• Parlaklık(Projeksiyon): 2000 AnsiLümen
 • Lamba ömrü: 4.000-15.000 Saat
 • Çözünürlük (Piksel): 3840 x 2160
 • Görüntü Formatı: 16:9
 • Bağlantı Özellikleri: RS232
 • Bağlantı Özellikleri: 2x HDMI
 • Bağlantı Özellikleri: USB
 • Ağırlık: 4,2 kg
YENİ ÜRÜN
W2700 / 109125

BenQ W2700 2000ANS 4K UHD HDR-PRO DCI-P3 Rec709 Delta E<3 CinematicColor

13.298 TL
3.324 TL'den başlayan taksitlerle
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Yarın teslim: 11:00'dan itibaren verilen siparişleriniz ertesi gün adresinize teslim edilir.
Mağazadan teslimat (ücretsiz): Bu ürünü stoğu olan mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.
Çözünürlük (Piksel):
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

BenQ W2700 2000ANS 4K UHD HDR-PRO DCI-P3 Rec709 Delta E<3 CinematicColor

BENQ W2700 2000ANS 4K UHD HDR-PRO DCI-P3 REC709 DELTA E<3 CİNEMATİCCOLOR ÖZELLİKLERİ

BENQ W2700 ULTRA HD PROJEKTÖR

 

8,3 Milyon Piksel çözünürlük ile gerçek 4K UHD
 
Industry DCI-P3 / Rec.709 renk alanı için BenQ CinematicColor ™
 
Projektör için Optimize Edilmiş (HDR10/HLG destekli) HDR teknolojisi HDR-PRO™

Gerçek 4K HDR’li Projeksiyon Cihazı ile Sinematik Duyu Ayrıntılarını Yeniden Oluşturun

Dijital sinemadaymış gibi gerçek 4K HDR’li görüntülere hazır olun. BenQ W2700 projeksiyonun sunduğu DCI-P3 renk alanı ile en doğru renkleri alabilecek sinema meraklıları, 4K HDR ile de en ince ayrıntıları yakalayabilirler; yönetmenlerin izleyiciye yansıtmak istediği görüntüleri izleyebilirler. BenQ W2700 CinematicColor ™ teknolojisine sahip 4K HDR CinePrime Projeksiyon ile sinema büyüsünü evinize yansıtır.

 

Yönetmenlerin Gözünden Renkleri Görmek için CinematicColor™

CinematicColor™ teknolojisi, doğru ve gelişmiş görüntüler elde etmek için en iyi renkleri kullanır. CinematicColor’ın süper geniş DCI-P3 renk alanı Rec. 709’dan çok daha büyük görünür spektrumları kapsar, yüksek doğal ANSI kontrast oranı ve ISFccc sertifikalı kalibrasyon, inanılmaz görüntü performansları sağlar ve profesyonel sinema keyfinize eşlik edecek ayrıntılı, keskin ve net görüntüler sunar.

 

Süper-Geniş DCI-P3 Dijital Sinemalarla Yarışıyor

CinematicColor ™ teknolojisi,% 95'e kadar süper geniş DCI-P3 renk alanına ulaşır ve Rec. 709 DCI-P3'ten çok daha büyük görüntü aralığı içerir. BenQ W2700 4K projeksiyon, yönetmenlerin başlangıçta öngördüğü şekilde, gerçek sinema kalitesini geniş ve kesin renk doğruluğu ile mükemmel şekilde üretir.

 

Doğal Tonların Çoğaltılması için Geliştirilmiş Renk Haritalama

Önyargılı renk sıcaklığına ve aşırı doygun yeşil ve kırmızı renklere sahip diğer projektörlerin aksine, BenQ Enhanced Color Mapping teknolojisi, DCI-P3 4K Blu-ray filmleri izlerken doğayı yansıtacak şekilde otomatik olarak ayarlanmış mükemmel gerçekçi renklere sahip nefes kesen görüntüleri ortaya çıkarmak için hassas renk sunumu gerçekleştirir.

 

Fabrikada Kalibre Edilen Renk Doğruluğu

Özel aletler ve yazılımlar kullanılarak W2700, ITU-R Rec.709'a göre hassas D65 renk sıcaklığı, gama, siyah seviye, beyaz seviye, nötr gri, RGBCMY renk izleme, renk tonu, doygunluk, parlaklık ve çıktı değerleri açısından test edilmiş ve ayarlanmıştır. Çoklu arayüzlerden elde edilen tüm veriler, fabrika kalibrasyon raporları için derlenmiştir, Delta E <3 * ile% 100 Rec.709'u garanti eder, aynı zamanda Hollywood filmlerinin otantik renklerini üretmek için BenQ'a özel CinematicColor teknolojisi ile optimum bir DCI-P3 renk tablosu uygular.
 
* Delta E, referans renk ile projektörün L*a*b* koordinatlarına göre gerçek rengi arasındaki farkı "duyudaki bir farkı" temsil etmek için belirler. Delta E <3 performansı, insan gözünde hemen hemen hiçbir belirgin renk farkı olmadığı anlamına gelir. (Delta E <3 performansı D. Sinema modlarında etkin.)

 

ISFccc® Onaylı Görsel Kalibrasyon

Imaging Science Foundation’ın saygın ISFccc® Sertifikalı Görsel Kalibrasyonunu dahil ederek, görüntü ve renk performansı, gündüz ve gece için önceden ayarlanmış ışık dengesi modlarıyla birlikte herhangi bir alan için özelleştirilebilir.

 

HDR-PROTM ile Aşırı-Gerçekçi Video Kalitesi

Projeksiyon için optimize edilmiş BenQ'ya özel HDR-PRO teknolojisi, 4K HDR görüntüleme deneyimini geliştirir. Gelişmiş ton haritalama özelliğine sahip HDR-PRO, her ayrıntıyı ortaya çıkarmak için daha fazla kontrast aralığı ve benzersiz sinema keyfi için akış içeriği sunar.
 

Birleşmiş Sinematik Estetik ve Felsefe

Tamamen kişiselleştirilmiş sinema atmosferine ulaşmak için W2700, ev sineması ve film benzeri hareketler için tasarlanmış yönetmenler için özel olarak optimize edilmiş film modları sunar.
 

Karanlık Odalar için Gerçek Sinema Reprodüksiyonu

Sinema Modu

Konforlu bir AV oda ortamında en iyi SDR içeriğini göstermek için,% 100 Rec.709 renk gamı kullanan filmlerde çok çeşitli renkler ve ince detaylar ortaya çıkar.

HDR Modu (Geniş Renk Gamı Etkin)

HDR-PRO teknolojisine ve DCI-P3 renk gamına (% 95'e kadar DCI-P3 renk kapsamı) dayalı en yüksek dinamik kontrast ve gerçek renk reprodüksiyonunu sağlar, 4K HDR Blu-ışınları için idealdir ve rahat AV odası ayarlarında HLG içeriği akışı sağlar.

Oturma Odaları İçin Büyük Ekran Film Deneyimleri

Sinema Modu

Yüksek ortam parlaklığında SDR filmlerin keyfini çıkarmak için Rec.709 renk doğruluğunu elde etmek için yüksek parlaklık.

HDR Modu

Yüksek parlaklıktaki ortamlarda 4K HDR Blu-ışınları izlemek ve Rec.709 ve HDR-PRO teknolojisine dayalı HLG içeriğini izlemek için tasarlanmıştır.

Gerçek 4K UHD Sanatı

4K UHD Gerçek 8,3 Milyon Piksel Mükemmelliği
 
Her kare için 8,3 milyon farklı piksel ile 4K UHD 3840x2160 çözünürlük üreten W2700, projeksiyonun modern yaşam tarzları için şık ve kompakt profilini en aza indirmek için yeni nesil 0.47 ”tek DMD DLP teknolojisini kullanıyor. Dört kez Full HD 1080p çözünürlüğe sahip olan 4K UHD, etkileyici netlik ve net tanımlanmış ince detaylar için piksel bulanıklığını azaltır.

 

Hassas 10 Elemanlı 8 Gruplu Tüm Cam 4K için optimize edilmiş Lens Dizisi

Süper yüksek çözünürlüklü 10 elemanlı lens dizisi ve hücre çerçeveli sekiz gruba yapılandırılmıştır, 1080p projektör teknolojisini, kalbi durduran renk performansı, netlik ve keskinlik ile uzun ömürlü 4K yoğunluğu için daha fazla ışık penetrasyonu ile çok daha fazla öne çıkarır ekran.

 

Doğru Renk ve Görüntü Bütünlüğü

Birden fazla panelin doğal hizalama sorunlarını önlemek için tek DMD DLP teknolojisi ile W2700 kusursuz görüntü bütünlüğü ve renk doğruluğu sağlar. W2700, kusursuz netlik için bulanıklık, gölgeleme ve parazit paternleri gibi artefaktlardan yoksun keskin görüntüler ve doğru renkler üretir.

 

Üstün Görüntü Kalitesi için Kusursuz Optik

BenQ 4K optik sistemi, üstün ışık penetrasyonu ve gerçekçi görüntü kalitesi için yalnızca en yüksek kalitede cam kullanır. Tescilli düşük dağılımlı lens kaplamaları renk sapmalarını en aza indirir, böylece en sevdiğiniz 4K UHD içeriğinin keyfini mükemmel bir netlikte çıkarabilirsiniz.

 

Görkemli Sahneler için CinemaMaster Video +

Cinema Master ™ Video, en kritik film meraklılarını bile memnun edecek video geliştirme teknolojilerine sahip herhangi bir odayı birinci sınıf bir ev sinemasına dönüştürür.

 

Güçlü Ses Performansı için CinemaMaster Audio +2

Derin bas ve yükselen yüksek sesler için rezonans ses odasında bulunan stereo 10-watt sesden önemli ölçüde daha geniş frekans aralığıyla yükseltilen BenQ CinemaMaster Audio + 2 ses geliştirme teknolojisi, Hollywood stüdyoları tarafından kullanılan saf netlik ve şehvetli ses kalitesi için özel EQ algoritmaları sağlar.

 

Ekran Hizalaması için Esnek Ayar

W2700’ün hafif tasarımı ve şık, kompakt profili, güzel estetiği ve sezgisel işlevselliği vurgular. W2700, güçlü kısa mesafeli çekim, 1.3X büyük zoom, dikey lens kaydırma ve sorunsuz kurulum için her yerde sinematik mucize sunar.

 

Sorunsuz Entegre Zoom Ayarı

Ekran boyutu değişikliklerine bakılmaksızın otomatik olarak odaklanan W2700’ün yakınlaştırma sistemi, odak ayarlamalarını izleyecek şekilde ayarlanır ve görüntünün her köşesinde aynı anda yüksek hassasiyetli netlik için lekesiz görsel olarak mükemmel odak sağlamak üzere yakınlaştırma oranını optimize eder.

 

BenQ 1080p Projektörlerin Kolayca 4K'ya Yükseltilmesi

W2700, dinamik projeksiyon mesafeleri ve yükseklikleri ile her odaya mükemmel uyum sağlamak için% 10 dikey lens kaydırma sunar. 1.3X büyük zoom, çeşitli montaj ve yerleştirme seçenekleri için kurulum esnekliğini önemli ölçüde artırmak için çok çeşitli çekim mesafeleri sunar. Özellikle aynı tavan montajını, benzer atış oranına sahip ekranı ve ekran boyutu ve atış mesafesi hesaplamaları gerekmeden 4K W2700'e sorunsuz yükseltme yapılmasını kolaylaştırır.

 

Mükemmel Hizalama ile Kolay Kurulum için Otomatik Dikey Keystone

Projektörün merkeze yerleştirilmesi gerektiğinde, bir masanın üzerine basit yerleştirme gibi yamuk etkisine karşı koymak, dikey trapezoid işlevi görüntüyü profesyonel bir kare görüntüsü için ayarlar. Keystone düzeltmesi, çeşitli konumlardan ideal olarak hizalanmış görüntüleri yansıtmayı kolaylaştırır.

 

 • USB Type-A 3.0 Port

  USB 2.0 standardından yaklaşık 10 kat daha hızlı olan 5 Gbit / s'ye kadar veri aktarabilen USB Tip A 3.0.

 • Kablosuz Paylaşım İçin USB Ortam Okuyucusu

  W2700’ler, kullanıcıların çıkarılabilir diskteki içeriği yüksek hızda iletimi olan herhangi bir güç kablosu olmadan kolayca yansıtmasını sağlar. Video, ses, resim de dahil olmak üzere çok çeşitli dosyaları destekler.

 • Firmware Güncellemelerinin Kolay Bakımı

  W2700’ün USB yükseltme özelliği, hem basit kullanım hem de zahmetsiz bakım sağlayan en son ürün yazılımı ile en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Parlaklık(Projeksiyon)

2000 AnsiLümen

Lamba ömrü

4.000-15.000 Saat

Ekran Özellikleri

Çözünürlük (Piksel)

3840 x 2160

Görüntü Formatı

16:9

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

RS232

Bağlantı Özellikleri

2x HDMI

  İzle

Bağlantı Özellikleri

USB

  İzle

Kasa

Ağırlık

4,2 kg

Kontrast Oranı

Dinamik Kontrast

30.000:1

Genel Özellikler

Marka

BenQ

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.432,67 TL 13.298 TL
4 3.324,50 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 3.324,50 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.432,67 TL 13.298 TL
4 3.324,50 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 6.649,00 TL 13.298 TL
3 4.432,67 TL 13.298 TL
4 3.324,50 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.432,67 TL 13.298 TL
4 3.324,50 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 3.324,50 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 13.298 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 13.298 TL 13.298 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 4.432,67 TL 13.298 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
BenQ W2700 2000ANS 4K UHD HDR-PRO DCI-P3 Rec709 Delta E<3 CinematicColor

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı