En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

GOLDMASTER FAKIR Epilasyon Aletleri

GOLDMASTER FAKIR Epilasyon aletleri fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi epilasyon aletleri, lazer epilasyon cihazları ve taksit seçenekleri için tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARZUM (1)
BRAUN (7)
PHILIPS (11)
ROWENTA (1)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
1 ÜRÜN
Markalar
GOLDMASTER FAKIR Küçük Ev Aletleri Kişisel Bakım Ürünleri Epilasyon Aletleri modellerinde 1 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
ÖZEL ÜRÜN
   

  Epilasyon Aletleri

  İstenmeyen tüyler birçok insan için ciddi bir sorun teşkil eder. Epilasyon aletiyle istenmeyen tüylerden uzun bir süre kurtulabilirsiniz.Epilasyon aleti satın alırken tüketicinin dikkat etmesi gereken birçok unsur bulunmaktadır. Öncelikle sağlığınız için kaliteli ve güvenilir bir cihaz satın almanızda fayda var. Kalitesiz epilasyon aletleri ciltte yaralanma, tahriş, yanma veya kıl dönmesi gibi sağlık sorunları doğurabilir. Bu sebepten dolayı bütçenize uygun kaliteli bir epilasyon aletini tercih etmelisiniz.

  Epilasyon aletlerinin cımbız sayıları farklılık göstermektedir. Cımbız sayısı fazla olan bir ürün seçmeniz işinizi daha kısa sürede bitirmenizi ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir. İstediğiniz kademede hız ayarı özelliği olan cihazlar cildin tahriş olmasının önüne geçecektir. Çünkü ufak bir tüy için hızlı çalışan makine kullanmanız cildinize zarar verebilir. Epilasyon aletleri su temasında hasar görebilir. Bu nedenle suya dayanıklı bir ürün tercih edebilirsiniz. Sağlık sorunları doğurmaması için kolay temizlenebilme özelliğine sahip bir ürün işinizi kolaylaştırabilir.

  Epilasyon aletinin önemli özelliklerinden biri başlıktır. Hassas bölge başlığı, daraltıcı başlık, vücut, yüz veya bikini bölgesi için ayrı başlıklar bulunur. Epilasyon aletlerinin gelişmesiyle masaj başlıkları olan ve masaj yapmanızı sağlayan cihazlar birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

  Profesyonel güzellik salonlarında kullanılan lazer tedavisi evlerde kullanılmaya başlandı. Lazerli epilasyon aletleri kılı kökten yok etmeyi amaçladığından kalıcı tedavi olarak düşünülmektedir. Ev tipi lazerli epilasyon aletlerinin yüz bölgesinde kullanılabilen çeşitleri de bulunmaktadır. Ancak göz ile temas etmemesine özen gösterilmelidir.

  Vatan Bilgisayar, sizleri sağlığınız için güvenilir markalarla buluşturur. Braun, Philips, Arzum, Fakir ve birçok marka epilasyon cihazına çeşitli taksit seçenekleri ve uygun fiyatlarla sahip olmak için Vatan Bilgisayar’ı takip edebilirsiniz.