• Soket Tipi: Soket 2011-V3
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3333 (OC) MHz
 • Anakart Chipseti: Intel X99
 • Ram Slot Sayısı: 8
 • Üretici Part Numarası: 90MB0QB0-M0EAY0
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 24
X99-DELUXE II / 83494

ASUS X99 DELUXE II Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

4.124 TL
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS X99 DELUXE II Intel X99 Soket 2011V3 DDR4 3333Mhz (O.C) Anakart

ASUS X99 DELUXE II INTEL X99 SOKET 2011V3 DDR4 3333MHZ (O.C) ANAKART

ASUS X99-DELUXE II


Gerçek performansı tek tıkla ve öncü OC Soket ile uyandırın, rakipsiz bağlantıya 3x3 802.11ac Kablosuz ile sahip olun


ASUS Aura – Kontrol edilebilir RGB dahili aydınlatma ve 4-pinli şerit girişi, Aura özelliğine sahip ASUS donanımlarla eşleştirilebilir.


SafeSlot – Yeniden İcat Edildi, yeni lehim işlemiyle PCIe yuvasına enjekte edilen metal ile, üstün dayanıklılık ve eğilme direnci sağlar.


5-Yönlü Optimizasyon: Fan Xpert 4 – Özelleştirilmiş soğutmayı yeni seviyelere taşır, tüm fanlarda PWM/DC fanları belirleyebilir, yüksek amperli fanları ve su soğutma pompalarını yazılımsal olarak ve UEFI üzerinde kontrol edebilirsiniz.


Yeni nesil bağlantı seçenekleri — Dahili U.2 / M.2 yuvalarıyla 32Gbps PCIe bant genişliğine ulaşan üstün esneklik, 3x3 802.11ac Kablosuz, USB 3.1 Tip-C ve ThunderboltEX 3 eklenti kartı.


LGA 2011-v3 soketi uyumlu yeni Intel Core i7 işlemci ailesinin gerçek performansını uyandırın!


Her iki 28 ve 40 hat seçeneklerinde, LGA 2011-v3 uyumlu yeni Intel® Core™ i7 işlemcileri ile 10 çekirdeğe kadar kullanım ile gerçek çok izlekli performansı uyandırın! X99-Deluxe II, her zaman bir adım önde olmanız için Intel'in en güncel mimarisinin bütün gücünden yararlanmak adına yeniden tasarlandı.

İşlemci ve DDR4 performansını tüm beklentilerin ötesine taşıyın!


ASUS' özel Hız Aşırtma (O.C.) Soketi


Performans önündeki engelleri kaldırmak için tasarlanan ASUS OC Soketi, özel olarak geliştirilen ekstra pinler sayesinde özel devreleri LGA üzerinde bulunan pinler ile birleştirir. Bu önemli özellik özelleştirilmiş UEFI'miz ile beraber kullanıcılara daha yüksek DDR4 bellek frekansları, daha düşük gecikme süreleri ve hız aşırtma durumlarında geliştirilmiş kararlılık sunuyor. Bu sayede sıvı nitrojen (LN2) gibi uç hız aşırtma durumlarına kadar olanak veriyor. OC Soketi uyumluluk ve hız aşırtma performansını sağlayan ideal bir birleşim olarak tüm LGA 2011-v3 işlemcilerle %100 uyumludur.

Aşırı akıma karşı daha iyi koruma


4 pinli ekstra güç fişi akımı standart 8 pinli güç bağlantısı ile paylaştırarak yükü dengeliyor ve Intel'in en güncel işlemcilerinin hız aşırtma sınırlarını zorlamak için yeterli boşluk sağlıyor.

Benzersiz Arabellek Veriyolu Voltaj Ayarlaması

Arabellek veriyolu, CPU çekirdekleri, DDR4 bellek kontrolcüleri, sistem aracısı ve paylaşımlı L3 Arabelleği gibi alanları birbirine bağlar. Bu kesişim noktası CPU alt sistemi için çok önemlidir. Daha yüksek bir arabellek veriyolu frekansı, alt sistem performansını doğrudan hızlandırır. ASUS OC Soketi, özel bir arabellek veriyolu voltaj ayarı sağlayarak kullanıcıların daha yüksek arabellek veriyolu frekanslarına ulaşmalarını sağlar.

 

Belleğinizi hızlandırın

Bellek frekanslarınızı 3333MHz ve ilerisine taşıyın! ASUS'a özel T-Topoloji devre tasarımı ve OC Soketi gürültü ve sinyal yansımasını en aza indirerek DDR4'ün tüm gücünü ortaya çıkarmanızı sağlayan bellek hızı aşırtma kabiliyeti sağlar. Yenilikçi eşit aralı yerleştirilen bellek kanalları ile en dengeli kontrol yeteneği ve güçlü hız aşırtma uyumluluğu sunar. ASUS en iyi uyumluluğu sağlamak adına neredeyse bütün DDR4 bellek tedarikçileri ile çalışır.

 

Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma!


5 Yönlü Optimizasyon


Sadece tek bir tık tüm karmaşık ayarları halleder! Bilgisayarınızı daha akıllı bir hale getiren ASUS 5 Yönlü Optimizasyon dinamik olarak sisteminizin önemli parçalarını gerçek zamanlı kullanıma göre optimize eder ve muhteşem işlemci performansı, yüksek güç tasarrufu, son derece kararlı dijital güç, serin ve sessiz fanlar ve ayrıca kullandığınız uygulamalara özel ağ ve ses ayarları sunar. Kısacası 5 Yönlü Optimizasyon, bilgisayarınızın oyun, eğlence, üretkenlik ve diğer her konuda mükemmel performans vermesini sağlar.


Oyunlar yüksek performans, öncelikli bant genişliği ve canlı sesler ile hızlı ve akıcı çalışır.


Günlük kullanımda fısıltı sessizliğinde çalışan fanlar ve oyun sırasında yüksek seviye soğutma verimliliği temin eder.


Enerji tasarrufuyla paranız cebinizde kalır.


TPU


Basit, iki aşamalı yerleşik anahtar veya ASUS AI Suite yardımcı uygulaması ile bilgisayarınızın tam performansını ortaya çıkarın! Turbo İşlem Birimi (TPU), işlemci ve grafik kartı için hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş takip sunarak ideal performans adına işlemci frekans ve oranlarını ayarlamak ve grafik kartınızın potansiyelini ortaya çıkarmak için muhteşem bir özgürlük sağlar.


Hava ve sıvı soğutma çözümleri için esnek kumandalar


Güncel ASUS X99 ana kartları FanXpert 4 ve UEFI ile kumanda edilebilen günümüzün en gelişmiş soğutma yeteneklerine sahiptir.


DIGI+ Güç Kumandası


Güç kumandası en önemli ana kart tasarımlarından biridir. ASUS DIGI+ Güç Kumandası ile akıllı işlemci güç çekiş tespiti, Intel IMVP8 özellikleri ile tam uyum sağlayan, hız aşırtma potansiyelini artıran, sistem kararlılığını geliştiren ve üstün esneklik ve hassas kumanda ile güç verimliliğini iyileştiren yenilikçi ve endüstri lideri bir teknolojidir.


Turbo Core Uygulaması


ASUS'a özel Core uygulamasını kullanarak Intel'in en güncel işlemcileri tarafından sağlanan çekirdeğe özel ayar ile istediğiniz uygulamaları önceliklendirebilirsiniz. Bu sayede işlem talepleri sizin isteğinize göre sıralanır ve performansı dilediğiniz şekilde optimize edersiniz.


 

Esnek kurulum ve ayrıntılı kontrol olanaklarına sahip güçlü soğutma


Kasanıza toplam en fazla dokuz fan olacak şekilde (yedi kasa fanı ve iki işlemci fanı dahil), her biri UEFI BIOS ya da AI Suite 3 aracılığıyla bağımsız olarak kontrol edilebilen üç ekstra fan daha takın. Her fan 12W'a kadar olabilir. Suyla soğutulan veya aşırı hava akımı olan yüksek performanslı sistemler için idealdir.

PCIe yuvası esnekliği ile çok yüksek hız


Benzersiz bir performans için bitişik kartlar için en verimli hava akımını sağlama amacıyla tasarlanan PCI-Express x4 eklenti kartını bilgisayarınızın yapılandırmasına uygun herhangi bir yuvaya takarak M.2 performansını 32Gbit/s'ye kadar çıkarın. 30mm'den (2230) ve tam boy 110mm'e kadar (22110) tüm M.2 kartları desteklendiğinden yükseltme yaparken sınırlara takılmazsınız.

 

1300Mb/s'ye varan en hızlı yerleşik Wi-Fi

 

3x3 çift bant 2.5/5GHz antenler dahildir. 1300Mb/s* aktarım hızı ile 802.11ac** Wi-Fi


* Wi-Fi hotspot, 802.11 a/b/g/n standardını kullanır.

** Gerçek hız, ağ koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

ASUS X99 DELUXE II 40Gbps'a kadar nefes kesici çift yönlü hız sağlayan Intel sertifikalı bir Thunderbolt ek kart olan dahili ThunderboltEX 3'ü destekler. Bu diğer bilgisayar veri transfer kablolarına göre 4 kat fazla hız, güncel 60 Hz 4K/UHD ekranlar için iki kat fazla videobant genişliği anlamına geliyor. Papatya dizimi sayesinde, altı adet cihazı bağlayabilme olanağı tanıyan Thunderbolt 3, en güncel USB 3.1 Type-C cihazlarla tam uyum sağlamak adına dönüştürülebilir Type C bağlayıcı kullanıyor. Thunderbolt 3 ayrıca USB Power Delivery spesifikasyon desteği sayesinde 36W'a kadar hızlı ve güçlü şarj sunuyor.

 

Dünyaca ünlü UEFI BIOS

Fare yoluyla kusursuz ve kolayca kumanda edilebilen grafiksel BIOS, daha da etkileyici olacak biçimde geliştirildi. İster acemi bir kullanıcı, ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

EZ Flash 3


BIOS'u internet üzerinden veya kendi içinden güncelleyebilirsiniz.

 

S.M.A.R.T


Depolama cihazlarınızın durumunu Kendini Gözetleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisi (S.M.A.R.T.) ile kontrol edin. Bu özellik ile cihazlarınızın güvenirliğini artırabilir veya kötü durumda iseler müdahale edebilirsiniz.

 

EZ Tuning Wizard — OC ve RAID

 

Donanımınızı seçin ve senaryoları kullanarak sistem performans ayarınızı yapın veya daha hızlı veri kurtarma ve yedekleme için RAID yapılandırmanızı düzenleyin.

 

Sezgisel ve Grafiksel Fan Kumandası:

Fare ile kavis çizerek bireysel fanlar için ince ayar.

 

EZ XMP:

Tek tıkla DRAM performansınızı yükseltin.

 

SATA Bilgisi:

Kolay cihaz tanımı için SATA portlarını ayrıntılarıyla birlikte görüntüleyin.

 

Hızlı Saat Ayarı:

Saati ve tarihi değiştirmek için fare kontrollerini kullanın.

Favorilerim

 

Ayar seçeneklerini hızlıca bulun ve sık kullandığınız uygulamaları listeye ekleyin.

 

GPU POST:

Çoklu VGA yapılandırmaları için öneriler ve seçili ASUS grafik kartları hakkında detaylı bilgi.

 

Secure Erase:

SSD'lerinizi kolayca ilk günkü haline getirin.

 

Son Değiştirilme Günlüğü:

Son değişiklikleri takip ederek tercih ettiğiniz profilleri USB sürücüye kaydedin.

 

SATA Portu Adlandırma:

Daha kolay tanımlama için SATA portlarınızı yeniden adlandırın.

 

Aura (LED Control)

Favori RGB LED tarzınızı BIOS üzerinden doğrudan kişiselleştirin.

Sisteminizi aydınlatın


AURA Işık Kontrolü


İyi inşa edilmiş bir oyun tutkunu bilgisayarı eşdeğer bir estetiğe sahip olmalıdır. ASUS yerleşik RGB LED'ler için olduğu kadar kart üstünde bulunan 4 pinli RGB girişleri için de çeşitli fonksiyonel ön ayarlar sunuyor.

Patent bekleyen SafeSlot

 

Grafik Kartı Yatırımınızı Koruyun

 

SafeSlot daha iyi bir tutulum ve kesme dayanıklılığı için ASUS tarafından yeniden geliştirilen, güçlendirilmiş bir PCIe yuvasıdır. Yuvayı kuvvetlendirilmiş metal ile tek adımda birleştirmek için yeni bir parça kaplama süreci kullanır ve PCB'ye ek lehim noktalarıyla bağlanır.

Çoklu GPU Desteği

Hem NVIDIA® SLI™ hem de AMD CrossFireX™ 2/3 yollu yapılandırma desteği sunan X99 ana kart, oyunları 4K ve ötesi çözünürlüklerde oynayabilmeniz adına en yeni grafik kartlarının tüm gücünden yararlanabilmeniz için çoklu GPU kurulumlarını mümkün kılar.

 

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı

 

Crystal Sound 3

 

Sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar

Her iki kanal için de istikrarlı ve eşit kalite sağlar.

 

Ses kalkanı

Hassas analog/dijital ayrımını sağlar ve çok taraflı paraziti önemli derecede azaltır.

 

Güç ön regülatörü

İstikrarlı performans için güç giriş gürültüsünü azaltır.

 

Ses dalgası yükseltici

Kulaklık ve hoparlörler için en iyi kalite ses üretir.

 

De-pop devresi

Bütün ses çıkışlarının başlangıç patlama gürültüsünü azaltır.

 

Yüksek kalite Japon yapımı ses kapasitörleri

Sıra dışı berraklık ve doğruluğa sahip sıcak, doğal ve sarmalayıcı ses performansı verir

Intel Ethernet

 

Daha fazla iş, daha az işlemci kullanımı ve muhteşem oyun deneyimleri

 

X99-Deluxe II daimi hızlı ve akıcı oyun için en güncel Intel Ethernet teknolojisini destekliyor. Intel'in LAN teknolojisi işlemci iş yükünü azaltmak ve inanılmaz yüksek TCP ve UDP çıktısı elde etme konusunda ciddi avantajlara sahiptir. İşlemcinin iş yükünü azaltan bu teknoloji sayesinde oyun oynamak için daha fazla güç sağlayacaksınız.

 

 

Turbo LAN

 

Özelleştirilebilir paket önceliklendirme için ağ optimizasyon yazılımı

 

cFosSpeed trafik biçimlendirme teknolojisine sahip Turbo LAN, sezgisel ara yüzü ile gecikmeleri daha da azaltır. Gecikme süresini hiçbir özel bilgiye gerek duymadan 1,45 kata kadar azaltmanızı sağlar. Eğer ince ayar yapmayı seviyorsanız daha üst seviye kontroller için Gelişmiş Modu kullanabilirsiniz.


LANGuard

 

Daha fazla iş. 2.5 kat daha fazla gerilim darbesi toleransı.

 

AASUS LANGuard sinyal çiftleme ve üst kalite elektronik manyetikleşmeye karşı yüzeye monte teknolojileri sayesinde daha güvenilir bağlantılar ve daha iyi çıkış sunan bir donanım seviyesi ağ korumasıdır. Buna ek olarak, elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı parçalar ile daha fazla statik elektrik toleransı ve daha fazla akım koruması sunar.

Yerleşik USB 3.1 ile 10Gbps Hız

 

Mevcut USB portlarınızla tam uyum sağlayan USB 3.1 Tip-A yuvaları ve dönüştürülebilir USB 3.1 Tip-C yuvası ile 10Gbps'ye kadar – USB 3.0 ile kıyasla iki katı- veri aktarım hızlarını deneyimleyecek ve USB 3.1'in olağanüstü hızları için hazır olacaksınız. ASUS'a özel USB 3.1 Boost teknolojisi, USB 3.1 performansını otomatik olarak daha da öteye taşır.

 

 


Yerleşik U.2 bağlantısıyla NVMe devrimine katılın


SSD'lerinizi en üst hızlarında kullanmanıza fırsat sunan devrimsel NVM Express (NVMe) teknolojisi ile depolamanızın tüm potansiyelini ortaya çıkarın. 32Gbit/s veri aktarma hızına sahip olmak için SSD'nizi yerleşik U.2 bağlamanız yeterli olacak. Bu sayede bir başka ek kart için PCIe yuvanızı boş bırakmış olursunuz.

 

SATA Express ile daha hızlı depolama


Mevcut SSD'ler, 550MB/s hızında çalışırlar, bu hız SATA 6Gbit/s bağlantıları için doyum noktasına yakındır. İki SATA sürücüsüne kadar geriye dönük uyumluluk sunan SATA Express, yeni nesil bağlantı standardıdır. Sisteminiz ile beraber geride kalmamanızı sağlar.

 

Yerleşik M.2 ile 32Gb/s'ye kadar hız


Dört PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gb/s'ye varan veri aktarım hızlarını destekler. Bilgisayarınızın ve profesyonel uygulamalarınızın mümkün olduğunca hızlı çalışmalarını sağlaması M.2'yi işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir seçim haline getirir.

 

Wi-Fi GO! ile her zaman, her yerde tam kontrol!

Remote GO! Evinizden uzakta olsanız bile size bilgisayarınız üzerinde tam kontrol sağlar. Bilgisayarınızda unuttuğunuz belgelerinize her yerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece bir tık ile bilgisayarınız ve diğer cihazlarınızı senkronize edebilir ve bütün halka açık bulut hesaplarınızı yönetebilirsiniz!

 

 • Cloud GO!

  Tüm dosyalarınızı ASUS WebStorage, Dropbox®, Google Drive™ ve OneDrive hesaplarınızda, bir arada tutabilir ve eşzamanlı olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

 • Remote Desktop

  Bilgisayarınıza her zaman, her yerden erişebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 • Dosya Aktarımı

  Tek tıkla dosyalarınızı bilgisayarınız ve akıllı cihazlarınız arasında eşleştirebilirsiniz.

 • Uzak Klavye & Fare

  Koltuğunuzun rahatlığında, bilgisayarınız üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz.

 

Paylaşım ve ev sinema sistemi için dijital bilgisayar merkeziniz


Medya Oynatıcısı


Bilgisayarınızda kayıtlı multimedya içeriğini istediğiniz yerden oynatın! Bir kafede içeceğinizi yudumlarken bilgisayarınız veya ASUS WebStorage, Dropbox, Google Drive ve OneDrive bulut depolama hesaplarınızda bulunan müzik dosyalarınızı dinleyebilir ya da favori filminizi akıllı televizyonlar üzerinden izleyebilirsiniz. ASUS Media Streamer ile siz neredeyseniz eğlenceniz de sizinle.

Akıllı cihaz içeriklerinizi büyük ekranda izleyin


HyStream


HyStream desteği sunan Android ya da Apple iOS akıllı telefon ya da tabletinizdeki yüksek çözünürlüklü (HD) içerikleri HDTV'nizde özgürce oynatın!

PC ve akıllı cihazınız arasında hepsi bir arada kontrol


Mobo Connect


Tek bir klavye-fare seti kullanarak bilgisayar ve akıllı cihazınızı birlikte kullanabilirsiniz. Basit bir kısa yol tuşuyla cihazlarınız arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Bu süre zarfında mobil cihazınızı şarj da edebilirsiniz.

 

Kendi başınıza yapmayı (DIY) çok seveceksiniz!

Bilgisayarınızı nasıl kullandığınızı çok iyi biliyoruz, toplama, sistem ayarları ve takibinden, donanım yazılımı ve donanım güncellemelerine kadar hayatınızı kolaylaştırmak en büyük amacımız. Bu sebeple bilgisayarları DIY'a hazır, eğlenceli ve sorunsuz kılmak adına yeni ve heyecan verici kendin yap fırsatları geliştirmeyi asla bırakmıyoruz.

 

Intel® CoreTM X -Serisi işlemcileri Montaj Aracı

 

Kolay işlemci montajı, zarar gören pinlere son

 

X99-Deluxe II, pin hasarlarını önlemek için ASUS'a özel işlemci montaj aracını içerir. Aracın içine Intel® Core™ i7 X - serisi (LGA 2011-v3) işlemcinizi aparatın içine koyup, aparatı CPU yuvasına yerleştirin. Mandalları kapadıktan sonra işlemciniz kullanıma hazır.

 

PC Cleaner


Daha hızlı çalışın, bilgisayarınızı daha hızlı ve akıcı başlatın


Bilgisayarınız yavaş mı çalışıyor? PC Cleaner bilgisayarınızda yer kaplayan, kullanılmayan ve gereksiz dosya ve programları temizler, yavaşlamayı azaltır. Bilgisayarınızın başlama süresini de tek tıkla kısaltır.

Q-DIMM


Kolay bellek sökme


Küçük bir kasayla bile çalışıyor olsanız da, tek taraflı klipse bastırıp ve RAM'lerinizi kolayca söküp takabilirsiniz!

 

Q-Slot


Kolay PCI Express bileşeni sökme


Büyük kanatlı klipse kolayca erişebilir, böylece en büyük grafik kartlarını bile zorlanmadan takıp çıkarabilirsiniz. Q-Slot klipsine hafifçe bastırdığınızda grafik kartınız kendiliğinden çıkacaktır.

Q-Connector


Kolay, hızlı ve doğru bağlantı


ASUS Q-Connector sayesinde ön panel kablolarını kolayca tek bir fiş üzerinden takıp çıkarabilirsiniz. Böylece kablo karmaşasından da kurtulmuş olursunuz.

 

Q-Shield


Kolay ve rahat montaj!


Diğer keskin kenarlı I/O kalkanlarının aksine ASUS'a özel Q-Shield yumuşak ve esnek tasarımı ile parmaklarınızı olası zararlara karşı korur

Q-LED


Kolay bilgisayar tanılama


Q-LED işlemci, bellek, grafik kartı ve ön yükleme aygıtındaki sorunları hızla tanılar bu sayede sorunları kolaylıkla teşhis edebilir ve çözebilirsiniz.

Q-Code


Detaylı bilgisayar durum göstergesi ve tanılama


Q-Code kesin sorun çözme için POST durumunu anında tanımlar ve gösterir. Sorununuzu kolayca çözmek için kullanma kılavuzundaki kodlara bakmanız yeterli olacaktır.

 • Intel® Core™ i7 İşlemci LGA2011-v3 için hazır!

  Bu ana kart, 4 kanallı (8 DIMM) DDR4 bellek ve 40/28 PCI Express 3.0/2.0 hatlarına yerleşik bellek ve PCI Express kumandaları ile Intel® Core™ i7 işlemcilerini LGA2011-v3 paketinde destekler.

 • Intel® X99 yonga seti

  Tekli yonga seti tasarımına sahip Intel® X99 Express Yonga Seti, soket LGA2011-v3 Intel® Core™ i7 işlemcileri destekler. Noktadan noktaya seri bağlantılar sağlayarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş bir performans sunar. Ek olarak, X99 daha hızlı veri çekme için en fazla 6 USB 3.0 girişi ve 10 SATA 6Gbit/s girişi sunar.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 2011-V3

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel X99

Ram Slot Sayısı

8

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

3333 (OC) MHz

Diğer

Üretici Part Numarası

90MB0QB0-M0EAY0

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.374,67 TL 4.124 TL
5 824,80 TL 4.124 TL
6 687,33 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.062,00 TL 4.124 TL
3 + 3 687,33 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.374,67 TL 4.124 TL
2 + 4 687,33 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 2.062,00 TL 4.124 TL
3 1.374,67 TL 4.124 TL
4 1.031,00 TL 4.124 TL
5 824,80 TL 4.124 TL
6 687,33 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.374,67 TL 4.124 TL
2 + 4 687,33 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 824,80 TL 4.124 TL
3 + 3 687,33 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.124 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 4.124 TL 4.124 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 1.374,67 TL 4.124 TL
4 + 2 687,33 TL 4.124 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı