Kampanya Koşulları

 

1- Bu kampanya 10 Şubat – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında Vatan Bilgisayar’dan mağazalarından, uygulama ve web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

2- Kampanyaya katılan tüketicinin adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

3- Kampanya A9K – PRO ve A9N-CORE Modelinde geçerlidir. Müşteri, BabyLiss AS136E - AİR STYLER 1000 HAVA ÜFLEMELİ SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ SETİ veya BabyLiss MT727E - 10 BAŞLIKLI CARBON TİTANİUM YÜZ & VÜCUT BAKIM KİTİ modelleri arasından 1 adet ürün seçimi yapabilir. BabyLiss bakım ürünleri hediye makineler satılamaz veya paraya çevrilemez. 3 Mart 2024 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki katılım sayfasına; Ad, Soyad, Telefon, E-Posta, TC Kimlik Numarası, Adres, Fatura bilgilerinin girilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım koşullarını yerine getiren müşterilerimize hediyesi belirtilen adrese LG Electronics tarafından gönderilecektir. Kampanya katılım koşullarını yerine getiren müşterilerimize hediyesi belirtilen adrese LG Electronics tarafından en geç 90 gün içerisinde gönderilecektir. Kampanya tüm online ve offline mağazalarda geçerlidir. Bu kampanya içeriği ve şartlarına dair tüm sorumluluk LG Electronics Ticaret A.Ş.'ye aittir. Bu kampanya 10 Şubat – 29 Şubat 2024 Ayı boyunca yapılan alışverişlerde geçerlidir. Katılımcının kampanyaya katılım sağladığı ürünü herhangi bir sebeple iade etmesi veya değiştirmesi halinde, katılımcının bu kampanya kapsamında aldığı hediye bedelini de iade etmesi gerekmektedir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

4- Tüketicinin kampanyaya katılım sürecini tamamlayabilmesi için: En geç 3 Mart 2024 tarihine kadar http://www.lgkampanya.com adresindeki online katılım sayfasına; Ad, Soyadı, Telefon, E-posta, Adres, Fatura bilgilerini girmesi; Faturanın fotoğrafını net ve okunur şekilde yüklemesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kampanya katılım başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bir seri no kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kayıtlarda, ilk önce kayıt yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve hediyeye hak kazanacaktır. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen bilgilerin eksiksiz ve kampanya katılım koşullarına uygun olması durumunda hediye gönderimi kampanya fatura yükleme bitiş tarihinden itibaren 90 iş günü içerisinde gönderilecektir. Hediye ürün belirtilen süre içinde tarafınıza ulaşmadıysa LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak bilgi alınız.

5- Kampanya kapsamında satın alınan asıl üründe Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç iade kabul edilmeyecektir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde asıl ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

6- Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir, Hediyenin iade edilemediği durumlarda hediyenin piyasa değeri olarak belirtilen değeri iade edilecek tutar olan asıl ürün fatura bedelinden düşülecektir. Aksi halde iade kabul edilmeyecektir.

7- Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından ithal edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.

8- Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez.

9- LG Electronics Ticaret A.Ş. belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar.

10- Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.

11- Daha fazla bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.

12- Kullanıcı tarafından verilen tüm bilgiler LG’nin Gizlilik Politikası kapsamında işleme alınacaktır. Detaylı bilgi için LGE Electronics Ticaret A.Ş. LGE Kampanya Müşterileri için Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Aydınlatma Metnini inceleyiniz. https://www.lg.com/tr/kisisel-verilerinkorunmasi-gizliligi

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı