En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

ELECTROLUX Elektrik Süpürgesi

ELECTROLUX Elektrikli süpürge modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi elektrik süpürgesi ve taksit seçenekleri için tıklayınız!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (8)
ARZUM (7)
FAKIR (9)
FANTOM (2)
GRUNDIG (1)
PHILIPS (11)
ROWENTA (6)
Fiyat Aralığı Bilgi
Gürültü Seviyesi (db) Bilgi
72 (1)
Güç Bilgi
650 W (1)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Filtre Yapısı Bilgi
Seçimleriniz
3 ÜRÜN
Markalar
  ELECTROLUX Küçük Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Elektrik Süpürgesi modellerinde 3 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:3 
  ÖZEL ÜRÜN

   Elektrik Süpürgesi

   Elektrikli süpürgeler ile evinizin temizliğini kolaylıkla yapabilirsiniz. El süpürgeleri veya fırçalarla zahmetli olan bu işlemler elektrikli kuru süpürgeler ile pratik ve daha sağlıklı bir şekilde yapılıyor. Yüksek çekim gücüne sahip kaliteli süpürgeler sayesinde kısa sürede evinizi veya ofisinizi hızlıca temizleyebilirsiniz. Kısa sürede geniş alanların temizliğini sonlandırabilirsiniz. Özellikle daha etkili çalışabilen kuru süpürgeler sayesinde zaman kaybetmeden etkili bir temizlik yapılabiliyor. Elektrikli süpürgeler ürettiği emiş gücü sayesinde en ufak çöp kalana kadar evlerinizi süpürüyor. Çeşitli aparatların rahatlıkla kullanıldığı elektrikli kuru süpürgeler ile koltuk araları, köşeler ve köşelikleri de zorlanmadan temizlemek olanaklı. Teknolojinin bu yardımcısını iyi kullanmak için kaliteli tercihler yapılabilir.

   Bir çok farklı versiyonu olan elektrikli süpürgelerin, torbasız yani hazneli olanları hijyenik yönden sunmuş olduğu artılar ile daha popülerdir diyebiliriz. Ayrıca su filtreli temizlik teknolojisi ile beraber elektrik süpürgeleri, alerjiye ve astıma sebep olabilecek bakteri ve tozları suya hapsederek daha sağlıklı bir ortam sağlamaktadırlar. Elektrikli süpürge ve parçaları bizzat kullanıcının yönettiği, hareket ettirdiği bir araçtır. İlgili fonksiyonu olan bir elektrikli süpürge ile sadece zemin ve halıları değil; yatak, koltuklar ve hatta perdelerinizi bile temizleyebilirsiniz. Emiş gücü yüksek süpürgeler ile bu sayede en inatçı kırıntıları, halının dibindeki saçları dahi çok büyük bir güç sarf etmeden kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

   Yüksek performans ile kaliteli ve etkili bir temizlik artık kaçınılmaz. Elektrikli süpürgeleri en uygun fiyatlarla, kampanya ve indirimleri takip ederek satın alabilir, çeşitli taksit seçenekleriyle kolaylıkla ödemelerinizi şekillendirebilirsiniz. En ucuz elektrikli süpürgeler Vatan Bilgisayar'da.