En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Kıyma Makinesi

Etlerinizi kolaylıkla kıyabileceğiniz kaliteli kıyma makinesi marka ve modelleri en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. En iyi kıyma makinesi fiyatları için hemen tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (1)
FAKIR (2)
TEFAL (1)
Fiyat Aralığı Bilgi
Güç Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
  Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Kıyma Makinesi modellerinde 4 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
  ÖZEL ÜRÜN
    

   Kıyma Makinesi

   Kıyma makinesi, et ürünlerini kıyma haline getirilmesini sağlayan araçtır. Genellikle çelik olarak üretilen kıyma makineleri, keskin bıçakları ile kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Çeşitli aparatları bulunan kıyama makineleri sucuk, sosis, içli köfte, ince kıyım ve kalın kıyım sağlanabilmektedir. Birçok kıyma makinesinde geriye doğru döndürme seçeneği de bulunmaktadır. Kasaplarda bulunan kıyma makinelerinin ufak ve kullanışlı modelleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

   Kıyma makinesi satın alırken kullanım sıklığına ve amacına uygun olmasına dikkat edilmesi gerekir. Hız ayarı özelliği bulunan kıyma makineleri istenilen kıymayı kolaylıkla yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca alacağınız ürünün Watt (güç) özelliğinin yüksek olması daha fazla güç elde etmenizi sağlayarak daha kısa zamanda işlem yapmanıza olanak sağlayabilir. Kıyma makinelerinde el güvenlik aparatının bulunması büyük önem taşımaktadır.

   Sağlığınız ve güvenliğiniz için kaliteli bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır. Arnica, Fakir, Sinbo, Braun gibi birçok marka kıyma makinesi uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.