• İşlemci Hızı: 2.16 GHz
 • İşlemci Markası: Apple
 • İşlemci Teknolojisi: A10X
 • Ekran Boyutu: 10.5 inch
 • Ekran Özellikleri: IPS
 • Çözünürlük (Piksel): 2224 x 1668
 • Disk Kapasitesi: 512 GB
 • Ön Kamera Çöz. Aralığı: 2.1 MP - 12 MP
FIRSAT ÜRÜNÜ
MPMH2TU/A / 87340

IpadPro-512GB+4G WIFI-Rose Gold-10.5''Retina-Bluetooth-10SaateKadarPilÖmrü-477Gr

Desteklenen Hafıza Kartı:
Disk Kapasitesi:
Kamera Çözünürlük:

Dünyadaki en iyi fiyat budur

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

IpadPro-512GB+4G WIFI-Rose Gold-10.5''Retina-Bluetooth-10SaateKadarPilÖmrü-477Gr

IPADPRO-512GB+4G WIFI-ROSE GOLD-10.5''RETİNA-BLUETOOTH-10SAATEKADARPİLÖMRÜ-477GR ÖZELLİKLERİ

Apple iPad Pro

En iyisini başarmak isteyenler için, en iyisi.

O an yapmanız gereken şey ne olursa olsun, iPad Pro hepsinin üstesinden gelmeye hazır. Hatta daha fazlasını gerçekleştirmeye de. Çoğu dizüstü PC’den daha yüksek güce sahip. Ama kullanımı da bir o kadar kolay. Yeniden tasarlanmış Retina ekrana bakmak en az ona dokunmak kadar muhteşem. Ve tüm bu özelliklere, dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS eşlik ediyor.

iPad Pro. Modern bir bilgisayardan beklediğiniz her şey.

Ve ötesi.

 

Yepyeni 10.5 inç model.

 

Dünyanın en gelişmiş ekranı.

 

Çoğu dizüstü PC’den daha güçlü performans.

 

iPad’i yepyeni bir seviyeye taşıyan iOS 11.

 

Retina Ekran


Gezegenin en gelişmiş ekranı.


iPad her zaman benzersiz bir Multi-Touch deneyimine ev sahipliği yaptı. iPad Pro’nun yeniden tasarlanan Retina ekranı ise şimdi standartları yeniden belirliyor. Yalnızca daha canlı olmakla ve ışığı daha az yansıtmakla kalmıyor, daha önce hiçbir aygıtta görülmemiş bir duyarlılıkla çalışıyor. İster Safari ile internette gezinin ister 3D grafiklerle dolu bir oyun oynayın, iPad Pro’da her şey akıcı, hızlı ve göz alıcı bir şekilde gerçekleşiyor.

Yeni 10.5 inç ekran

Yeni 10.5 inç iPad Pro’nun ekranı, 9.7 inç modele göre yaklaşık yüzde 20 daha büyük. Yani daha fazlasını yapmak için şimdi daha fazla alanınız var. Üstelik iPad Pro, tam boy bir ekran klavyesine sahip ve her zaman olduğu gibi son derece portatif.

 

120 Hz yenileme hızı

Böylesini hiç görmediniz. Ve hissetmediniz.

Yeni iPad Pro’nun Retina ekranı şimdi 120 Hz yenileme hızını destekliyor. Yani filmler ve videolar muhteşem görünüyor, oyunlar kusursuz bir akıcılıkla oynanıyor. Her şey bir yandan hızlanırken aynı zamanda güzelleşiyor. Ekranı ister parmağınızla ister Apple Pencil ile kullanın, her şeyin daha duyarlı olduğunu hissediyorsunuz.

 

600 nit parlaklık

Nerede olursanız olun, geliştirilmiş ekran parlaklığı sayesinde ekrandakileri görmek daha kolay.

 

PS3 geniş renk yelpazesi

P3 geniş renk yelpazesi ile yeşil ve kırmızılar daha canlı, görüntüler ve videolar gerçeğe daha yakın.

 

%1,8 yansıtma oranı

Apple’ın özel olarak tasarlanmış yansıma önleyici kaplaması, nerede olursanız olun ekranı daha net görmenize ve ekrandakileri daha kolay okumanıza olanak veriyor.

Multitasking.

 

Parmak ucuna kadar yenilendi.


Çok yakında, her zamankinden daha fazlasını yapmak her zamankinden daha kolay olacak. iOS 11’deki yeni Dock, son kullandığınız uygulamaları ve dosyaları açmanızı kolaylaştırıyor. Slide Over veya Split View özelliğini kullandığınızda iki uygulama da aktif kalıyor ve aynı anda her ikisiyle de çalışabiliyorsunuz. Böylece bir yandan web sayfası tasarlarken diğer yandan Adobe Photoshop Fix’te fotoğraf rötuşlayabiliyorsunuz. Veya Safari’de tatilinizi planlarken Takvim uygulamasından tarihlere bakabiliyorsunuz. iPad Pro ve iOS 11, istediğiniz her şeyi bir anda yapabilmeniz için mükemmel bir ikili.

 

Performans


Çoğu dizüstü PC'den daha güçlü


64 bit mimariyi temel alan A10X Fusion çip ve altı çekirdek sayesinde inanılmaz bir güce sahip olmak şimdi sizin elinizde. İstediğiniz yerde 4K video düzenleyebilir, ayrıntılı 3D modellerin render’ını alabilir veya karmaşık belgeler ve sunumlar oluşturup üzerlerine notlar ekleyebilirsiniz. Kolayca.Pili tüm gün dayanan bir aygıtla.

A10X Fusion çip

A10X Fusion çip; 4K video düzenleme, 3D render alma veya oyun oynama gibi en çok güç gerektiren karmaşık görevlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyor.

 

ISP görüntü sinyali işlemcisi

Apple tasarımı görüntü sinyali işlemcisi, çektiğiniz fotoğraf ve videoların harika görünmesini sağlamak için yapay zeka teknolojisinden yararlanıyor.

 

10 saate kadar pil ömrü

Tüm gün dayanan pil ömrü her zaman üretken ve yaratıcı kalmanızı sağlıyor.

 

Apple Pencil


Zekası şimdi daha sivri.


Yeni iPad Pro ekranının artırılmış yenileme hızı, Apple Pencil’ın daha da duyarlı ve doğal bir his vermesini sağlıyor. Başka hiçbir dijital kalem bu kadar mükemmel bir piksel hassasiyetiyle yazmanıza, çizmenize ve işaretlemenize olanak vermemişti.

 

iOS 11, Apple Pencil'ı daha da

 

kullanışlı hale getiriyor.

 

Anında Not Alma

İlham geldiği an yazmaya başlayın. Not alma sayfasının açılması için Apple Pencil’ı iPad’inizin Kilit Ekranı’na dokundurmanız yeterli.

 

Anında İşaretleme

Belgeleri imzalayın, PDF’lerin üzerine notlar alın veya bir ekran görüntüsünün üzerine kolayca çizim yapın.

 

Satır İçi Çizim

Notlar ve Mail uygulamalarında metinlerin yanına kolayca bir şeyler yazın, çizin veya karalamalar yapın.

 

Belge Tarama ve İmzalama

Notlar uygulamasında yer alan yeni Belge Tarayıcısı, belgeleri otomatik olarak algılayıp tarayarak kolayca imzalamanızı, kaydetmenizi ve paylaşmanızı sağlıyor.

iOS 11


iPad için büyüleyici bir değişim.


iOS 11, iPad’e yepyeni bir hayat veriyor. Yeni özellikleri ve yetenekleriyle her şeyi yapma biçiminizi önemli ölçüde geliştiriyor, iPad deneyiminizi daha güçlü ve kişisel bir hale getiriyor. Şimdi dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.Çünkü o güce sahipsiniz.

 

Dock

Yeni Dock, favori uygulamalarınızı, dosyalarınızı veya son kullandıklarınızı bulmanızı kolaylaştırıyor. Özellikle multitasking yaparken ya da uygulamalar arasında gezinirken bu özellik çok işe yarıyor.

 

Dosyalar

Yeni Dosyalar uygulaması tüm dosyalarınızı bir araya getiriyor. Üstelik yalnızca iPad’inizdekileri değil; uygulamalarınızdaki, iCloud’daki ve Dropbox veya Box gibi diğer hizmet sağlayıcılarındakileri de.

 

Sürükle ve Bırak

Sürükle ve Bırak özelliği, istediğiniz her şeyi yeni bir yolla bir yerden başka bir yere taşımanıza olanak veriyor. Sadece tek parmağınızı kullanarak, ekranın herhangi bir yerindeki metni, fotoğrafı veya dosyayı bir uygulamadan diğerine kolayca taşıyabiliyorsunuz.

 

Uygulama Değiştirici

Yeniden tasarlanan Uygulama Değiştirici, uygulamalar arasında geçiş yapmanızı tek bir kaydırma hareketi kadar hızlı hale getiriyor. Hatta daha önce bir arada kullandığınız uygulama kombinasyonlarını bile hatırlıyor.

 

Multitasking

Multitasking’in yeniden tasarlanmasıyla birlikte, Slide Over ve Split View görünümünde her iki uygulama da aktif kalıyor.

 

Apple Pencil

iOS 11, Apple Pencil’ı daha da kullanışlı hale getiriyor. Notlar’da metinlerin yanına kolayca bir şeyler yazabiliyor, çizebiliyor veya karalamalar yapabiliyorsunuz. Hatta Apple Pencil ile iPad’inizin Kilit Ekranı’na dokunup anında not almaya başlayabiliyorsunuz.

 

Uygulamalar


iPad’in gücü.

Çarpı 1,3 milyon.


iPad, hem çalışmanın hem eğlenmenin hem de öğrenmenin çok güçlü bir yolu. Göz alıcı büyüklükteki Multi-Touch ekranından ve son derece güçlü çipinden tam anlamıyla yararlanacak şekilde tasarlanmış bir milyonun üzerinde uygulama sayesinde, sevdiğiniz şeyleri yapma biçiminiz tamamen değişiyor.

 

Tasarım

453 gram hafiflik.

Tonlarca yetenek.

Olağanüstü performans, gelişmiş bir ekran, iki adet kamera, ultra hızlı wireless, gün boyu süren pil ömrü. Ve tüm bu muhteşem özelliklere ev sahipliği yaparken bile ince ve kompakt kalmayı başaran bir tasarım. Kısacası, dilediğiniz her yerde dilediğiniz her şeyi yapma özgürlüğü.

 

10.5 inç --- 6,1 mm incelik --- 469 gram hafiflik

12.9 inç --- 6,9 mm incelik --- 677 gram hafiflik

 

Wireless

802.11ac Wi-Fi ve 4G LTE Advanced özellikleri sayesinde neredeyse dilediğiniz her yerde daha hızlı bir şekilde internette gezinin, video izleyin, dosya paylaşın. Ve yerleşik Apple SIM4 ile 180’den fazla ülke ve bölgede hücresel veri ağları üzerinden bağlantıda kalın.

 

Kameralar

iPad Pro, iPhone 7 ile aynı harika kameralara sahip. Gelişmiş optik görüntü stabilizasyonu ve ƒ/1.8 diyafram, düşük ışıkta bile daha güzel fotoğraflar ve videolar çekebilmenizi sağlıyor. Ve geniş renk yelpazesiyle çektiğiniz her selfie, galeride bir çerçeveyi hak ediyor.

 

Touch ID

Touch ID, iPad’inizin kilidini anında açmanıza ve uygulamalardaki gizli verilerinizi güvende tutmanıza olanak veren gelişmiş bir parmak izi sensörüyle çalışıyor.

 

Smart Keyboard

Hem 10.5 inç hem de 12.9 inç iPad Pro için sunulan tam boy Smart Keyboard’unuzu açın ve anında kullanmaya başlayın. İşiniz bitince klavyenizi katlayın, çok hafif ve bir o kadar dayanıklı bir kapak haline getirin. Smart Keyboard’u kullanmak, onu yanınızda taşımak kadar kolay.

iPhone + iPad


Burada başlayın, orada bitirin.


iPhone’unuzda yazmaya başladığınız bir mail’i iPad Pro’nuzda tamamlayın. Ya da iPhone’unuzdan kopyaladığınız görsel, video veya metinleri iPad’inize yapıştırın. Dilerseniz AirDrop özelliğiyle aygıtlarınız arasında kablosuz olarak anında dosya paylaşın. iPhone ve iPad Pro yalnızca birbirleriyle değil, Mac’iniz ve Apple Watch’unuzla da uyum içinde çalışacak şekilde tasarlandı.

iCloud.


Önemli bulduğunuz her şeyi kolayca bulun.


iCloud, tüm fotoğraflarınızı, müziklerinizi, uygulamalarınızı ve çok daha fazlasını güvenli bir şekilde depolar ve tümünün en güncel hallerine herhangi bir aygıttan erişebilmenizi sağlar.

*** Özellikler, modele ve ürünün bulunduğu ülkeye göre değişiklik gösterebilir.

İşlemci Özellikleri

İşlemci Hızı

2.16 GHz

İşlemci Markası

Apple

  İzle

İşlemci Teknolojisi

A10X

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

10.5 inch

Ekran Özellikleri

IPS

Çözünürlük (Piksel)

2224 x 1668

HDD Özellikleri

Disk Kapasitesi

512 GB

  İzle

Kamera Özellikleri

Ön Kamera Çöz. Aralığı

2.1 MP - 12 MP

Kamera Çözünürlük Aralığı

2.1 MP - 12 MP

Kamera Çözünürlük

12 MP

Ön Kamera Çözünürlüğü

7 MP

Kamera Özellikleri

HDR

Kamera Özellikleri

Pozlama Denetimi

Kamera Özellikleri

Yüz Algılama

Kamera Özellikleri

Anti Parmakizi

Kamera Özellikleri

Flaş

Kamera Özellikleri

Zamanlayıcı Modu

Kamera Özellikleri

4K video kaydı

Kamera Özellikleri

Ağır Çekim Video Kaydı

Kamera Özellikleri

Konum Bilgisi Ekleme

Kamera Özellikleri

Arka Arkaya Çekim Modu

Kamera Özellikleri

Arka Aydınlatma Sensörü

Kamera Özellikleri

Beş Bileşenli Mercek

Kamera Özellikleri

Panorama

Kamera Özellikleri

Otomatik Netleme

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

3.5 mm mini jack

Bağlantı Özellikleri

4G

Bağlantı Özellikleri

Wi-Fi

Bağlantı Özellikleri

Hoparlör

Bağlantı Özellikleri

Lightning

Multimedya

Multimedya Özellikler

Parmak İzi Okuyucu

Multimedya Özellikler

Dahili Mikrofon

Multimedya Özellikler

Dahili Kamera

Bellek

Hafıza Kartı Desteği

Yok

Desteklenen Hafıza Kartı

Dahili Hafıza

Kasa

Ağırlık

469 gr

Genel Özellikler

Renk

Rose Gold

Ebat

250.6x 174.1x 6.1 mm

Menşei

Çin

Garanti

24

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

IOS 10

İşletim Sistemi Türü

iPhone OS (IOS)

  İzle

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.799,67 TL 8.399 TL
5 1.679,80 TL 8.399 TL
6 1.399,83 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 4 1.399,83 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.799,67 TL 8.399 TL
6 1.399,83 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.199,50 TL 8.399 TL
3 2.799,67 TL 8.399 TL
4 2.099,75 TL 8.399 TL
5 1.679,80 TL 8.399 TL
6 1.399,83 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.799,67 TL 8.399 TL
2 + 4 1.399,83 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.679,80 TL 8.399 TL
3 + 3 1.399,83 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.399 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 8.399 TL 8.399 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.799,67 TL 8.399 TL
4 + 2 1.399,83 TL 8.399 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı