Mini Fırınlar

Mutfak Ürünleri kategorisinde Mini Fırınlar modellerinde 3 adet ürün bulundu.

Mini-Midi Fırınlar

Elektrikli ev aletleri kategorisinde yer alan mini fırınlar, mutfakta sıkça kullanılan pişirme aletleridir. Önceden çok daha büyük ve hantal fırınlar kullanılıyorken son gelişen teknoloji sayesinde çok daha küçük ebatlardaki mini midi fırınlar da ihtiyacımızı karşılıyor. Özellikle dar yaşama alanına sahip olanlar için son derece kullanışlı olan mini midi fırınları, watt özellikleri, iç kapasitesi ile doğru orantılı olan lt hacmi, zaman ayarı, cam kapak, turbo fan özelliği, termostatlı alt ve üst rezistans kontrol sistemi ve birbirinden farklı pişirme fonksiyonu gibi özelliklerini dikkate alarak tercih edebilirsiniz. Örneğin turbo özelliğine sahip mini midi fırınları kullanarak yiyeceklerinizi pişirirken, ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlayabilirsiniz. Mini fırınları satın alırken dikkat edebileceğiniz özelliklerden biri ise fırının sahip olduğu gücü ve harcadığı elektrik diyebiliriz.

Mini midi fırınları, küçük boyutu sayesinde tezgah üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mini midi fırınlar, piyasa da gördüğünüz standart fırınlar ile neredeyse aynı özellikleri taşır. Ayırt edici olan özelliği ise boyutudur.

Korkmaz, Simfer, Arzum gibi markalar tarafından üretilerek kullanıcı beğenisine sunulan mini fırınları, içerisinde bulunan ısıya dayanıklı tepsisi ile de kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca tel bir ızgaraya da sahip olan mini fırınları kullanarak, geniş bir yemek menüsüne sahip olabilirsiniz.

Mini fırınlarınızda, dondurulmuş yiyeceklerinizi, buzu çözme özelliği sayesinde ısıtabildiğiniz gibi, börek kurabiye gibi hamur işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı