100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

LONSDALE BROTHER Vücut Geliştirme Aletleri

LONSDALE BROTHER Vücut geliştirme aletleri markaları uygun fiyatlar ve özel taksit seçenekleri ile vücut geliştirme aletleri Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ADİDAS (25)
BOWFLEX (2)
DUNLOP (2)
MARCY (1)
PROTECH (25)
REEBOK (9)
RUCANOR (5)
SKLZ (18)
VALEO (6)
Voit (18)
YORK (4)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
4 ÜRÜN
Markalar
  LONSDALE BROTHER Spor Aletleri Vücut Geliştirme Aletleri modellerinde 4 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:4 
  ÖZEL ÜRÜN

   Vücut Geliştirme Aletleri

   Çok eskilerden günümüz tarihine kadar gelen spor aktivitelerini her alanda görebilirsiniz. Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar yayılan sporlar, bugün hayatımızda büyük bir önem taşımaktadır.

   Stresli geçirdiğiniz bir günü geride bırakmak, bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek aynı zamanda enerji kazanmak için hem evinizde hem de doğanın eşsiz güzelliklerini görerek yapacağınız sporları www.vatanbilgisayar.com adresimizden spor aletleri kategorisinde bulunan size uygun spor aletini seçerek daha verimli hale getirebilirsiniz.

   Seçmiş olduğunuz spor aleti siz spor yaparken size koçluk edecek ve sporla geçirdiğiniz zamanı verimli hale getirecektir.

   Adidas, Dunlop, Finspor, Tasmania, Fox Fitness, Gliding, Gymstick, Lonsdale, Marcy, Protech, Reebokgibi birbirinden kaliteli spor ve spor aleti dünyasının vazgeçilmezi olan markalarına sol bölümdeki markalar filtremizden ulaşabilirsiniz. Vücut geliştirmede önemli rol oynayan Çalışma İstasyonları, kondisyon kürekleri ve mekik ve şınav aletleri şimdi Vatanbilgisayar.com’da

   Vücut Geliştirme aletleri evinizde veya kendinize ait alanlarda spor yapma imkanı sunmaktadır. Vücut geliştirme aletleri içerisinde en kolay ulaşılabilecek, en yaygın kullanım alanı olan alet dambıllardır.

   Bar olarak da bilinen ve kas gelişimin güçlenmesinde önemli bir yere sahip olan halterler, uçlarına takılan ağırlıklar yardımıyla kasların çalıştırılmasını sağlamaktadır.

   Kol kaslarının geliştirilmesinde kullanılan z bantları olarak bilinen kas geliştirici aletler arasında yer almaktadır. Bunlara ek olarak şınav aletleri, mekik aletleri, barfiks aletleri, kondisyon küreği aletleri, atlama ipleri, mat minderler gibi vücut geliştirme aletleri bulunmaktadır.

   Göğüs kaslarını geliştirmek için kullanılan en önemli aletlerin başında dambıl ve halterler gelir. Bu aletler aynı zamanda omuz, sırt ve kol kaslarını geliştirmektedir. Bacak ve kalça kası gelişimi için halter barına takılan ağırlıklarla yapılan squat hareketleri etkili olmaktadır.

   Ayak bileklerine ya da bacaklara takılan direnç bantları ile yapılan egzersizler de hem bacak hem de kalça kaslarının geliştirilmesinde önemli rol oynamaktadır. Karın kasları geliştirilmesinde mekik aletleri oldukça etkilidir.

   Kas geliştirmekte kullanılan ve çoklu hareketlere izin veren Egzersiz Aletleri de karın kasları başta olmak üzere neredeyse tüm vücut kaslarının güçlenmesinde etkili rol oynamaktadır.

   Vücut geliştirmede önemli rol oynayan Çalışma İstasyonu Ürünleri, şınav aletleri, kondisyon kürekleri ve mekik aletleri şimdi Vatanbilgisayar.com’da