100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

LONSDALE BROTHER Spor Aletleri

LONSDALE BROTHER Spor aletleri ve fitness aletleri markaları modelleri en uygun en ucuz fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
919 (5)
A&C (105)
ACTION (22)
ADALI (1)
ADİDAS (28)
ALBASTAR (22)
ANDOUTDOOR (161)
APIA (1)
APNEA (34)
AREA (2)
ARIA (1)
BAILIO (2)
BAMA (1)
BATMAN (1)
BENELLI (5)
BERG (196)
BESTWAY (87)
BIGEM (1)
BOWFLEX (3)
CADAC (12)
CAPTAIN (1)
CEBE (3)
COLEMAN (2)
CRANE (1)
CRESSI (3)
CROWN (6)
DACHSTEIN (13)
DAIWA (25)
DAM (2)
DARE 2B (101)
DOLOMITE (121)
DOLPHIN (14)
DOWN (1)
DUNLOP (83)
EBRULİ (2)
EZETIL (19)
FALKE (127)
FENİX (4)
FİZAN (17)
FREECAMP (234)
FROGY (34)
GERBER (5)
GIANT (3)
HARTY (2)
HAWKE (60)
HUSKY (4)
ICEMEN (1)
ICEPEAK (7)
IGLOO (33)
INOV8 (1)
JOKER (4)
JR GEAR (101)
KAYA (1)
KOWA (6)
KROSS (6)
KYOTO (7)
LAPLAYA (1)
LONSDALE (31)
LP (23)
MAGLITE (1)
MAGNUM (1)
MAKARA (1)
MARCY (1)
MAXTEL (1)
MERRITHEW (12)
MIKASA (51)
MITSUKA (3)
MOSSO (38)
MUNKEES (2)
NITECORE (11)
NOMADIC (2)
NORHEIM (3)
N-RIT (21)
NURGAZ (49)
OCEANUS (5)
OCUN (19)
OLIMPIA (5)
ONEILL (1)
ORGAZ (9)
PACSAFE (35)
PEAK (1)
PEUGEOT (43)
POINT65 (3)
POLAR (55)
PROTACKLE (18)
PROTECH (53)
RAPTURE (7)
RECONYX (1)
REDWOOD (2)
REEBOK (21)
REGATTA (168)
REMIXON (5)
RICKY (1)
RUCANOR (5)
SARL HR (7)
SASAME (44)
SEASTAR (3)
SHOGUN (10)
SKLZ (43)
SPALDING (41)
SPEEDO (19)
STANLEY (10)
STRECH (1)
STUBAI (27)
SUFIX (1)
SUNFLEX (3)
SUNWAY (4)
SWIM (1)
SWISSTECH (14)
TEMPISH (7)
THERMOS (4)
THUNDER (1)
TNT (6)
TRABUCCO (22)
TT BALL (1)
TURTLE (8)
UMIT (34)
UNIRED (4)
VALEO (13)
VELESBIT (10)
VIRAX (1)
Voit (76)
WHALE (1)
WILDLAND (10)
WILDO (10)
WILSON (348)
XQ MAX (8)
XSLIDE (38)
YAKASA (4)
KING (1)
KODAK (1)
PANDA (1)
YORK (5)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
31 ÜRÜN
Markalar
  LONSDALE BROTHER Spor Aletleri modellerinde 31 adet kayıt bulundu.
    Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:31 

  Spor Aletleri

  Spor yapmak insanları hem bedenen hem ruhen sağlıklı yapar. Düzenli spor yapmak vücuttaki seratonin endorfin gibi hormonları salgılanma düzeyini artırarak mutluluk seviyesini yükseltir, depresyon, endişe, stres gibi durumları önler.

  İyi bir spor için bedene ve spor yapılan yere uygun vücut geliştirme aletleri ve sporcu kıyafetleri gerekmektedir. Aksi halde yanlış seçilmiş ekipmanlar ciddi sakatlanmalara yol açabilir.

  Genellikle bireysel sporlarda yer alan koşu bandı, kondisyon bisikleti, eliptik bisiklet, pilates ve yoga ürünleri gibi evde veya salonda çalışabileceğiniz aletler doğru kullanıldıklarında oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Bunlarda tavsiye edilen ise düşük veya orta yoğunluklu program ile başlayıp, sonra eforu artırmaktır. Deniz/havuzda yapılan yüzme gibi sporlarda ise kişinin özellikle kramplara karşı kendini koruması, nefes egzersizlerini iyi yapması gerekmektedir. Vücut geliştirme sporu yapanların spor aletlerindeki ölçüyü ve ağırlığı bedenlerine göre seçmeleri, bunu zaman içinde çoğaltmaları gerekmektedir. Aksi taktirde ciddi sakatlıklar ve kas ağrıları gibi kötü sonuçlar doğurabilecek olan bu spor dalı, dikkatli ve gözetim ile yapılmalıdır.

  Spor sırasında daima sporcu kıyafetleri giyilmeli, kalp atış monitörleri ile bedeninin yapılan hareketlere tepkisi ölçülmelidir. Bedenin tepkisi ölçülmezse, kişi farkında olmadan kendine zarar verebilir. Vücuttan atılan bakterilerin kişinin üzerinde birikmemesi için çanta veya bavullarla kişinin kıyafetlerini taşıması, spor sonrasında ise duş veya yorulan kasları dinlendirmek için masaj, kişiye sağlıklı bir sonuç sağlayacaktır.

  Doğa sporları ise kişiye hem fiziksel hem psikolojik olarak faydalar sağlar. Özellikle çocuk gelişiminde önemli bir yere sahip olan bu spor dalı, çocukların kas ve kemik gelişiminde büyük yer oynuyor. Dikkatli ve kontrollü şekilde yapılmadığında ciddi sakatlanmalara yol açan bu spor dalı, mutlaka sağlam bir ekipman ve tecrübeli kişinin yardımıyla yapılmalıdır. Kızak ve tırmanış gibi dalları bulunan spor dalı, kişinin adrenalin seviyesini üst seviyede tutacağından daima dinamik, sağlam bir beden ve ruh sağlığı sağlayacaktır. Sağlık sorunu olan insanların dikkatli olarak yapması gerekmektedir. Aksi taktirde kötü sonuçlar doğurabilir. Kalp atış monitörleri ile kişi kendi bedeninin bu spora verdiği tepkiyi ölçebilir, buna göre önlemler alabilir.

  Kamp meraklıları için kamp ürünleri gidilecek yere, iklim koşullarına ve kişinin kendi tecrübesine göre seçilmelidir. Kamp yapılacak yerin aydınlatması için kamp lambaları, ısıtıcı ürünleri, kamp yatakları, acil durum ekipmanları gibi ihtiyaçlar iyi seçilmeli, kişi konfor ve sağlık açısından rahat olmalıdır.

  Kamp yapmak kişilere gürültüden ve stresten uzaklaşarak doğal terapi sağlar. Gürültüden uzak, doğanın renkleri içinde kaybolan kişinin doğayla ilişkisi güçlenir. Kişi stresten ve kalabalıktan uzaklaştıkça yeni fikirler üretebilir, sakince düşünebilir ve topluma ve kendine daha yararlı bir insan olabilir. Ayrıca doğal egzersiz yaparak, temiz hava eşliğinde vücudunu yenileyebilir, bütün kamp malzemelerini bir çantaya yerleştirerek yanında taşıyabilir, böylece istediği yerde istediği zaman bulunma fırsatı yakalayabilir.

  Avcılık ile uğraşanlar, av malzemeleri konusunda dikkatli seçim yapmalıdırlar. Yaptıkları av açısından ve kendi sağlıkları açısından iyi araştırma yapmalı, tecrübelerine ve bedenlerine uygun malzemeler seçmelidirler.

  Paten, Scooter ve Kaykay gibi spor dalları birbirlerinin kardeşi konumundadır. Doğa dostu olan bu sporlar, kişiyi hem kondisyon ve dayanıklılık olarak geliştirip hem de günlük hayatın içinde kişiye büyük katkı sağlar. Kişi istediği yerlere paten, kaykay, scooter gibi aletlerle gidebilir, hem de kendi bedenini ve ruhunu geliştirebilir. Yapılan yere bağlı olarak yoğun oksijen solunumu sağlayan bu spor dalı kişinin sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmasında büyük rol oynar.

  Hem eğlenerek hem öğrenerek aynı zamanda turnuvalar da düzenlenebilen top oyunları özellikle ülkemizde en çok tercih edilen spor dallarından biridir. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, korfball, su topu, amerikan futbolu gibi dalları bulunan bu spor dalında topu iyi seçmek oldukça önemlidir. İnsan bedeni ile birleşen top iyi seçilmezse spor sırasında sakatlıklara yol açabilir. Topun ağırlığı, boyutu ve yapılan spora uygun olması önemlidir. Bu kurallar gözetilmeden yapılırsa, sağlıklı bir şey olmaktan çıkıp ciddi sorunları beraberinde getirebilir.

  Boş zamanlarınızda vakit geçirmeniz ve stres atmanız için size büyük yarar sağlayacak hobi ve eğlence ürünleri doğru seçildiğinde sizi geliştirebilir, sizi olumsuz etkileyen faktörlerden uzaklaştırabilir. Arkadaşlarınızla, ailenizle veya tek başınıza yapabileceğiniz bu sporlar sizi iyi hissettirecektir.