• Soket Tipi: Soket 2011
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Anakart Chipseti: Intel X99
 • Ram Slot Sayısı: 8
X99-DELUXE / 74189

ASUS X99-DELUXE Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3000Mhz (O.C) Anakart

3.732 TL
622 TL'den başlayan taksitlerle
4 (Toplam Yorum: 8) Yorum Yap

alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS X99-DELUXE Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3000Mhz (O.C) Anakart

ASUS X99-DELUXE INTEL X99 SOKET 2011V3 DDR4 3000MHZ (O.C) ANAKART

ASUS X99-DELUXE


Muhteşem bir X99 deneyimi için, 3x3 802.11ac Wi-Fi ve ekstra fan genişletme kartı ile rakipsiz performans

 

Patent Bekleyen OC Soket – CPU ve DDR4 performasını beklentilerin ötesine taşıyın!
 
Dual Intelligent Processors 5 ile 5-Yönlü Optimizasyon – Tek tıklama ile hız aşırtma ve ekstra soğutma!
 
3x3(3T3R) 802.11ac Wi-Fi - 1300Mb/s' e kadar en hızlı bütünleşik kablosuz deneyimi!
 
Fan Genişletme Kartı - Rahat kurulum ve detaylı kontrol ile güçlü soğutma
Çift 32Gb/s ultra hızlı M.2 x4 (bütünleşik ve PCIE ek kartı)

8 çekirdekli İşlemci ve DDR4 performansı tüm beklentileri aşıyor!

 

Patent Bekleyen ASUS'a özgü OC Soketi


ASUS'un patent bekleyen soket tasarımı, yeni 8 çekirdekli işlemci ve DDR4 belleklerin hız aşırtma performansını doruk noktasına çıkarıyor. Yeni işlemci tasarımı için özel olarak geliştirilen ekstra pinler sayesinde ASUS, en iyi bant genişliği için işlemci, önbellek ve bellek frekanslarını maksimuma çıkararak kararlı bir voltaj düzeyi ile işlemci işlevlerinde en üstün performansın elde etmenizi sağlıyor. En yeni bariyerleri bile aşın ve hiç olmadığı kadar yüksek performans düzeylerine ulaşın!

 


 

Üstün DDR4 hız aşırtma performansı Tam yüklü 8 DIMM ile belleği DDR4 3200 (O.C.)'ye çıkarın! ASUS'a özgü T-Topology tasarımı, gürültü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü ortaya çıkarmanızı sağlayan bellek hızı aşırtma yeteneği sunar. İşlemciye eşit mesafede yer alan yenilikçi bellek kanalları ile en dengeli kontrol yeteneğini ve en güçlü hız aşırtma uyumluluğunu sağlar. 

Hız aşırtma ve soğutma tek tıkla tamam!


Sağlam hız aşırtma, enerji tasarrufu, dijital güç, özelleştirilmiş fan kontrolü, uyarlanmış ağ bağlantısı ve ses ayarları elde edin

 

Tüm karmaşık ayarları tek tıkla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon ile bilgisayarınız çok daha akıllı. Sisteminizin temel yönlerini gerçek zamanlı kullanıma göre dinamik olarak optimize eder; böylece üstün işlemci performansı, günlük enerji tasarrufu son derece kararlı dijital güç, sessiz ve serin fanlar ve hatta kullandığınız uygulamalara göre özelleştirilmiş ağ trafiği ve ses ayarları elde edersiniz. Kısacası, 5 Yönlü Optimizasyon ile bilgisayarınız oyun, eğlence, üretkenlik ve diğer her şey için mükemmel hale gelir!

 

Oyunlar yüksek performans, öncelikli bant genişliği ve net seslerle hızlı ve kusursuz biçimde çalışır
 
Fanlar günlük bilgisayar işlemlerinde fısıltı kadar sessiz çalışır, oyun oynarken ise olağanüstü soğutma sağlarlar
 
Profesyonel uygulamalarda ve ağır yük altında asla takılma yapmaz
 
Enerji israfı azaldığından para tasarrufu sağlarsınız


Fan Xpert 3


Fan Xpert 3, 4-pinli/3-pinli işlemci ve kasa fanı kontrollerini bir araya toplar. Fanların özelliklerini tarayarak her biri için termal sensörler tarafından algılanan alanlara özel sıcaklılara dayanan özel ayarlar sağlar. Böylece tüm fanların en üstün soğutma performansı ve düşük gürültü dengesi sağlanmış olur. Fan Xpert 3, hem işlemci hem de kasa fanları için donanım seviyesinde PWM/DC kombo modunu destekler. Üstelik düşük yük durumunda ekstra sessiz ve enerji tasarruflu çalışma performansı sağlamak için işlemci fanı hızını varsayılan minimum değerin altına indirebilir.

Esnek kurulum ve ayrıntılı kontrol olanaklarına sahip güçlü soğutma


Maksimum dokuz fan olacak şekilde (Dahili 4 kasa fanı ve 2 CPU fanı dahil), her biri UEFI BIOS ya da AI Suite 3 aracılığıyla bağımsız olarak kontrol edilebilen üç ekstra fan daha takın. Her fan 12W'a kadar olabilir. Suyla soğutulan veya aşırı hava akımı olan yüksek performanslı sistemler için idealdir.

PCIE yuvasının sunduğu esneklik ile ultra yüksek hız


Emsalsiz bir performans elde etmek için PCI-Express 4x eklenti kartını bilgisayarınızın yapılandırmasına uygun herhangi bir yuvaya takarak M.2 performansını 32Gbit/s'ye kadar çıkarın. 2230 ila tam boy 22110'a kadar tüm M.2 kartları desteklendiğinden yükseltme yaparken limitlere takılmazsınız.

1300Mb/s'ye varan en hızlı dahili Wi-Fi


3x3 çift bant 2.5/5GHz antenler dahildir. 1300Mb/s** aktarım hızı ile 802.11ac* Wi-Fi

 
* Wi-Fi hotspot, 802.11 a/b/g/n standardını kullanır.


** Gerçek hız, ağ koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Ünlü UEFI BIOS Fare tarafından en kusursuz ve en kolay kontrol edilebilen grafiksel UEFI BIOS daha da geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz. 

 • Fan Profili:Anında soğutma için ayrıntılı işlemci ve kasa fanı bilgileri.


 • SATA Bilgileri:Cihazları kolayca tanıyabilmeniz için SATA portlarını ayrıntılarıyla birlikte görüntüler.


 • Hızlı Saat Ayarı:Saati ve tarihi değiştirmek için fare kontrollerini kullanın.


 • GPU POST:Ekran kartlarınız ve yuvalara atanan bant genişlikleri hakkında daha fazla bilgi edinin. 2 veya 3-yollu SLI ya da CrossFireX için ideal


 • Shortcut (Kısayol):Enter tuşuna basarak sık kullandığınız ayarlar için kısayol oluşturun veya varolan bir kısayolu seçip F4'e basarak doğrudan oraya gidin!


 • Quick Notes (Hızlı Not):Hızla ve pratik biçimde notlar alarak BIOS'la ilgili düşüncelerinizi kaydedin.


 • Last Modified (Son Değiştirilme) Günlüğü:Son değişiklikleri takip ederek tercih ettiğiniz profilleri USB sürücüye kaydedin!


 • SATA Portu Adlandırma:Daha kolay tanıyabilmek için SATA portlarınızı yeniden adlandırın.

SATA Express ile depolama hızınızı geliştirin SATA Express, iki adet PCIE 2.0 hattından 10Gb/s veri aktarım hızı sağlayarak yakın gelecekte ihtiyaç duyulacak olan daha yüksek bant genişliği sorununu çözer. Mevcut SSD'ler, 550MB/s tüketim yaparlar, bu SATA 6Gb/s bağlantıları için doyum noktasına yakındır. İki SATA sürücüsüne kadar geriye dönük uyumluluk sunan SATA Express, yeni nesil bağlantı standardıdır. Sisteminizle birlikte geride kalmanızı önler.

Dahili M.2 ile sisteminizi 32Gb/s'ye kadar hızlandırın


4 x PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2 32Gb/s'ye varan veri aktarım hızını destekler. Bilgisayarınızın ve profesyonel uygulamalarınızın mümkün olduğunca hızlı çalışmalarını sağladığından işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir.

Profesyoneller ve oyunseverler için uygulamaya özel optimizasyon ASUS'a özgü Turbo App ile oyunseverler ve profesyoneller uygulamaya özel optimizasyon seçeneklerinden yararlanabilirler. Sezgisel ayar paneli çeşitli donanım iyileştirmeleri sunar; otomatik olarak işlemcinize hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı ayarlayabilir, ağ verilerinize öncelik atayabilir ve ses ayarlarınızı optimize edebilirsiniz. 

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı


Crystal Sound 2 oyun oynamanız, sohbet etmeniz, film seyretmeniz veya sevdiğiniz müzikleri dinlemeniz için gereken ses ayarlarını bir çırpıda optimize eder. Dahili fiziksel koruma, profesyonelce geliştirilmiş tasarım ve Japon yapımı ses kapasitörleri ile operasyonel amplifikatörleri (op-amp) de içeren birinci sınıf bileşenler sayesinde olağanüstü netlikte ve doğrulukta ses çıkışı elde edilir. Üstün seslerden oluşan yepyeni bir dünyayı keşfedin ve ona hükmetmeye hazır olun!

Oyuncular için çifte zafer!


Yenilgi ile zaferi birbirlerinden ayıran an, milisaniyeler ile ölçülebilir. Bu yüzden ASUS anakartlar size bağlantı önceliği sağlayan son teknoloji ürünü ağ teknolojisi ile donatıldı!

Turbo LAN


cFosSpeed trafik biçimlendirme teknolojisine sahip Turbo LAN, sezgisel arayüzü ile gecikmeleri daha da azaltıyor. Gecikme oranını hiçbir özel bilgiye gerek duymadan 1,45 kata kadar azaltmanızı sağlıyor! İnce ayar yapmayı seviyorsanız daha uzman düzeyinde kontroller için Advanced (Gelişmiş) Modu kullanabilirsiniz.

Intel® Gigabit Ethernet — oyunlar için işlemciniz ile daha da hızlanan en iyi seçim


 Daima daha hızlı ve sorunsuz oyun performansı. Intel® Gigabit Ethernet, hem işlemciler ile doğrudan iletişim kurarak hem de yüksek TCP ve UDP işlem hacmi sunarak çifte avantaj sağlıyor. Bu, işlemcinin iş yükü önemli ölçüde azalttığından oyununuz için size daha fazla güç kalıyor.


 2 kat daha hızlı UDP oyun verisi performansı


 ASUS mühendisleri, Intel Gigabit Ethernet'in oyun tepki hızı için hayati öneme sahip daha küçük (sub-256 bayt) UDP veri paketleri ile ne kadar daha hızlı çalıştığını belirlemek için bağımsız bir ağ değerlendirmesi test aracı olan IxChariot'u kullandılar. Sonuç: X99 oyun verisi paketlerinizi rakip LAN oyun teknolojilerine kıyasla iki kat (2X) daha hızlı aktarır!

Çoklu-GPU desteği Hem NVIDIA® SLI™ hem de AMD CrossFireX™ 2/3 yollu yapılandırma desteği sunan X99 anakart, oyunları 4K ve ötesi çözünürlüklerde oynayabilmeniz amacıyla en yeni ekran kartlarının tüm gücünden yararlanabilmeniz için çoklu GPU kurulumlarını mümkün kılar.
 

Güçlü Ev Sunucusu


ASUS HomeCloud sınırları olmayan bir dünya yaratıyor. Bilgisayarınıza uzaktan erişmenizi, istediğiniz yerde multimedya içerikler oynatmanızı ve nerede depolanmış olurlarsa olsunlar tüm içeriklerinizi istediğiniz yerden yönetebilmenizi sağlıyor. Üstelik sabit diskinizi özel bulut alanına dönüştürerek depolama alanının kısıtlı kalması konusundaki endişelerinizi ortadan kaldırıyor. HomeCloud ile bilgisayarınız dünyaya açılan bir kapı haline geliyor.

Wi-Fi GO! ile her zaman, her yerde tüm kontrol sizde


Wi-Fi GO! evinizden uzakta olduğunuzda bile bilgisayarınızın tüm kontrolünün sizde olmasını sağlıyor! Evde unuttuğunuz dosyalara erişin, trafikte takılı kalmışken ya da dışarıdayken bilgisayarınızda çalışın. Dahası, tüm genel bulutlarınızı tek adımda yönetebilir ya da tek tıkla dosyalarınızı bilgisayarınız ile cihazlarınız arasında senkronize edebilirsiniz.

Paylaşım yapmak ve ev sineması için mükemmel bir dijital bilgisayar merkezi


Bilgisayarınızdaki multimedya içeriklerden istediğiniz yerde yararlanın! Bir kafede kahvenizi yudumlarken bilgisayarınızdaki müzikleri dinleyin ya da arkadaşlarınızla otururken istediğiniz filmi akıllı televizyonda oynatın. ASUS Media Streamer ile siz nereye eğlence oraya.

Intel CPU ve çipset özellikleri Intel® Core™ i7 İşlemci LGA2011-v3 için Hazır

Bu anakart, 4 kanallı (8 DIMM) DDR4 bellek ve 40/28 PCI Express 3.0/2.0 hatlarına entegre bellek ve PCI Express kumandaları ile Intel® Core™ i7 işlemcileri LGA2011-v3 paketinde destekler.

 

Intel® X99 Express Yonga Seti

Intel® X99 Express Yonga Seti, soket LGA2011-v3 Intel® Core™ i7 işlemcileri destekleyen tekli yonga seti tasarımına sahiptir. Noktadan noktaya seri bağlantılar sağlayarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş performans sunar. Ek olarak, daha hızlı veri almak için X99 maksimum 6 USB 3.0 girişi ve 10 SATA 6Gbit/s girişi sunar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2011

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel X99

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 8 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(8) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.244,00 TL 3.732 TL
5 746,40 TL 3.732 TL
6 622,00 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.866,00 TL 3.732 TL
3 1.244,00 TL 3.732 TL
5 + 1 622,00 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.244,00 TL 3.732 TL
2 + 4 622,00 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.866,00 TL 3.732 TL
3 1.244,00 TL 3.732 TL
4 933,00 TL 3.732 TL
5 746,40 TL 3.732 TL
6 622,00 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.244,00 TL 3.732 TL
2 + 4 622,00 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 746,40 TL 3.732 TL
3 + 3 622,00 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.732 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 3.732 TL 3.732 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.244,00 TL 3.732 TL
4 + 2 622,00 TL 3.732 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı