En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

SAMSUNG BERG Tablet

SAMSUNG BERG Tablet pc modelleri ve bilgisayar tablet pc markaları en uygun fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
APPLE (30)
EVERPAD (17)
HUAWEI (4)
LENOVO (8)
SAMSUNG (14)
Fiyat Aralığı Bilgi
İşlemci Özellikleri Bilgi
Bağlantı Özellikleri Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
7 inch (3)
8 inch (2)
Çözünürlük (Piksel) Bilgi
Disk Kapasitesi Bilgi
8 GB (3)
16 GB (1)
32 GB (8)
64 GB (2)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
14 ÜRÜN
Markalar
  SAMSUNG BERG Bilgisayar Tablet modellerinde 14 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:14 

  Tabletler

  Tablet parmak hareketlerini algılayabilen, dokunarak yönetebildiğimiz, fare ve klavye ile entegre edilebilen mobil bilgisayardır. 7 inç ve daha yüksek ekrana boyutuna sahiptirler. Tabletler ihtiyaca göre şekillenen interneti ve sağladığı depolama alanıyla verilerinizi kolayca yanınızda taşımanızı sağlamaktadır. İçeriğinde Linux, Windows işletim sistemleri bulunabilmektedir. Android, iOS gibi işletim sistemleri tabletlerde en yaygın olarak kullanılan işletim sistemleridir.

  Tabletler kolay taşınabilir, hafif olması ile birlikte, ince tasarımı optimum görüntüleme deneyimi mevcuttur. Aynı zamanda wifi ve tarayıcılar sayesinde geniş ekranda internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Yanınızda adeta bir yardımcı asistan taşıyabileceksiniz. Uzun batarya ömrüyle ister oyun oynayabilir, isterseniz filmde izleyebilir, isterseniz e-posta okur veya işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

  Tabletlere başlıca; iPad Pro, iPad Mini Ret, T280 Galaxy Tab A,  Galaxy Tab 3, Lenovo TB3-710F, Everpad DC-718 ve Casper VIA S10’u örnek verebiliriz. Apple iPad modellerinin bazıları bilgisayarlardan dahi daha hızlı olduğu düşünülmektedir. 12.9 inç ekran boyutuna sahip ve grafik performansı oldukça yüksek iPad’ler bulunur. Samsung Galaxy tabletlerin bazı modellerinde 4*1.3 GHz işlemci bulunur, hafif yapıları ile birlikte, ince tasarımı, optimum görüntüleme deneyimi ve bir çok bilgisayar özelliğine sahip olmaktadır. Apple, Casper, Samsung gibi markalarına ait tabletleri uygun fiyatlar, kampanyalar ve taksitlerle Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsiniz.