100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

CELLULAR LINE Ekran Koruyucu

CELLULAR LINE Ekran koruyucu marka ve modelleri, uygun fiyatlı cep telefonu ekran koruyucuları, tablet ekran koruyucuları taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ADDISON (78)
BELKIN (4)
TRUST (9)
TTEC (47)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
0 ÜRÜN
Markalar
CELLULAR LINE Aksesuar Ürünleri Çantalar ve Kılıflar Ekran Koruyucu modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

  ARADIĞINIZ KRİTERLERE
  UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

  ALIŞVERİŞE BAŞLA

  ÖZEL ÜRÜN

   Ekran Koruyucular

   Ekran Koruyucular çarpmalar, çizilmeler, düşürme ya da herhangi bir deformasyona karşı telefonunuzun camını koruyan gereçtir. Günümüzde neredeyse tüm cep telefonlarına özel ekran koruyucular bulunur. Her telefona özel olan ekran koruyucuları, aynı zamanda telefonunuzun camı için can simidi olarak da nitelendirilebilir.

   Ekran koruyucular çeşit olarak; Nano Cam Ekran Koruyucu, Kavisli Cam Ekran Koruyucu, Kırılmaz Cam Ekran koruyucu, Plastik Cam Ekran Koruyucu olarak bulunmaktadır.

   Nano Cam Ekran Koruyucu; Sert yüzeyi ile birlikte bıçak, anahtar gibi keskin objelerle bile çizilmeyen, darbeyi emerek telefonunuzun ekranını korumaktadır. Kavisli Cam Ekran Koruyucu; Kavisli olan akıllı telefonlarda örneğin; Samsung S7 Edge marka ürünler için kullanılır. Elinizden düştüğü esnada kavisli olan kısımların ezilmemesi çatlamaması ya da farklı bir hasara karşı kullanılan bir gereçtir. Plastik Cam Ekran Koruyucu; Diğer Ekran Koruyucularına istinaden daha hassas olan ufak darbelere karşı telefonunuzu koruyan bir gereçtir.