En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

HOMETECH 2’si 1 Arada

HOMETECH 2’si 1 Arada markaları modelleri en uygun en ucuz fiyatlar taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
HP (3)
LENOVO (5)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
  HOMETECH Bilgisayar Notebook 2’si 1 Arada modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

   ARADIĞINIZ KRİTERLERE
   UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

   ALIŞVERİŞE BAŞLA

   ÖZEL ÜRÜN
     

    2'si 1 Arada

    1980 ve 1990’lı yılların başında yavaş yavaş ülkemizde tanınmaya başlayan bilgisayar, 2000’lerde her eve girer oldu. Desktop bilgisayarlardan sonra, zamanla notebooklarla da tanışıldı. Özellikle taşınabilirliği çoğu zaman notebookları öncelikli tercih haline getirdi ve bir süre sonra ise tablet bilgisayarlar yaygınlaşmaya başladı. Bilgisayarlarda yapılan birçok iş tabletlerle yapılabiliyor olsa da tabletlerin de yeterli olmadığı bazı noktalar vardı elbet ancak dokunmatik ekranları ve çok rahat taşınabilirliği tabletlerin tercih sebebi oldu. Gelinen noktada ise teknoloji notebook ve tableti aynı anda kullanıma sundu.

    Hem notebook hem tablet görevi gören katlanabilir dizüstü bilgisayarları, evinizde, ofisinizde, toplantılarınızda, okulunuzda ve daha birçok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun pil ömrü olması ile gün içerisinde kullanıcılarını yalnız bırakmayacak, inceliği, hafifliği ve çalışırken çıkardığı minimum ses ile keyifli bir kullanım sunacaktır. 2’si 1 arada notebooklar iş seyahatlerinizde sizlere kolaylık sağlayacak, oldukça işlevsel bir notebook çeşididir.

    10.1 inç ile 15.6 inç arasında değişen ekran boyları, kullanım amacınız ve ihtiyaç duyduğunuz performans, ürün seçiminde göz önünde bulundurabileceğiniz kriterler olacaktır. ACER, DELL, HOMETECH, HP, LENOVO gibi markaların geliştirdiği yüksek donanımlı, 2’si 1 arada notebook çeşitleri cazip fırsatlarla Vatan Bilgisayar’da.