En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

GILLETTE Tıraş Makineleri

GILLETTE Tıraş makinesi fiyatları, saç sakat tıraş makinesi modelleri uygun fiyatlar, kampanya ve taksitlerle Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
REMINGTON (11)
ARZUM (6)
BRAUN (7)
FAKIR (1)
PHILIPS (20)
ROWENTA (3)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
6 ÜRÜN
Markalar
GILLETTE Küçük Ev Aletleri Kişisel Bakım Ürünleri Tıraş Makineleri modellerinde 6 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:6 
 

Tıraş Makineleri

Erkekler için tıraş olmak hayatın bir parçasıdır. Tıraş makinesi erkeklerin en sık kullandığı kişisel bakım ürünlerinden biridir. Birçok erkek her sabah sakal tıraşı olur. Jilet ile tıraş olmak cilde zarar verebilir. Bu nedenle elektrikli tıraş makineleri birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Islak ve kuru olarak çalışan tıraş makineleri cildinizin zarar görmesini engelleyerek, tıraş olmayı keyifli hale getiriyor.

Braun, Philips, Fakir, King, Rowenta, Sinbo bazı tıraş makinesi markalarıdır. Dış görünüşe önem veren kullanıcıların iyi bir tıraş makinesi seçmesi gerekir. Kaliteli bir tıraş makinesi hassas tüyleri, sert sakalları tahriş etmeden rahatlıkla almanızı sağlar. Rahat bir tutma yerinin olması güvenli bir tıraş deneyimi sunar. Günümüzde üretilen tıraş makinelerinin birçoğu suya dayanaklı olarak üretilmektedir. Suya dayanıklı olması tıraş makinenizin güvenliğini sağlayarak, ıslak tıraşlarda kolay bir kullanım sunar. Led ekrana sahip tıraş makineleri ile kullanabileceğiniz süreyi görebilirsiniz. Turbo özelliği bulunan tıraş makinesi ise makine motorunun oldukça hızlı çalışmasını sağlıyor.

Günümüzdeki modern tıraş makinelerinde; seyahat çantası, temizleme kartuşu ve şarj standı gibi donanımlar bulunuyor. Temizleme kartuşu, cihazınızı mikroplardan arındırmanıza yardımcı oluyor.

Cildinizin sağlığı için hassas, kaliteli ve güvenilir bir marka tıraş makinesi seçmelisiniz. Kaliteli ve güvenilir marka tıraş makineleri uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.