Buharlı Temizleyiciler

Buharlı temizleyiciler en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da! Buharlı temizleyicileri incelemek için tıklayın!

Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde Buharlı Temizleyiciler modellerinde 7 adet ürün bulundu.

Buharlı Temizleyiciler

Buharlı temizleyici, suyu ısıtarak buhar oluşturan bir cihazdır. Bu buhar, yüzeylerdeki kir ve lekeleri çözmeye ve temizlemeye yardımcı olur. Genellikle evlerde, mobilyalarda, halılarda ve zeminlerde kullanılır. Kimyasal içermez, bu yüzden çevre dostudur. Buharlı temizleyiciler hızlı ve etkili temizlik sağlar, aynı zamanda derinlemesine temizlik yapabilir. Buhar, mikropları ve bakterileri öldürmede de etkilidir, bu da hijyen sağlar. Buhar Temizleyicilerin kullanımı kolaydır ve çeşitli temizlik işlerinde çok yönlüdür. Buharlı temizleyiciler, ev temizliğini daha hızlı, daha kolay ve daha sağlıklı hale getirir.

 

Buharlı Mop

Buharlı mop, temizlik için suyu ısıtarak buhar oluşturan bir cihazdır. Genellikle zeminlerde kullanılır ve yerdeki kirleri ve lekeleri kolayca çözer. Buharlı Mop, Kimyasal kullanımını azaltır veya tamamen ortadan kaldırır, çevre dostudur. Buharlı Mop’ların kullanımı kolaydır ve çeşitli zemin tiplerine uyum sağlar. Bazı modellerde ayarlanabilir buhar yoğunluğu bulunur. Bakteri ve mikropları öldürmede etkilidir, hijyen sağlar. Portatif olabilir ve farklı temizlik başlıklarıyla gelir. Ev temizliğini hızlandırır ve daha derinlemesine temizlik yapılmasını sağlar. Çocuklu aileler için Buharlı Mop idealdir, kimyasal kullanımını azaltarak evdeki güvenliği artırır.

 

Buharlı Temizleyici Nasıl Çalışır?

Buharlı temizleyiciyi su doldurarak çalıştırın. İhtiyacınıza göre temizlik başlığını takın. Cihazı prize takıp ısınmasını bekleyin. Ardından, yüzeyi buharla temizleyin, kir ve lekeleri çözerek silin. Temizlik bittiğinde cihazı soğuması için kapatın ve temizleyiciyi depolayın.

 

Buharlı Temizleyici ve Buharlı Mop Fiyatları

Buharlı temizleyici fiyatları, marka, model ve özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Vatan Bilgisayar bünyesinde bulunan Buharlı Süpürgeler kategorisinde Black&Decker buharlı temizleyiciler ve Karcher buharlı temizleyiciler markalarına göz atabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı