Gaming Blog

Valorant Yeni Oyun Modu!

FPS oyuncularını ilk çıktığı günden itibaren kendisine çekmeyi başaran Valorant’a 5.12 yamasıyla beraber yeni bir oyun modu eklenecek.

Aslında bu oyun modu çok fazla vakti olmayan veya kısa bir maç atıp çıkmak isteyen oyuncular için tasarlandı. Karşılaşma ilk 5 olan kazanır mantığına dayanıyor. Bu da hem hızlı hem de oldukça rekabetçi karşılaşmalar ortaya koyacak gibi. SwiftPlay adı verilen bu oyun modu, kitleyi daha fazla odağına çekmeyi amaçlıyor. Kısa süren karşılaşmalar sayesinde rekabetçi havuzunun biraz da olsa rahatlayacağını düşünüyoruz.

 

Siz de Valorant’ın büyülü dünyasında rakibi daha hızlı yakalamak istiyorsanız tıklayın!

Devamını Oku

GOD OF WAR: RAGNAROK ÇIKTI!

Bildiğiniz üzere oyunun ilk serisinden itibaren marka başarıdan başarıya koştu. Her çıkan yeni oyunda oyuncuları kendine kitlemeyi başaran GOD OF WAR, üçüncü seriden itibaren çıkış ivmesini bir üst seviyeye taşımıştı.

Şimdi ise yeni oyunu RAGNAROK ile tüm severlerini büyüledi. Kratos’un oğlu ile beraber yolculuğunu konu alan devam serisi, oynanış dinamiklerinden bölüm dizaynına kadar beklenenin yine üstünde başarı elde etti.

Peki hangi platformlarda oynanabiliyor?

PC desteği bulunmayan RAGNAROK şuan için PS4-PS5’e özel olarak çıktı. İlerleyen zamanlarda PC kullanıcıları içinde oyunun yayınlanması planlanıyor.

Siz de bu nefes kesen maceraya katılmak için oyunu buradan satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı