• Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • Soket Tipi: Soket 1151
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: GIGABYTE
 • Anakart Chipseti: Intel® Z270
 • Anakart Yapı: ATX
 • Ram Slot Sayısı: 4
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
GA-Z270X-Gaming 8 / 87049

GIGABYTE GA-Z270X-GAMING 8 Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) USB3.1 Anakart

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

MSI GeForce GTX1060 GAMING X ekran kartı ile uyumlu mu ?

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

GIGABYTE GA-Z270X-GAMING 8 Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) USB3.1 Anakart

GIGABYTE GA-Z270X-GAMING 8 INTEL Z270 SOKET 1151 DDR4 4133MHZ(OC) USB3.1 ANAKART ÖZELLİKLERİ

GIGABYTE GA-Z270X-GAMING 8


7./6. Jenerasyon Intel® Core™ İşlemcileri destekler

Intel® Optane™ Hafıza Uyumlu

Çift Kanallı Non-ECC Sınırlandırılmamış DDR4, 4 DIMM, DDR4 4133+(OC)

Q-Flash Plus USB port ile GIGABYTE UEFI DualBIOS™

Intel® USB 3.1 Jen 2 - USB Type-C™ ve Type-A ile

Ayarlanabilir Voltajlı USB DAC-UP 2

Bitspower G-Chill Hybrid Su Bloğu

Çift Zırhlı ve Ultra Dayanıklı ™ Tasarımlı 3 Yönlü Grafik Desteği

RAID 0 Desteğinde Üçlü NVMe PCIe SSD desteği

PCIe Gen3 x4 ve SATA arabirimli çift Ultra Hızlı M.2

Çift NVMe PCIe Gen3 x4 U.2 Bağlantıları

Entegre HDMI 2.0 desteği

Creative Sound Blaster sertifikalı ZxRi 120dB+ Ses

Killer DoubleShot™ Pro Oyuncu Ağ + Intel® Gigabit LAN

EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları

2 Adet Termistör İçeren 2 Harici Termistör Başlığı

Ultra Hızlı 40 Gb/s Thunderbolt™ 3

RGB FUSION Çok Bölgeli LED Light Show dizaynı

Değiştirilebilir LED Kaplama Dizaynı

Smart Fan 5 özelliği sayesinde Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrid Fan Başlıkları

Bir Nefes Temiz Hava.


Hava soğutması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aktif bir soğutma çözümü olmadan bile bu son teknoloji soğutucu, karşılaştığınız her şeyden daha iyi performans sergilediğini görebilirsiniz. Bunun nedeni, entegre tasarımının geleneksel soğutucuları iyileştirmek olmasıdır.

Bilgisayarınızı Serin Tutun.


PC'nizin performansını açığa çıkarın. Oyuncular, oyun performansları sırasında anakartlarını aktif bir şekilde soğutarak, CPU'nun sınırlarını daha kararlı hız aşırtma' larla daha da ileri götürebilir. Performansa ihtiyaç duymadığınızda bile PC'niz bunun için size teşekkür edecektir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı


16.8M RGB Renkler

6 Aydınlatma Bölgesi

8 Programlanabilir Bölüm

8 Farklı Aydınlanma Efekti

2 RGBW Şerit LED Ekleme/Uzatma Bağlantısı

Değiştirilebilir LED Kaplama Dizaynı

İleri Derece Özelleştirilebilirlik için Gelişmiş Mod

Çevresel Aydınlatma


Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.

RGBW & -UV Işık Şeritlerini Destekler


RGBW / -UV LED Şeritleri için bağımsız olarak programlanabilir dahili Pin Başlığı


Yeterince parlak değil mi? RGBW pim başlığına standart 12V harici RGB, RGBW veya RGB / UV ışık şeritleri takabilir ve rengini RGB Fusion yazılımından kontrol edebilirsiniz. Özel beyaz LED'li bir RGBW ışık şeridi kullanarak, kullanıcılar daha parlak ve canlı renk tonları yaşayacaktır.

RGB / UV LED şeritlerini kullanırken, kullanıcılar UV reaksiyonlu sıvı, neon örgülü kablolar ve kötü görünümlü bir oyun bilgisayarı için akrilik boya kullanarak sistemlerine floresan parlaması verebilir.

Kullanıcıların R / G / B Sinyali için pin konumunu yeniden tanımlamasına olanak tanıyan RGB Fusion yazılımı sayesinde AORUS anakartları piyasada bulunan çok çeşitli RGBW / -UV ışık şeridini desteklediğinden ışık şeritleri seçerken endişelenmenize gerek yok.

Smart Fan 5


Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Akıllı Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Geliştirilmiş BIOS Arayüzü


Geliştirilmiş BIOS arabirimi, Smart Fan 5 UI'da görülen gelişmiş özelliklere sahiptir: örneğin tahta üzerinde farklı sıcaklık sensörlerine dayalı tetikleyiciler ayarlama yeteneği, ani sıcaklık değişiminden ötürü ,fan eğrisi tanımı ve sıcaklık aralığı ayarı, fan dönme gürültüsünün neden olmasını önleyebilir - hem de Windows yüklemeye gerek kalmadan.

Üstün Nichicon İnce Altın ve WIMA Ses Parçaları


Z270X-Gaming 8, Hi-Fi sınıf WIMA kondansatörleri ve Nichicon ses sınıfı Fine Gold kondansatörlerin birleşimine sahiptir. Nichicon Fine Gold kapasitörleri, bas ve daha net frekanslarda zengin ses sağlamak için en son teknolojiyi kullanarak yüksek kaliteli ses ekipmanları için uygundur; WIMA FKP2 kapasitörler premium sınıf Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunu AORUS AMP-UP Ses teknolojisine ekleyerek en zorlu ses uzmanları için ideal dahili ses çözümü sağlıyor.

AMP-UP™ Ses Teknolojisi Üçlü Yükseltilebilir OP-AMP


AORUS, üçlü yükseltilebilir OP-AMP özümü ile gerçek ses özelleştirme sunar. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan en iyi ses profilini almalarını ve en keyifli ses deneyimlemelerini sağlamak için AORUS, arka I / O'da hem sol hem de sağ kanallar için bir OP-AMP'yi ve ön ses çıkışı için özel bir OP-AMP'yi eklemiştir.

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi


VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.


Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

Dual Killer + Intel Networking


Otomatik olarak, yüksek kalite, gecikmesiz ve kesintisizi oyun bağlantısı için en yüksek sağlanabilir bağlantı üzerinden, sizin oyun ağınızın ihtiyaçlarını önceliğe alır.

RAID 0 Desteğinde Üçlü NVMe PCIe SSD Desteği


Gen3 x4 NVMe PCIe SSD'ler ile Müthiş Performans


AORUS'un Z270 anakartları, yüksek kapasite ve en iyi performansı isteyen kullanıcılar için NVMe depolama alanı açısından endüstrinin en iyi uyumluluğunu sunmaktadır. AORUS'un eşsiz tasarımı, AURUS'u nihai PC için bariz bir seçim haline getiren, 3525 MB / s'ye kadar (Sıralı Okuma) kayıt hızları için RAID'de yapılandırılabilen üç Intel 750 Serisi NVMe PCIe SSD'yi destekler.

U.2 Hazır (NVMe PCIe Gen3 x4)


PCIe SSDs için NVMe Performansı


Yeni Intel 750 serisi SSD'ler SATA sürücüler üzerinde inanılmaz bir performans artışı sunuyor. PCIe Gen3 x4 şeritlerinin (32 Gb / s) hızlı bant genişliğinden yararlanan NVMe protokolünü kullanan sürücüler, OS'lerini daha hızlı önyüklemek, oyunlarını flaşla yüklemek ve beklemeden büyük dosyalara erişmek isteyenler için açık bir avantajdır . 2.5 "Intel 750 Serisi sürücüyü desteklemek için U.2 portunu yerleşik olarak uygulayan GIGABYTE, kullanıcıların en iyi performanstan yararlanabilmelerini sağlar.


SSD ve kablolar dahil değildir.

Yüksek Bant Genişlikli (HB) SLI Köprüsü


Yüksek Bant Genişliği (HB) SLI Köprüsü ile birden fazla GeForce GTX kartı ile oyun performanslarınızı yepyeni bir seviyeye çıkarın.

Ultra Hızlı Çift NVMe PCIe Gen3 x4 M.2


İki adet NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 konektörü bulunan GIGABYTE, SSD cihazları için PCI-Express bağlantısını kullanıcıya getiriyor. Bağlayıcı başına 32 Gb / s'lik veri aktarım hızı sağlayan çift M.2, RAID modlarını da desteklediğinden ideal bir depolama çözümü sunar.

NVMe PCIe Gen3 x4 110 mm M.2 (32 Gb / s'ye kadar) ile Hızlı Yerleşik Depolama Alanı


AORUS'un M.2 çözümü, M.2 SSD aygıtları için PCIe ve SATA arabirimleri için önemli ölçüde daha hızlı depolama performansı ve desteği sunar.

Sıradaki Jenerasyon 40 Gb/s Thunderbolt™ 3


Thunderbolt™ 3 – En Hızlı 40 Gb/s Tek-Kablo Bağlantı


Intel'in kendi Thunderbolt denetleyicisinden gelen AORUS anakartlarının arka I / O'unda bir USB Type-C ™ konektörü üzerinden bulunabilen yeni Thunderbolt ™ 3 protokolü, 40 Gb / s'ye kadar eşi benzeri görülmemiş bir tek kablolu bant genişliği sağlıyor - önceki nesil Thunderbolt'tan iki kat fazla! Bu inanılmaz bant genişliği, DisplayPort 1.2 ve USB 3.0 gibi USB 3.0 ve USB 2.0 ile geriye dönük olarak uyumlu yeni protokoller için destek ile birlikte sunuluyor ve böylece yapabileceklerinizin sınırı yok.

Papatya-Dizilimi ile Çoklu Cihaz Bağlantısı


DisplayPort 1.2 desteği, Thunderbolt ™ 3'ü her meraklı için gerekli kılar. Z270X-Gaming 8, 60 FPS'de 4K çözünürlükte bir ekranı destekleyebilir. Buna ek olarak, Thunderbolt ™ 3 USB Tip-C ™, Power Delivery 2.0 gibi devrim niteliğindeki endüstri lideri özelliklere ve Z270X-Gaming 8'in USB Type-C ™ portu sayesinde 6 cihaza kadar papatya zincirleme kabiliyetine sahiptir.

 

HDMI 2.0 for 4K / 60P / 21:9 / HDCP 2.2 Desteği

HDMI 2.0, geriye dönük HDMI 1.4 uyumluluğu vardır, 18 Gb/s bant genişliğini sağlar – bir önceki neslin iki katına yakın. Bu çoklu video akışları için kullanıcılara kilitsiz durumu ortaya koyar, 21:9 oranında doğal sinematik (birçok film bu şekilde çekilir), izleyiciler için en iyi görsel deneyimi sunar.

 

 

KATKISIZ HIZ, DAHA FAZLA GÜÇ


Sadece AORUS Anakartlarda


Intel® USB 3.1 kontrolcüler, her bir USB 3.1 başına ödün vermeden 10 Gb/s transfer hızı için dört adet PCIe Jen.3 Hatlarını kullanırlar, toplam da 32 Gb/s band genişliğine olanak tanırlar. İkiz bant genişliği ile bunun gelecek jenarasyonu ve geçmişe dönük USB 2.0 ve 3.0 uyumluluğu karşılaştırıldığında, USB 3.1 protokolün tersi çevrilebilir USB Type-C™ üzerinde çok daha gelişmiş olduğu ve geleneksel USB Type-A konnektörün, tüm aygıtların bağlantısında daha uyumlu olduğu görülmüştür.

Turbo B-Clock


Yerleşik Gelişmiş Performans Ayarı IC


AORUS 200 serisi anakartlarda Turbo B-Clock Tuning IC, hızaşırtmaların kendi BCLK frekanslarını istedikleri bir değere ayarlama olanağına sahip olmasını sağlıyor. Tuning IC'nin yeni doğrusal aralık ayarı seçeneği ile, artık 90 MHz'den 500 MHz'e kadar olan aralıklar mümkündür, böylece overclock cihazları% 5 geleneksel kayış aralıklarıyla sınırlı değildir.


*Turbo B-Clock hız aşırtma aralığı, CPU kapasitesine göre değişiklik gösterebilir.


Hata Teşhis LED'leri


Bir Bakışta Donanım Sorun Giderme


Sistem BIOS'u tarafından denetlenen dahili LED'ler, kullanıcıların hızlı bir şekilde harekete geçebilmesi için hangi ana bileşenin (CPU / DDR / VGA / HDD) hatalı olduğunu hızlı bir şekilde teşhis etmesine olanak tanıyan bir arıza olup olmadığını gösterir.

4133MHz'e kadar DDR4 XMP Desteği*


AORUS, 4133MHz ve üzeri profiller ile uygun uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışı elde etmek için yapılması gereken tek şey, bellek modüllerinin XMP özellikli olmasını ve XMP işlevinin AORUS anakartında etkinleştirildiğinden emin olunmasıdır.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

GIGABYTE

Anakart Chipseti

Intel® Z270

Anakart Yapı

ATX

Ram Slot Sayısı

4

Maks. Ram Desteği

64GB

Desteklenen Ram Hızı

2133 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4133 MHz

Sata 6Gb/s

8

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI-E X1

2

USB 3.1

6

TYPE-C

1

HDMI

1

DisplayPort

1

Kablosuz Bağlantı (WI FI)

Var

Bluetooth

Var

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Creative Sound Core 3D 5.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

(3) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.167,00 TL 6.501 TL
4 1.625,25 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.625,25 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.167,00 TL 6.501 TL
4 1.625,25 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.250,50 TL 6.501 TL
3 2.167,00 TL 6.501 TL
4 1.625,25 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.625,25 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.625,25 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.501 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.501 TL 6.501 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.167,00 TL 6.501 TL
4 1.625,25 TL 6.501 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
GIGABYTE GA-Z270X-GAMING 8 Intel Z270 Soket 1151 DDR4 4133MHz(OC) USB3.1 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı