100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

HARMAN KARDON 1000 - 1999 TL Hoparlör Speaker

HARMAN KARDON Hoparlör ve speaker modelleri kampanyalar, en uygun fiyatlar ve çeşitli taksit imkanları ile her zaman Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Fiyat Aralığı Bilgi
Hoparlör Gücü Bilgi
15 W (2)
20 W (1)
100 W (2)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
5 ÜRÜN
Markalar
Fiyat Aralığı
HARMAN KARDON Çevre Birimleri Hoparlör Speaker modellerinde 5 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:5 
ÖZEL ÜRÜN
   

  Hoparlör Speaker

  Hoparlör elektrik sinyallerini ses sinyallerine çevirir. Hoparlör ayarı ile istenildiği zaman ses arttırılır ve azaltılır. Radyo, bilgisayar, telefon, televizyon, mp3 ve benzeri aygıtlardan aktarılan sesi insanların işitebileceği duruma getirir.

  Hoparlör alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle ihtiyacınıza uygun bir ses sistemi seçmeniz gerekmektedir. Hoparlör gücünün yüksek olması yüksek bir ses almanızı sağlayacaktır. Watt, hoparlörün ses çıkış gücünü ifade eder. 2 watt, 10 watt, 20 watt, 40 watt gibi birçok hoparlör gücü çeşidi bulunmaktadır.

  Taşınabilir hoparlör, 1+1, 2+1, 5+1 bazı ses sistemleri çeşitlerindendir. Taşınabilir hoparlörler oldukça kullanışlıdır. Örneğin; seyahat halindeyken telefonunuza veya tabletinize bağlayarak yüksek seste müzik dinleyebilirsiniz. Genel olarak küçük bir yapıya sahip olduklarından taşınabilme kolaylığı sağlamaktadır. Portable hoparlörler ise bluetooth özelliğine sahiptirler. Tablet, telefon, notebook gibi cihazlar aracılığıyla bağlanılır ve kablosuz bir şekilde sesi dışarıya aktarır. 1+1 ve 5+1 ses sistemleri arasında da farklar vardır. 5+1 ses sisteminden yüksek bir performans elde edebilirsiniz.

  Vatan Bilgisayar kaliteli markaları sizlerle buluşturur. Logitech, Trust, Snopy, JBL, Frisby gibi birçok marka hoparlör uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.