DELONGHI ARZUM Ekmek Kızartma Makineleri

DELONGHI ARZUM Ekmek kızartma makinesi pratik ve lezzetli kahvaltılar için idealdir. Ekmek kızarma makinelerinin farklı renk ve model seçeneğiyle Vatan'dan ulaşabilirsiniz.

DELONGHI ARZUM Mutfak Ürünleri kategorisinde Ekmek Kızartma Makineleri modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Ekmek Kızartma

Ekmeklerinizi kızartmak için kullanabileceğiniz, artık mutfakların vazgeçilmez parçası olan ekmek kızartma makineleri, Arzum, Delonghi, Fakir, Philips, Tefal gibi markalar tarafından üretiliyor. Çok farklı şekil, renk ve yapıda üretilen yeni nesil ekmek kızartma makineleri, farklı ekmek türlerine uygun yapıda üretilmiştir. Ayrıca seçimlerinize göre birçok kızartma ayarı da bulunuyor. Buz çözme özelliği, yeniden ısıtma modu, otomatik olarak kapanma özelliği gibi fonksiyonlar, kullanımınıza yardımcı olur. Ayrıca yeni nesil ekmek kızartma makinelerinde, sadece ekmek kızartma işlemi ile kalmayıp poğaça, börek, simit ve kruvasan gibi ürünleri ısıtabilmeniz için ısıtma rafına da sahiptir.

Ekmek kızartma makinelerinde en çok kaygılandıran konulardan biri olan makineyi temizleme işlemini kolayca yapabilmeniz için, kırıntı tepsisi mevcuttur. Kolayca çıkarılabilen kırıntı tepsisi sayesinde, makinenizi hızlı ve pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Yanma gibi kazalara karşı ekmek kızartma makinelerinin birçoğunun dış yüzeyi, ısı iletimini oldukça engelleyen yalıtıma sahiptir.

Ekmek kızartma makinelerini, size uygun olan özelliklerine göre seçebileceğiniz gibi, teknik anlamda dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise watt değeri olacaktır. Yüksek watt değeri ile işlemlerinizi çok daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Aynı zamanda son teknolojiye sahip ekmek kızartma makineleri arasından, ışıklı fonksiyon göstergelerine, sesli bildirim özelliğine, LED ekrana ve kaymayan tabana da sahip olanları bulabilirsiniz.

Ekmeğin her alanını eşit şekilde kızartan ekmek kızartma makineleri sayesinde çok kısa sürede, az, orta ve çok kızarmış ekmeklere sahip olabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı