• Renk: Koyu Gri
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • İşletim Sistemi Desteği: Android / IOS
 • Ekran Çözünürlüğü (px): YOK
 • Ekran Boyutu: Mevcut Değil
 • Pil Gücü: Paylaşılmıyor
 • Dahili Hafıza: Dolduramazsın
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
SM-R760NDAATUR / 83696

GEAR S3 FRONTİER DARK GRAY

1.799 TL
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Ürünü 5 gün önce aldım. Şarj ettim yaklaşık 3 tam gün gitti ikinci kez şarja takdığım da kablosuz şarj çalışmadı ve bugün maalesef başarı teknik servise arızaya verdim. Ürün bu eksisi dışında her yönüyle mükemmel ve tavsiye ediyorum. Ancak kablosuz şarj özelliği konusunda sıkıntı var gibi forumlarda bir kaç kişi de aynı sorunla karşılaşmış diye okudum. Hem servise hem de samsung online işlemlere şikayetimi bildirdim. o kadar para verip aldığınız ürünlerin daha 5 nci günde arıza vermesi çok can sıkıcı. servis bir hafta on gün içinde dönüş yapılır deyince daha da bir kötü oluyor insan. ben ürünün birebir değişiminin hemen yapılacağını düşünürken bir hafta on gün süre veriyorlar. sonucunu bekliyorum. inş. bir sıkıntı olmadan yenisiyle değiştirirler. onun dışında başta söylediğim gibi ürün çok güzel çok şık ve işlevleri mükemmel. söylenilen tüm özellikleri aktif olarak kullandım. şarj problemi dışında bir sıkıntım olmadı. almak isteyenlere tavsiye ederim.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

GEAR S3 FRONTİER DARK GRAY

GEAR S3 FRONTİER DARK GRAY ÖZELLİKLERİ

SAMSUNG GEAR S3 FRONTİER

Zamandan bağımsız dış tasarım. Devrim yaratan iç bölüm.

 

Gear S3, saat tasarımı için tüm gelişmiş özelliklerin yer aldığı gerçek bir kaliteli saat estetiğine sahiptir. Bu nedenle, Gear S3'ün kullanımının kolay ve zahmetsiz olduğu söylenebilir. Ayrıca telefonunuza ihtiyaç duymadan veya şarj etmeden günlerce kullanmanız için tasarlanmıştır. Gear S3 ile özgür hissedeceksiniz.

*Bluetooth modeli, telefonsuz çağrılar için Wi-Fi bağlantısı ve sesli arama uygulamasının yüklü olmasını gerektirir.

 

 

Tasarım

Gear S3 bileğinizde takılıyken ve kullanılırken doğal görünür ve hissettirir. Normal bir saat gibi. Sadece çok daha gelişmiş.

 

Gear S3 frontier

 

Maceraya atılan, lider bir ruh için üretildi.


Gear S3 classic


Lüksü yaşama imkanı sunan geleceğe yönelik bir tercih.

Tasarım ve işlevde özgünlük


Gear S3 gerçek bir saat görüntüsü ve hissi verir, ancak normal bir saatten daha fazlasını sağlar ve sizin için ekstra çaba gerektirmez. Bir saatte var olan özellikler, çerçeve, cam ve kurma kolu, döndürülebilir, kullanışlılık adına basılabilir veya dokunulabilir, eğlenceli ve telefonunuza bağlı kalmama özgürlüğü

Saatinizin yüzünü her zaman açık tutun


Her Zaman Açık Ekran Gear S3'ün 1,3 inçlik Super AMOLED ekranına gerçek bir saat görüntüsü verir. Daha fazla çeşit için üçüncü parti Her Zaman Açık Ekran tasarımları mevcuttur.


Gear S3'ün yuvarlak çerçevesi

 

zahmetsiz kullanım sağlıyor.

 

Güzelliği sadeliğinde.

 

Saatinizin yüzünü belirleyin ve seçin

Saat yüzünü değiştirerek Gear S3'ünüzün görünümünü değiştirin. Önceden yüklenmiş 15 tasarım ve Gear App Store'dan bulabileceğiniz diğer tasarımlarla gerçekten bir tercih meselesidir. Her biri uyumlu Her Zaman Açık Ekran versiyonuyla birlikte gelmektedir, bu nedenle her yönden kusursuz bir görüntü elde edersiniz. Daha kişisel olanlar için kendi saat yüzünüzü ve Her Zaman Açık Ekranını tasarlayın ve tamamen kendinize özgü kılın.

Deneyim

Gear S3 sizi en doğal yollarla telefonunuzdan kurtarır. Çağrılara cevap vermek, mesajları okumak, istediğiniz uygulamaya gitmek için çerçeveyi döndürmeniz yeterli.

Sadece çerçeveyi döndürün


Bir çağrıyı yanıtlayın, ses seviyesini artırın veya alarmı kapatın. Uygulamalar, mesajlar ve uzun metinlerde ilerlemek için çerçeveyi döndürün. İstediğinizi yapmak ve istediğinizi elde etmek daha kolay olamazdı.

Serbestçe çağrı yapın

Telefonunuzun yanınızda olmasına gerek yok. Gear S3'ün dahili hoparlörü cihazdan doğrudan çağrılar yapmanıza veya yanıtlamanıza izin verir.

*Bluetooth modeli, telefonsuz çağrılar için Wi-Fi bağlantısı ve sesli arama uygulamasının yüklü olmasını gerektirir.

 

Bileğinizden çağrı yapın

Gear S3 ile telefonunuzu yanınızda taşımanız gerekmez. Dahili hoparlörü sayesinde çağrı yapabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Ayrıca sesli mesajları kontrol edebilir ve alarmlarınızı duyabilirsiniz.

*Bluetooth modeli, telefonsuz çağrılar için Wi-Fi bağlantısı ve sesli arama uygulamasının yüklü olmasını gerektirir.

 

Hareket halinde şarkı dinleme


Bluetooth kulaklığınızı takın ve şarkılarınızı veya çalma listenizi dinleyin. Havanızı kaçırmadan, antrenmanınıza devam edin. Gear S3'ün 4 GB dahili hafızası sayesinde telefonunuzu yanınızda taşımaya gerek duymadan müziğinizi saklayabilirsiniz.


*Bluetooth modelinde müzik dinlemek Wi-Fi üzerinden mümkündür.

Uygulamaları doğrudan indirin


Gear S3'den Gear App Store'a doğrudan erişebilir ve ihtiyacınız olan uygulamaların ve istediğiniz saat yüzlerinin hepsini indirebilirsiniz.


Çerçeveyi döndürün

Çağrıları yanıtlayın veya reddedin, alarmları kapatın, ses seviyesini ve ekran parlaklık seviyelerini kontrol edin. Uygulamalara ve e-postalara göz atın. Bunların hepsini yuvarlak çerçeveyi döndürerek yapabilirsiniz.

 

Sesli komut verin

Bir web araması yapmak, kişi listenizden birini aramak veya mesaj yazmak için sesli komut vermeniz yeterli. Koşuşturduğunuz günlük işleri, kaçırmak istemediğiniz randevuları Gear S3'ün size hatırlatması için S Voice'i etkinleştirin. O size zamanı geldiğinde hatırlatacaktır.

Aktif şekilde bağlı


Koşudan dağ tırmanışına kadar Gear S3 aktivite verilerinizi toplar ve hedefinizden sapmamanızı sağlar. Ayrıca atmosferik basınç değişikliklerinde sizi uyarır ve hava durumu değişikliklerinden haberdar olmanızı sağlar.


Yola devam edin

Kondisyon bisikletine binin, sağlıklı yaşama adım atın, ileri doğru eğilin ve karın kaslarınızı çalıştırın. Gear S3'ünüz S Health uygulamasıyla senkronize olduğunda antrenmanlarınız ve ilerleyişiniz hakkında detaylı bilgiler ve uzun süreli raporlar alırsınız.

10 000'den fazla uygulama

Güvendiğiniz uygulamalar, olmazsa olmaz uygulamalar ve denemek istediğiniz uygulamalar. Şimdi daha önce hiç deneyimlemediğiniz şekilde hayatı kolaylaştırmak için bileğinizdeki Gear S3'den bu uygulamalara erişin.

Performans

Koşmaya, golf oynamaya, bisikletinizle tura çıkın. Gear S3'ün dahili GPS'i etrafı keşfetmenizi ve telefonunuz olmadan dahi rotanızı takip edebilmenizi sağlar. Ve uzun ömürlü pili sayesinde sadece birkaç günde bir şarj etmeniz yeterli.


 

Rotanızdan ayrılmayın

Telefonunuz yanınızda olmasa dahi, katettiğiniz mesafeyi ve geriye kalan mesafeyi kontrol edebilirsiniz. Günlük koşularınızdan golf skorunuza kadar tüm ilerlemelerinizi takip edebilirsiniz. Gear S3'deki GPS hepsini halleder.

 

Tekrar şarj etmeden günlerce kullanın

Bir şarj aleti olmadan seyahate çıkmanıza yetecek kadar uzun ömürlü bir pile sahip olmak gerçek özgürlüktür.

*Pil ömrü kullanıma ve ayarlara göre değişebilir.

Acil durum kişilerinizi bilgilendirin

Üç kez ana ekran düğmesine basmanız yeterli. Önceden seçtiğiniz kişilere konum bilginizi anında gönderebilirsiniz ve daha sonra bu kişiler gerçek zamanlı olarak yerinizi tespit edebilirler.

*Hizmet Glympse konum platformu tarafından sağlanır. Hizmetlerin kullanılabilirliği ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Hizmetler ülkeye veya bölgeye göre değişiklik gösterebilir.

 

Her gün şarj etmeniz gerekmez


Gear S3'ünüzü şarj ettikten sonra dört güne kadar kullanabilirsiniz. Pili uzun ömürlüdür.


*Pil ömrü kullanıma ve ayarlara göre değişebilir.


Kablosuz ve hızlı şarj edin


Gear S3'ün şarj edilmesi gerektiğinde, saati kablosuz şarj yuvasına yerleştirmeniz yeterli. Hepsi bu kadar. Ve uzun süre beklemenize gerek yok, çünkü hızlı şarj oluyor.


Suya ve toza dayanıklı


Gear S3'ü tüm hava koşullarında ve her yerde takın. IP68 koruma sınıfına sahip olduğu için toz ve kire dayanıklıdır ve 1,5 metreye kadar su altında azami 30 dakika kalabilir.


*Yüzme veya dalma için uygun değil.


Samsung Gear S3 Frontier Dark Gray; gerçek bir akıllı saat estetiğine sahiptir. Telefonunuza ihtiyaç duymadan veya şarj etmeden günlerce kullanmanız için tasarlanmıştır. Dâhili hoparlörü sayesinde çağrı yapabilir ve yanıtlayabilirsiniz. Üstelik telefonunuzu yanınızda taşımanız gerekmez. Sesli mesajlarınızı kontrol edebilir ve alarmlarınızı net bir şekilde duyabilirsiniz. Her zaman açık olan Gear S3 Frontier’in 1.3 inçlik Super Amoled ekranı kolunuzda oldukça şık duracaktır. Saat yüzünü değiştirerek Gear S3’ünüzün görünümünü değiştirebilirsiniz. Daha kişisel olanlar için kendi saat yüzünüzü ve Her Zaman Ekranını tasarlayabilir ve kendinize özgü kılabilirsiniz. Size gelen çağrılara cevap vermek, mesajları okumak, istediğiniz uygulamaya gitmek için akıllı saatinizin çerçevesini döndürmeniz yeterlidir. Sadece çerçeveyi döndürerek size gelen çağrıyı yanıtlayabilir, ses seviyesini artırabilir veya alarmı kapatabilir uygulamalar, mesajlar ve uzun metinlerde ilerleyebilirsiniz. Bluetooth kulaklığınızı takıp en sevdiğiniz müziklerinizden oluşan çalma listesini dinleyebilirsiniz. Gear S3’ün 4 GB dâhili hafızası istediğiniz kadar müzik depolamanız için oldukça müsaittir. Gear App Store’a doğrudan erişerek ihtiyacınız olan uygulamaların ve istediğiniz saat yüzlerinin hepsini indirebilirsiniz. S Voice’yi etkinleştirerek web araması yapabilir, kişi listenizden birini aramak veya mesaj yazmak için sesli komut verebilirsiniz. Koşuda ve daha tırmanışta aktivite verileriniz toplar ve hedeften sapmamanızı sağlar. Atmosferdeki basınç değişikliğini size gösterir ve hava durumu değişikliğinden haberdar olmanızı sağlar. GPS etrafı keşfetmenizi ve telefonunuz olmadan dahi rotanızı takip etmenizi sağlar. Uzun ömürlü pili sayesinde çıktığınız seyahatlerinizde akıllı saatiniz sizi yalnız bırakmaz. Saatinizi kablosuz şarj yuvasına yerleştirerek hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Önceden seçtiğiniz kişilere acil durumlarda akıllı saatinizin ekranına üç kez dokunarak konumunuzu yollayabilirsiniz. IP68 koruma sınıfına sahip olduğu için toz ve kire dayanıklıdır. Su altında 1.5 metreye kadar azami 30 dakika kalabilir. Birçok özelliği bir arada bulunduran bu mükemmel saat hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

 

 

                  Tüm  Akıllı Saatler İçin Tıklayınız.

Genel Özellikler

Renk

Koyu Gri

Menşei

Çin

Garanti

24

Teknik Özellikler

İşletim Sistemi Desteği

Android / IOS

Ekran Özellikleri

Ekran Çözünürlüğü (px)

YOK

Ekran Boyutu

Mevcut Değil

Güç

Pil Gücü

Paylaşılmıyor

  İzle

Bellek

Dahili Hafıza

Dolduramazsın

Kasa

Ağırlık

62 Gr

Bu ürünle toplam 19 yorum yapıldı.

(19) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 599,67 TL 1.799 TL
4 449,75 TL 1.799 TL
5 359,80 TL 1.799 TL
6 299,83 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 449,75 TL 1.799 TL
4 + 2 299,83 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 599,67 TL 1.799 TL
4 449,75 TL 1.799 TL
6 299,83 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 899,50 TL 1.799 TL
3 599,67 TL 1.799 TL
4 449,75 TL 1.799 TL
5 359,80 TL 1.799 TL
6 299,83 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 449,75 TL 1.799 TL
2 + 4 299,83 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 449,75 TL 1.799 TL
2 + 2 449,75 TL 1.799 TL
3 + 2 359,80 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.799 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.799 TL 1.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 599,67 TL 1.799 TL
4 449,75 TL 1.799 TL
6 299,83 TL 1.799 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
GEAR S3 FRONTİER DARK GRAY

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı