100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

Philisps Ambilux TVÖn Sipariş Kampanyası Katılım Koşulları

•Kampanya TP Vision Elektronik Tic. A. Ş. tarafından 21.05.2016 ve 30.06.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
•Kampanya tarihleri arasında Türkiye’de yer alan Vatan online satış noktalarından Garantili Philips TV markalı, 65PUS8901/12 model Philips AmbiLux televizyonlardan satın almak ve stoklarla sınırlı üretilecek bu televizyonlardan kampanyaya katılım amacıyla ad, soyad, adres ve telefon bilgileriyle birlikte www.eglenceninyenirengi.com ücretsiz internet sitesinden ön sipariş formu doldurması gerekmektedir.
•Kampanya 30 Haziran 2016 Perşembe günü saat 23:59’a kadar devam edecektir. Bu tarihten sonraki katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
•Kampanya katılımında, katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
•Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
•Katılımcılar, ön sipariş kampanyasına, bir başkası adına katılamaz. Böyle bir durumun tespiti halinde Pure ilgilinin/ilgililerin katılımlarını sonlandırma hakkını sahiptir.
•Pure, mikro siteye katılım sağlayanlara karşı, düşük bağlantı hızı, internet kaynaklı sorunlar, katılımcıların ya da diğerlerinin sunucularından kaynaklanan virüs, aşırı yüklenme vb. sonucu ortaya çıkabilecek sorunlarda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
•Philips TV ve Pure önceden haber vermeksizin katılım koşullarını değiştirme ve kampanyada hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.Uniq Randevu Sistemi

• www.egleceninyenirengi.com mikro sitesine gelen kullanıcılar randevu kısmını doldurarak uygun olan saat aralığını seçerek Uniq deneyim alanına gelecektir. Bu kişiler evlerinden Philips TV tarafından sağlanacak özel şöförlerle alınacaktır. Her katılımcı yanında bir kişi getirme hakkına sahiptir. Katılımcı Uniq deneyimleme alanında en fazla 2 saat kalabilecektir. Katılımcılar mikrositede yer alan formu doldurduktan sonra konfirmasyon için telefonla aranacaktır.
• Uniq deneyimi sadece İstanbul Avrupa ve Asya için geçerlidir.ÜrünTeslimat Bilgileri

• 65PUS8901/12 kodlu ürün satış alındığı tarihten itibaren 7-10 iş günü içerisinde müşteriye teslim edilecektir.Ödül Bilgileri:

• Ön Sipariş kampanyasının katılımcılarına 3 ödül seçeneği sunulacaktır. Bunlar 1 senelik TAV Passport üyeliği, 1 senelik Hillside City Club ve Norveç Kuzek Işıkları tatilidir. Formu dolduran katılımcı sadece 1 ödül paketini seçebilir.ÖDÜL TESLİMAT BİLGİLERİNorveç Kuzey Işıkları Ödülü:
• 8 – 11 Aralık 2016 tarihleri arasında planlanmıştır. Gidiş: 8 Aralık 2016 tarihinde Pegasus Havayolları ile Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan saat 10:30’da, Oslo’ya varış aynı gün 13:50 olacaktır. Dönüş: 11 Aralık 2016 tarihinde Pegasus Havayolları ile 14:15’te Oslo’dan hareketle İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’na varış saat 19:05’te olacaktır.
• Kuzey Işıkları bir doğa olayı olduğu için kesin olarak izlenebilme sözü verilememektedir. Seçilen tarihler, Kuzey Isıklarının en çok görüleceği günler olacaktır.Oteller en az 3 yıldızlı olup, Norveç standartlarına göre hijyen ve kalite garantileri verilmektedir. Kahvaltı ve Kuzey Işıklarını izleme organizasyonunda, günde 1 defaya mahsus sıcak yemek pakete dahildir. Misafirlerin iklim şartlarına göre giyinmeleri kendi sorumluluklarındadır. Grup sayısı 10 ve ustu olarak belirlenmiştir.
• Kapsam dahilinde: İstanbul-Oslo-İstanbul Pegasus ile uçak biletleri, Oslo-Tromso-Oslo SAS veya Norwegian ile uçak biletleri, Oslo meydan-hotel-meydan-transfer, OsloveTromso’de toplam 3 gece 3* hotellerde oda kahvaltı konaklama, Oslo rehberli şehir turu, Tromso- meydan-otel-meydan-transfer, Tromso’de rehberli kuzey ışıkları izleme ve öğlen sıcak yemek bedeli dahildir.
• Vize ücreti ve servis bedeli-I, steğe bağlı seyahat sağlık sigortası (10 Euro), ekstra turlar ve kişisel harcamalar, yurtdışı çıkış harcı bedeli dahil değildir.TAV Kart Hediye Teslim:

o TAV ile üyelik bilgilerinin paylaşılmasının ardından, iş günü mesai saatleri içerisinde (Hafta içi 08:00 – 17:00) kayıt işlemleri gerçekleştirilerek, Pure tarafına yazılı olarak bilgilendirme yapılacaktır. Üyeliklerin kayıtlara alınmasının ardından asıl kartın teslimatı 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecek olup ilgili süre zarfında hizmetlerden faydalanmak isteyen misafirler için geçici kart detayları ağıdadır.
Asıl kartınız 7 iş günü içerisinde verilen adrese teslim edilecektir. Bu süre zarfında yapacağınız uçuşlarınızda hizmetlerimizden geçici kartınız ile yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan yapacağınız seyahatlerde kartsız işlem yapılmamaktadır. Geçici kart tanımlama imkanı da olmadığı için kartınızı seyahat öncesinde yanınıza aldığınızdan emin olunuz. Geçici kartınızı, Atatürk Havaalanı iç hatlardaki ana girişin sol tarafında bulunan TAV Passport masasından, dış hatlarda E1 Girişi'nden ya da gidiş pasaport kontrol noktasındaki masamızdan alabilirsiniz. Ankara Esenboğa Havaalanı'nda ise İç hatlar Anadolujet Lounge ve Dış hatlar Comfort Lounge, İzmir'de İç Hatlar Comfort Lounge’dan geçici kartlarınıza sahip olabilirsiniz.”

 

Hillside City Club:
•Bu ödül 1 yıllık Hillside City Club Etiler ve İstinye Combined Prime Tüm gün sınırsız üyeliğini kapsamaktadır. (Combined Üyelik = 2x1 üyelik = Hillside City Club Etiler ve İstinye 2 kulüp kullanımını içermektedir)
•Üyelik kapsamında 3 adet kişiye özel Personal Training ve 1 adet 50 dk’lık Sanda Breaks Masajı hediyesi bulunmaktadır.
•Üyelikle birlikte Hillsider Prime Card ile İstanbul’un en gözde cafe, bar ve restoranlarında size özel ayrıcalıklar, Hillside Beach Club’da size özel %15 indirim + ücretsiz transfer, Hillside’ın uzman eğitmenlerinden alacağınız Personal Training, pilates derslerinde ve Sanda Spa’da %15 indirim ve Hillsider Magazin aboneliği sağlanacaktır.
•Üyelik başlangıcı en geç 30 Eylül 2016’ya kadar yapılmalıdır.
•Başvuran kişilerin bilgileri kampanya bitiminde Pure tarafından Hillside ile paylaşılacaktır. Bu kişiler, Hillside City Club yetkilileri tarafından aranıp kulübe davet edilerek, üyelikleri tanımlanacaktır.
•Hillside City Club üyelikleri kontenjanla sınırlıdır. Başvuru sırasına göre işlem yapılmaktadır.
•Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

İlgili Ürünler