Bu kayışları kullanarak sisteminizin çökmesini engellerken aynı zamanda hızaşırtma yapabilir, maksimum işlemci frekansını zorlayabilirsiniz. MSI X99 anakartların tümü yeni nesil saat üreteci ile gelir ve zirve koşullarda daha kararlı ve daha düşük güç tüketimli bir sistem sunar. 

DDR4

DAHA YÜKSEK HIZ, DAHA FAZLA BANT GENİŞLİĞİ, DAHA DÜŞÜK GÜÇ TÜKETİMİ


MSI mühendisleri en yüksek DDR4 uyumluluğu için özenle çalıştılar. DDR4 ile yalnızca 1.2V ile dahi daha yüksek bellek hızlarına ulaşabilirsiniz. 

 

DDR4 ayrıca daha yüksek kapasiteli beelk modülleri ile 128GB'a kadar sistem belleğine olanak tanıyor.


 

 • DRAGON ARMOR

  Arka konnektör koruması gibi bu muhteşem görünümlü koruma ses sinyalini diğer bileşenlerden kaynaklanan girişimlerden uzak tutarak yüksek kaliteli ses iletimini garantiliyor.


 • KORUYUCU G/Ç KAPAĞI

  GAMING 9 ile gelen siyah renkli G/Ç kapağı sadece şık bir görünüm katmakla kalmıyor; aynı zamanda elektromanyetik girişimlere karşı da koruma sağlıyor. Böylece hangi cihazı bağlarsanız bağlayın, her zaman en saf sinyali alacağınızdan emin olabilirsiniz.


 • İZOLE SES KARTI

  Geleneksel tümlesik ses kartlarinda ses sinyali, anakart üzerindeki diger bilesenlerin neden oldugu elektromanyetik sinyallerden etkilenir. Audio Boost 2, ses devrelerinin kirmizi bir LED hat ile izole edilmesi sayesinde harici ses karti gibi islev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner


 • DIRECT AUDIO POWER

  Direct Audio Power ile yüksek kalibreli bir ses deneyimine hazir olun. Audio Boost için özel olarak ayrilan güç girisi daha kararli ve daha yüksek bir güç iletimi saglayarak saf ve siddetli bir ses deneyimi sunuyor.


 • EMI KORUMASI

  Ses çekirdegini harici kartlar tarafindan üretilen EMI (Elektromanyetik Girisim) sinyallerinden korumak için ses yongasi yüksek kaliteli, geriden aydinlatmali bir EMI koruma kalkanina sahip.


 • ÇİFT KULAKLIK AMPLİFİKATÖRÜ

  Kulaklariniza ziyafet çekmeye hazir olun. Çift dahili kulaklik amplifikatörü ile yüksek kaliteli kulakliklariniz, 600O güçle oyun PC'nizde bile stüdyo kalitesinde ses deneyimi yasatacak

  Kulakliklarinizi ulasmasi zor noktalara baglamaktan yoruldunuz mu? MSI GAMING anakartlar Audio Boost 2 destekli, kolay kullanimli, ön ve arka panel ses çikislarina sahip.


 • YÜKSEK KALİTELİ SES KAPASİTÖRLERİ

  Japon üretimi profesyonel Nichicon kapasitörler, ses için özel olarak tasarlandi. MSI GAMING anakartlar, ses sinyali filtreleme için mümkün olan en yüksek kaliteyi kullaniyor ve benzersiz akustik gerçekçilige sahip kristal berrakliginda HiFi ses sunuyor.


 • ALTIN SES KONNEKTÖRLERİ

  Altin konnektörler sayesinde mümkün olan en iyi sinyal iletimi ve daha az ses bozunumu saglaniyor.


USB AUDIO POWER

Birden fazla USB cihazi baglandiginda çogu anakart, bu portlarin hepsine yeterli 5V gücü yetistiremez. Bu durum, yüksek kaliteli harici ses cihazlarinda ses kalitesinin bozulmasi ile kendini gösterir. 

 

Yalnizca MSI USB Audio Power anakart üzerindeki tüm USB portlarina sürekli ve kararli 5V güç gönderir. Böylece ses kalitesinde azalma olmaz ve ses deneyiminiz gölgelenmez.


SATA EXPRESS İLE HIZLI DEPOLAMA


SATA Express, PCI-Express arayüzü ile yüksek hızlı depolamada yeni bir çözüm. Yeni nesil SSD disklere 10 Gb/sn'ye kadar bant genişliği sunuyor. 

TURBO M.2 İLE SSD DİSKİNİZİN LİMİTLERİNİ AŞIN

3.nesil x4 sayesinde 32Gb/sn'ye kadar hıza ulaşan Turbo M.2, sıradan bir SATA III bağlantısından 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarla süper hızlı yüklenen oyun ve uygulamalarla baş döndürücü bir sistem açılışına hazır olun. .GELECEK NESİL M.2

 

Turbo M.2, önceki nesil M.2 10 Gb/sn arayüzünün yeni versiyonudur ve 3.nesil x4 sayesinde 32 Gb/sn'ye kadar performans sunar. Ufak boyutlara sahiptir ve 3 farklı arayüze de destek vererek çoğu depolama çözümüne destek verir. Tüm yeni nesil Intel® tabanlı MSI anakartlarda Turbo M.2 depolama desteği bulunur.

 

STEAMOS DESTEĞİ


MSI, PC oyunlarina inaniyor. Bu yüzden sisteminiz SteamOs destegine sahip. Bu yüzden popüler SteamBOX PC üreticileri ile yakin temas halinde çalisiyoruz.

MILITARY CLASS 4 BİLEŞENLER


Military Class 4, yüksek kaliteli bilesenlerde gelecek nesildir. Hi-C CAP, Super Ferrite Choke ve Dark CAP ile PC'niz zorlu kosullarda bile çok daha kararli bir sekilde çalisir.

 • HI-C CAP

  Hi-c CAP, çok ufak boyutlarina ragmen son derece verimli bir kapasitördür. CPU soketi etrafinda genis fanlar kullanmaniza olanak tanimak için yeterli bos alan saglamasinin yaninda %93 enerji verimliligi de sunar. Hi-c CAP kapasitörler sayesinde MSI anakartlar pazarda en yüksek enerji verimliligine sahip anakartlardir..

 • SUPER FERRITE CHOKE

  SFC, süper gerçirgen bir ferrit çekirdege sahiptir. Bu sayede 35 derece sicaklikta çalisabilir, %30 daha yüksek akim kapasitesi ve %20 daha yüksek enerji verimliligi sunarak hizasirtma sirasinda daha kararli bir güç elde etmenize olanak tanir..

 • DARK CAP

  Aluminyum çekirdek tasarimi ile Dark CAP, üst sinif anakartlarin simgesi haline gelmistir.Daha düsük ESR (esdeger seri direnç) ve 10 yildan uzun parça ömrüne sahiptir.

 • DEVRE KORUMASI

  Özenle seçilmis malzemeler, çoklu devre karti katmanlari ve korumalar, GAMING anakartlarimizda en iyi devre korumasini garanti ediyor

 • ECO POWER

  MSI ECO Center ile kullanmadiginiz yongalara giden elektrigi fiziksel olarak kesebilir ve %29'a varan enerji tasarrufu saglayabilirsiniz

 • RUTUBET KORUMASI

  Rutubetin %10 daha az absorbe edilmesi, "Geçirgen Anodik Filament" seklinde tanimlanan yüzeydeki yalitim direncinin aniden kaybolmasi sorununu büyük ölçüde engeller. Bu isleme tabi tutulmamis devre kartlarinda 10 kat daha fazla hata orani mevcuttur

 • YÜKSEK ISI KORUMASI

  MSI anakartlarda kullanilan tüm ana bilesenler, en zorlu hava kosullarinda gerçeklestirilen askeri sinif testlerden basariyla geçmistir

 • ESD KORUMASI

  Tüm giris/çikislar, elektrostatik desarja karsi koruma altina alinmistir

 • EMI KORUMASI

  Tüm MSI anakartlar, ABD Federal Iletisim Komisyonu (FCC) tarafindan belirlenmis yönergelere uyumludur. ve elektromanyetik girisim etkilerine karsi koruma altindadir. 

KALİTE ODAKLI


Müsteri memnuniyetini arttirmak için her gün daha fazla çabaliyoruz. Ürün iade oranimiz son yillarda çok ciddi oranda düstü. En yüksek kaliteye ulasmak için MSI GAMING anakartlar, kidemli mühendisler tarafindan en gelismis üretim bantlarinda gelistiriliyor. 
 
Müsteri hizmetlerimizi de sürekli gelistiriyoruz. Problem yasadiginiz takdirde sorulariniza hizli ve derinlemesine cevap alacaginizdan emin olabilirsiniz.

GAMING DEVICE PORT


MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hiz yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi baglanti özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akici ve daha hizli tepki verebilir

Daha hızlı tepki
Akıcı oyun deneyimi
Hızlı reaksiyon

 
Siradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altin
Takma-çikarma islemlerine 10 kat daha dayanikli
Oksitlenmeyi önler

OC GENIE 4


OC Genie, anakartlarda dünyanin ilk tümlesik donanimsal hizasirtma teknolojisidir. Bir saniyede hizasirtma olanagi taniyan bu özellik, size daha da fazla performans sunar. Dügmeye bastiginzda PC'niz adrenalin yüklenmisçesine hizlanir ve CPU, bellek ve iGPU için %20'ye varan performans artisi saglar.memory and iGPU.

FPS HIZINIZI ARTTIRIN


Anakart ve ekran kartinizda hizasirtmayi eszamanli olarak kontrol eden  MSI GAMING APP ile rakiplerinizi sollayin.


Tek bir tusla Istediginiz modu seçin:


Silent
Gaming
OC

Böylece herhangi bir donanim ve hizasirtma bilgisine ihtiyaç duymadan sisteminizi istediginiz performansta çalistirabileceksiniz


CLICK BIOS 4


MSI Click BIOS 4, Windows 8 optimizasyonlarina sahip en yeni UEFI BIOS sürümüdür. Çok daha hizli tepki vermesinin yani sira, daha akici çalisir ve daha iyi fare destegine sahiptir. Birçok özellikle birlikte gelir. Daha fazla bilgi için özel BIOS sayfamizi ziyaret edebilirsiniz


 

MULTI-GPU İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ


The X99S GAMING 9 AC anakart, 4-Way SLI / CrossFire desteği sunar. PCI-Express yuvasının optimal yerleşimi sayesinde daha rahat kurulum ve daha fazla hava akışı sağlanır. 

 

Böylece NVIDIA® SLI™ or AMD CrossFire™ kurulumlarınızda en iyi grafikleri en yüksek FPS değerlerinde mükemmel renk ve efektlerle oynayabilirsiniz.

YAZILIM

 

LIVE UPDATE 6

MSI Live Update yenilendi! Popüler yazilimimiz artik en yeni güncelleme, sürücü ve BIOS sürümlerini otomatik olarak indirip kuruyor. Sisteminiz her zaman güncel olduguna göre artik PC'nizden en yüksek kararlilik ve performansi alabilirsiniz.

 

COMMAND CENTER

MSI Command Center, anakartinizin sinirlarini zorlamaniza olanak taniyan çok güçlü bir yazilimdir. Algisal, dokunmatik destekli arayüzü ile kullanicilarin sistem kararliligini arttirmak için ihtiyaç duyduklari ayarlara kolayca ulasmalarini, sogutma özelliklerini ve hizasirtma performansini kontrol etmelerini saglar.


SINIRSIZ RAMDISK

MSI Command Center, sinirsiz RAMdisk ile birlikte geliyor. RAMdisk ile sistem belleginizin bir kismini sanal sürücü olarak kullanabilir, modern SSD disklerden bile 20 kat daha yüksek veri hizlarina sahit olabilirsiniz.


Sistem performansini hizlandirir


Tüm bir oyunun görüntü dosyasini bile saklayabilir


Oyunlari, uygulamalari, tarayicinizi hizlandirir


 

SUPER CHARGER


MSI Super Charger, akilli telefon, tablet, USB oyun denetleyiciler ve tasinabilir konsollara siradan USB sarj cihazlarina göre daha fazla güç aktarir. Böylece PC'nizde oyun oynamadiginiz zamanlarda cihazlariniz hem daha hizli sarj olur, hem de gittiginiz yerlerde sarj için duvar prizine ihtiyaç duymazsiniz.

USB REDRIVERS


USB 3.0 sinyallerinde tutarlilik, kablo uzadikça sorun olmaya baslar. GAMING anakartlarda dahili USB3.0 portlara bagli olan özel USB 3.0 Redrivers sayesinde özellikle genis kasalarda daha uzun USB 3.0 kablolari kullanma imkanina sahipsiniz. 

SMART FAN CONTROL


Smart Fan Control, anakart üzerindeki tüm fanlar üzerinde tam denetim saglar. Bu özellik hizasirtmacilar için büyük bir kolayliktir;;


Fan hizlarini gerçek zamanli takip edin
Profiller olusturun
Fan hizlarini, voltaj ve sicaklikari günlük dosyalarina kaydedin.

DRAGON HEATSINK


Inanilmaz bir ürünle inanilmaz bir heatsink geliyor! MSI GAMING ejderhasindan esinlenen görüntüsü ve en iyi termal performansi saglamak için tasarlanan büyük yapisi ile PC'niz günde 24 saat oyuna hazir.

OC ESSENTIALS


Anakartınızdan en iyi performansı almanızı sağlayacak basit fakat güçlü araçlardır. 

 

Kararlılığı arttırır

 Sorun gidermede yardımcı olur

 Sisteminizin tamamını denetim altında tutmanızı sağlar

 Basit bir yönetim arayüzü sunar


Böylece sisteminizi en yüksek performansa ulaştıracak araçlara sahip olduğunu bilerek oyuna odaklanabilirsiniz.


 

BAĞLANTI


GAMING silahlarının tüm avantajından yararlanabilmek için cihazlarınızı optimize edilmiş portlara taktığınızdan emin olun.


 AUDİO BOOST 2

 30µg altın kaplamalı ses konnektörleri

Yükseltilmiş ses sinyali


USB AUDİO POWER

 Sabit 5V akıma sahip USB portu

 Harici ses cihazları için en iyi ses kalitesi


GAMİNG DEVİCE PORT

Yüksek bitrate değerlerine sahip klavye ve fareler için optimize edildi
3 kat altın kaplama ile uzun parça ömrü

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2011

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel X99

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 4 yorum yapıldı.

(4) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.608,00 TL 4.824 TL
4 1.206,00 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.206,00 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.608,00 TL 4.824 TL
4 1.206,00 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.412,00 TL 4.824 TL
3 1.608,00 TL 4.824 TL
4 1.206,00 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.206,00 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.206,00 TL 4.824 TL
2 + 2 1.206,00 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.824 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.824 TL 4.824 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.608,00 TL 4.824 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
MSI X99S GAMING 9 ACK Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı