Fritözler

En uygun fiyatlı Fritözler Vatan Bilgisayar'da! Uygun fiyatlar, güvenli alışveriş ve kaliteli fritöz için en yakın adres Vatan Bilgisayar'dan alışveriş yapmak için hemen tıklayın!

Mutfak Ürünleri kategorisinde Fritözler modellerinde 1 adet ürün bulundu.

Firitöz

Yiyeceklerinizi son derece pratik şekilde kızartmanıza yardımcı olan, daha çok hamur işlerinde ve patates gibi kızartmalarda mutfaktaki en büyük yardımcınız fritöz olacaktır. Arnica, Korkmaz ve Arzum gibi markalar tarafından üretilen fritözler, farklı teknik özellikler ve tasarımlarla piyasada yerini almıştır. Fritözlerin tercih edilmesinin belki de en büyük nedeni, fritözlerin kızartma kokusunu absorbe ederek, mutfağınızda koku oluşumunu engellemesidir. Aynı zamanda fritözler sahip olduğu teknolojik özellikler sayesinde hızlı, pratik ve daha profesyonel olarak kızartma işlemi yapabilmenizi sağlar.

Hafif veya daha sağlıklı yiyecekler üretebilmek için olabildiğince az yağ kullanarak kızartma yapabileceğiniz fritözlerden yararlanabilirsiniz.

Temel anlamda fritözleri, enerji gücüne, sahip olduğu yağ haznesine – kapasitesine göre ayırmak mümkün. Fritöz ürünleri, çıkarılabilir üst kapak, gözlem penceresi, termostat ayar düğmesi, kızartma sepeti ve tutma kolu gibi detaylara sahiptir. Fritözlerin kolay taşınabilir yapıda olması da ayrıca bir avantaj sağlıyor.

Fritözleri, kullanımdan sonra içinde bulunan yağı kolayca boşaltabilir, değiştirebilirsiniz. Ortalama olarak 1200W ile 1500W arasında değişen enerjiye sahip olan fritöz ürünleri, 1600lt ye kadar çıkarılabilir yağ haznesine sahiptir. İhtiyacınız ölçüsünde en uygun özelliklere sahip Fritöz ürünlerini, vatanbilgisayar.com üzerinden inceleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz. Büyük hazneli fritözler de tek seferde oldukça çok miktarda ürün kızartabilirsiniz ama daha az kullanımlarda ve küçük aileler için büyük hazneli fritöz kullanımı durumunda, az miktarlı işlemlerinizde de yağın ısınmasını bekleyeceğiniz için vakit kaybı yaşayabilirsiniz. Bu sebeple kullanım miktarınız ölçüsünde fritöz modeli tercih etmeniz fayda sağlayacaktır.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı