GOLDMASTER UFO Isıtıcılar

GOLDMASTER UFO Isıtıcı fiyatları ve modelleri en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi ısıtıcılar ve taksit seçenekleri için tıklayın!

GOLDMASTER UFO Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde Isıtıcılar modellerinde 6 adet ürün bulundu.

ISITICILAR

Ortama ısı veren, neredeyse her ortama uygun dizaynda üretilmiş olan ısıtıcı ürünleri, farklı tip ve teknik özellikleriyle son derece tercih edilen bir elektronik üründür. Doğalgazın yeterli gelmediği, mevcut olmadığı alanlarda ya da alternatif olarak da tercih edilen ısıtıcı ürünleri, teknik özelliklerine, boyutlarına, ihtiyaç duyacağınız kullanım süresine ve kullanacağınız mekana göre marka ve modelleri ile çeşitlilik gösterir.

İş yerleri gibi ev dışında, kişisel kullanım için genelde tercih edilen fanlı ısıtıcılar, boyutları, taşınabilir olması, uygun fiyatı ve kişi bazlı işlevsellikte ki başarısı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda bazı fanlı ısıtıcıların havayı soğutma özelliği ve havayı temizleme özelliği de bulunuyor.

Evlerde, iş yerlerinde ve okul gibi mekanlar da sıcak su ile çalışan yağlı radyatör ısıtıcılar, dilim radyatörler ve dilim yağlı radyatörler, ısıtma amaçlı oldukça kullanılıyor. Bu radyatörlerin tasarım olarak ısıtma yüzeyinin geniş bir alanı kaplaması, ısıtma özelliğinin de yüksek seviyede olmasına katkı sağlar. Bunun yanı sıra duvar tipi ısıtıcılar, quartz ısıtıcılar, infrared ısıtıcılar ve dikey carbon ısıtıcılar, fanlı ısıtıcıların yetersiz geldiği mekanlar da taşınabilir özelliği, ısıtma işlevindeki başarısı ve uygun fiyatı sayesinde tercih ediliyor.

İnfrared ısıtıcılar, her bütçeye hitap edebilecek çok çeşitli modelleri olup ihtiyaç halinde kullanımlarda elektrik tasarrufu da sağlayarak bütçenize katkıda bulunur. Sinbo, Delonghi, Fakir, Simfer, Goldmaster, Rowenta, Ufo gibi markalar, ısıtma gücü, termosifon için su alabilme kapasitesi, termostat, hem ısıtabilme hem soğutabilme özelliği gibi farklı tasarım ve özelliklere sahip ısıtıcı ürünleri üreterek kullanımınıza sunmuşlardır. Ürün bazlı olarak da farklı tip özelliklere sahip (örneğin ayaklı, dikey vs.) ısıtıcı modellerine kolaylıkla erişebilir, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı