En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

FAKIR Çay Kahve Makinesi

FAKIR Kahve makinesi, filtre kahve makinesi ve türk kahvesi makinesi modelleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (4)
ARZUM (24)
BRAUN (1)
DELONGHI (14)
FAKIR (18)
GRUNDIG (6)
KORKMAZ (16)
PHILIPS (4)
TEFAL (4)
Su Isıtıcı Kapasitesi Bilgi
Demlik Kapasitesi Bilgi
Güç Bilgi
110 W (1)
400 W (1)
735 W (5)
800 W (1)
1300 W (1)
1350 W (1)
1500 W (1)
1650 W (3)
1800 W (1)
Hazne Kapasitesi Bilgi
Su Isıtıcı Tipi Bilgi
Çelik (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
18 ÜRÜN
Markalar
  FAKIR Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Çay Kahve Makinesi modellerinde 18 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:18 
  ÖZEL ÜRÜN

   Kahve Makinesi

   Kahve birçok kişi tarafından her gün tüketilmektedir. Yapılması içinde belirli bir zaman harcanmaktadır. Kahve makinesi hayatımızı kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor.

   Kahve makinesini nerede kullanacağınız önemlidir. Evde birkaç kişi ile az miktar tüketilecekse küçük bir makina tercih etmeniz ekonomik olacaktır. İş yerleri gibi toplu alanlarda kullanılacak ise büyük makineler avantaj sağlar. Kullanmak istediğiniz kahve türüne uygun bir makine seçmeniz gerekir. Türk kahvesi, filtre kahve ve diğer kahve makineleri farklıdır. Süt, şeker koyma alanları farklı makineler tercih etmeniz daha fazla lezzet almanızı sağlayabilir.

   Filtre kahve makinesinde, su bir filtrenin içerisinden geçerek kahve çekirdeklerinin üzerine damlar. Kahve çekirdeklerinin içerisinden geçen su, bu temas ile kahve haline gelir. Filtre kahve basit kullanımıyla günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Espresso makinelerinin tam otomatik ve yarı otomatiği bulunmaktadır. Tam otomatik makine istediğiniz miktardaki kahveyi yüksek buharlı basınçta, fincanınıza sunar. Tam otomatik makinelerin çoğu, suyun ve şekerin miktarını ayarlamanıza imkân sağlar. Tam otomatik makineler sizi dağınıklıktan kurtarır. Aynı zamanda daha temiz kullanıma sahiptir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

   Çay makinesi, çayı demleyerek sıcak tutulmasını sağlar. Çay makineleri ile doğalgaz veya tüp gibi enerji israfının önüne geçerek maddi kazanç elde edebilirsiniz. İş yerleri gibi tüketici yoğunluğu olan yerlerde çay kazanı kullanılması avantaj sağlar.

   Sağlığınız için kaliteli ve güvenilir marka çay kahve makinesi tercih etmeniz gerekmektedir. Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Arnica, Arzum, Delonghi, Fakir, King, Korkmaz, Philips, Sinbo ve birçok marka çay kahve makinesi, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.