• Soket Tipi: Soket 2011-V3
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel X99
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Üretici Part Numarası: 90SB05D0-M0EAY0
 • Garanti: 24
 • Menşei: Çin
X99-E WS/USB 3.1 / 81228

ASUS X99-E WS/USB 3.1 Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3200Mhz (O.C) Anakart

Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS X99-E WS/USB 3.1 Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3200Mhz (O.C) Anakart

ASUS X99-E WS/USB 3.1 INTEL X99 SOKET 2011V3 DDR4 3200MHZ (O.C) ANAKART

ASUS X99-E WS/USB 3.1


Ultra Hızlı dahili USB 3.1 ile 4-yönlü grafik gücü

 

Dört Kat Grafik Gücü – İsteğe bağlı Nvidia GeForce SLI ve AMD CrossFireX desteği sunan 4 Yollu PCI-E Gen3 x16 bağlantısı


Üstün Güç Çözümleri – Birinci sınıf bileşenler endüstrinin önde gelen güç verimliliğini sağlar


Dual Intelligent Processors 5 ile 5 Yönlü Optimizasyon – Tek tıkla tam sistem optimizasyonu


Esnek depolama seçenekleri– dahili M.2 x4 ve ASUS PIKE II ile ThunderboltEX II kartlar için destek


Kolay bakım imkanı–kolay bakım düğmesi ASUS Q-Code Logger ve sıradışı güç durumlarını gösteren Dr. Power LED göstergeleri


USB 3.0'ın iki katı kadar hızlı en yeni 10Gb/s USB 3.1


Dört Kat Grafik Gücü

Intel X99 yonga seti tabanlı iş istasyonu anakartı, isteğe bağlı NVIDIA® GeForce® SLI™ ve AMD CrossFireX™ teknolojilerini içermenin yanı sıra kapalı kalma süresini en aza indiren zahmetsiz sorun giderme özelliklerine de sahip.

 

Dört PCI Express 3.0 x16 yuvası üstün grafik gücü sağlar

X99-E WS dört çift ekran kartı yuvasına sahiptir. Desteklediği 4 yollu NVIDIA® Geforce® SLI™ ve AMD CrossFireX™ x16 ile tasarım, modelleme, tıbbi araştırma, yoğun simülasyon işleme ve render uygulamaları gibi güçlü ekran kartına ihtiyaç duyan grafikerler için ideal bir seçimdir. Ekran kartlarına ek olarak, X99-E WS'nin genişletilmeye uygun tasarımı RAID kartlar, PCI Express tabanlı katı hal depolama sürücüleri, video yakalama kartları ve diğer bileşenler için de bol alan sunar.

 

Üstün Güç Çözümleri

ASUS X99-E WS, endüstride öncü güç verimliliği sağlamak için yenilikçi fikirler ile birinci sınıf bileşenleri bir araya getiriyor.

Güç iletiminde kayıpları en aza indirmek için son derece iletken olan altın madeniyle kaplanmış Beat Termal Bobinler ve entegre Dr. MOS MOSFET, yer tasarrufu sağlarken bir yandan da çalışma sıcaklığını düşürüyor. En yeni iş istasyonu anakartı için ASUS, endüstrideki en dayanıklı 12K katı kapasitörler ile ASUS'a özgü ProCool güç konnektörlerini kullanıyor. X99-E WS baskı altındayken de serin kalacak şekilde tasarlandı — dahası performansı, güç verimliliğini ve kullanım ömrünü en üst seviyelere taşıyor!

12bin saatlik kapasitörler - Dünyanın En Uzun Kullanım Ömrüne Sahip Kapasitörler

 

ASUS, 12K katı kapasitörleri piyasaya sunan dünyanın ilk anakart üreticisi ve tabii ki X99-E WS/USB 3.1 de bu kapasitörler ile donatıldı. Endüstrinin en dayanıklıları olan Japon yapımı bu kapasitörler, 105 °C'de 12 bin saat ve 65 °C'de ise 1,2 milyon saat kullanım ömrüne sahipler. Günlük bilgisayar işlemleri sırasında oluşan sıcaklıklardan çok daha yüksek olan bu değerler, X99-E WS'nin dayanıklılık için üretildiğini kanıtlıyor. Dahası, 12K kapasitörlerimiz verimliliği arttırıp ısı oluşumunu en aza indirerek genel performansı arttırmak için daha düşük eşdeğer seri direnç (ESR)'ye sahipler.

ProCool Güç Konnektörleri

 

ASUS ProCool, güç konnektörlerini yeniden tanımlıyor! Geleneksel güç konnektörleriyle kıyaslandığında ProCool konnektör X99-E WS/USB 3.1 anakart ile çok daha güvenli bir bağlantı kuruyor. Çok daha güçlü olan bu tasarım ayrıca güç verimliliğinden de faydalanıyor: daha düşük direnç ve daha iyi ısı dağıtımı sağlayan bağlantı, çalışma sıcaklığının daha düşük olmasına yol açıyor.


Beat Termal Bobin ile daha fazla kararlılık ve daha düşük güç kaybı

ASUS Beat Termal Bobinler, normal çalışma koşullarında müthiş dayanıklılık ve %93'e kadar daha fazla güç verimliliği sağlar. Özel yüzgeç tasarımı, bobinlerin 3-5℃ daha düşük ısıya sahip olmalarını sağlar; oldukça iletken ve verimli altın kaplama kullanılmasıyla git gide artan ekstra kararlılık sunar. Bu sayede güç iletiminde minimum kayıp yaşanır.

 

Dr. MOS - çalışkan MOSFET

X99-E WS/USB 3.1, hem yer tasarrufu sağlayan hem de çalışma sıcaklığını düşüren entegre Driver-MOSFET (Dr. MOS) ile donatıldı. Geleneksel MOSFET tasarımlarına kıyasla üst ve alt Dr. MOS MOSFET'ler ile dahili sürücü bileşenlerin kullanım ömrünü uzatır ve güç verimliliğini arttırır.

Q-Code Logger – tek dokunuşla durum denetimi

 

Tek dokunuşla durum denetimi sunan Q-Code Logger, sistem durumunu istediğiniz an kolayca görebilmenizi sağlar. Yanındaki USB portuna bir flaş sürücü takarak anakarttaki Q-code logger düğmesine bastığınızda sistem kapalı bile olsa geçerli oturumun tüm ASUS Q-Code etkinlik günlükleri sürücüye kopyalanır.

AASUS Dr. Power ile zahmetsiz güç kaynağı sağlığı takibi

 

X99-E WS/USB 3.1 yoğun çalışan profesyonellere yönelik olduğundan kararlı güç iletimi kritik öneme sahiptir. Gerçek zamanlı güç kaynağı sağlığı algılama, sistemin aniden kapanmasını önlemeye yardımcı olur ve güç iletiminin yetersiz kaldığı durumlarda bildirimlerin zahmetsizce ulaştırılmasını sağlar. Ayrıca, kartın üzerindeki LED mesajlar sisteminizin başlatılamamasıyla ilgili güç sorunlarını açıkça bildirir.


8 çekirdekli İşlemci ve DDR4 performansı tüm beklentileri aşıyor!

ASUS'a Özgü OC Soketi

X99-E WS/USB 3.1'in işlemci soketinde Haswell-E LGA'da bulunan ekstra bağlantı noktalarını patentli devreye bağlayan ekstra pinler yer alır. ASUS'a özgü bu özellik, özel UEFI arayüzü ile bir araya geldiğinde özellikle de sıvı nitrojen (LN2) ile yapılan ekstrem hız aşırtma koşulları altında kapsamı oldukça genişletilmiş hız aşırtma payları sunar. Bellek hızı aşırtma için daha iyi hız aşırtma payları, aynı frekanslar altında daha iyi bellek performansı ve işlemci hızı aşırtma sırasında minimum voltaj düşüşü ile daha iyi hız aşırtma payı elde edersiniz, böylece en yeni işlemciler ile DDR4 bellekleri sınırlarının ötesine geçirebilirsiniz! OC Soketi, yeni Haswell-E LGA 2011-3 işlemciler ile %100 uyumludur. Sınırları unutun, OC Soketi ile tüm performans engellerini aşın!

 

Belleğinizi hızlandırın

Bu, DDR4 bellek desteği sunan ilk platformdur ve sekiz DIMM'in tümü de tam yük altındayken DDR4 3200 MHz'in üzerinde hız aşırtma yapabilir! ASUS'a özgü T-Topology devre tasarımı ile patent başvurusu yapılmış OC Soketi bir araya geldiklerinde gürültü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü ortaya çıkarmanızı sağlıyorlar. Anakart yerleşimi konusundaki uzmanlığımız sayesinde sinyal zamanlamasıyla ilgili sorunlar da büyük ölçüde azaldığından kararlılık ve genel performans artıyor. ASUS, en kapsamlı uyumluluğu sağlamak için neredeyse tüm DDR4 bellek tedarikçileriyle çalışıyor, yani en sevdiğiniz markaları en üstün performansla kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Hız aşırtma ve soğutma tek tıkla tamam!

Performans, verimlilik, dijital güç, fan kontrolü ve hatta size özel ağ ve ses ayarları elinizin altında

Tüm karmaşık ayarları tek bir tıkla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon ile bilgisayarınız çok daha akıllı. Sisteminizin temel yönlerini gerçek zamanlı kullanıma göre dinamik olarak optimize eder; böylece üstün işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu, son derece kararlı dijital güç, sessiz ve serin fanlar ve hatta kullandığınız uygulamalara göre özelleştirilmiş ağ trafiği ve ses ayarları elde edersiniz. Kısacası, 5 Yönlü Optimizasyon ile bilgisayarınız oyun, eğlence, üretkenlik ve diğer her şey için mükemmel hale gelir!

 

Oyunlar en yüksek performans, öncelikli bant genişliği ve net seslerle hızlı ve kusursuz biçimde çalışır.

Fanlar günlük bilgisayar işlemlerinde fısıltı kadar sessiz çalışır, oyun oynarken ise üstün soğutma sağlarlar.

Profesyonel uygulamalar ve ağır yük altında asla teklemez.

Enerji israfı azaldığı için paradan tasarruf edersiniz.

 

TPU

 

İki aşamalı basit bir dahili anahtar veya ASUS AI Suite 3 aracı ile bilgisayarınızın tüm performansını zincirlerinden kurtarın! Turbo İşlem Birimi (TPU) hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş sistem takibi sağlar, optimum performans sağlamak ve ekran kartınızın potansiyelinden sonuna kadar faydalanmak için işlemci frekansları ve oranlarını değiştirebilme özgürlüğü sunar*.

 

*Ekran kartının QVL'sine başvurun.

 

EPU


Enerji İşleme Birimi (Energy Processing Unit - EPU) ile kart üzerinde yer alan basit bir düğme ya da AI Suite 3 aracılığıyla sistem çapında gerçek zamanlı güç tasarrufundan faydalanabilirsiniz. EPU, güç tüketimini otomatik olarak algılar ve bilgisayarın ihtiyacına göre ayarlar. Ayrıca işlemci voltajını belirlenen bir düzeye indirebilir ya da Away (Uzakta) Modu ile daha da fazla tasarruf sağlayabilir. Away (Uzakta) Modu, siz bilgisayar başında değilken kullanılmayan ekstra giriş-çıkış kumandalarını kapatır ve ekran kartının güç düzeyini azaltır, böylece bilgisayar ihtiyacı olan enerjiden bir damla bile fazlasını tüketmez!


Fan Xpert 3


Fan Xpert 3, 4-pinli/3-pinli işlemci ve kasa fanı kontrollerini tek bir yerde toplar. Fanların özelliklerini tarayarak her biri için termal sensörler tarafından algılanan alan sıcaklılarına dayanan özel ayarlar sağlar. Böylece tüm fanların en üstün soğutma performansı ve düşük gürültü dengesi sağlanmış olur. Fan Xpert 3, hem işlemci hem de kasa fanları için donanım seviyesinde PWM/DC kombo modunu destekler. Üstelik düşük yük durumunda ekstra sessiz ve enerji tasarruflu çalışma performansı sağlamak için işlemci fanı hızını varsayılan minimum değerin altına indirebilir.

DIGI+ Güç Kontrolü


Güç kontrolleri anakart tasarımlarının en temel bileşenlerindendir. ASUS DIGI+ Güç Kontrolü ile akıllı işlemci güç çekişi algılama, Intel® VRD12.5 koşullarına da tam uyum sağlayan, endüstrinin öncülerinden yenilikçi bir teknolojidir. DIGI+ Güç Kontrolü, üstün esnekliği ve hassas kontrolü ile hız aşırtma potansiyelini, sistem kararlılığını ve enerji verimliliğini arttırır.


Turbo Uygulaması


Oyunseverler ve profesyoneller, ASUS'a özgü Turbo Uygulaması ile uygulamaya özel optimizasyon ayarlarından faydalanabilirler. Kullanımı kolay ayar paneli çeşitli donanım iyileştirmeleri sunar; otomatik olarak işlemcinize hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı ayarlayabilir, ağ verilerinize öncelik atayabilir ve ses ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.

Ödüllü UEFI BIOS

Fare tarafından en kusursuz ve kolay kontrol edilebilen grafik BIOS, daha da etkileyici olacak biçimde geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

 

SATA Express ile depolama hızınızı geliştirin

SATA Express, iki adet PCIE 2.0 hattından 10Gbit/s veri aktarım hızı sağlayarak yakın gelecekte ihtiyaç duyulacak olan daha yüksek bant genişliği sorununu çözer. Mevcut SSD'ler, 550MB/s tüketim yaparlar, bu SATA 6Gbit/s bağlantıları için doyum noktasına yakındır. İki SATA sürücüsüne kadar geriye dönük uyumluluk sunan SATA Express, yeni nesil bağlantı standardıdır. Sisteminizle birlikte geride kalmanızı önler.

 

Dahili M.2 ile 32Gb/s'ye kadar hız kazanın


Dört PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2 32Gb/s'ye varan veri aktarım hızını destekler. Bilgisayarınızın ve profesyonel uygulamalarınızın mümkün olduğunca hızlı çalışmalarını sağladığından işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir.

Dahili 10Gb/s USB 3.1

En yeni dahili ve çift Tip-A yuvalarıyla sunulan USB 3.1 bağlantısı, en hızlı USB veri aktarımı sunarak, 10Gbit/s hızında veri aktarımı deneyimlemenizi sağlıyor. Yeni nesil standartı, halihazırdaki USB cihazlarınızla da uyumlu. Ayrıca ASUS'a özgü USB 3.1 Boost teknolojisi, USB 3.1 performansını daha da öteye taşıyor.

 

Profesyonelller ve oyunseverler için uygulamaya özel optimizasyon

Turbo Uygulaması

Oyunseverler ve profesyoneller, ASUS'a özgü Turbo Uygulaması ile uygulamaya özel optimizasyon ayarlarından faydalanabilirler. Kullanımı kolay ayar paneli çeşitli donanım iyileştirmeleri sunar; otomatik olarak işlemcinize hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı ayarlayabilir, ağ verilerinize öncelik atayabilir ve ses ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.

 

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı

 

Crystal Sound 2

 

Crystal Sound 2, oyun oynamanız, sohbet etmeniz, film seyretmeniz veya sevdiğiniz müzikleri dinlemeniz için gereken ses ayarlarını bir çırpıda optimize eder. Dahili fiziksel koruma, profesyonelce geliştirilmiş tasarım ve Japon yapımı ses kapasitörleri ile operasyonel amplifikatörleri (op-amp) de içeren birinci sınıf bileşenler sayesinde olağanüstü netlikte ve doğrulukta ses çıkışı elde edilir. Üstün seslerden oluşan yepyeni bir dünyayı keşfedin ve ona hükmetmeye hazır olun!

 

Ses Koruma

Analog ile dijitalin kesin biçimde ayrılmasını sağlayarak çok yönlü parazitlerin oluşmasını büyük ölçüde azaltır.

 

EMI koruma

Ses kalitesini olumsuz etkileyen elektriksel gürültüyü önler

 

Ses amplifikatörü

Kulaklık ve hoparlörler için sesi en yüksek kalitede yükseltir

 

Benzersiz de-pop devresi

Başlangıçta ortaya çıkan patlama gürültüsünü tüm ses çıkışlarında azaltır

 

Birinci sınıf Japon yapımı 12bin saatlik kapasitörler

Performansı arttırmak için daha dayanıklı ve güvenilir kullanım ömrü sunar

 

Özel ses PCB katmanları

Sol ve sağ kanallardaki özel katmanlar hassas ses sinyallerinin kalitesini korur.

Oyuncular için çifte zafer!


Yenilgi ile zaferi birbirlerinden ayıran an, mili saniyeler ile ölçülebilir. Bu yüzden ASUS anakartlar size bağlantı önceliği sağlayan son teknoloji ürünü ağ teknolojisi ile donatıldı!


Turbo LAN


cFosSpeed trafik biçimlendirme teknolojisine sahip Turbo LAN, sezgisel arayüzü ile gecikmeleri daha da azaltıyor. Gecikme oranını hiçbir özel bilgiye gerek duymadan 1,45 kata kadar azaltmanızı sağlıyor! İnce ayar yapmayı seviyorsanız daha uzman düzeyinde kontroller için Advanced (Gelişmiş) Modu kullanabilirsiniz.

Intel® Gigabit Ethernet —oyunlar için işlemciniz ile daha da hızlanan en iyi seçim 

 

Daima daha hızlı ve sorunsuz oyun performansı. Intel® Gigabit Ethernet, hem işlemciler ile doğrudan iletişim kurarak hem de yüksek TCP ve UDP işlem hacmi sunarak çifte avantaj sağlıyor. Bu, işlemcinin iş yükü önemli ölçüde azalttığından oyununuz için size daha fazla güç kalıyor.

 

2 kata kadar daha hızlı UDP oyun verisi performansı

ASUS mühendisleri, Intel Gigabit Ethernet'in oyun tepki hızı için hayati öneme sahip daha küçük (sub-256 bayt) UDP veri paketleri ile ne kadar daha hızlı çalıştığını belirlemek için bağımsız bir ağ değerlendirmesi test aracı olan IxChariot'u kullandılar. Sonuç: X99 oyun verisi paketlerinizi rakip LAN oyun teknolojilerine kıyasla iki kat (2X) daha hızlı aktarır!


Çoklu-GPU desteği

Hem NVIDIA® SLI™ hem de AMD CrossFireX™ 2/3 yollu yapılandırma desteği sunan X99 anakart, oyunları 4K ve ötesi çözünürlüklerde oynayabilmeniz amacıyla en yeni ekran kartlarının tüm gücünden yararlanabilmeniz için çoklu GPU kurulumlarını mümkün kılar.

 

Güçlü Ev Sunucusu


ASUS HomeCloud


ASUS HomeCloud sınırları olmayan bir dünya yaratıyor. Bilgisayarınıza uzaktan erişmenizi, istediğiniz yerde multimedya içerikler oynatmanızı ve nerede depolanmış olurlarsa olsunlar tüm içeriklerinizi istediğiniz yerden yönetebilmenizi sağlıyor. Üstelik sabit diskinizi özel bulut depolama alanına dönüştürerek depolama alanının kısıtlı kalması konusundaki endişelerinizi ortadan kaldırıyor. HomeCloud ile bilgisayarınız dünyaya açılan bir kapı haline geliyor.

Paylaşım yapmak ve ev sineması için mükemmel bir dijital bilgisayar merkezi


Media Streamer


Bilgisayarınızdaki multimedya içeriklerden istediğiniz yerde yararlanın! Bir kafede kahvenizi yudumlarken bilgisayarınızdaki müzikleri dinleyin ya da arkadaşlarınızla otururken istediğiniz filmi akıllı televizyonda oynatın. ASUS Media Streamer ile siz nereye eğlence oraya.


 

 • Intel® Core™ i7 İşlemci LGA2011-v3 için Hazır

  Bu anakart, 4 kanallı (8 DIMM) DDR4 bellek ve 40/28 PCI Express 3.0/2.0 hatlarına entegre bellek ve PCI Express kumandaları ile Intel® Core™ i7 işlemcileri LGA2011-v3 paketinde destekler.

 • Intel® X99 Express Yonga Seti

  Intel® X99 Express Yonga Seti, soket LGA2011-v3 Intel® Core™ i7 işlemcileri destekleyen tekli yonga seti tasarımına sahiptir. Noktadan noktaya seri bağlantılar sağlayarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş performans sunar. Ek olarak, daha hızlı veri almak için X99 maksimum 6 USB 3.0 girişi ve 10 SATA 6Gbit/s girişi sunar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2011-V3

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel X99

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90SB05D0-M0EAY0

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.719,33 TL 5.158 TL
5 1.031,60 TL 5.158 TL
6 859,67 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.579,00 TL 5.158 TL
3 + 3 859,67 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.719,33 TL 5.158 TL
2 + 4 859,67 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.579,00 TL 5.158 TL
3 1.719,33 TL 5.158 TL
4 1.289,50 TL 5.158 TL
5 1.031,60 TL 5.158 TL
6 859,67 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.719,33 TL 5.158 TL
2 + 4 859,67 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 1.031,60 TL 5.158 TL
3 + 3 859,67 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.158 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 5.158 TL 5.158 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.719,33 TL 5.158 TL
4 + 2 859,67 TL 5.158 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı