CP.RN.00000219.01 / 134901

DJI RS 3 Pro Gimbal

?
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

DJI RS 3 PRO GİMBAL ÖZELLİKLERİ

DJI RS 3 Pro Gimbal

DJI RS 3 PRO GIMBAL

 

Ronin serisinin güçlü özelliklerini genişleten DJI RS 3 Pro, kameramanları güçlendiren ve profesyonel ekipler için koordineli çekim çözümleri sağlayan gelişmiş, kapsamlı bir kamera genişletme platformudur. DJI RS 3 Pro ile hiçbir şey ulaşılmaz değildir.
 
Büyük Yükleri Yönetin
RS 3 Pro, profesyonel kameralar için daha fazla dengeleme alanı sağlamak üzere genişletilmiş karbon fiber eksen kolları kullanır ve bu da onu 24-70 mm F2.8 lensli Sony FX6 veya Canon C70 gibi kameralar için mükemmel bir uyum haline getirir.

 

Yeni Uzatılmış Alt Hızlı Serbest Bırakma Plakası , daha kararlı kamera montajı sağlar ve daha güvenli kurulumlar için bir lens desteği takmak için uygundur.
 
Dengeleme sürecini kolaylaştırmak için, kamerayı milimetreye kadar daha hassas bir şekilde ileri veya geri hareket ettirmek için eğim eksenine bir ince ayar düğmesi eklendi. Teflon® kaplı bileşenlerle RS 3 Pro, ağır kameralar monte edilirken bile daha az sürtünme ve daha düşük dirençle dengelenebilir.
 

Otomatik Eksen Kilitleri

RS 3 Pro, hiçbir kareyi kaçırmamak için hızlı başlamanıza olanak tanır. Güç düğmesini basılı tutmanız yeterlidir; üç eksen otomatik olarak açılır ve genişler, böylece saniyeler içinde çekime başlayabilirsiniz. Güç düğmesine bir kez bastığınızda eksenler otomatik olarak kilitlenip uyku moduna girerek şirketin hareket etmesini önemli ölçüde daha verimli hale getirir. Güç düğmesini basılı tutun, otomatik olarak katlanır ve kilitlenir.
 

Yüksek Kapasiteli Yükler

RS 3 Pro'nun optimize edilmiş yapısal tasarımı, ağırlığının sadece 1,5 kg/3,3 librede RS 2 ile aynı kalmasını sağlar (gimbal, pil tutuşu ve çift katmanlı hızlı serbest bırakma plakaları içerir), yük kapasitesi ise sağlam 4,5'tir. kg/10 lbs, hafif bir gövdede güçlü destek sağlar.

 

Kablosuz Deklanşör Kontrolü

Çift Modlu Bluetooth teknolojisi ile donatılmış RS 3 Pro, verimli ve güvenilir kablosuz deklanşör kontrolü elde edebilmektedir. İlk Bluetooth eşleştirmesinden sonra, sabitleyici üzerindeki kayıt düğmesine basarak video ve fotoğraf çekimini kontrol edebilirsiniz. Önceden eşleştirilmiş bir kamera otomatik olarak yeniden bağlanarak sonraki her kullanımda size zaman kazandırır.
 

Anında Mod Değiştirme

Yeni Gimbal Modu Anahtarını basitçe kaydırarak Pan takibi, Pan ve Tilt takibi ve FPV modları arasında geçiş yapabilirsiniz. FPV modu seçimi ayrıca 3D Roll 360, Portre veya Özel olarak özelleştirilebilir, ekipmanınızı ayarlamanıza ve hızlı bir şekilde başlamanıza olanak tanır.

Daha Büyük Daha İyi

Büyük, yerleşik 1,8 inç OLED tam renkli dokunmatik ekran, ekran boyutunu RS 2'ye kıyasla %28 oranında artırarak, parametreleri ayarlamak, çekim durumunu kontrol etmek ve takip edilen nesnelerinizi çerçevelemek için inanılmaz derecede kullanışlı hale getirir. Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü ile her ayar daha sezgisel ve kesin. OLED ekran ayrıca daha düşük güç tüketimi ile daha iyi dış mekan görüntüleme için RS 2'nin LCD ekranından daha yüksek parlaklık sunar.
 

Şık Karbon Fiber Yapı

RS 3 Pro kolları, tıpkı Ronin 2 gibi katmanlı kesilmemiş karbon fiber tabakalardan yapılmıştır. Bu, RS 2'de kullanılan eklemli karbon fiber malzemeden daha hafif ve daha güçlü olmasını sağlayarak, daha da zorlu çekimlerle başa çıkmak için sertliği artırır ve ağırlığı azaltır.

Süper Pürüzsüz Sonuçlar Alın

SuperSmooth modu etkinleştirildiğinde, RS 3 Pro, stabilizasyonu daha da geliştirmek için motor torkunu artırarak hızlı hareket eden senaryolarda veya 100 mm eşdeğeri odak uzaklığına sahip lensler kullanırken bile sabit çekimler sunar.
 

LiDAR Yardımı

Odaklamayı kolaylaştırmak için Ronin 4D'nin LiDAR odaklama teknolojisi RS 3 Pro'ya uygulanır. Yeni LiDAR Mesafe Bulucu (RS), 14 metrelik bir mesafe içinde 43.200 menzilli noktayı yansıtabilir. Ayrıca, 30 mm eşdeğer odak uzaklığına ve 70° geniş FOV'a sahip yerleşik bir kameraya sahiptir ve çoğu senaryonun odaklama ihtiyaçlarını karşılar
 
Geleneksel odaklama teknolojisiyle karşılaştırıldığında, LiDAR odaklama sisteminin nesnenin yüzey dokusuna dayanması gerekmez. Bu, özellikle düşük ışıklı ortamlarda veya birden fazla özne içeren karmaşık senaryolarda kullanışlıdır ve son derece sabit odak sağlar.
Hem Geniş Modu hem de Spot Modunu destekler. Geniş Modda, telemetre nesneyi otomatik olarak algılar ve odağı takip eder. Spot Modunda, kullanıcılar odaklanmak için konuyu manuel olarak çerçeveleyebilir veya dokunabilir.
 

Yepyeni Odak Motoru

Yeni nesil DJI RS Focus Motor (2022), üç kat daha güçlü (1 N·m'ye kadar) tork sağlar ve duyulabilir gürültüyü %50 oranında azaltır. Bu, daha yumuşak bir odaklama deneyimi sunar ve ses kaydı üzerindeki etkiyi azaltır. Ayrıca, daha hızlı kullanım için herhangi bir alet kullanmadan kolayca monte edilmesini sağlayan hızlı açılan bir yapıya sahiptir.
 

Sinematik Otomatik Netlemeyi Etkinleştirir

LiDAR Mesafe Bulucunun yeni Odak Motoru ile eşleştirilmesi , manuel lenslerde sinematik otomatik odaklamayı da mümkün kılar. Her iki mod için de ihtiyaçlarınızı zahmetsizce karşılamak üzere manuel odaklama ve otomatik odaklama arasında hızla geçiş yapmak için gimbal üzerindeki M düğmesine bir kez basın.
 
Manuel lenslerin kalibrasyonundan sonra, odak motorunda birkaç lens kalibrasyon profili saklanabilir, bu nedenle sonraki kullanımlardan önce yeniden kalibre etmeye gerek yoktur. Bazı sinema lensleri , kalibrasyona gerek kalmadan otomatik odaklama için doğrudan odak motoruna bile bağlanabilir.
 
Kullanıcılar ayrıca LiDAR Mesafe Bulucuyu ve odak motorunu doğrudan kameraya bağlayabilir ve gimbalden bağımsız olarak çalışabilir ve harici bir pil ile manuel lenslerde otomatik odaklamayı mümkün kılar.
 

ActiveTrack Profesyonel

Ronin serisinde izleme, hiç bu kadar doğru veya duyarlı olmamıştı. Yeni nesil ActiveTrack Pro, Ronin Görüntü Vericisine (önceden Ronin RavenEye Görüntü Vericisi olarak biliniyordu) gerek kalmadan, LiDAR Mesafe Bulucuya yerleşik kameradan görüntüleri doğrudan okuyabilir. LiDAR Mesafe Bulucu ayrıca Ronin 4D tarafından kullanılanla aynı, kendi geliştirdiği bir çipe sahiptir ve bu, ActiveTrack Pro'nun bilgi işlem gücünü Ronin Image Transmitter üzerindeki ActiveTrack 3.0'a kıyasla 60 kattan fazla artırır.
 
ActiveTrack Pro'yu kullanırken, konuyu RS 3 Pro'nun OLED dokunmatik ekranında doğrudan izleyebilir veya çerçeveleyebilirsiniz.  Canlı besleme gecikmesi yalnızca 40 ms'ye düşürülerek, Ronin Görüntü Vericisine göre %60 daha düşüktür, bu da nesne hızlı hareket ederken bile hızlı izlemeye olanak tanır. Bir sinir ağı hızlandırıcısı ile, çok sayıda ve uzakta olsalar bile hedefleri tanımlayabilir ve izleyebilir.

 

Hızlı Montaj

RS 3 Pro, özelleştirilmiş bir çekim çözümü sunmak için tamamen yeni DJI Transmission ile eşleşebilir. DJI Video Verici, doğrudan RS 3 Pro ile çalıştırılabilir ve ek bir pile ihtiyaç duymadan soğuk pabuç aracılığıyla alt tarafa rahatça monte edilir ve elde taşınabilir kurulum yükünü azaltır.
 

Uzun Menzilli Kablosuz İletim

O3 Pro Video Transmission, ultra düşük gecikme süresine sahip 6km/20.000ft  video ve ses iletim aralığının yanı sıra 2,4 GHz, 5,8 GHz ve DFS bantları arasında otomatik frekans atlamasını destekler ve ekiplere etkileyici bir şekilde kararlı ve parazitli bir bağlantı sağlar.

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 36.099 TL 36.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 36.099 TL 36.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.049,50 TL 36.099,00 TL
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.049,50 TL 36.099,00 TL
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.049,50 TL 36.099,00 TL
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.049,50 TL 36.099,00 TL
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 18.049,50 TL 36.099,00 TL
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 12.033,00 TL 36.099,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı