En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

GRUNDIG Rondo

GRUNDIG En uygun Rondo ve Doğrayıcı fiyatları, en iyi doğrayıcılar taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da! En iyi rondo ve doğrayıcı modelleri için tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (2)
ARZUM (4)
FAKIR (1)
GRUNDIG (1)
KORKMAZ (1)
TEFAL (2)
Fiyat Aralığı Bilgi
Güç Bilgi
500 W (1)
Hazne Kapasitesi Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
1 ÜRÜN
Markalar
  GRUNDIG Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Rondo modellerinde 1 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
  ÖZEL ÜRÜN
    

   Rondo

   Rondo; kesilecek, doğranacak, dilimlenecek veya karıştırılacak malzemelerde işinizi kolaylaştıran mutfak aletidir. Mutfak robotunun yaptığı birçok işi yapabilmektedir. Mutfak robotundan daha küçük olduğundan mutfağınızda az yer kaplar.

   Yapacağınız işlerde ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz hız ayarı bulunan bir ürün tercih etmeniz yararlı olacaktır. Rondo satın alırken kablo uzunluğu büyük önem arz etmektedir. Uzun kabloya sahip bir Rondo günlük işlerde kolaylık sağlayacaktır. Cam haznesine sahip Rondo’lar, rahat temizlenebilmektedir. Aynı zamanda sağlık açısından önemli bir yere sahiptir. Cam haznesi büyük olan bir ürün tercih etmeniz daha fazla malzemeyi bir kerede doğramanızı sağlar. Böylece zamandan tasarruf edebilirsiniz. 2 bıçaklı ve 4 bıçaklı Rondo çeşitleri bulunmaktadır. Bıçağın fazla olması, malzemeyi daha kısa sürede ve daha güzel bir şekilde parçalamanızı sağlayacaktır. Watt (güç ) özelliği yüksek olan ürünler daha güçlü motora sahip olduğundan, tercih edilirken dikkat edilmesi gereken önemli hususlardandır.

   Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markalarla sizleri buluşturur. Arnica, Arzum, Fakir, Kenwood, King, Philips, Tefal gibi birçok marka Rondo uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.