DELL 14 inch Notebook

Notebook fiyatları, en uygun laptop modelleri ve distribütör firma garantili dizüstü bilgisayar markaları sadece Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın alın.

DELL Bilgisayar kategorisinde Notebook modellerinde 0 adet ürün bulundu.

ARADIĞINIZ KRİTERLERE
UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

 

DELL Notebook

Dell, yüksek performansa sahip ve ekonomik dizüstü bilgisayarlar üretmektedir. Günümüzde notebook kullanıcılarının en çok araştırdıkları konu performans-fiyat ilişkisidir. Dell notebooklar kasa yapıları ve işlemcileri ile oldukça uzun bir kullanım perfomansı sağlıyor.  2006 yılından günümüze kadar notebook sektöründe başarılarıyla adından söz ettiriyor. Oldukça geniş bir notebook çeşidine sahiptir.  Özellikle iş hayatında rahatlıkla kullanabileceğiniz XPS sersi ekran özellikleri ve görüntü kalitesi ile oldukça tercih ediliyor. Inspiron,  Latitude, Vostro, XPS, Touch Systems gibi farklı modelleri de bulunmaktadır.

Notebook satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. İnternette sörf yapmak veya günlük işleriniz için ( ofis programları, film izlemek gibi. ) bir notebook’a ihtiyacınız varsa ekonomik bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır.

Dell dizüstü bilgisayarların ekran boyları; 13.3 inç, 14 inç, 15.6 inç gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Ekran boyu küçük bir dizüstü bilgisayar, işiniz ve eviniz arasında taşıma kolaylığı sağlayabilir. Ram, bilgisayarın verilere ulaşmasını hızlandırmaktadır. Geçici bir depolama alanıdır ve aynı zamanda notebook satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler arasındadır. Dell dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 4 GB, 8 GB, 16 GB gibi değişiklikler gösterebilmektedir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Dell dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı