Filtre Kahve Makineleri

Mutfak Ürünleri kategorisinde Filtre Kahve Makineleri modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Filtre Kahve Makineleri 

Gelişmiş kaynatma fonksiyonları ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte son derece kolay ve yenilikçi bir yapıya bürünen filtre kahve makineleri, Arzum, Delonghi, Electrolux, Fakir, Goldmaster, Philips, Tefal gibi ünlü markalar tarafından üretiliyor. Birbirinden farklı donanım özelliklerine, aynı zamanda şık tasarıma sahip filtre kahve makinelerini, piyasa da çok rahatlıkla bulabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği, su seviyesi göstergesi, sıcak tutma özelliği, LCD ekran, anti-drip damlama önleyici özelliği ve zaman ayarı gibi gelişmiş özelliklere sahip filtre kahve makinelerini vatanbilgisayar.com adresi üzerinden ziyaret ederek, inceleyebilirsiniz. Yıkanabilir filtre özelliğine sahip filtre kahve makinelerini tercih ederek, son derece kolay temizleme imkanı elde edebilirsiniz. Aynı zamanda cam kullanmayı seven kahve tutkunları için cam demliğe sahip filtre kahve makineleri de mevcuttur.

Filtre kahve makinelerinin ebatları, su kapasite hacmi ve watt değerine göre değişen fincan kapasitesi bulunmakta. Kalabalık ortamlar için, aynı anda birden çok kahveyi hızlı ve kolayca yapabilmenize yardımcı olacak, örneğin 12 fincan kapasiteli bir filtre kahve makinesini kullanabildiğiniz gibi, ihtiyacınıza göre bir fincan kapasiteli filtre kahve makinesini de tercih edebilirsiniz. Daha minimal ve son derece şık dizayn edilmiş filtre kahve makineleri, kullandığı teknoloji ve sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde büyük kolaylık sağlar.

Geliştirilmiş bazı filtre kahve makinelerinde dilerseniz manuel mod özelliğini kullanarak kişiye özel kahveler de hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sprial döngü özelliği ile yavaş demleme fonksiyonunu kullanabilirsiniz. Digital saat özelliği ile zamanı yönetebilirsiniz. Kahve ve su oranını ayarlayabildiğiniz gibi sıcaklık ayarını da kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı