• Zaman Ayarı: Var
 • Güç (Watt): 50 W
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 24
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
LUMİNOSO / 109467

FAKİR LUMİNOSO SMART HAVA TEMİZLEYİCİ

*50 Watt *BLDC motor * Wifi bağlantı *Elektrostatik filtre *İyon çıkışı: 3x106/cm3 * Aktif Oksijen Çıkışı: _0.05ppm *UV Spectrum: 254 nm±5, UVC *20-50m2 Kullanım Alanı *Toz Toplama Oranı : 99.97% * Hava Hacmi: 5.6M3/min * İyon Jenaratör *Akıllı sensör *Led Gösterge Paneli *Dokunmatik Ekran *Uzaktan Kumanda *9 Saat Zaman Ayarı *Sessiz Çalışma: 25 Db *Güçlü Filtreleme (0.1~0.3 mikron) *Toz ve Koku Sensörleri ile Otomatik Hava Kalitesi Kontrolü *Geniş Hava Üfleme *Kolay Kontrol için 6 Farklı Çalışma Modu

3.499 TL
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

FAKİR LUMİNOSO SMART HAVA TEMİZLEYİCİ

FAKİR LUMİNOSO SMART HAVA TEMİZLEYİCİ ÖZELLİKLERİ

FAKİR LUMİNOSO SMART HAVA TEMİZLEYİCİ

Türkiye'nin akıllı, wifi ve mobil uygulama destekli, benzersiz iyonik hava temizleyicisi

 

Yüksek Performanslı 6 Filtreli Hava Temizleme Teknolojisi

Fakir Luminoso Smart, 6 filtreli hava temizleme teknolojisi ile havayı kirleten partikülleri hapsederek temiz havayı dışarı verir, Kötü kokuları yok eder. Eviniz, ofisiniz, iş yeriniz ve atölyenizde ferah ve steril bir hava yaratır.

 

Mikro canavarlardan FOTOKATALİTİK
ile korunun

Fotokatalitik etki, organik malzeme ve insan sağlığına kesinlikle zarar vermeyen, kullanımı sonrası uzun süre etkinliğini koruyabilen kimyasal bir reaksiyondur.

Fakir Luminoso Smart’ın sahip olduğu nanoteknoloji tekniği ile kaplanan titanyum dioksit (Titanya) filtresi güneş ışığı simülasyonu oluşturan UV-C lambası ile kimyasal tepkimeye girerek fotokatalitik etki oluşturur. Havanın içinde bulunan ve insan sağlığı üzerinde olumsuz etkisi olan uçucu organik maddeler (VOC) TiO2 filtreye temas ettiği anda parçalanarak zararsız hale gelir.

Belirli bir süre kullanım sonrası TiO2 filtrenizin her bir santimetrekaresinde on binlerce zararlı madde toplanmış olur. Ciğerlerinize ulaşmaya çalışan bu mikro canavarlardan Fakir Luminoso Smart ile korunun.

BLDC - Brushless DC motor ile
Daha Verimli - Daha Güçlü!

BLDC motor teknolojisi ile donatılan Fakir Luminoso Smart, yalnızca 50 watt enerji ile yüksek performans sergiler. BLDC motor teknolojisinin düşük enerji tüketiminin yanı sıra yüksek güç üretimi sayesinde hiçbir partikül onun akımına karşı koyamaz.
 
Düşük ve verimli enerji kullanımı ile Fakir Luminoso Smart, hem elektrik faturanıza yük olmaz, hem de çevreye ve doğaya karşı duyarlıdır.

Dünya Sağlık Örgütü Tavsiye ediyor

Giderek artan hava kirliliği ve çevresel faktörler sebebiyle hava kalitemiz düşmekte. Virüs ve bakteri gibi salgın hastalıklara yol açan etmenler ise hayatımızı başka bir rotaya çevirmekte.
 
Aldığımız her nefes artık çok daha kıymetli. Uzun süre bulunduğumuz ortamdaki havanın kaliteli oluşu fiziksel ve psikolojik olarak sayısız fayda sağlamakta. DSÖ başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluş kapalı mekanlarda kaliteli hava temizleyicilerinin kullanılmasını tavsiye ve teşvik etmekte.

Akıllı Kontrol Paneli

Fakir Luminoso Smart, minimum etkileşime ihtiyaç duyacak şekilde tasarlanmıştır. Wifi desteği ve ücretsiz olarak indirebileceğiniz akıllı telefon uygulamasının yanı sıra uzaktan kumandası ile yapmanız gereken tek şey otomatik modu aktif hale getirmek. Fakir Luminoso Smart, ön yüzünde bulunan akıllı kontrol paneli ve uygulama desteği ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri sürekli olarak sizinle paylaşır. Sessiz, düşük, orta, yüksek ve turbo modları ile havayı dilediğiniz hızda ve sıklıkta temizleyebilir, akıllı telefon uygulaması ile siz evde yokken bile evinizin hava kalitesinden haberdar olabilir, evinizin havasını temizleyebilirsiniz.

 

Eviniz ne kadar sağlıklı?

Temiz, düzenli ve ferah bir ortamda yaşamanın ya da çalışmanın psikolojimiz üzerindeki etkileri yadsınamaz.

Peki, evinizdeki havanın ne kadar temiz olduğunu hiç düşündünüz mü?

 

Dışarıda geçirdiğimiz vakit ardından evimize gelip rahat bir nefes almak isteriz ama aldığımız nefesin ne kadar kaliteli olduğunu genellikle düşünmeyiz.Her gün düzenli olarak temizlenen bir evde bile, iç ortam havası genellikle dışarıdan daha fazla kirletici ve alerjen ile doludur.Çünkü bu partiküller evimizde hızla çoğalabilme kapasitesine sahiptir. Evinizde yaşayan ve havada süzülen bu partiküller ve canlılar hem sizin hem de sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atabilir. Fakir Luminoso Smart, 6 yüksek performanslı filtre teknolojisi ile kapalı ortam havasını %99,97 oranında temizler. Havadaki davetsiz misafirleri ortadan kaldırır.

Gizli düşman PM 2.5

İnsan saç telinin %3'ü büyüklüğündeki gizli düşmanımız, PM 2.5. Ana kaynağı fosil yakıtlar olan PM 2.5 partikülü gözle görülemez ve kilometrelerce yol alarak solunum yolu ile kanımıza karışabilir.

Vücudumuzun filtreleme sistemi ile önlenemeyen bu partiküller hafif oldukları için havada uzun süre asılı kalabilmekte ve özellikle kalp damar sağlığımızı olumsuz anlamda etkileyebilmektedir.

Fakir Luminoso Smart, PM 2.5 göstergesi ile evinizdeki havanın bu partiküllere ne kadar maruz kaldığını size gösterir ve yüksek teknoloji ile üretilen filtreleri sayesinde havanızı bu partiküllerden temizleyebilir. Fakir Luminoso Smart Akıllı İyonik Hava Temizleyicinizi çalıştırdığınız andan itibaren PM 2.5 göstergesi ile havanızın temizlendiğinden emin olabilirsiniz.

Minimum bakım, Maksimum verim

Fakir Luminoso Smart, minimum bakıma ihtiyaç duyacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanıldığı ortama ve sıklığa göre değişmek üzere, 6 ay ila bir yıl boyunca filtre değişimine ihtiyaç duymaz.

Yeni nesil infrared hava sensörleri gövdenin arka kısmına özenle yerleştirilmiştir. Bu sayede bakım ihtiyacı en aza indirgenirken, hassasiyet faktörü artırılmıştır.

Gövde içinde gizlenen UV-C lambası, hem daha sağlıklı, hem daha performanslı, hem de daha verimli olması açısından standartların altında ozon emisyonuna sahiptir.

Ülkemizde gerçekleştirilen hava kirliliği ölçümleri sonucunda elde edilen verilere baktığımızda AB ve Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlediği sınır değerlerden yüksek sonuçlar elde edildiği görülmektedir. Günlük ve yıllık ölçümler sonrası sınır değerler metreküp başına 125 mikrogram kükürt dioksit ve 50 mikrogram partikül madde olmasına karşılık ülkemizde elde edilen değerler metreküp başına 225 mikrogram kükürt dioksit ve 80 mikrogram partikül madde şeklindedir.
 
Kapalı mekanlarda soluduğumuz hava ise bakteri, mikrop, küf, alerjen maddeler ve uçucu organik maddeler sebebiyle her daim tehlike altındadır. Özellikle kış aylarında iç mekanların yeterince havalandırılamaması sebebiyle hava kalitesinde ciddi oranlarda düşüş yaşanmakta ve beraberinde gelen hastalıklara karşı savunmasız hale gelmekteyiz.
 
Fakir Luminoso Smart, 50W güç üretmektedir. 80m2 büyüklüğe kadar tüm kapalı alanları akıllı işletim sistemi ve gaz/toz sensörleri ile analiz eder. Kontrol panelinde ihtiyacınız olan tüm bilgileri sağlar ve bir tuşa basmanız ile havayı %99,97 oranında temizler.

 

Negatif İyonların Pozitif Etkisi

Soluduğumuz havada bulunan mikroorganizmalar, toz ve benzeri partiküller pozitif yüklü olarak dolaşmaktadır. Pozitif iyonları en basit haliyle kirlenmiş oksijen molekülleri olarak tanımlayabiliriz. Negatif iyon ise oksijen molekülünün elektron almış halidir ve havada bulunan pozitif yüklü mikroorganizmaları ve partikülleri nötrleştirir. Bu nötrleşme sonucunda negatif yüklenen partiküller ağırlıklarından dolayı zemine düşerler ve bu sayede sağlığımıza olumsuz etki eden mikroorganizmaları ve partikülleri solumamız engellenmiş olur. Fakir Luminoso Smart geliştirilmiş Negatif İyon teknolojisi ile ortamda bulunan havayı temizleyerek sağlığımızı olumlu anlamda etkiler.
 
Negatif iyonlar akarsu, şelale, çağlayan, yağmurlar ve rüzgarlar tarafından oluşturulur. Negatif iyon saçan bir nehrin veya bir şelalenin kenarında hissettiğiniz huzur, Fakir Luminoso Smart’ın negatif iyon teknolojisi ile artık yaşam alanınızda.
 
Negatif İyonlar, kanınızı temizleyen ve beyninizin ihtiyaç duyduğu oksijenin kalitesini arttırdığı için hem fiziksel hem de zihinsel olarak sağlığınızı olumlu etkiler ve fiziksel ve psikolojik birçok hastalığa karşı bedeninizi ve zihninizi güçlendirir.

 

Şık ve sessiz

Fakir Luminoso Smart, modern tasarım anlayışı ile her iç mekana rahatlıkla uyum sağlar. Küçük boyutları ile fazla yer kaplamaz ve taşıması kolaydır. Ön paneline özenle yerleştirilmiş mıknatıslar sayesinde açılıp, kapanması ve temizlenmesi kolaylaştırılmıştır.

Çoğu hava temizleyicinin aksine düşük bir çalışma gürültüsüne sahiptir. Sessiz modu ile bir duvar saatinden daha az ses çıkartır. Bebek odasında ya da çalışma alanında, ortamda bulunanlar onun varlığını yalnızca temiz hava sayesinde anlayabilir.

 

Kullanım alanları

Fakir Luminoso Smart Akıllı İyonik Hava Temizleyicinizi tüm iç mekanlarda kullanabilirsiniz. Fakir Luminoso Smart 80 m2’ye kadar olan iç mekanların havasını etkili ve hızlı bir şekilde temizler. Özellikle sürekli bulunduğunuz yaşam alanlarınız olan evlerinizde ve ofislerinizde kullanımı hayatınızı olumlu yönde etkiler. Kreşler, anaokulları, sınıflar gibi çocuklarınızın uzun zaman geçirdiği, hava kalitesinin ise belirli bir oranda düşük olduğu iç mekanlarda kullanımı çocuklarınızın sağlığı ve gelişimi açısından büyük önem teşkil etmektedir.

 

Teknik Özellikler

Zaman Ayarı

Var

Güç

Güç (Watt)

50 W

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.166,33 TL 3.499 TL
4 874,75 TL 3.499 TL
5 699,80 TL 3.499 TL
6 583,17 TL 3.499 TL
8 437,38 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 874,75 TL 3.499 TL
2 + 4 583,17 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.166,33 TL 3.499 TL
4 874,75 TL 3.499 TL
6 583,17 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.749,50 TL 3.499 TL
3 1.166,33 TL 3.499 TL
4 874,75 TL 3.499 TL
5 699,80 TL 3.499 TL
6 583,17 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 874,75 TL 3.499 TL
2 + 4 583,17 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 874,75 TL 3.499 TL
2 + 2 874,75 TL 3.499 TL
3 + 2 699,80 TL 3.499 TL
6 + 2 437,38 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.499 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.499 TL 3.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.166,33 TL 3.499 TL
4 + 2 583,17 TL 3.499 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
FAKİR LUMİNOSO SMART HAVA TEMİZLEYİCİ

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı