• Soket Tipi: Soket 2066
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: GIGABYTE
 • Anakart Chipseti: Intel® X299
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Desteklenen Ram Hızı: 2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz
X299 UD4 / 89115

GIGABYTE X299 UD4 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4333(O.C.) Anakart

2.881 TL

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

GIGABYTE X299 UD4 Intel X299 Soket 2066 DDR4 4333(O.C.) Anakart

GIGABYTE X299 UD4 INTEL X299 SOKET 2066 DDR4 4333(O.C.) ANAKART

GIGABYTE X299 UD4


Intel® Core™ X Serisi İşlemci Desteği


Dörtlü Kanallı ECC'siz Sınırlandırılmamış, Arabelleksiz DDR4, 8 DIMM


Intel® Optane™ Hafıza Uyumlu


ASMedia 3142 USB 3.1 Gen 2 ile USB Type-A


3 Yönlü Grafik Desteği


PCIe Jen3 x4 arayüzü ile Çift Ultra-Hızlı M.2


Opsiyonel adaptör ile NVMe PCIe Gen3 x4 U.2 desteği


Sunucu Sınıfı Dijital Güç Tasarımı


Akıllı Kulaklıklı ALC1220 120dB SNR HD Ses AMP ve WIMA ses kapasitörü


RGB FUSION, Dijital LED ve RGBW Işık Şeritlerini destekler


CFosSpeed İnternet Hızlandırıcı Yazılımı ile Intel® GbE LAN Oyun Ağı

Intel® VROC hazır


Smart Fan 5 Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrit Fan bağlantı başlığı ile FAN DURDURMA özelliği


Anti-Kükürt Direnç Tasarımı


Ultra Durable™ 25KV ESD ve 15KV LAN Dalgalanma Koruması


EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları


Işık Hızında Intel® Thunderbolt™ 3 AIC Desteği


GIGABYTE UEFI DualBIOS™

 

GIGABYTE X299 anakartlar, dünyanın gördüğü herhangi bir ana karttan daha hızlı ve daha güçlüdür. Agresif bir şekilde yeniden tasarlanan termal soğutucu ile asıl amacı tüm dikkatleri üzerine çekmektir. Performans, egzotik soğutma ve en yüksek performans için detaylı ayarlamalar yeterlilikleri GIGABYTE için yabancı değildir, GIGABYTE anakartlar beklentileri aşacaktır.

 

En Hızlı Çekirdeklerinizle Daha Fazlasını Yapın


Intel® Turbo Boost Max Teknoloji 3.0 ile en kritik iş yüklerinizi işlemcinizin en hızlı çekirdeğine yönlendirin.


Intel® Turbo Boost Max Tekonloji 3.0, % 15' den daha iyi tek iş parçacıklı performans sağlayan yazılım ve donanımın birleşimidir. Intel® X299 platformları için seçkin Intel® Core ™ X serisi işlemci ailesinde artık mevcut.

RGB FUSION


Stilinizle Eşleşen Renkleri Ayarlayın


GIGABYTE'ın X299 serisi anakartlar bugün piyasadaki en gelişmiş LED sistemine sahiptir. RGB Fusion uygulaması sayesinde her zamankinden daha fazla uyarlanabilirlik ve kullanışlı ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile GIGABYTE' ınızı kendinize özgü şekilde yaşarsınız. Daha işlevsel bir kullanım için, parlak ve canlı LED'ler PC'nin sıcaklığını veya performansını gösterecek şekilde konfigüre edilebilir. Daha fazla LED ışığı için RGBW şeritleri artık daha gerçekçi ve canlı beyazlar için destekleniyor.

 


Dijital LED'li RGB Fusion


GIGABYTE X299 Anakartları ile RGB Fusion, Dijital LED'lerle daha da başarılıdır. * RGB Fusion, kullanıcılara kendi bilgisayarları için harici LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Zengin renk ve desenlerle dolu özellik, X299 Serisi GIGABYTE Anakartlarındaki RGB Fusion, şimdi Dijital LED desteği ile güncellendi. Harici dijital LED şeritleriyle *, her bir LED dijital olarak ayarlanabilir, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve aydınlatma deneyimi yaşayabilir.


GIGABYTE Anakartlar 5v veya 12v dijital LED şeritlerini destekler. Dijital LED'li RGB Fusion, 9 yeni desen ve çeşitli hız ayarlarıyla birlikte geliyor.

 

RGB Fusion (Gelişmiş Mod)

Tüm yeni RGB Fusion yazılımıyla, kullanıcılar renk seçimiyle önceden belirlenmiş farklı LED aydınlatma yapılandırmalarına erişebilirler. Hatta LED'leri en sevdiğiniz müziklerle senkronize edecek veya CPU sıcaklığını belirtmek için renklerini değiştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Gerçek aydınlatma uzmanları için, kendi efektleri ve renk geçişleri ile birlikte belirli alan ve geçiş süreleri ile birlikte bireysel alana göre tamamen uyarlanabilen Gelişmiş Mod vardır.

İşiniz bittiğinde, arkadaşlarınız ile ışıklandırma profilinizi paylaşmak veya kendiniz için kaydetmek çok kolay.

 

GIGABYTE RGB Fusion Programı


Sadece bilgisayarınızı parlatmayın, arkadaşlarınıza imrenilecek bir sanat eseri yapın. Kullanıcılar, oyun bilgisayarı içerisindeki aydınlatmayı kontrol ederken GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulamasıyla izleyebilirler. Bu, kullanıcıların farklı modlar için renkleri ve hızları ayarlamaya çalıştıkça kolay erişim sağlıyor, tüm bunlar PC'nin klavye ve monitöründen uzakta yapılabiliyor.

RGBW & -UV Işık Şeritlerini Destekler


RGBW / -UV LED Şeritleri için bağımsız olarak programlanabilir dahili Pin Başlığı


Yeterince parlak değil mi? RGBW pim başlığına standart 12V harici RGB, RGBW veya RGB / UV ışık şeritleri takabilir ve rengini RGB Fusion yazılımından kontrol edebilirsiniz. Özel beyaz LED'li bir RGBW ışık şeridi kullanarak, kullanıcılar daha parlak ve canlı renk tonları yaşayacaktır.


RGB / UV LED şeritlerini kullanırken, kullanıcılar UV reaksiyonlu sıvı, neon örgülü kablolar ve kötü görünümlü bir oyun bilgisayarı için akrilik boya kullanarak sistemlerine floresan parlaması verebilir.


Kullanıcıların R / G / B Sinyali için pin konumunu yeniden tanımlamasına olanak tanıyan RGB Fusion yazılımı sayesinde AORUS anakartları piyasada bulunan çok çeşitli RGBW / -UV ışık şeridini desteklediğinden ışık şeritleri seçerken endişelenmenize gerek yok.

Akıllı Kulaklık Amfisi ile ALC 1220 120dB

SNR HD Ses


ALC 1220 120dB SNR HD Ses


ALC1220, Akıllı Kulaklık Amp, hassas sesli sohbetler için 114dB SNR kayıt ve DSD128'in donanımsal kod çözümü gibi, kristal berraklığında ses ve özellikleri sağlayan, 120dB'ye kadar yüksek çözünürlüklü, yüksek performanslı, çok kanallı bir Yüksek Çözünürlüklü Ses Kodlayıcı olup, kullanıcıların mümkün olan en iyi performansı almalarını sağlar.

Akıllı Kulaklık Amfisi

Düşük ses ve bozulma gibi sorunları önleyen, optimal ses dinamiği sağlamak için kulaklıkla takılı kulaklıklar veya ileri teknoloji kulaklıklar da dahil olmak üzere kafanızın aşınmış ses cihazının empedansını otomatik olarak algılar.

 

Smart Fan 5


Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Akıllı Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Fan Stop


Fan sessizliğini sağlayın. Fan Durması ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Hibrid Fan Pin Bağlantı Başlıkları ve Sıcaklık Sensörleri


Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Akıllı Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri vasıtasıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında saniyelerden daha fazla bilgi alır-böylece PC'niz üzerinden mutlak hakimiyet kazandırabilirsiniz.


Tüm Hibrid Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.


Dahili aşırı akım korumalı, yüksek uçlu yüksek akımlı fanlar için bir zorunluluk olan, 3 Amper'e kadar bir Yüksek Akım Pompası için destek içerir.

Yeni Akıllı Fan 5 Yazılımı

Sistem kullanımı senaryonuza uyacak şekilde, Sessiz'den Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin. Her fan veya pompa için tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

 

Koordine Çalışan Sensörler ve Vantilatörler

Her bir fan, herhangi bir tanımlanmış sıcaklık kaynağı girdisine (CPU fanı hariç) göre farklı hızlarda çalışacak şekilde özelleştirilebilir.

 

Fan Eğrisi

Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile belirli sıcaklıklara dayalı fan eğrilerini özelleştirin.

 

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi

GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

 

Sunucu Sınıfı Dijital Güç Tasarımı

GIGABYTE X299 serisi anakartlar, hem 4. Nesil dijital PWM Kontrol Cihazları hem de endüstri lideri 3. Nesil PowIRstage® denetleyicileri içeren International Rectifier®'ın tümüyle dijital CPU güç tasarımını kullanmaktadır. Bu% 100 dijital denetleyiciler, anakartın en çok güç tüketen ve enerjiye duyarlı bileşenleri için inanılmaz bir hassasiyet sunar; bu sayede meraklılar yeni Intel® Core ™ X serisi CPU'lardan maksimum performans elde edebilirler.


IR Digital PWM & IR PowIRstage® IC

Bu yeni versiyon IR dijital güç kontrolleri ve PowIRstage IC'ler sahip oldukları Isense teknoloji sayesinde, akımın daha doğru şekilde gereken yerlere gitmesini sağlamaktadır. Bu sayedePowerIRstage IC'ler ile herbir ayrı PowIRstage arasında ısı dağılımı sağlayarak, aşırı ısınmayı engellemekte, uzun ömürlü performanslı bir kullanıma imkan sunmaktadır.

 

Sunucu Seviyesi Tutucular

GIGABYTE X299 serisi anakartlarda Sunucu Seviyesi Tutucular bulunur.

Sunucu düzeyinde güvenilirlik

Yüksek akım kapasitesi

Yeni dizayn platformun ısınmasını azaltarak, güç kaybına engel olmakta ve CPU VRM bölgesine etkili bir güç akışı sağlamaktadır.

 

Turbo B-Clock


Dahili gelişmiş performans ayarı IC


X299 serisi anakartlarda Turbo B-Clock Tuning IC, overclock' ların kendi BCLK frekanslarını istedikleri bir değere ayarlama olanağına sahip olmasını sağlıyor. Tuning IC' nin yeni doğrusal aralık ayarlama seçeneği ile, artık 90 MHz'den 500 MHz'e kadar olan aralıklar mümkündür, böylece overclock' lar %5 geleneksel aralıklarıyla sınırlı değiller


CPU PEG veriyolu, yonga seti PCIe veriyolu ve DMI veriyolu (CPU ve yonga seti arasındaki bağlantı), 100MHz'lik varsayılandan 200MHz'e kadar lineer olarak senkronize olarak değişebilme özelliğine sahiptir


*Turbo B-Clock hız aşırtma aralığı CPU, yonga seti ve kullanılan aygıtların özelliklerine göre değişebilir

 

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi


VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.


Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

Ultra Hızlı Çift NVMe PCIe Gen3 x4 M.2


İki adet NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 konektörü bulunan GIGABYTE, SSD cihazları için PCI-Express bağlantısını kullanıcıya getiriyor. Bağlayıcı başına 32 Gb / s'lik veri aktarım hızı sağlayan çift M.2, RAID modlarını da desteklediğinden ideal bir depolama çözümü sunar.

 

U.2 Adaptör (NVMe PCIe Jen3 x4)


PCIe SSDs için NVMe Performansı


Yeni Intel 750 serisi SSD' ler SATA sürücüler üzerinde inanılmaz bir performans artışı sunuyor. PCIe Jen3 x4 şeritlerinin (32 Gb / s) hızlı bant genişliğinden yararlanan NVMe protokolünü kullanan sürücüler, işletim sistemlerini daha hızlı önyüklemek, oyunlarını flaşla yüklemek ve beklemeden büyük dosyalara erişmek isteyenler için açık bir avantajdır. 2.5" Intel 750 Serisi sürücüyü desteklemek için U.2 Adaptörünü uygulayarak, GIGABYTE, kullanıcıların en iyi performanstan yararlanmasını sağlar.


Not: U.2 Adaptör ayrı olarak satın alınır. SSD ve kablolar dahil değildir.

DDR4 XMP'ye 4333 MHz'e kadar ve sonrasında destek*


GIGABYTE, test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor ve bu platform 4333MHz ve daha sonraki profiller ile doğru uyumluluk sağlamayı hedefliyor. Bu performans artışını elde etmek için yapılması gereken tüm kullanıcıların, bellek modüllerinin XMP özellikli olmasını ve XMP işlevinin GIGABYTE anakartı üzerinde etkinleştirildiğinden ve emin olmaktır.

 

Doğrulanmış 1000+ DDR4 Destek Listesiyle Geniş DDR4 Uyumluluğu!

GIGABYTE, popüler bellek markalarının sunduğu modüllerin GIGABYTE Anakartları ile uyumlu olmasını sağlamak için dünyanın dört bir yanından bellek satıcılarıyla yakın işbirliği içinde çalışıyor. GIGABYTE, bir GIGABYTE sisteminde performans sağlamak için 1000'den fazla farklı modülü doğruladı.

 

Yenilenmiş BIOS Kolay, Akıllı ve Kolay Kullanılabilir

BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, GIGABYTE, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.

GIGABYTE Uygulama Merkezi


GIGABYTE Uygulama Merkezi, GIGABYTE anakartınızdan daha fazla ve daha iyi faydalanmanızı sağlayan bir dizi GIGABYTE uygulamasını sizleresunmaktadır. Basit bir arayüz ile GIDABYTE Uygulama Merkezine kolyaca bağlanabilir ve istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

EasyTune™

GIGABYTE'ın EasyTune sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve basit kullanımı sayesinde, kullanıcıların sistem ayarlamalarını, hafıza saatini ve voltaj gücünü Windows ortamında kolayca ayarlamalarına imkan sunmaktadır. Smart Quick Boost ile, bir tık ile sisteminizi otomatik olarak hızaşırttırabilir ve en ihtiyacınız olduğu zamanda ekstra performans sağlayabilirsiniz.


Tazeleme Hızını Arttırmak İçin Hızaşırtma Oranları

Kullanımı kolay GIGABYTE hız aşırtma özellikleri ile bilgisayarınızdan en üst düzeyde performans elde edin.

 

3D OSD

3D OSD, oyunlar sırasında sistem bilgilerinizi otomatik olarak algılar ve görüntüler, böylece ekranlar arasında geçiş yapmadan sistem bilgilerinizi kolayca almanızı sağlar.

CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel® GbE LAN


Intel® GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

MÜTHİŞ HIZ


GIGABYTE En Son Teknoloji ile Donatılmış USB 3.1 Anakartlar


ASMEDIA 3142 USB 3.1 kontrol cihazı, toplamda 16 Gb / s'ye kadar 2 PCIe Gen3 şerit kullanıyor; bu da, 10 Gb / s USB 3.1 bağlantı noktalarını tam kontrol altına almak için ekstra bant genişliğine sahip olduğunuz anlamına geliyor. Önceki nesle kıyasla iki kat daha fazla bant genişliği ve USB 2.0 ve 3.0 ile geriye dönük uyumluluk, çok daha gelişmiş USB 3.1 protokol USB Tip-A konektörü, daha geniş bir cihaz yelpazesinde daha iyi uyumluluk sağlamak için mevcut çeşitli cihazlarda bulunmaktadır.

GIGABYTE, Patentli DualBIOS ™ Tasarımı


GIGABYTE Ultra Durable™ anakartlar GIGABYTE DualBIOS™ özelliklidir, GIGABYTE’ dan bir özel teknoloji olan bu özellik, PC'nizin en önemli unsurlarından birini korur, BIOS’u. GIGABYTE DualBIOS™’ ın anlamı sizin anakartınız da çift BIOS’ u bulunmaktadır, bir “Ana BIOS” ve bir “Yedek BIOS”. Bu sistem kullanıcıları virüs saldırısı atağı, donanım arızası, OC ayarları hatası veya BIOS güncellemesi sırasında ki güç problemlerinden korur.

@BIOS

GIGABYTE @BIOS uygulaması, basit ve şık bir grafik kullanıcı arabirimi kullanarak sisteminizdeki BIOS'unu Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, en yeni sürümü otomatik olarak GIGABYTE sunucularından indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilir. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenize, bir önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanıza ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenize olanak tanır.

 

Uzun ömürlü Dayanıklı Siyah Katı Kapasitörler

GIGABYTE Ultra Durable™ anakartlar kesinlikle en kaliteli katı hal kapasitörler ile donatılmıştır ve bu minimum 10K saat sürede maksimum verimliliği gerçekleştirmek için oranlanmıştır. Bunlar sadece ultra düşük ESR sağlayarak yapılmaz, CPU yüklenmesinin ne kadar yüksek olduğunun önemi yoktur. Anakarta özel ayrıca kişiselleştirilmiş jet black gelir.

 

Kolay Kurulumlu "G-Connector" Dizaynı


Alan kısıtlı ve göstergeler küçücük olduğu için ön panel konektörlerinin küçük kabloları ile başa çıkmak zor olabilir. G-Connector ile,Tüm FP kablolarını bir kerede bağlayarak, süreci basitleştirebilirsiniz. Bir sonraki bilgisayarınızı inşa etmek ve size bazı hayal kırıklıklarından tasarruf etmek için üretildi.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu herzaman, istediğiniz yerde oynatın


Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

TriDef® SmartCam | Özel Akış Modu


Tam akış çözümü olmasını kolaylaştırmak için, her AORUS anakart TriDef® SmartCam yazılımını içerir, artık yeşil bir ekran kullanmadan zemini kaldırabilirsiniz. SmartCam uygulaması sayesinde artık canlı filtreler uygulayabilir ve yalnızca akarken değil Skype gibi diğer video uygulamalarıyla arka planınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2066

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

GIGABYTE

Anakart Chipseti

Intel® X299

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

8

Maks. Ram Desteği

128GB

Desteklenen Ram Hızı

2666 MHz - 2400 MHz - 2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4333 MHz

Sata 6Gb/s

8

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI Express 3.0 x16

2

USB 3.1

8

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Realtek ALC1220 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 960,33 TL 2.881 TL
5 576,20 TL 2.881 TL
6 480,17 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.440,50 TL 2.881 TL
3 + 3 480,17 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 960,33 TL 2.881 TL
2 + 4 480,17 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.440,50 TL 2.881 TL
3 960,33 TL 2.881 TL
4 720,25 TL 2.881 TL
5 576,20 TL 2.881 TL
6 480,17 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 960,33 TL 2.881 TL
2 + 4 480,17 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 576,20 TL 2.881 TL
3 + 3 480,17 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.881 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.881 TL 2.881 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 960,33 TL 2.881 TL
4 + 2 480,17 TL 2.881 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı