• Mobil Veri Hızı: 4.5G Uyumlu
 • Şebeke Frekansı: LTE (4G)
 • İşlemci Hızı: 2.20 GHz
 • İşlemci Sayısı: 8 Çekirdek
 • İşlemci Türü: Qualcomm SnapDragon 660
 • Ekran Renk Sayısı: 16 Milyon
 • Ekran Boyu: 5.5 inch
 • Dokunmatik Ekran: Var
ZE554KL-1A009WW / 88932

ASUS ZENFONE 4 64 GB AKILLI TELEFON SİYAH

2.699 TL
Dahili Hafıza:
Ön Kamera Çözünürlüğü:
Pil Gücü:
Ekran Boyu:
4 (Toplam Yorum: 3) Yorum Yap

Tek eksiği; amoled ekranı yok. Geriye kalan tüm özellikleri üst düzey...

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS ZENFONE 4 64 GB AKILLI TELEFON SİYAH

ASUS ZENFONE 4 64 GB AKILLI TELEFON SİYAH

ASUS ZENFONE 4


Çift Kamera — 5x Işık Hassasiyeti & 120° Geniş Görüş Açısı


ZenFone 4,   şık ve el emeği tasarımıyla Zenfone serisini ileriye taşıyan ve 120° geniş açılı lens, F1.8 diyafram açıklık lensi ve piyasanın önde gelen ürünlerinden Sony IMX362 görüntü sensörünü içeren ikili lens kamera sistemiyle eşi benzeri görülmemiş bir mobil fotoğraf deneyimi sunan 5.5 inç büyüklükte bir akıllı telefondur. En yeni, güçlü ve enerji açısından en verimli Qualcomm® Snapdragon ™ 660/630 Mobil Platform her türlü koşul için en iyi performansı sağlar ve ASUS BoostMaster hızlı şarj teknolojisi ile birleştirilmiş yüksek kapasiteli 3300mAh lityum polimer batarya ZenFone 4'ün daha uzun süre kullanılmasını sağlar.

Daha büyük ve daha aydınlık bir dünyaya tanıklık edin


ZenFone 4, mobil fotoğrafçılığınızı yeni boyutlara taşımak için yaratıcı opsiyonlarınızı genişleten gelişmiş bir çift kamera sistemine sahiptir. 12MP ana kamerası, düşük ışıkta en fazla 5x daha parlak ve daha net fotoğraflar çekmek için 1.4μm pikselli geniş bir F1.8 diyafram lensine sahip piyasa lideri Sony IMX362 görüntü sensörü ile donatılmıştır. 120° geniş açılı kamerası, standart sunulan geleneksel akıllı telefon kameralarına nazaran %200 daha geniş bir görüntü sunar; bu sayede, dar alanlarda, dramatik manzara çekimleri, daha iyi grup fotoğrafları ve daha rahat bir fotoğraf deneyimi için daha fazla manzara ve kişi sığdırabilirsiniz. Kameralar arasında anında geçiş yaparak yakalamak istediğiniz anı kaçırmaksızın fotoğraflarınız için mükemmel bir kompozisyon elde edebilirsiniz. Kamera performansı, daha iyi renk hassasiyetine sahip fotoğrafların yanı sıra daha hızlı, net odaklama ve yakınlaştırma sağlayan Qualcomm Spectra ™ 160 görüntü sinyali işlemcisi (İSS) ile daha da ileriye taşındı.

Aynı kareye daha fazla manzara ve arkadaş sığdırın

ZenFone 4'te bulunan 120° geniş açılı kamera, standart akıllı telefon kameralarına nazaran %200 oranında daha geniş bir görüş alanına sahiptir, dolayısıyla gerçek anlamda bir yer duygusu olan dramatik fotoğraflar ve videolar için daha fazla manzara ve kişiyi aynı kareye sığdırabilirsiniz. İç mekanlarda, özellikle de herkesi ve her şeyi fotoğrafa karesine sığdırmak için birkaç adım geriye gitmenin işe yaramayacağı kapalı alanlarda fotoğraf çekerken, geniş açılı görüntü, istediğiniz her şeye kolayca erişmenizi sağlar. Geniş açılı objektifin eşsiz perspektifi, daha dramatik sahneler ve çarpıcı, geniş manzara çekimleri için herhangi bir ortamda alan duygusunu büyütmenize izin veren, biçimsel efektler için de kullanılabilir.

* Hesaplama, 83° (25mm) görüş alanına sahip standart bir lens ve 120° (12mm) görüş alanına sahip geniş açılı bir lens temel alınarak gerçekleştirilmiştir.

 

Düşük ışıkta 5x daha parlak ve pürüzsüz fotoğraflar


ZenFone 4, gerçek dünya orijinalliğini yakalamak için, geniş F1.8 diyafram açıklığına sahip 12MP bir ana kamera ve 1.4μm'lik piksel boyutuna sahip güncel Sony® IMX362 sensörünü bir araya getiriyor. El ile tutuş nedeniyle oluşan flu görüntüleri, OIS bulunmayan kameralardakinden 3x daha uzun süre ile, 1/4 saniyeye kadar ilerleten optik görüntü sabitleyicisi (OIS) ve 5x daha fazla ışığın kamera sensörüne ulaşmasını sağlayan altı parçalı lens entegrasyonları, ZenFone 4'ün gece, düşük ışıkta ve arka aydınlatmalı mekanlarda daha net ve parlak fotoğraflar yakalamasını sağlar.


* 6MP çözünürlük, F1.7 diyafram açıklığı & 1.12µm piksel boyutuna sahip standart cep telefonu kamerasına kıyasla.

Gerçekleri, hızlı ve net bir şekilde yakalayın


Her piksel için iki tane olmak üzere 24 milyon odak tespit sensörüne sahip çift piksel kamera birimi, net fotoğraflar elde etmek için 0,03 saniyede oldukça hızlı faz tespiti ve nesne takibi otomatik odaklanma imkanı sağlar. ZenFone 4'teki üzerinde bulunan kamera, bulanık olmayan fotoğraflar ve videolar için hem optik ve elektronik görüntü sabitleme, hem de gerçek renkler için bir renk düzeltme sensörü ve gerçek 4K UHD video kaydı ile birlikte diğer akıllı telefonların ötesine geçiyor.

 

Hız ve hassasiyet ile anı yakalayın


ZenFone 4'ün kamerasının çift piksel görüntü algılayıcısı, her bir pikseli, her bir alana düşen ışık ışınları arasındaki değişimleri analiz ederek, nesnelerin hareketini tanımlayan iki faz algılama alanına böler. ZenFone 4'ün çok hızlı, faz tespiti otomatik odaklama sistemi, sensördeki 24 milyon faz algılama alanı ile düşük ışık koşullarında bile yalnızca 0,03 saniyede odaklanmaktadır. Sistem aynı zamanda fotoğrafınızda önem taşıyan objeleri odakta tutmak için nesnelerin hareketlerini algılar.

Bulanık olmayan fotoğraflar ve sarsıntısız videolar


ZenFone 4'ün kamerası, objektifin el ve hareket sarsıntısını telafi etmek için lensin sekiz yönde hareket etmesine ve objektifin net, bulanık olmayan fotoğraflar elde etmesini sağlamak için sabit kalmasını sağlayan yenilikçi dört eksenli optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğine sahiptir. OIS aynı zamanda, düşük karlanma ile daha net fotoğraflar elde etmek için, kameranın OIS sistemi olmayan kameralara nazaran 3x daha uzun süreli olmak üzere 1/4'e varan obtüratör hızı kullanmasını sağlayarak, düşük ışıklı mekanlarda performansını artırır. ZenFone 4, video çekimleri için üç eksendeki titremeleri ve net hareketleri algılamak için akıllı yazılım algoritmaları kullanan elektronik görüntü sabitleme sistemi (EIS) kullanır ve pürüzsüz ve sabit videolar sağlamak için otomatik olarak dengeleme uygular.

Doğal renkler, olağanüstü ayrıntılar


Akıllı telefonlar ile çekilen fotoğraflar genelde yapay ışıklardan kaynaklanan doğal olmayan renkler yüzünden bozulmalara uğrar - bu nedenle ZenFone 4, kareleri gördüğünüz gibi yakalamak için bir RGB renk düzeltme sensörüne sahiptir. Işık türünü algılar ve güzel, doğal renkler elde etmek için ayarları otomatik olarak uygular. ZenFone 4, Full HD kalitesinin 4 katı olan 4K UHD çözünürlüğe (3840 x 2160) kadar video çekimleri yapar ve aynı zamanda anılarınızı olağanüstü detay seviyelerinde yakalamanın ve paylaşmanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

PixelMaster Kamera Modları


Opsiyonel Pro modu, fotoğrafçılık üzerinde yaratıcı kontrole sahip olmanızı sağlamak için DSLR'lerde bulunanlara benzer manuel kamera kontrolleri sunar. Obtüratör hızı, beyaz dengesi, pozlama ve ISO üzerinde tek dokunuşla yapılan ayarlamalarla ve objelerinizi Portre moduyla öne çıkarıp RAW formatta çekebilme becerisi ile ZenFone 4'ün kapsamlı kamera kontrollerini, fotoğrafik vizyonunuzu tam anlamıyla yansıtan çarpıcı görüntüler elde etmenize olanak tanır. ZenFone 4'ün kamerası, gelişmiş, manuel kontrollere ek olarak, fotoğraf deneyiminizi zenginleştirmek ve profesyonel görünümlü sonuçlara kolayca erişmenizi sağlamak için sayısız eğlenceli ve yaratıcı moda sahiptir.

RAW dosya desteği


ZenFone 4, kameranın sensörü tarafından çekilen fotoğrafların tüm verilerini kayıt altına alan RAW formatında fotoğraf çekme özgürlüğü sunar ve aynı zamanda düzenleme yazılımı ile geliştirmek için idealdir. RAW dosyaları ile mümkün olan iyileştirmeler arasında, gölgelerdeki ince ayrıntıların ortaya çıkarılması, aşırı pozlanan vurgulardan kurtulma ve JPEG dosyalarından çok daha fazla boşluk bırakılarak pozlamanın ayarlanması bulunmaktadır.

Pro modu

Pro modu, beyaz denge, pozlama, odaklanma, ISO ve 1/10000 - 32 saniye arasında etkileyici bir enstantane hızı dahil olmak üzere ZenFone 4'ün kapsamlı kamera ayarlarını tam olarak kontrol etmenizi sağlar. Uzun pozlama kabiliyeti ile çekim yapabilmeniz sayesinde, muhteşem ışık izleri veya DSLR kameraları ile geleneksel olarak yapılan çekimlerde olduğu üzere çarpıcı gece gökyüzü fotoğrafları yakalayabilirsiniz.

Portre modu


Portre modu, flu güzel bir arka plan oluştururken objeyi net kılan portre fotoğrafçılığı için otomatik olarak yüzeysel bir alan derinliği efekti oluşturur. Daha önce yalnızca DSLR kameralar ile mümkün olan bokeh adı ile bilinen bu özellik, ZenFone 4 tarafından gelişmiş yazılım işleme ile profesyonel görünümlü porte ve yakın çekimleri elde etmeyi mümkün hale getirilmiştir.

Yaratıcı eğlence için modlar

ZenFone 4, ön ve arka kameralar için eğlenceli ve yaratıcı efektlerin keyfini çıkarmanızı sağlayan 12 mod ile birlikte gelir. Süper Çözünürlük modu çarpıcı detaylı 48MP bir fotoğraf elde etmek için fotoğrafları otomatik olarak bir araya getirir; GIF Animasyon ve Yavaş Çekim modları çekilmiş filmlere eğlenceli bir tat katar, Panorama modu çarpıcı 270° manzara fotoğrafları çekmenizi sağlar ve Ön Kamera Canlı Yayın modu, selfie filmlerinizi YouTube Live üzerinden kolayca yayınlamanıza izin verir.

Daha güzel, daha eğlenceli, daha fazla siz


ASUS SelfieMaster, selfie çekimlerinizi daha gösterişli hale getirmek için güzelleştirme efektleri uygulamanızı sağlayan eğlenceli ve sezgisel bir uygulamadır. İçerisinden seçim yapılabilecek on seviyeli güzelleştirme ile kırışıklıkları düzeltebilir, lekeleri giderebilir, cilt tonunu ayarlayabilir ve yüz hatlarınızı anında değiştirebilirsiniz. İster fotoğraf çekiyor olun, video veya canlı yayın gerçekleştirin, SelfieMaster, kamera için en mükemmel görünümünüzü yaratmanızı sağlar. Akıllı fotoğraf düzenleme özelliklerini, kolajlar ve slayt gösterileri oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenmek ve paylaşmak için bile kullanabilirsiniz.

Akıllı güzelleştirme


ZenFone 4'ün akıllı güzelleştirme özelliği, selfie çekimleriniz, videolarınız ve canlı yayınlarınız için kusursuz bir görünüm oluşturmak amacıyla otomatik olarak yüz hatlarını dengeler, ten renginizi yumuşatır ve lekeleri gerçek zamanlı olarak ortadan kaldırır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 10 güzelleştirme seviyesiyle, istediğiniz görünümü kolayca ve çabucak elde etmek için efekt gücünü kontrol edebilme imkanına sahip olacaksınız.

Livestream (Canlı yayın) güzelleştirme


SelfieMaster'in yeni canlı yayın güzelleştirme teknolojisi olan BeautyLive ve yalnızca ZenFone 4'te bulunan destekleyici uygulaması ile favori sosyal ağ sitelerinizdeki en mükemmel görünümünüzü herkes ile paylaşın! Cildinizin pürüzsüzleştiğine ve lekelerinizin gerçek zamanlı olarak ortadan kalktığına tanıklık edin ve arkadaşlarınız ve takipçilerinizin karşısına daha güzel bir siz olarak çıkın! ZenFone 4 ayrıca, ses alım kabiliyetini arttırmak için arka plan seslerini otomatik olarak tespit eden veya ortadan kaldıran iki adet dahili MEMS mikrofona da sahiptir. İstediğiniz yerde ve yerde istediğiniz zaman canlı yayın gerçekleştirin ve her zamankinden daha iyi görünün - işte karşınızda ZenFone 4'ün sihirli tarafı!

Verimli ve güçlü, zahmetsiz ve hızlı


ZenFone 4, benzeri görülmemiş bir mobil deneyim sunmak için olağanüstü performans, optimize edilmiş güç verimliliği ve gelişmiş bağlantı özelliklerini güvenlik ve kolaylık özellikleriyle birleştiriyor. 6GB RAM'a kadar ulaşan en son Qualcomm® Snapdragon ™ 660/630 Mobil Platformu, tüm uygulamalarınız ve oyunlarınız için çarpıcı biçimde daha hızlı CPU ve GPU performansı sunar. ZenFone 4, her türlü durumda hızlı ve net ağ bağlantısı için Kategori 12/13 4G LTE Gelişmiş teknolojisi ve MIMO'lu 802.11ac çift bant Wi-Fi'yi destekler. Dahili NFC, Android Pay ile güvenilir mobil ödeme imkanı sağlar ve önden monteli bir parmak izi okuyucu gelişmiş güvenlik ve daha hızlı telefon kilit açma sekansı sunar.

Gelişmiş bağlanabilirlik


ZenFone 4, 600Mbps'ye kadar indirme ve 100Mbps'a kadar yükleme hızı ile oldukça seri olan 3CA Cat 12/13 LTE ağlarını destekler. Çift SIM yuvaları maksimum esneklik için 4G ve 3G SIM kart kullanımını destekler. Wi-Fi için son derece güvenilir MIMO (çoklu giriş, çoklu çıkış) bağlantısı üzerinden en yeni 802.11ac, 2.4GHz ve 5GHz çift bant standartlarını destekler.

Güvenlik & kolaylık


Yerleşik NFC desteği, mobil ödemeleri Android Pay ile güvenilir bir şekilde mümkün hale getirir. Beş parmaklı, 360° tanıma özelliğine sahip, ön yüzeye monte edilmiş bir parmak izi okuyucu, telefonunuzun kilidini 0,3 san bir süratle açarak, size her seferinde yük gibi gelen histen uzak güvenlik sağlar.

Daha hızlı şarj edin, daha uzun süre çalışın ve oynayın


ASUS mühendisleri, ZenFone 4'ü yaratırken, Qualcomm Snapdragon 660 ve Snapdragon 630 Mobil Platformlarının muhteşem enerji verimliliğini yüksek kapasiteli 3300mAh lityum polimer batarya ile birleştirmesi sonucunda ortaya 23 günde 4G bekleme süresi koyan bir akıllı telefon çıkmıştır. ASUS BoostMaster teknolojisi, yeniden şarj etme zamanı geldiğinde olağanüstü derecede hızlı şarj için 15W güç sağlar. ZenFone 4'e entegre adaptör ile yapılacak sadece beş dakikalık bir şarj, iki saat konuşma süresi veya yalnızca 36 dakikada %50 şarj, ve dahili koruma önlemleri aşırı şarj dolumuna karşı koruma sağlar.

Evrim geçiren güzellik

ZenFone 4, prestijli ZenFone tasarım çizgisini, kendi başına güzelliğe sahip ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlayan sayısız yeniliklerle geliştiriyor. Gelişmiş Nano Kalıp Teknolojisi (NMT) kullanılarak sağlam bir alüminyum yekpare gövde ile hazırlanan ZenFone 4, ince ve hafif, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü. Geniş, 5.5 inçlik bir ekran ultra-ince bir çerçeve ile çevrili ve tek el ile kullanım için sinematik bir görüntü ve daha ince bir genişlik sunar. ZenFone 4'ün çift kamera sistemi, çıkıntısız mükemmel düz bir arka yüz elde etmek için telefon şasisine tamamıyla entegredir. ZenFone 4'ün ön ve arka kısmı, daha rahat kavrama imkanı ve çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey sağlayan 2.5D eğimli Corning® Gorilla® Cam ile kaplıdır. İnce, elmas kesimi metal kenarı, ışığı yakalayan lüks şık vurgusu ve mikro-işlemeli eşmerkezli daire ayrıntıları ile ZenFone 4'ün zengin ihtişam içerisinde göz kamaştırmasını sağlar.

 

Parlak ve akıllı uyarlanabilir ekran


Parlak 600-nit Süper IPS + ekran ile ZenFone 4, fotoğrafları, videoları ve diğer tüm içeriklerinizi açık mekanlarda parlak güneş ışığı altında bile olsa adeta gerçek hayat kadar canlı gösterir. ASUS Splendid teknolojisi, kullanıcıların en rahat izleme deneyimi için çevresel aydınlatmaya dayalı olarak ekranın renk sıcaklığını ayarlamalarına olanak tanır.

Geniş stereo ses


ZenFone 4, eğlence ve telefon görüşmeleri için en iyi sesi sağlamak amacıyla çift hoparlörlü ve çoklu ses teknolojileri ile üretilmiştir. Stereo hoparlörleri, yüksek ses seviyelerinde bile geniş, düşük bozulmaya sahip sesler sunar. İki adet gürültü önleyici mikrofon, video kaydederken veya canlı yayın yaparken en iyi çağrı kalitesi ve net ses için istenmeyen çevresel sesleri ortadan kaldırır. Hi-Res (Yüksek-Çözünürlüklü) Ses sertifikasyonu, 24 bit / 192kHz - 4x CD kalitesi - ses oynatımı sağlar. Tamamı yeni AudioWizard uygulaması, ses çıkışını kendi tercihinize göre düzenlemenizi sağlar ve DTS Kulaklık: X ™ kulaklıklardan tiyatro kalitesinde 7.1 kanallı sanal surround ses sağlar.

Daha kolay. Daha hızlı. Daha akıllı.

ASUS ZenUI 4.0, her zamankinden daha basit, daha hızlı ve daha akıllıca bir şekilde yeni bir görsel tasarıma sahiptir ve yalnızca önemli uygulamaları bünyesinde tutar. Her zamankinden daha hızlı tepki süresi sayesinde daha hızlı çalışır. Akıllı yeni, otomatik ZenUI özellikleri; Galeri'de otomatik yüz etiketleme, acil durumlarda haberleşmeyi otomatikleştiren Safeguard özelliği, web sayfalarını ve daha birçok yer imi belirlemenize yardımcı olan Sayfa İşaretleyici'yi de içererek hayatı sizin için daha da kolay hale getirir.

 

Asus Zenfone 4; Zenfone serisinin ileriye taşıyor. Full HD 5.5 inçlik geniş ekranında sinema tadında film izleyebilir en sevdiğiniz oyunları telefonunuzdan oynayabilirsiniz. 1920x1080 ekran çözünürlüğü, net görüntüler elde etmenizi sağlar. Gelişmiş Nano Kalıp Teknolojisi ile Zenfone 4 oldukça ince ve hafif bir telefondur. 2.5D eğilimli Corning Gorilla ile telefonunuz un ekranı kırılma ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Güneşli bir gün ışında bile sizlere gerçek hayatı sunmaya devam eder. Asus Splendid teknolojisi sizlere en rahat izleme deneyimi için çevresel aydınlatmaya dayalı olarak ekranın renk sıcaklığını aydınlatır. Zenfone 4 ile fotoğrafçılığınızı farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz. 12 MP+8 MP çift ön kamerası, düşük ışıkta daha fazla ve 5x daha parlak fotoğraflar elde etmenizi sağlar. 120 derece geniş açılı kamerası sizlere %200 daha geniş görüntüler sunar. Ailenizle veya arkadaşlarınızla toplu fotoğraf çekilmek isterseniz kadrajınıza daha fazla kişi sığdırabilirsiniz. İç mekân çekimlerinde birkaç adım geriye gitmenin mümkün olamayacağı alanlarda geniş açılı görüntü ile istediğiniz her şeye kolaylıkla erişebilirsiniz. Işık seviyesinin düşük olduğu ortamlarda 5x daha fazla ışığın kamera sensörüne ulaşmasını sağlayan altı parçalı lens entegrasyonları daha net ve parlak fotoğraflar elde etmenizi sağlar. 24 milyon odak tespit sensörüne sahip çift piksel kamera birimi0,03 saniyede oldukça hızlı nesne takibi otomatik odaklama imkânı sunar. El titremesi gibi sarsıntılar sebebiyle oluşan görüntü bozukluklarına karşı dört eksenli optik görüntü sabitleme özelliğine sahiptir. Video çekimleri için üç eksendeki titremeleri ve net hareketleri algılamak için akıllı yazılım algoritmaları kullanan elektronik görüntü sabitleme sistemi pürüzsüz ve sabit videolar sağlamak için otomatik olarak denge sağlar. Portre modu ile fotoğraf çekilirken flu bir arka plan ve yüzeysel bir alan derinliği efekti oluşur. Böylece mükemmel portrelere sahip olabilirsiniz. Telefonunuzun kilidini 0,03 saniyelik bir süratle açabilirsiniz. 64 GB dâhili hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğraf ve belgelerinizi telefonunuzda depolayabilirsiniz. Android işletim sistemi ile günümüz uygulamalarından geri kalmayıp güncel uygulamaları telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz. 2.20 GHz işlemci hızı ve 4 GB mobil RAM boyutu ile telefonunuzda seri bir şeklide gezinebilir arayüzler arası geçişler yapabilirsiniz. Çift hoparlörleri çoklu ses teknolojileri, yüksek ses seviyelerinde bile düşük bozulmaya sahip sesler sunar. Asus Zenfone 4 ile dünyayı daha geniş bir açıdan görmeye hazır olun.

Teknik Özellikler

Mobil Veri Hızı

4.5G Uyumlu

Şebeke Frekansı

LTE (4G)

İşlemci Özellikleri

İşlemci Hızı

2.20 GHz

İşlemci Sayısı

8 Çekirdek

İşlemci Türü

Qualcomm SnapDragon 660

Ekran Özellikleri

Ekran Renk Sayısı

16 Milyon

Ekran Boyu

5.5 inch

Dokunmatik Ekran

Var

Kamera Özellikleri

Ön Kamera Çözünürlüğü

8 MP

4K Video Kaydı

Var

HD Video Kaydı

Var

Digital Zoom

Var

HDR

Var

Kamera Çözünürlük

12 MP + 8 MP

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bluetooth

Var

Wi-Fi

Var

NFC

Var

GPS

Var

Güç

Pil Gücü

3300 mAh

  İzle

Multimedya

Yüz Tanıma

Yok

Parmak İzi Okyucu

Var

Suya Dayanıklılık

Yok

Bellek

Dahili Hafıza

64 GB

Desteklenen Hafıza Kartı

Micro SD

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi

Android

  İzle

Bu ürünle toplam 3 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(3) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.699 TL 2.699 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.699 TL 2.699 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

SYSMARK HAZIRLIK AŞAMALARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı