• Soket Tipi: Soket AM3+
 • Ram Tipi: DDR3
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1066 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1333 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1866 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1600 MHz
 • Anakart Chipseti: AMD 970/SB950
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
970 GAMING / 75342

MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

sakın almayın cıpset cok ısınıyor anakartmı lahmacun frınımı bellı degıl 2 gunluk borda ıade degısım talep ettım asırı ısınıyor servıse gıdecek vs vs dedıler madem servıse gıdecek yansın oyle gıtsın deyıp kapadım telefonu

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART ÖZELLİKLERİ

MSI 970 GAMING ANAKART


AM3+ soketli AMD FX / Phenom™ II / Athlon™ II / Sempron™ işlemcileri destekler 

 
DDR3-2133(OC) bellek desteği

 
USB 3.0 + SATA 6Gb/s

 
Audio Boost 2: Kulaklarınızı gerçek kalite ile ödüllendirin

 
Killer Ethernet: Gecikmeye son

 
OC Genie 4: 1 saniyede hızaşırtma 

 
Click BIOS 4: Siseminize kolay ince ayar 

 
Multi-GPU: AMD CrossFire desteği

 
Sound Blaster Cinema 2: Gerçek surround ses deneyimi 

 
Gaming Device Port: Optimized with 3 kat altın kaplama ile yüksek çözünürlüklü oyun cihazlarına optimum destek 

OYUNLAR BAŞLASIN


MSI GAMING anakartlar, oyunculara sınıfının en iyi özellik ve teknolojilerini sunmak için tasarlandı. MSI Ejderhasının ezici bakışlarına sahip tim MSI anakartlar oyunlarda mükemmellik için özel olarak üretilen birer mühendislik harikası!


ELİNİZDEKİ EN İYİ OYUN SİLAHLARI


Creative Sound Blaster Cinema 2 ile güçlendirilen Audio Boost 2  ile kristal berraklığında ses

 
Killer™ E2200 Game Networking ile en güçlü bağlantı, en düşük gecikme

 
Military Class 4 bileşenler

 
GAMING anakartlarına özel üretim bantlarıda üretildi 

 
OC Genie 4

 
Gaming Device Port

 
Click BIOS 4 (Özel BIOS sayfası için tıklayın)

 
Multi-GPU için optimize edildi (CrossFire onaylı)

 
Center & Live Update 6 ile tam denetimKULAKLARINIZI SES KALİTESİYLE ÖDÜLLENDİRİN


Audio Boost 2 ile kulak zarınızı patlatacak aksiyona hazır olun. Creative Sound Blaster Cinema 2 desteğiyle güçlendirilen Audio Boost 2 ile 8 kanal HD ses ile kristal berraklığında müzik deneyimi yaşayacaksınız.

İZOLE SES KARTI


Geleneksel tümleşik ses kartlarında ses sinyali, anakart üzerindeki diğer bileşenlerin neden olduğu elektromanyetik sinyallerden etkilenir. Audio Boost 2, ses devrelerinin kırmızı bir LED hat ile izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner


CREATIVE SOUND BLASTER CINEMA 2


Kulakları sağır eden bir savaş alanında bile düşmanlarınızı artık mükemmel bir şekilde duyabilirsiniz. Sound Blaster Cinema 2 sayesinde yalnızca stereo kulaklıklarla bile inanılmaz bir ses deneyimi yaşayın. En önemli oyun içi sesler ve ses efektleri kristal berraklığında üretilerek uzun oyun seanslarında bile oyuna odaklanmanıza yardımcı oluyor.EMI KORUMASI


Ses çekirdeğini harici kartlar tarafından üretilen EMI (Elektromanyetik Girişim) sinyallerinden korumak için ses yongası yüksek kaliteli, geriden aydınlatmalı bir EMI koruma kalkanına sahip.

 • Çift Kulaklık Amplifikatörü

  Kulaklarınıza ziyafet çekmeye hazır olun. Çift dahili kulaklık amplifikatörü ile yüksek kaliteli kulaklıklarınız, 600Ω güçle oyun PC'nizde bile stüdyo kalitesinde ses deneyimi yaşatacak..

  Kulaklıklarınızı ulaşması zor noktalara bağlamaktan yoruldunuz mu? MSI GAMING anakartlar Audio Boost 2 destekli, kolay kullanımlı, ön ve arka panel ses çıkışlarına sahip.


 • Yüksek Kaiteli Ses Kapasitörleri

  Japon üretimi profesyonel Nichicon kapasitörler, ses için özel olarak tasarlandı. MSI GAMING anakartlar, ses sinyali filtreleme için mümkün olan en yüksek kaliteyi kullanıyor ve benzersiz akustik gerçekçiliğe sahip kristal berraklığında HiFi ses sunuyor.


 • Düşük ışıkta bile ayrıntıları yakalayın

  Altın konnektörler sayesinde mümkün olan en iyi sinyal iletimi ve daha az ses bozunumu sağlanıyor.

 • 600Ω'a kadar kristal berraklığında ses ve akustik  kalitesi 

 • Stüdyo tipi kulaklıklar için yükseltici destekli özel çıkış (kırmızı)  

 • Üstün sinyal iletimi ve yüksek dayanıklılık

KİLLER™ E2200 GAME NETWORKİNG


Killer™ E2200 Akıllı Ağ Platformu, online oyunlar ve yüksek kaliteli medya akışlarında maksimum ağ performansı için tasarlandı. Advanced Stream Detect™ teknolojisini kullanan Killer E2200, oyun trafiğini algılayıp öncelik tanıyarak hızlandırır ve daha akıcı, takılmasız bir oyun içi performans sunar. Bu özel, otomatik trafik önceliği sayesinde oyunlar ve gerçek zamanlı sohbet uygulamaları düşük seviyeli sistem işlemlerinden daha önce işlenerek oyun verilerinin iletiminde en düşük gecikmeyi sunar.

 • Ağ Trafiği

  Oyun trafiğinin algılanması ve öncelik tanınması sayesinde sonunda yüksek ping nedeniyle online oyunlardan atılma korkusu yaşamadan ağınızı istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu özellik, uygulamaları istediğiniz gibi kapatıp açmak, güncelleme ve kurulumlar yapmak gibi  gerçek anlamda çoklu görev yeteneği sunarak PC'nizi günün 24 saati rahatça kullanma olanağı tanır.

MILITARY CLASS 4 BİLEŞENLER


Hi-c CAP, çok ufak boyutuna rağmen süper etkin bir kapasitördür. CPU soketi çevresinde geniş soğutucuların kullanımına olanak tanıyacak yeterli boş alan bırakmasının yanında, %93 daha fazla enerji verimliliği sağlar. Hi-c CAP sayesinde MSI anakartlar pazarda en yüksek enerji verimliliğine sahip anakartlardır

 • SUPER FERRİTE CHOKE

  SFC, süper gerçirgen bir ferrit çekirdeğe sahiptir. Bu sayede 35 derece sıcaklıkta çalışabilir, %30 daha yüksek akım kapasitesi ve %30 daha yüksek enerji verimliliği sunarak hızaşırtma sırasında daha kararlı bir güç elde etmenize olanak tanır.

 • DARK CAP

  Aluminyum çekirdek tasarımı ile Dark CAP, üst sınıf anakartların simgesi haline gelmiştir.Daha düşük ESR (eşdeğer seri direnç) ve 10 yıldan uzun parça ömrüne sahiptir.

KALİTE ODAKLI


 

Müşteri memnuniyetini arttırmak için her gün daha fazla çabalıyoruz. Ürün iade oranımız son yıllarda çok ciddi oranda düştü. En yüksek kaliteye ulaşmak için MSI GAMING anakartlar, kıdemli mühendisler tarafından en gelişmiş üretim bantlarında geliştiriliyor. 
 
Müşteri hizmetlerimizi de sürekli geliştiriyoruz. Problem yaşadığınız takdirde sorularınıza hızlı ve derinlemesine cevap alacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

GAMING DEVICE PORT


MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hız yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi bağlantı özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akıcı ve daha hızlı tepki verebilir.

 

Daha hızlı tepki
Daha akıcı oyun deneyimi
Daha çabuk reaksiyon

Standart konnektörlere göre 3 kat daha fazla altın kaplama 
Takma-çıkarma işlemlerinde 10 kat daha uzun ömür
Oksitlenmeyi önler

OC GENIE 4


OC Genie, anakartlarda dünyanın ilk tümleşik donanımsal hızaşırtma teknolojisidir. Bir saniyede hızaşırtma olanağı tanıyan bu özellik, size daha da fazla performans sunar. Düğmeye bastığınzda PC'niz adrenalin yüklenmişçesine hızlanır ve CPU, bellek ve iGPU için %20'ye varan performans artışı sağlar.

CLICK BIOS 4


MSI Click BIOS 4, Windows 8 optimizasyonlarına sahip en yeni UEFI BIOS sürümüdür. Çok daha hızlı tepki vermesinin yanı sıra, daha akıcı çalışır ve daha iyi fare desteğine sahiptir. Birçok özellikle birlikte gelir. Daha fazla bilgi için özel BIOS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


 

MULTI-GPU İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ


En iyi şekilde konumlandırılmış 2 adet PCI-Express x16 slotu ile çok daha iyi bir hava akımı sağlar. Böylece AMD CrossFire™ konfigürasyonu ile oyunlarınızı daha yüksek FPS değerlerinde, mükemmel renk ve efektlerle oynayabilirsiniz.

YAZILIM

 

LIVE UPDATE 6

MSI Live Update yenilendi! Popüler yazılımımız artık en yeni güncelleme, sürücü ve BIOS sürümlerini otomatik olarak indirip kuruyor. Sisteminiz her zaman güncel olduğuna göre artık PC'nizden en yüksek kararlılık ve performansı alabilirsiniz.

 

COMMAND CENTER

MSI Command Center, anakartınızın sınırlarını zorlamanıza olanak tanıyan çok güçlü bir yazılımdır. Algısal, dokunmatik destekli arayüzü ile kullanıcıların sistem kararlılığını arttırmak için ihtiyaç duydukları ayarlara kolayca ulaşmalarını, soğutma özelliklerini ve hızaşırtma performansını kontrol etmelerini sağlar

 

SINIRSIZ RAMDISK

MSI Command Center, sınırsız RAMdisk ile birlikte geliyor. RAMdisk ile sistem belleğinizin bir kısmını sanal sürücü olarak kullanabilir, modern SSD disklerden bile 20 kat daha yüksek veri hızlarına şahit olabilirsiniz..


Sistem performansını hızlandırır


Tüm bir oyunun görüntü dosyasını bile saklayabilir


Oyunları, uygulamaları, tarayıcınızı hızlandırır


 

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM3+

Ram Tipi

DDR3

Anakart Chipseti

AMD 970/SB950

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1066 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1333 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1866 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 106 yorum yapıldı.

(106) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 356,33 TL 1.069 TL
4 267,25 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 267,25 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 356,33 TL 1.069 TL
4 267,25 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 534,50 TL 1.069 TL
3 356,33 TL 1.069 TL
4 267,25 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 267,25 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 267,25 TL 1.069 TL
2 + 2 267,25 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.069 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.069 TL 1.069 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 356,33 TL 1.069 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
MSI 970 GAMING AMD 970+SB950 AM3+ DDR3 2133MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı