• Soket Tipi: Soket 1151-V.2
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: GIGABYTE
 • Anakart Chipseti: Intel® Z390
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
Z390 AORUS MASTER / 92848

Gigabyte Z390 AORUS MASTER Intel Z390 Socket 1151 DDR4 4400MHz(O.C.) Anakart

3.197 TL
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Gigabyte Z390 AORUS MASTER Intel Z390 Socket 1151 DDR4 4400MHz(O.C.) Anakart

GİGABYTE Z390 AORUS MASTER INTEL Z390 SOCKET 1151 DDR4 4400MHZ(O.C.) ANAKART ÖZELLİKLERİ

GIGABYTE Z390 AORUS MASTER


Intel Z390 AORUS Anakart, 12 Fazlı IR Dijital VRM, Fins-Array Soğutucu, RGB Fusion, 802.11ac Kablosuz, Üçlü M.2 Termal Guardlar, ESS SABER HIFI 9118, Intel® GbE LAN, cFosSpeed, Ön ve Arka USB 3.1 Jen 2 Tip C


9. ve 8. Nesil Intel® Core ™ İşlemcilerini Destekler


Çift Kanallı ECC' siz Sınırlandırılmamış DDR4, 4 DIMM


Intel® Optane™ Hafıza Uyumlu


PowIRstage ile 12 Fazlı IR Dijital VRM Çözümü


Fins-Array Soğutucu ve Direkt Dokunmatik Isı Borusu ile Gelişmiş Termal Tasarım


Dahili Intel® CNVi 802.11ac 2x2 Dalga 2 Wi-Fi


WIMA ses kapasitörleri ile ALC1220 & High-End ESS SABER 9118 DAC ile 125dB SNR AMP-UP Ses


Mobil Cihaz için USB TurboCharger Hızlı Şarj Desteği


CFosSpeed ile Intel® Gigabit LAN


Çoklu Bölge Adresli LED Işık Şov Tasarımı ile RGB FUSION, Adreslenebilir LED ve RGB LED Şeritlerini Destekler


Smart Fan 5 Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrit Fan bağlantı başlığı ile FAN DURDURMA özelliği


Ön USB 3.1 Jen. 2 Tip-C™ Bağlantı Başlığı


Üçlü Thermal Guard ile Üçlü Ultra Hızlı NVMe PCIe Jen3 x4 M.2


Ayarlanabilir Voltajlı USB DAC-UP 2


CEC 2019 Hazır, Basit Bir Tıklamayla Gücü Tasarruf Edin

12 Fazlı Dijital Güç Tasarımı


Her vCore Faz için 40A IR 3553


Yüksek akım kapasitesinde MOSFET


Düşük Sıcaklık


Sunucu düzeyinde güvenilirlik


Z390 AORUS MASTER anakart, hem dijital PWM Kontrolörünü hem de PowlRstage MOSFET'i içeren tüm IR dijital CPU güç tasarımını kullanır ve her fazdan en az 40A güç sağlayabilmekte ve toplam 480A kapasiteye sahiptir. Bu %100 dijital kontrolör ve ek 8 + 8 Solid-pin CPU Güç Konektörleri, anakartın en güce aç ve enerji duyarlı bileşenlerine güç sağlamada inanılmaz bir hassasiyet sunar ve bu da meraklıların yeni 9'uncu Jen Intel® Core™ 8 çekirdekli işlemciler maksimum performans almasını sağlar.

Gerçek 12 Faz Güç Tasarımı

8 çekirdekli 9th Gen Intel® Core™ işlemcileri için tamamen yeni VRM tasarımı

Genişletilmiş güç düzlemi ve çoklu gerçek güç fazları, kararlı bir oyun deneyimi sağlar

 

2x Bakır PCB


GIGABYTE'ın özel 2X Bakır PCB tasarımı normal güç yüklerini daha fazla işlemek ve kritik CPU güç dağıtımı alanından ısıyı uzaklaştırmak için bileşenler arasında elverişli güç dağıtım yolları sağlar. Bu, anakartın hızaşırtma durumu sırasında gerekli olan artan güç yüklemesinin üstesinden gelebilmesi için önemlidir.

 • Gelişmiş Termal Tasarım

  Z390 AORUS MASTER, meraklıları, hızaşırtmacıları ve profesyonel oyuncuları için %30 daha düşük MOSFET sıcaklıkları sağlamak üzere, beğeni toplayan Fins-Array soğutucu, bir ısı borusu ve bir termal taban plakası birleştirerek stil ve performans arasında mükemmel bir

DirectTouch Isı Borusu ve Yüksek Termal İletkenlik Pedi ile Yüzgeçler Array Soğutucu


Z390 AORUS MASTER, ısı dağılım alanını aynı boyuttaki geleneksel soğutuculara göre% 300 artıran Fins-Array Heatsink kullanır. Direct Touch Isı Borusu, MOS'tan soğutucu ve yüzgeçlere ısı transferi sağlar.


LAIRD 1.5mm kalınlığında 5W / mK yüksek ısı iletkenlik pedleri kullanarak, aynı zaman diliminde geleneksel termal pedlere kıyasla 2,7 kat daha fazla ısı aktarabilir.

Taban plakası + I / O Kalkan Zırhı


Dayanıklı tasarım ve kolay kurulum


Entegre bir taban plakası ile GIGABYTE Anakartları, kullanıcılara Oyun PC'lerini kurmak için güçlü bir temel sunar.


Entegre bir I / O korumasıyla, GIGABYTE Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.


I / O ekranındaki Entegre Güç / Sıfırlama / Net CMOS düğmeleri, kullanıcıların daha kolay hata ayıklama ve çalışmasını sağlar.

Üçlü PCIe Gen3 x4 M.2

AORUS Gaming Anakartları, sistem potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara M.2 teknolojisini sunmaya odaklanmıştır.

 

Üçlü NVMe M.2 PCIe SSDs in RAID 0 Desteği


Gen3 x4 NVMe PCIe SSD'ler ile Müthiş Performans


Z390 AORUS anakartları, yüksek kapasite talep eden ve en iyi performansı arayan kullanıcılar için NVMe depolama açısından endüstrinin en iyi uyumluluğunu sunar. AORUS'un benzersiz tasarımı, RAOR'da 3551 MB / s'ye kadar kayıt hızları için yapılandırılabilir (Sıralı Okuma), AORUS'u nihai PC için bariz bir seçenek haline getirir.

 


AORUS M.2 Isı Koruması


GIGABYTE Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma


GIGABYTE, dayanıklılığı göz önünde bulundurarak M.2 SSD cihazları için termal bir çözüm sunar. M.2 Termal Koruma, bir sorun ortaya çıkmadan önce ısıyı dağıtmaya yardımcı olduğundan yüksek hızlı M.2 SSD'lerden gelen tıkanma ve darboğazları önler.

DDR4'ü 4400MHz ve Sonrasını Destekler


AORUS, 4400MHz ve sonrasına uygun uyumluluğu sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor.

ESS SABRE referans DAC ES9118


ESS SABRE referans DAC (ESS 9118)

Hypertream Dinamik Aralık (SNR 125dB)

Yüksek çözünürlüklü müzik (32bit, 384kHz PCM)

Süper düşük THD + N (THD + N -112db)

Gerçek Hi-Fi Müzik (Realtek ALC1220-VB)


Realtek'in en son ALC1220 Codec'i ile eşleştirilen, surround ses ve DSD özellikli müzik için çalma her zamankinden daha kolay.

Odyofil Sınıf Kapasitörleri (WIMA, Nichicon gerçek altın)


Stüdyo kalitesinde bir deneyim sağlamak için, WIMA ve Nichicon Fine Gold kapasitörler genel sisteme güç sağlamak için kullanılır.

Hassas Ses Akışı (TXC OSİLATÖR)


Dijital-Analog Dönüştürücüler için kesin zaman tetikleyicileri sağlar. Yüksek korozyon ve oksidasyon direnci.

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Atmosferi

Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği

ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, başınızda ki ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar.

Yeni VB serisi ses kontrol cihazı ile sesinizi dünyaya hem ön / arka mikrofon SNR ile hem de 110 / 114dB (A) 'ya kadar canlı olarak aktarın.

 

GbE Bariyerini Parçalar!


Entegre Intel® 802.11ac Wave2 CNVi WIFI+Bluetooth 5


Intel Next-Gen Kablosuz çözümü 802.11ac Wave 2 fonksiyonunu destekliyor, gigabit kablosuz performansını etkinleştiriyor, sorunsuz video akışı, daha iyi oyun deneyimi, az sayıda bağlantı ve 1,73 Gbps'ye kadar hız sağlıyor. Bir önceki nesle göre hız iki katına çıkarıyor. Dahası, Bluetooth 5 BT4.2 üzerinde ve daha hızlı iletim ile 4x menzil sağlar.

USB TurboCharger


GIGABYTE patenti bekleyen USB TurboCharger teknolojisi, kullanıcıların mobil cihazlarını 30 dakikadan daha kısa sürede %50'ye varan hızlarda müthiş hız ile şarj etmelerini sağlıyor. Ön USB 3.0 Tip-A şasi kablosunu ana kartımıza bağlayarak, kullanıcılar hem Android cihazlarını hem de QC 3.0 ve Apple Hızlı Şarj fonksiyonu olan Apple cihazlarıyla şarj etmek için USB TurboCharger'ı kullanabilirler.

PERFORMASLA DOLDURULMUŞ OPTANE

Z390 AORUS Platformu Intel'in en yeni Optane teknolojisini destekliyor. Optane, geleneksel mekanik sürücülere kıyasla kullanıcılara önemli bir destek sağlayan bir önbellek gibi davranarak depolama performansını artırıyor.

 

CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel® GbE LAN

Intel® GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

 

AORUS STİLİ


RGB Fusion


AORUS Anakartları ile RGB Fusion, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyi. * RGB Fusion, kullanıcılarına PC'ler için yerleşik RGB ve harici RGB / Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. Z390 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu haliyle artık Adreslenebilir LED desteği ile geliştirildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici Adreslenebilir LED şeritlerle *, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.


AORUS Anakartları 5v veya 12v Adreslenebilir LED aydınlatma şeritlerini ve 300 LED ışığını destekleyecektir. Adreslenebilir LED'lere sahip RGB Fusion, yeni modeller ve çeşitli hız ayarları ile birlikte gelecek.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı


Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.

RGB Fusion Yazılımı

Tüm yeni RGB Fusion yazılımı ile, kullanıcılar desteklenen tüm ürünlerde farklı renk seçenekleri ile farklı ön ayarlı LED aydınlatma konfigürasyonlarına erişebilir. LED'leri favori müziğinizle senkronize etmek veya CPU sıcaklığını göstermek için renkleri değiştirmelerini bile ayarlayabilirsiniz. Gerçek aydınlatma uzmanları için, her biri kendi etkileriyle tamamen bireysel olarak özelleştirilebilen özel bir ürün ayarı vardır.

 

GIGABYTE RGB Fusion Programı

Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’ si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Smart Fan 5


Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Fan Stop

Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

 

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı

Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.

Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

 

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı

Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın.

Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

 

Katı Pin Güç Konnektörleri

Z390 AORUS anakartlar, ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 8pin güç konektörlerini, CPU aşırı yükleme sırasında kararlı bir güç kaynağı sunmak için sağlam bir kaplamaya sahiptir.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları


Elektrik için daha büyük temas alanı

Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı

Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü

Ultra Durable™ PCIe Zırhı


Endüstri Lideri Ultra Durable ™ PCIe Armor


GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.

Ultra Durable™ Bellek Armor


AORUS'un tek parçalı paslanmaz çelik ekran tasarımı, PCB bozulmalarına ve bükülmeye, plakanın bükülmesine karşı ve olası herhangi bir ESD girişimini önler.

BIOS

Yeni Kullanıcı Arayüzü

Tüm yeni EASY MODE, CPU saat, Bellek, Depolama, Fan gibi bir sayfada önemli donanım bilgilerini gösterir.

 

Favorilerim

Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.

 

Depolama Bilgileri

SATA, PCIE ve M.2 arabirimi dahil olmak üzere her türlü depolama bilgisini gösterir.

 

Değişiklikler

Bios'u kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.

 

Optimize Edilmiş Bellek Kurulumu Hatırlatıcısı

Kullanıcı iki bellek modülü yüklediğinde ancak tek kanal modunu çalıştırdığında doğru kurulum hatırlatma mesajını görüntüler.

 

Sezgisel Yük Hattı Eğrisi

Her yükleme çizgisi kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterir.

 

Uygulama Merkezi

GIGABYTE APP CENTER, tüm GIGABYTE MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP CENTER'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.

 

EasyTune™

GIGABYTE'ın EasyTune™ uygulaması basittir ve arayüz kullanımı oldukça kolaydır, kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile, bir tıklama otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.

 

@BIOS

GIGABYTE @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, GIGABYTE sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.

 

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi

GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu herzaman, istediğiniz yerde oynatın


Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

Yüksek Bant Genişlikli (HB) SLI Köprüsü


Yüksek Bant Genişliği (HB) SLI Köprüsü ile birden fazla GeForce GTX kartı ile oyun performanslarınızı yepyeni bir seviyeye çıkarın.

 • Basit bir tıklama ile güç tasarrufu yapın

  CEC Gereksinimi: PC güç tüketimi kapalı moddayken, bekleme modunda, bekleme modundayken belirli bir seviyenin altında olmalıdır. GIGABYTE anakartlar, yüksek güç verimliliği sağlayan donanım bileşenleri ve ince ayarlı BIOS'ları ile, boş modda daha düşük güç tüketimi elde edebilir ve yeni CEC 2019 (California Energy Commission) güç tüketimi gereksinimine tamamen uygundur.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151-V.2

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

GIGABYTE

Anakart Chipseti

Intel® Z390

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4400 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

3

PCI Express 3.0 x16

1

PCI Express X1

3

USB 3.1

5

USB 2.0

4

TYPE-C

1

HDMI

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Realtek ALC1220-VB 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.065,67 TL 3.197 TL
5 639,40 TL 3.197 TL
6 532,83 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.598,50 TL 3.197 TL
3 + 3 532,83 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.065,67 TL 3.197 TL
6 532,83 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.598,50 TL 3.197 TL
3 1.065,67 TL 3.197 TL
4 799,25 TL 3.197 TL
5 639,40 TL 3.197 TL
6 532,83 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.065,67 TL 3.197 TL
2 + 4 532,83 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 639,40 TL 3.197 TL
3 + 3 532,83 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.197 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.197 TL 3.197 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.065,67 TL 3.197 TL
4 + 2 532,83 TL 3.197 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı