100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

SMART SHAKE FREECAMP JR GEAR JILONG Kamp Ürünleri

SMART SHAKE FREECAMP JR GEAR JILONG Kamp ürünleri modelleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Kamp ürünleri satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
BERG (8)
BESTWAY (15)
CADAC (12)
COLEMAN (2)
DOWN (1)
EZETIL (19)
FENİX (1)
FREECAMP (69)
GERBER (3)
GIANT (3)
HUSKY (4)
ICEPEAK (7)
IGLOO (31)
INOV8 (1)
JOKER (2)
JR GEAR (10)
KAYA (1)
LAPLAYA (1)
MUNKEES (2)
N-RIT (9)
NURGAZ (47)
OLIMPIA (5)
ORGAZ (4)
PEAK (1)
POLAR (29)
REDWOOD (2)
RICKY (1)
SARL HR (7)
STANLEY (10)
STRECH (1)
SWISSTECH (11)
THERMOS (4)
UNIRED (3)
WILDO (10)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
79 ÜRÜN
  SMART SHAKE FREECAMP JR GEAR JILONG Spor Aletleri Kamp Ürünleri modellerinde 79 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/4  Ürün Sayısı:79 
  ÖZEL ÜRÜN

   Kamp Ürünleri

   Andoutdoor, Bestway, Cadac, Eco Vessel, Freecamp, Igloo, Redwood, Pavillo, Polar, Protectgibi birbirinden kaliteli spor ve spor aleti dünyasının vazgeçilmezi olan markalar kamp ürünleri kategorimizde sizlerle. Doğa aktivitelerinde kullanabileceğiniz çeşitli ekipmanlar ve her türlü kamp ürünleri Çadırlar, Kamp Sandalyeleri ve Kamp Yatakları kategorilerimizde bulunmaktadır.

   Kamp hayatına ve doğal yaşama tutkuyla bağlı olan sizler bu alandaki ürünlere kolaylıkla www.vatanbilgisayar.com ’dan ulaşabilirsiniz. Kamp hayatı ile doğa sporları aktivitelerinde gereksinim duyacağınız ekipmanlar ve çeşit çeşit ürünler doğa sevenler için hazırlanmıştır.

   Aile boyu iki, üç ve dört kişilik çadırlar ve doğada ihtiyaç duyabileceğiniz birçok araç gerece şimdi satın alarak sahip olabilirsiniz.

   Özellikle uzun süre kamp yapanlar konforlu bir kamp tatili gerçekleştirmek için uyku tulumları, ısıtıcı ürünler, hamaklarmasalar ve sandalyeler gibi birçok ürüne ihtiyaç duyarlar. Bu ürünlere sitemizdeki kamp yatakları kategorisinden ulaşıp sahip olabilir ve konforlu bir kamp yapabilirsiniz.

   Kampçılığın en önemli malzemelerinden olan kamp çadırı seçimini doğru yapmak, kamp süresince konaklama sorunu yaşamamak ve keyif almak açısından olmazsa olmazlarınız arasına girmelidir. Kamp çadırı seçerken çadırda kaç kişinin kalacağı mutlaka hesaba katılmalı ve buna uygun kapasitede çadır temin edilmelidir.

   Kamp kurulacak alanın fiziksel yapısını ve kampa gidilen dönemin hava şartlarını bilmek çadır seçiminde avantaj sağlayacaktır. Takma çıkarma kolaylığı olan, fazla kapasiteli, kendi kendine ayakta durabilen, ısı yalıtımlı, havalandırmalı, rüzgara dayanıklı ve su geçirmez özellikleri olan çadır türleri mevcuttur.

   Standart bir kamp çadırında dış tente, iç tente, çadır tabanı, çadır kazığı ve çadır ipi bulunur. Bu malzemeleri temin etmeden önce ne tür bir kamp gezisine çıkacağınızı da belirlemek gerekir.

   Kamp çantası hazırlarken kamp sırasında yapılacak aktiviteler, kişisel ihtiyaçlar ve güvenlik için gerekli malzemeleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Çantanızı hazırlarken kaç gün kamp yapacağınızı dikkate alarak hazırlamalısınız.

   Bunların dışında olası kazalara karşı güvenlik önlemi olarak ilk yardım çantası, varsa düzenli kullanılan ilaçlar, işlevsel bir çakı, gece görüşü için el feneri de çantanızda bulunması gereken araç gereçlerdendir. Üst düzey güvenlik için kamp çantasının da su geçirmeyen ve aşınmaya dayanıklı kaliteli malzemeden üretilmiş olması önemlidir.

   Kampçılıkta ilk akla gelen malzemelerden çoğu ise termos, mataralar ve farklı hava şartları için üretilmiş uyku tulumları gibi araçlarla kamp hayatınızı kolaylaştırır ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.