Erkek Bakım Setleri

Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde Erkek Bakım Setleri modellerinde 11 adet ürün bulundu.

Tıraş makineleri

Pürüzsüz ve bakımlı bir cilt için erkeklerin vazgeçilmez ürünü olan tıraş makineleri, teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok farklı fonksiyonu içinde barındırıyor. Braun, Goldmaster, Philips, Remington gibi markalar tarafından üretilen elektrikli tıraş makinelerini, ıslak kullanıma uygun, kuru kullanıma uygun, kablosuz ve kablolu olmak üzere farklı özelliklerde, piyasa da bulabilirsiniz. Döner başlığa sahip elektrikli tıraş makineleri, çember şeklindeki hareketler ile sakal tıraşınıza yardımcı olur. Başlığında üç adet sakal kesme aracı bulunan elektrikli tıraş makineleri, daha çok her gün tıraş olan ve kısa yapıda sakala sahip kullanıcılar için uygundur. Son teknoloji ürünü olan elektrikli tıraş makinelerinin başlıkları ise daha çok düz hatlara sahiptir. Sahip olduğu düz hatlar sayesinde uzun sakallarınızı da rahatlıkla kesebilirsiniz. Bu tarz düz hatlara sahip elektrikli tıraş makineleri, sinekkaydı bir tıraş için daha çok tercih edilir.

Gelişen teknoloji ürünü olan elektrikli tıraş makinelerinin, hem ıslak hem kuru kullanıma uygun olması ve %100 oranında su geçirmez özelliğinin bulunması, kullanım esnasında son derece kolay bir kullanım imkanı tanıyor. Ayrıca yeni nesil elektrikli tıraş makinelerinde birden fazla bıçak bulunması tıraş işleminizin kısa sürmesine, sahip olduğu bıçakların esnek yapı da olması ise yüz hatlarınıza göre hareket ederek kıvrımlara uyum sağlayabilmesine olanak verir.

Yeni nesil elektrikli tıraş makineleri, kablosuz kullanım imkanı tanımak için şarj dolum yöntemini benimseyen donanım ile üretiliyor. Ayrıca kablosuz tıraş makinelerinde kullanılan uzun ömürlü pil sayesinde, bir kere şarj ederek uzun süre kullanabilirsiniz.

LED ekrana sahip tıraş makinenizin şarja gereksinim duyup duymadığını, üzerinde bulunan LED ekran sayesinde öğrenebilirsiniz. Şarjı azaldığında LED ekran üzerindeki göstergeden yardım alabilirsiniz.

Elektrikli tıraş makineleri yanında ek olarak paket içinde temin edilen şekillendirme tarakları ile sakalınızın istediğiniz kısmını istediğiniz boyutta kesebilir, şekil verebilirsiniz.

Hassas bir cilde sahipseniz comfort cut sistemi bulunan elektrikli tıraş makinelerini tercih ederek, cildinize zarar vermeden tıraş olabilirsiniz.

Elektrikli tıraş makinenizi kullanımdan sonra temizleme işlemini kolaylaştırmak için, parçalara ayrılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede başlığı motor kısmından tamamen ayırarak su ile temizleyebilir, motorun su ile temasını engelleyebilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı