• Soket Tipi: Soket 1151
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2600 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2666 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3100 (OC) MHz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Z170-A / 78426

ASUS Z170-A Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

yaklaşık alalı bir ayı geçti i5 6600k ve asus gtx970 strix rog o.c ekran kartı 8 gb 2800 mhz ram sıvı soğutma ve bu anakart muhteşem uyum içinde hiç bir oyunda kendini üzmüyo bile hatta bir kaç oyunu açıkken bile gta5 very high ayarda ufacık takılma yok helede camlı kasada görüntü süper ben orta sınıf bir pcp düşünürken daha fazla sı oldu bu kart orta sınıfın çok üzerinde

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS Z170-A Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

ASUS Z170-A INTEL Z170 SOKET 1151 DDR4 3400MHZ(O.C.) USB3.1 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS Z-170A


USB 3.1 desteğiyle tek tıklamada muhteşem performans


5-Yön Optimizasyon:Tek tıkla tüm sisteminizi optimize edin; su soğutma sistemler için özel giriş

  
ASUS Pro Clock Teknolojisi: Taban hızları arttır, sıradışı hız aşırtma için kararlılığı yükseltir

  
Crystal Sound 3, Intel LAN ve Turbo LAN: Mükemmel ses ve düşük gecikmeli ağ

  
Dahili USB 3.1: 1 adet Tip-A yuvası ile çift taraflı Tip-C yuvası

  
5X Koruma II: Gelişmiş donanım korumasıTek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamam!


 

Size göre ayarlanmış performans, verim, dijital güç, fan kontrolü, ağ ve ses ayarları.

Karmaşık ayarları tek tıkla yapmak için 5-Yönlü Optimizasyon - anlık ve kontrol edilebilen performans artışı! Özel teknolojimiz, dinamik olarak gerçek zamanlı kullanımınıza göre sisteminizi optimize eder, böylelikle muhteşem CPU performansı, enerji tasrrufu, ultra kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar, kullandığınız uygulamalar için ayarlanmış ağ ve ses ayarları sunar. Kısacası 5-Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence, çalışma ve diğer her şey için en mükemmel durumda olmasını sağlar!

 

Oyunlar yüksek performans, öncelik tanınmış bant genişliği ve canlı seslerle daha akıcı ve hızlı çalışır.

 
Fanlar normal kullanımda fısıltı kadar sessiz çalışırken, oyun esnasında en üst seviye soğutma performansı sunar.

 
Ağır yük altında bile akıcı çalışması gereken uygulamalarda takılma yaşamazsınız.

 
Enerji tasarrufuyla birlikte paranız cebinizde kalır.

 

TPU


PC'nizin tam performansını basit bir iki fazlı kart üzerindeki anahtarla ya da ASUS AISuite 3 uygulamasıyla açığa çıkarın! TurboV Processing Unit (TPU), hassas voltaj kontrolü ve CPU ile grafik kartı için gelişmiş takip sağlayarak CPU frekanslarını ayarlama imkanı sunuyor ve böylelikle grafik kartınızın potansiyelini açığa çıkarıyor.*. 

*Grafik kartının QVL'ine bakınız

OC Tasarımı- ASUS PRO Clock teknolojisi Taban saat frekansı 400MHz*'e ve üzerine çıkan 6. nesil Intel® işlemcilere özel tasarlanmış taban frekans jeneratörü (BCLK). Bu özel çözüm, ASUS TurboV Processing Unit (TPU) ile birlikte çalışarak voltaj ve taban saat hız aşırtma kontrolünü iyileştirir - bu şekilde performansı sıradışı noktalara getirebileceksiniz.


 

DDR4 hız aşırtma gücü İkinci nesil ASUS T-Topolojisi, DDR4 bellek hız aşırtmasında yeni rekorlara ulaşıyor: DDR4-3400MHz'nin üstünde, hem de tüm bellek yuvaları doluyken. Düşük crosstalk ve çiftleme gürültüsü için özelleştirilmiş bir tasarıma sahip olan ikinci nesil T-Topolojisi, sinyal iletiminin zamanla örtüştüğünü garantiler ve gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumluluk sağlar.


 

Işık hızında veri aktarımı için M.2/NVMe PCIe RAID desteği! Tek bir depolama cihazının okuma/yazma hızından memnun değil misiniz? O halde hızlı şerite katılın ve iki PCIe sürücüsüyle RAID 0 kurulumunda ışık hızında veri akltarımının tadını çıkarın.


 

SATA Express ile yüksek depolama hızı


Şu anki SSD'ler, 550MB/s bant genişliğine, yani SATA 6Gbit/s hızlara yakın hızlarda çalışıyorlar. İki SATA sürücüsüyle geriye dönük uyumluluk sağlayan SATA Express, yeni nesil bağlantı standartıdır - ayrıca sisteminizinde arkada kalmamasını sağlar.

Dahili M.2 ile 32Gbit/s hızına erişin


x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbit/s veri aktarım hızına ulaşabiliyor. İşletim sistemi ya da uygulamalarınızın hızlı çalışması için kullanılacak bir sürücü için mükemmel.

Anakart üzerinde USB 3.1 yuvası ile 10Gbit/s en yüksek hız


Bir USB 3.1 Tip-A yuvası ve çift taraflı USB 3.1 Tip-C ile 10Gbit/s'a kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz. USB 3.1, halihazırdaki USB cihazlarınızla da tamamen uyumludur. ASUS'a özel USB 3.1 Boost teknolojisiyle de USB 3.1 performansını daha da yukarı taşıyacaksınız!

Ödüllü UEFI BIOS En akıcı ve fare kontrollü BIOS, artık daha da iyi. PC uzmanı ya da yıllanmış bir hız aşırtıcı olun, EZ ve Advanced modlarda size yardımcı olacak her şeyi bulabileceksiniz.

EZ Flash 3


En güncel BIOS sürümünü internet üzerinden ve BIOS'tan çıkmadan yapın.

S.M.A.R.T


Depolama cihazlarınızın S.M.A.R.T günlüklerini kontrol edin.

Kolay Ayar Sihirbazı - Hız aşırtma ve RAID


Donanımınızı seçin ve sistem performansını ayarlamak için farklı senaryolar uygulayın ya da RAID kurulumunuzu daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için hızlandırın!

Sık Kullanılanlar


Ayarlama seçenekleri ve tercih edilen ayarları hızlıca bulun.

Sizi oyunun parçası yapan mükemmel ses


Crystal Sound 3

 

Güç ön-regülatörü

Güç-giriş gürültüsünü stabil performans için azaltır.

 

Ses kalkanı

Hassas analog-dijital ayrımını garantiler ve çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.

 

Sağ ve sol yollar için ayrı katmanlar

Her kanalın düzgün ve eş kalitede çalışmasını garantiler.

 

EMI koruması

Ses kalitesini korumak için elektrik gürültüsünü engeller.

 
Ses amfisi

Kulaklık ve hoparlörler için en yüksek kalite sesi üretir.

De-pop devresi
Tüm çıkışlardaki başlatma gürültüsünü azaltır.

Ses amfisi

Kulaklık ve hoparlör için en yüksek kalite.

 

 


Intel Ethernet

Daha fazla veri, daha az CPU kulanımı ve muhteşem oyun deneyimleri


Z170-A daha hızlı ve akıcı oyun için en son Intel® Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ı CPU kullanımını azaltarak ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlayarak ciddi bir çift avantaja sahiptir. Bu şekilde işlemcinizin güç yükünü azaltır, oyununuz için daha fazla kaynak yaratmış olursunuz!

Turbo LAN


Özelleştirilebilir veri pakedi önceliği için ağ optimizasyonu yazılımı


cFosSpeed trafik yapılandırma teknolojisine sahip Turbo LAN, daha da fazla gecikme düşürücü desteği ve sezgisel kullanıcı arayüzü sunuyor. Uzman bilgisi olmadan da daha düşük gecikme oranı alabilirsiniz - 1.45 kat daha fazla! Eğer bir uzmansanız, karmaşık kontroller için Gelişmiş Mod'u kullanabilirsiniz.

LANGuard


Yükseltilmiş çıkış. 2.5 kat daha fazla akım koruması.


ASUS LANGuard, sinyal çiftleme teknolojisi ve üst kalite anti-EMI yüzeye monte kapasitörleri barındırarak, daha kararlı bağlantılar ve daha iyi çıkış ile elektrostatik olarak korunan akım korumalı malzemeler sunan, donanım seviyesindeki bir ağ korumasıdır.


Wi-Fi GO! ile her yerde her zaman tam kontrol Wi-Fi GO! size bilgisayarınızın tam kontrolünü verir - hem de evde olmasanız bile. Evde işte ya da herhangi bir yerde bilgisayarınızda unuttuğunuz dosyalara erişin. PC ve cihazlarınızdaki tüm bulut hesaplarına tek tıkla ulaşıp yönetin!

 • Cloud GO!

  ASUS WebStorage, Dropbox® , Google Drive™ ve OneDrive® hesaplarınızı tek bir yerden kontrol edin ve aynı zamanda PC'ye yedekleyin

 • Uzak Masaüstü

  PC'nize kolayca erişin ve onu kontrol edin, her zaman her yerden!

 • Dosya Aktarımı

  Tek tıkla PC'leriniz ve cihazlarınız arasında dosyaları eşleştirin!

 • Uzak Klavye & Fare

  Medya oynatımını kanepenizden sağlayın!

Paylaşım ve ev sinema sistemi için dijital PC noktanız


Medya Oynatıcısı

PC'nizin multimedya içeriğini istediğiniz yerden oynatın! PC'nizden ya da ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive ve OneDrive bulut depolamanızdan müzik oynatın ya da kahvenizi yudumlarken akıllı TV'nizden bir film gösterin. ASUS Media Streamer ile eğlenceniz, gittiğiniz her yerde.

Akıllı cihaz içeriklerinizi büyük ekranda izleyin


HyStream

HyStream ile desteklenen* Android ya da Apple iOS akıllı telefon ya da tabletinizdeki HD içeriği özgürce HDTV'nizde oynatın!

PC ve akıllı cihazınız arasında hepsi bir arada kontrol


Mobo Connect

Tek bir klavye-afre seti üzerinden PC ve akıllı cihazınıla çalışır. Basit bir kısayol tuşuyla PC ve akıllı cihazınız arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Mobil cihazınızı da şarj eder.

Sıradışı Kararlılık Endüstri lideri 5X Koruma II, kaliteyi ve uzun süreli dayanıklılığı garantilemek için en iyi malzemeleri, mükemmel devre tasarımı ve standartlara uyumluluğu kullanır. Bu sizin için, dünyanın lider anakart markasının onlarca yıllık mühendislik deneyiminin sonucu olarak, sıradışı koruma ve kararlılık anlamına gelir.


 

 

CPU Yerleştirme Kiti

Üç adımda kolaylık ve güvenlik

Yerleştirme sırasındaki tek bir hata, işlemcinize ya da sokete zarar verebilir - ASUS CPU Yerleştirme Kiti ise vermez. CPU'nuzu bu özel aracın içine yerleştirin ve aracı direkt olarak CPU soketine takın, yuvayı kapatın ve hazırsınız!


PC Cleaner


Daha hızlı çalış, daha hızlı ve akıcı başla


Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? PC Cleaner kullanılmayan ve istenmeyen dosya ve programları temizler, ve yavaşlığa son verir. PC'yi başlatma sürenizi de tek tıkla hızlandırır!

Q-DIMM


Kolay bellek kaldırma


Küçük bir kasayla bile çalışıyor olsanız da, tek taraflı klipse bastırın ve RAM modüllerini takıp çıkarın - daha basit olamazdı!

Q-Slot


Zahmetsiz PCI Express parça çıkarma


Büyük kanatlı klipse erişmek oldukça kolay. Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve grafik kartınız hızla çıksın. En büyük grafik kartını bile söküp takmak oldukça rahat!

Q-Connector


Kolay, hızlı ve hassas bağlantılar


Artık ön panel kablolarından hangisinin nereye gireceği konusunda endişe etmenize gerek yok. Kabloları Q-Connector'ün tek parça kısmına koyun ve hazırsınız.


Q-LED


Kolay PC Tanısı


Q-LED, CPU, bellek, grafik kartı ya da boot cihazı ile ilgili bir sorun olup olmadığını gösterir ve bu şekilde hatalara kolayca tanı koyabilirsiniz!

 • Intel® Z170 Express Yonga Seti

  Intel® Z170 Express, 6. nesil Intel LGA1151 Core™ i7/Core i5/Core i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantılar, artırılmış bant genişliği ve stabilite sağlayarak gelişmiş performans sunar. Z170 buna ek olarak maksimum 10 USB 3.0 yuvası, 6 SATA 6Gbit/s yuvası, 32Gbit/s M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sağlar. Intel Z170 Express aynı zamanda dahili grafik (iGPU) fonksiyonları da sağlayarak, en son Intel dahili grafik performansını da deneyimlemenize imkan tanır.

 • 6. Nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcilere hazır

  Bu anakart iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yolu, ayrılmış yonga seti ile grafik, bellek ve PCI Express kontrolörü destekleyen LGA1151 6. nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekler.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel Z170

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2666 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3100 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2933 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0LS0-M0MAY0

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 11 yorum yapıldı.

(11) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 605,33 TL 1.816 TL
4 454,00 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 454,00 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 605,33 TL 1.816 TL
4 454,00 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 908,00 TL 1.816 TL
3 605,33 TL 1.816 TL
4 454,00 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 454,00 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 454,00 TL 1.816 TL
4 454,00 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.816 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.816 TL 1.816 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 605,33 TL 1.816 TL
4 454,00 TL 1.816 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS Z170-A Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3400MHz(O.C.) USB3.1 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı