• Soket Tipi: Çift Intel Soket 2011
 • RAM Tipi: DDR3
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1066 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1333 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1600 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 1866 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2000 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel C602
Z9PE-D8 WS / 73462

ASUS Z9PE-D8 WS Intel C602 Dual Soket 2011 DDR3 2133MHz(OC.) Workstation Anakart

5.890 TL
4 (Toplam Yorum: 4) Yorum Yap

Benim anlamadığım bunlara normal herhangi bir tane işlemci taksak çalıştırmaz mı ? Mesela i7 her hangi biri

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS Z9PE-D8 WS Intel C602 Dual Soket 2011 DDR3 2133MHz(OC.) Workstation Anakart

ASUS Z9PE-D8 WS INTEL C602 DUAL SOKET 2011 DDR3 2133MHZ(OC.) WORKSTATİON ANAKART

ASUS Z9PE-D8 WS


Çift işlemci ile genişletilebilir EEB gücü

 

Çift Intel® Soket LGA 2011/C602 yonga seti
Dört kanallı 8-DIMM bellek
Yedi adet PCI Express 3.0 x16 yuvası ile gelişmiş paralel GPU işlem gücü
USB 3.0, SATA 6Gb/s ve Intel® Ethernet ile eksiksiz bağlantı noktaları
RAID, LAN ve yakalama kartları ile sunucu seviyesi özellikler
ASUS SSD Caching ile 3 kat daha hızlı performans
Intel® Xeon Phi™ 3100 serisi (sadece aktif fan SKU) ve NVIDIA Tesla K20C kartları destekler.
 • İşiniz için Temel İş İstasyonu Bileşenleri

  ASUS İş İstasyonu Serisi, güçlü bir bilgisayar için ideal altyapıyı oluşturuyor. En zorlu görevler ve gelecekte yapılabilecek yükseltmeler için müthiş bir güç, güvenilir performans ve emsalsiz çoklu giriş-çıkış ölçeklendirmesi sağlar. ASUS İş İstasyonu Serisi, kullanıcı ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışma sesini akıllıca azaltarak ısıyı gelişmiş ve çevreci yöntemlerle dağıtır. Serideki anakartlar, 24x24 vaadimiz ile üst düzey güvenilirlik ve kalite sunuyor. 24x24 vaadi, 24 saat aralıksız çalışma ve 24 aylık kullanım ömrü tedarik garantisidir, böylece sık sık bilgisayar değiştirmeniz gerekmez. Bırakın ASUS İş İstasyonu Serisi işinizin ve yaşamınızın kalitesini arttırsın.

 • Yedi adet PCI Express 3.0 x16 yuvası ile gelişmiş paralel GPU işlem gücü

  Özel NVIDIA® CUDA teknolojisi ile birlikte çalışıldığında kişisel süper bilgisayar düzeyinde performansa ulaşarak yatımınızı fazlasıyla geri alırsınız. Çift Intel® Xeon® E5-2600 işlemci ile dört Tesla kart, olağanüstü paralel bilgi işlem ve büyük veri işleme kapasitesiyle yaklaşık 4 teraflop değerinde performans sunar. Çok yer kaplayan bilgisayar sistemlerine karşı mükemmel bir masaüstü alternatifidir.

 • Standart EEB boyutu

  Z9PE-D8 WS, üstün özellikleri standart EEB boyutuna sığdırmayı başarıyor. Kart, EEB uyumlu montaj deliklerine sahip tüm kasalara uyuyor. Boyutu standart olsa da Z9PE-D8 WS, çift Intel® Xeon® E5-2600 desteği (Sandy Bridge-E), ve 8-DIMM bellek tasarımı ile standartların çok üzerinde performans ve esneklik sunuyor. Depolama ve veri bağlantısı için kartta dört adet USB 3.0 ve altı adet SATA 6Gb/s portu bulunuyor.

 • Zengin çeşitlilikte bellek tipleri

  Z9PE-D8 WS, çift Intel® Xeon E6-2600 serisi sunucu/iş istasyonu işlemcileri destekler. Z9PE-D8 WS, sunucu sınıfı ara belleksiz/ara bellekli DDR3 ECC destekli bellek modüllerini veya daha yaygın olarak kullanılan ara belleksiz DDR3 ECC desteksiz bellekleri destekliyor. Farklı işlemci ve bellek tiplerini destekleyen Z9PE-D8 WS, bu sayede her bütçeye ve ihtiyaca yönelik iş istasyonu kurulumlarına olanak sağlıyor.

 • Intel Sunucu Sınıfı Çift Dahili Gigabit LAN

  Daha güvenilir bir ağ için Z9PE-D8 WS çift dahili Intel® Ethernet ile donatıldı. Bu sayede işlemci kullanımı azalırken işlem hacmi artıyor ve olağanüstü performansın yanı sıra çeşitli işletim sistemleri için de daha iyi destek sunuyor.

 • Düşünceli tasarım: Quick Gate

  Anakart üzerinde yer alan dikey bir USB konnektörü olan Quick Gate, USB aygıtlarını kablolarla uğraşmadan direkt takabilmenizi sağlıyor. Böylece veri depolama aygıtlarının beklenmedik anlarda bozulmaları engellenmiş oluyor. Bu benzersiz tasarım ile Z9PE-D8 WS bilgisayarınıza veri ve uygulama yüklemek için pratik ve güvenli bir yol sunuyor.

 • Yerleşik kullanıcı dostu sorun giderme

  Z9PE-D8 WS'de yer alan G.P. Tanılama aracı, bilgisayarınızı her açtığınızda sistem bilgilerini uğraştırmadan hızla sunarak sisteminizde çifte denetim sağlar.

 • Sunucu Seviyesinde Uyumluluk

  Z9PE-D8 WS RAID ve LAN kartlar ile tam uyumluluk sağlar. Kullanıcılar geniş bir cihaz yelpazesi ile daha fazla güvenilirlikten faydalanırlar. Sistem entegrasyonuna önem veren bir iş istasyonu anakartı olarak Z9PE-D8 büyük güven ve kolaylık sunar.

 • ASUS SSD Caching

  ASUS ile SSD Caching (ön belleğe alma) hiç olmadığı kadar kolay. 3 kat daha fazla hız sunan bu özellik, kurulu bir SSD'yi sık erişilen veriler için kapasite sınırlaması olmayan bir önbellek gibi kullanarak sistem performansını arttırıyor. Tek tıkla SSD benzeri bir performans, tepki ve sabit disk kapasitesi elde edin. Üstelik yeniden başlatma gerekmez; kolay kullanım için anında etkinleştirilir ve hatta yedekleme işlevi sayesinde veri kayıpları da önlenir.

 • Gerçek USB 3.0 desteği

  En yeni bağlantı standardı USB 3.0 ile 4,8Gbps'te ultra hızlı veri aktarımı elde edin. Yeni nesil bileşenler ve çevre birimleri ile kolayca bağlantı kuracak şekilde geliştirilen USB 3.0, 10 kat daha hızlı veri aktarımı sağlar ve USB 2.0 bileşenler için geriye dönük uyumluluğa sahiptir.

 • Ekstra SATA 6Gb/s

  Intel® C602 yonga seti, yeni nesil SATA arabirimine yerel destek sağlar ve 6Gb/s veri aktarım hızı sunar. ASUS gelişmiş ölçeklendirme, daha hızlı veri alma ve mevcut veri yolu sistemlerine kıyasla iki kat bant genişliği sağlayan ekstra SATA 6Gb/s bağlantı noktaları sunuyor.

 • PCIe 3.0 için Hazır

  En yeni PCI Express veri yolu standardı, gelişmiş kodlaması ile PCIe 2.0'dan iki kat fazla performans sunar. Bir x16 bağlantısının toplam bant genişliği maksimum 32GB/s'ye ulaşarak PCIe 2.0'ın (x16 modunda) 16GB/s olan hızını ikiye katlar. PCIe 3.0 kullanıcılara emsalsiz veri hızları ile birlikte PCIe 1.0 ve PCIe 2.0 aygıtlar için tam geriye dönük uyumluluk sunarak rahat ve kusursuz geçiş sağlar. Grafik performansını geliştirmek isteyen kullanıcıların yanı sıra en yeni ve ileriye dönük uyumluluğa sahip teknolojilerden faydalanmak isteyenler için de mutlaka kullanılması gereken bir özellik.

  *Bu anakart PCIe 3.0 SPEC desteğine hazırdır. İşlevler, PCIe 3.0 uyumlu cihazlar ile kullanılabilir olacaktır. Güncel bilgiler için lütfen www.asus.com adresine başvurun. 

 • DTS Connect

  DTS Connect, PC ses deneyiminizi tüm formatlarda ve kalite düzeylerinde en iyi sonucu alacak şekilde iyileştiren iki teknolojiyi bir araya getiriyor. DTS Neo:PC™ muhteşem surround ses için stereo kaynaklarını (CD, MP3, WMA, internet radyosu) 7.1 kanala kadar çıkarır. Böylece tüketiciler bilgisayarlarını ev sinema sistemine bağlayabilirler. DTS Interactive, kişisel bilgisayarlarda DTS veri akışının kodlamasını çoklu kanaldan gerçekleştirerek şifrelenmiş veri akışlarını, sesi harici bir dekoderde iletmek için tasarlanmış dijital bir ses bağlantısından (S/PDIF veya HDMI gibi) gönderebilir.

 • DTS UltraPC II

  DTS UltraPC II, mevcut stereo hoparlörleriniz veya kulaklıklarınız gibi en popüler bilgisayar ses kurulumlarından olağanüstü 7.1 surround ses çıkışı sağlar. Sanal surround'un yanı sıra, Audio Restoration özelliği ile ses dosyalarının dinamik alanını yeniden oluşturarak orijinal sesi üst seviyelere çıkarır. Simetri modu, farklı giriş kaynaklarından algılanan ses yüksekliği dengesini geliştirir, Enhance ise yüksek ve düşük frekans eşitleme aracılığıyla ses kalitesini arttırır. Bu teknolojiler ile kullanıcılar daha iyi bir ev sinema sisteminden kolaylıkla faydalanırlar.

 • LGA 2011 Soket için Intel® Xeon® E5-2600 İşlemci Ailesi

  Bu anakart, LGA 2011 Soket için en yeni Intel® Xeon® E5-2600 işlemci ailesini destekler. Dört kanallı 8-DIMM DDR3 bellek ve 80 PCI Express 3.0 hattı ile entegre bellek ve PCI Express kumandalarına sahiptir. Bu sayede üstün enerji verimliliğine sahip olağanüstü grafik performansı elde edilir.

 • Intel® C602 Express Yonga Seti

 • Intel® C602 Yonga Seti, çift LGA 2011 Soketi için Intel® Xeon® E5-2600 işlemcileri destekleyen en yeni tekli yonga seti tasarımına sahiptir. Noktadan noktaya seri bağlantılar sağlayarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş performans sunar. Ek olarak C602, daha hızlı veri almak için mevcut veri yolu sistemlerinin bant genişliğini iki katına çıkaran iki SATA 6Gb/s ve sekiz SATA 3Gb/s bağlantı noktası ile donatılmıştır.

 • 4 Yollu SLI™ ve Quad-GPU CrossFireX™ Desteği

  Hem SLI™ hem de CrossfireX™ mimarileri yeni Z9PE-D8 WS anakartlarda kusursuz çalışır. PCI Express yuvaları ise dört ekran kartına güç sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. İster profesyonel grafik işlemleri için ister yüksek çözünürlüklü multimedya ya da son çıkan oyunlar için olsun, ihtiyacınız olan grafik gücünün çok daha fazlası gerektiği zaman devreye girmeye hazır.

 • Geniş yardımcı işlemci ve GPU hızlandırıcı desteği

  Z9PE-D8 WS, daha fazla genişletme seçeneği sunmak için çeşitli genişletme kartları ile uyumlu dört adet PCI-E Gen3 x16 yuvasına sahiptir. Dahası, en güncelIntel® Xeon Phi™ 3100 Yardımcı İşlemci serisi (sadece aktif fan SKU) ve NVIDIA Tesla K20C GPU hızlandırıcıları da destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Çift Intel Soket 2011

RAM Tipi

DDR3

Anakart Chipseti

Intel C602

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

1066 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1333 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1600 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

1866 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2000 (OC) MHz

Genel Özellikler

Menşei

Taiwan

Garanti

24

Bu ürünle toplam 4 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(4) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.963,33 TL 5.890 TL
5 1.178,00 TL 5.890 TL
6 981,67 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.945,00 TL 5.890 TL
3 + 3 981,67 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.963,33 TL 5.890 TL
2 + 4 981,67 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.945,00 TL 5.890 TL
3 1.963,33 TL 5.890 TL
4 1.472,50 TL 5.890 TL
5 1.178,00 TL 5.890 TL
6 981,67 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.963,33 TL 5.890 TL
2 + 4 981,67 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.178,00 TL 5.890 TL
3 + 3 981,67 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.890 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.890 TL 5.890 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.963,33 TL 5.890 TL
4 + 2 981,67 TL 5.890 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı